PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اس ام اس 10 تومنی مشتری داره؟

mojtaba_gk671
June 22nd, 2011, 12:32
سلام
من می خواستم بدونم به نظر شما من اگه هزینه کنم و خط اس ام اس بگیرم و بخوام مشتری ارسال اس ام اس بگیرم با نرخ هر اس ام اس 10 تومن مشتری خوب داره یا نه؟
اس ام اس ها رو خودم می فرستم.
ارسال با موبایل هم نیست خط مخابراته

mohsenlangar
June 22nd, 2011, 12:54
یه سری به این 2تا سایت بزن من خودم دارم باهاشون کار میکنم

پنل تخصصي ارسال پيام كوتاه (http://www.smsban.com)

پنل ارسال پيام كوتاه (http://www.mmstools.com)

mojtaba_gk671
June 22nd, 2011, 13:12
سوال من رو هم اگه ج بدید خوشحال می شم!
ملا خود شما حاضرید با نرخ هر پیامک 10 تومان به من سفارش بدید؟

724server
June 22nd, 2011, 13:29
برای بعضی کارها ارسال sms ولی خیلی زیاد شدن کسایی که این کار رو می کنند ، باید بتونید خوب بازاریابی کنید .

موفق باشید

HyperServer
June 22nd, 2011, 13:29
یه چند جایی قیمت دیدم روی 17 18 تومن بود !
جواب هم بستگی به سرویس شما داره...
به عنوان نمونه میگم. من حاظر هستم بیشتر هزینه کنم آما دلیوری بالا باشه !

mojtaba_gk671
June 22nd, 2011, 13:37
یه چند جایی قیمت دیدم روی 17 18 تومن بود !
جواب هم بستگی به سرویس شما داره...
به عنوان نمونه میگم. من حاظر هستم بیشتر هزینه کنم آما دلیوری بالا باشه !
اگه دلیوری فقط 60 درصد!!!!! باشه از هر 100 اس ام اس 60 تا برسه می شه 1000 تومن یعنی دونه ای 16.6 تومن.
از اونجایی که دلیوری خیلی بیشتر از اینه قطعا ارزونتر از سرویسی می شه که 16 تا 17 تومن میده و خودش هم تعدادی دلیوری نداره

akbari
June 22nd, 2011, 15:54
باید بازاریابی خوبی داشته باشی . اگر بازاریابی خوبی داشتی میتونی تا 17 18 تومان هم بفروشی

parsibox
June 22nd, 2011, 16:13
شرمنده من کاری با بحث ندارم ولی یک نکته را بگم
دلیوری هیچ ربطی به سایت ارسال کننده ی پیام کوتاه نداره
سایت ارسال کننده ی پیام کوتاه موظف هست پیامک های مشتریان را به اپراتور اینترنتی ( مگفا + رهیاب + آتیه داده پرداز ) تحویل دهد و هیچ کار دیگه ای با پیامک ارسال شده نداره
این نکته را چون خود من سایت ارسال پیامک دارم گفتم بگم
اگر به دنبال دلیوری هستید باید از خطوط ۲۰۰۰ استفاده کنید جون خطوط ۲۰۰۰ فقط هزینه ی پیامک های دلیور شده را میگیره و هزینه ی پیامک های دلیور نشده را پس میده
به همین دلیل من خودم با هر ۳ اپراتور اینترنتی کار میکنم.
یعنی یک موقع مشتری مثل شما فقط برای پیامک هایدلیور شدش میخواد پول بده پس باید از ابتدا با خطوط ۲۰۰۰ ارسال کنیم براش و یک موقع مشتری براش فرقی نداره و...
ولی ارسال با خطوط ۲۰۰۰ کمی گرانتر هست
من خودم با خطوط ۲۰۰۰ هر پیامک فارسی را برای ارسال گروهی ۱۰۵ ریال میدم

hamidreza_s
June 22nd, 2011, 16:29
یک سوال داشتم شاید جاش اینجا نباشه ولی عذر میخوام.
این شماره های پیامک اینترنتی ماله مخابرات هست؟! اگه اینطوره خود مخابرات اینها رو میفروشه؟ یعنی مستقیماً از خود مخابرات خرید؟ یا مثلاً فروش انحصاری اونرو واگذار کرده به یکی از شرکتها.
ممکنه در این زمینه توضیح بدید.
ممنون از لطفتون.

parsibox
June 22nd, 2011, 16:35
در اصل اپراتور اینترنتی ( مگفا + رهیاب + آتیه داده پرداز ) خط ها را میفروشند
ولی این اپراتور ها بیشتر با مشتریان بزرگ سروکله دارند و مشتریان کوچک باید از شرکت هایی که نمایندگی این اپراتورها را گرفتند خرید انجام بدند
مثلا مااز هر ۳ شرکت نمایندگی گرفتیم پس میتونیم خطوطی که اجازه ی فروششون را داریم به مشتریانمون بفروشیم و هزینه ی خطوط را برای اپراتور مربوطه باید واریز کنیم

