PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ارتباط با consol

alfa5xx
June 22nd, 2011, 13:04
با سلام از دوستان کسی هست بدونه چطوری میشه با سریع تقریبا خوب با کنسول به سرور متصل شد.

البته میدونم که با ریموت دسکتاب هم میشه با سرعت بالا به سرور وصل شد ولی برای کانفیگ فایر وال مجبورم از کنسول استفاده کنم.
الان من dsl 128 k دارم وقتی با کنسول به سرور وصل میشم کلا صحنه آهسته هست اصلا نمیشه کار کرد دوستان اگه نظری به غیر اینکه اینترنت خودم رو 256 - 512 کنم داردند لطفا نظر شون رو ارایه بدن.

با تشکر

amirlord
June 22nd, 2011, 13:15
با سلام از دوستان کسی هست بدونه چطوری میشه با سریع تقریبا خوب با کنسول به سرور متصل شد.

البته میدونم که با ریموت دسکتاب هم میشه با سرعت بالا به سرور وصل شد ولی برای کانفیگ فایر وال مجبورم از کنسول استفاده کنم.
الان من dsl 128 k دارم وقتی با کنسول به سرور وصل میشم کلا صحنه آهسته هست اصلا نمیشه کار کرد دوستان اگه نظری به غیر اینکه اینترنت خودم رو 256 - 512 کنم داردند لطفا نظر شون رو ارایه بدن.

با تشکر
اگر با VMware هستید که کلا کنسولش اینجوریه . بهتره با کیبورد کار کنید ! ;)

mohammadlover
June 22nd, 2011, 13:27
اگر با VMware هستید که کلا کنسولش اینجوریه . بهتره با کیبورد کار کنید ! ;)

فکر کنم منظور این دوستمون ریموت دسکتاپ هستش. درسته ؟

amirlord
June 22nd, 2011, 13:29
فکر کنم منظور این دوستمون ریموت دسکتاپ هستش. درسته ؟
نه ! میگه با ریموت سرعت خوبه . ولی با کنسول ( در مجازی ساز ) سرعت پایینه !

ra3ou1
June 22nd, 2011, 15:24
بهتره که یک ریموت درست کنید و vmware رو روی اون نصب کنید تا بتونید به کنسول متصل بشید و کارهاتون رو انجام بدین

بهترین کار ممکن به نظر من همینه با 128 هم تست کردم خوب جواب میداد

alfa5xx
June 22nd, 2011, 23:22
با سلام دوست عزیز
نمیدونم چطوری باید این کار رو انجام بدم لطفا توضیح کامل بدهید یا
yahoo id bedid baham dar muredesh bahs kuunim.

mohammad462
June 23rd, 2011, 05:50
منظورش اینه که یک سیستم با سرعت بالا گیر بیار مثلا یک vps رو اون کلاینت وی ام ویر رو نصب کن و با ریموت دستکتاپ به vps و از اون با کنسول به vps که قصد استفاده دارید وصل بشید.