PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره در زمینه خرید هاست

master89
June 22nd, 2011, 17:07
سلام
نظر شما در مورد هاست هاست لینوکس cPanel - Linux cPanel Host - هاست و دامین - هاست ارزان (http://mehrhost.com/linux.html) چیه ؟
و اینکه من از امکانات بدون لیسانس جوملا استفاده میکنم ، باید هاست وارز بخرم ؟
معایب این هاست چیست ؟

Warez-Host.IR
June 22nd, 2011, 18:06
سلام
سرویس های خوبی دارند
ولی اگر استفاده از منابع سایت شما زیاد هست قبل از خرید بهشون اطلاع بدید تا بعد مشکلی نداشته باشید

موفق باشید

the_nic
June 22nd, 2011, 18:26
خوب هست ندیدم کسی باهاشون مشکلی داشته باشه

mohammadlover
June 22nd, 2011, 18:32
سلام
من تا بحال باهاشون کار نکردم اما دوستام سرویس داشتم اونطوری که میگفتن خوب بود. با توجه به اطلاعاتی که در مورد سرورشون زده فکر کنم سرور خوبی دارند.( با توجه به بک آپ و raid)
با توجه به کار شما بهتره که از هاست وارز استفاده کنید تا بعداً مشکلی برای شما و سرور پیش نیاد.

HugeServer
June 22nd, 2011, 18:41
سلام
نظر شما در مورد هاست هاست لینوکس cPanel - Linux cPanel Host - هاست و دامین - هاست ارزان (http://mehrhost.com/linux.html) چیه ؟
و اینکه من از امکانات بدون لیسانس جوملا استفاده میکنم ، باید هاست وارز بخرم ؟
معایب این هاست چیست ؟

سیستم پشتیبان یا Backup چند لایه در 3 هارد جداگانه برای حداکثر امنیت
هارد های پر سرعت SAS که سرعت پردازش را به مراتب افزایش می دهد.
استفاده از سیستم RAID 1 - Mirror برای حداکثر امنیت اطلاعات ( RAID 1 چیست ؟ )

اگر روی امنیتشون هم کمی بیشتر کار کنند خیلی عالی خواهد شد.

موفق باشید.

---------- Post added at 06:41 PM ---------- Previous post was at 06:34 PM ----------

www.webhostingstuff.com/review/MehrHost.html
www.webhostingstuff.com/uptime/MehrHost.html

MehrHost Uptime - 99.93%
View MehrHost's uptime history for the last 199 days. Review their server's uptime performance before you buy.

master89
June 22nd, 2011, 19:29
سپاسگذارم از همه شما عزیزان
پس این هاست تایید شد.
حالا کسی میتونه معایب هاست وارز رو به من بگه ؟

behrooz_iri
June 22nd, 2011, 21:06
معمولا آپتایم و شبکه ضعیفتری دارند ولی خب همیشه هم این جور نیست

mohammadlover
June 22nd, 2011, 22:09
همونطور که دوستمون گفتن معمولاً مشکل شبکه و آپتایم دارند البته در حد خیلی کم. توصیه می کنم تا جایی که مجبور نیستید سراغ هاست های وارز نرید.

znhost
June 22nd, 2011, 22:56
توی ایران میشه از Iweb هم به عنوان هاست وارز داد. چون زبان فارسیه. البته اگه شکایت کنن دیگه نمیشه جمعش کرد. ولی خوب شکایت کسی نمیکنه مگر اینکه هم خیلی وارد باشه و هم عقده ای :دی

master89
June 22nd, 2011, 23:25
توی ایران میشه از Iweb هم به عنوان هاست وارز داد. چون زبان فارسیه. البته اگه شکایت کنن دیگه نمیشه جمعش کرد. ولی خوب شکایت کسی نمیکنه مگر اینکه هم خیلی وارد باشه و هم عقده ای :دی
منظورتون چیه اگه وارد باشه شکایت میکنه ؟
ینی اگه من بدون لایسنس از محصولات جوملا استفاده کنم روی هاست های معمولی. شکایت میشه ازم ؟
تاحالا تو این مورد شکایتی شده ؟

mohammadlover
June 23rd, 2011, 00:46
منظورتون چیه اگه وارد باشه شکایت میکنه ؟
ینی اگه من بدون لایسنس از محصولات جوملا استفاده کنم روی هاست های معمولی. شکایت میشه ازم ؟
تاحالا تو این مورد شکایتی شده ؟

یعنی اگر برنامه نویس اون اسکریپت عقده ای باشه ریپورت میده دیتاسنتر و اونا هم وظیفه دارن به این نوع ریپورت ها رسیدگی کنن البته بعضی دیتاسنترها تقریباً میشه گفت نیمه وارز هستن یعنی اگر برنامه نویس ریپورت بده اونا حتماً وظیفه ای ندارن که سرور رو خاموش کنن فقط به صاحب سرور و کسی که اجاره کردن اطلاع میدن.

موفق باشید

MOHAMMAD MOHSEN
June 23rd, 2011, 16:02
عقده ای یعنی چی؟ طرف زحمت کشیده اسکریپ نوشته اونوقت شما به راحتی آب خورن اسکریپ رو بر میدارین و استفاده می کنید! به این کار چی میگن؟!!
بیایید یاد بگیریم به حقوق دیگران احترام بذاریم!
شما اگر وقت بذارین زحمت بکشین راضی میشین یکی به راحتی از نتیجه کارتون استفاده و بهتون بخنده؟
این حق طرف هست که اگه دید یکی داره غیر قانونی از نتیجه کارش استفاده می کنه شکایت کنه!

znhost
June 23rd, 2011, 20:43
کسی که میاد ایران رو تحریم میکنه. دیگه باید فکر اینجاشم کنه. احترام متقابل هستش.
در ضمن منظور از عقده ای برنامه نویس نیست. کسی هست که میاد توی سایت و حسودی میکنه و میره ریپورت میده. غیر از اینه؟

MOHAMMAD MOHSEN
June 23rd, 2011, 20:53
کسی که میاد ایران رو تحریم میکنه. دیگه باید فکر اینجاشم کنه. احترام متقابل هستش.
در ضمن منظور از عقده ای برنامه نویس نیست. کسی هست که میاد توی سایت و حسودی میکنه و میره ریپورت میده. غیر از اینه؟

کاملا با شما موافقم بسیاری از همین عقده ای ها لایسنس های سی پنل رو ریپورت میدن! نمیدونم واقعا چی گیرشون میاد! ما فعلا داریم با قوانین اونا کار می کنیم! وقتی میگن نباید وارز بذارید خوب نباید بذاریم!