itjavani
June 22nd, 2011, 19:29
شرمنده من کاری با بحث ندارم ولی یک نکته را بگم
دلیوری هیچ ربطی به سایت ارسال کننده ی پیام کوتاه نداره
سایت ارسال کننده ی پیام کوتاه موظف هست پیامک های مشتریان را به اپراتور اینترنتی ( مگفا + رهیاب + آتیه داده پرداز ) تحویل دهد و هیچ کار دیگه ای با پیامک ارسال شده نداره
این نکته را چون خود من سایت ارسال پیامک دارم گفتم بگم
اگر به دنبال دلیوری هستید باید از خطوط ۲۰۰۰ استفاده کنید جون خطوط ۲۰۰۰ فقط هزینه ی پیامک های دلیور شده را میگیره و هزینه ی پیامک های دلیور نشده را پس میده
به همین دلیل من خودم با هر ۳ اپراتور اینترنتی کار میکنم.
یعنی یک موقع مشتری مثل شما فقط برای پیامک هایدلیور شدش میخواد پول بده پس باید از ابتدا با خطوط ۲۰۰۰ ارسال کنیم براش و یک موقع مشتری براش فرقی نداره و...
ولی ارسال با خطوط ۲۰۰۰ کمی گرانتر هست
من خودم با خطوط ۲۰۰۰ هر پیامک فارسی را برای ارسال گروهی ۱۰۵ ریال میدم

حرف شما صحیح! ولی بعضا بعضی از شرکت ها دیده شده که هزینه پایینی برای ارسال به کاربران میدند ولی متاسفانه الگوریتم ارسالی رو دست کاری میکنند به جای اینکه پکت های 50-60 تایی گرفته بشه و ارسال بشه! پکت 90تایی میگیرند و 50تا ارسال میکنند! در این حالت خودشون مقداری از پیامک ها رو میسوزونن تا به پول و سود بیشتری برسند!

@استارتر:
قیمت 10 تومان قیمت خوبیه! ولی برای چه تعدادی؟
علاوه بر قیمت مناسب ، به فکر کیفیت دلیوری هم باشید

hamidreza_s
June 22nd, 2011, 21:22
در اصل اپراتور اینترنتی ( مگفا + رهیاب + آتیه داده پرداز ) خط ها را میفروشند
ولی این اپراتور ها بیشتر با مشتریان بزرگ سروکله دارند و مشتریان کوچک باید از شرکت هایی که نمایندگی این اپراتورها را گرفتند خرید انجام بدند
مثلا مااز هر ۳ شرکت نمایندگی گرفتیم پس میتونیم خطوطی که اجازه ی فروششون را داریم به مشتریانمون بفروشیم و هزینه ی خطوط را برای اپراتور مربوطه باید واریز کنیم

پس میشه گفت که شرکت مخابرات فروش انحصاری اونرو به این سه شرکت داده.(درسته؟)
ممکنه بیشتر توضیح بدید؟ مثلاً منظور از فروش عمده تا چه حد؟ این شرکت ها خط اس ام اس را به چه قیمتی میفروشن؟ و چه خدماتی ارائه میدن؟
باتشکر

mojtaba_gk671
June 22nd, 2011, 21:35
10 تومن برای هر تعداد اس ام اس. الان دلیوری رو تست می کنم و اگه خوب بود اینجا اعلام می کنم.
ضمنا دوستان عزیز من 118 هاستینگ ها و طراحان وب رو جمع آوری کردم اگه کسی خریدار هست در خدمتیم.

akbari
June 22nd, 2011, 21:44
10 تومن برای هر تعداد اس ام اس. الان دلیوری رو تست می کنم و اگه خوب بود اینجا اعلام می کنم.
ضمنا دوستان عزیز من 118 هاستینگ ها و طراحان وب رو جمع آوری کردم اگه کسی خریدار هست در خدمتیم.

اگر بانک شماره معتبر خواستی پ خ بده

mojtaba_gk671
June 22nd, 2011, 22:17
پ خ دادم
جواب ندادید

parsibox
June 23rd, 2011, 00:33
پس میشه گفت که شرکت مخابرات فروش انحصاری اونرو به این سه شرکت داده.(درسته؟)
ممکنه بیشتر توضیح بدید؟ مثلاً منظور از فروش عمده تا چه حد؟ این شرکت ها خط اس ام اس را به چه قیمتی میفروشن؟ و چه خدماتی ارائه میدن؟
باتشکر

بله اینا توی مزایده و از این چیزا برنده شدند و کلا با اینا هست
فقط هم مخابرات طرف حسابشون نیست مثلا ایرانسل هم طرف حسابشونه
قیمت خطوط ارسال پیامک و .. توی سایت های هر کدوم از اپراتور ها که بری مشخص هست و در pdf یا فایل word زدند ولی کلا قیمت ها پلکانی هست یعنی هرچی بیشتر خرید کنی ارزون تر میشه

hamidreza_s
June 23rd, 2011, 18:05
من سایت هر سه تاشون رو رفتم. لیست قیمتی ندیدم.:106:
البته فکر کنم فقط لیست قیمت ارسال هر پیامک در یکی از سایت ها بود.
ولی قیمت شماره تلفن ها نبود.

ممنون میشم بگید کجای سایته. یا اینجا قرار بدید.

parsibox
June 23rd, 2011, 18:11
این یکیش
.:: پورتال جامع پیامک رهیاب | RAHYAB SMS PORTAL ::. (http://panel.rahyab.ir/NewHomePage.aspx)
برو توی قسمت تعرفه ( سمت راست )
برای ۳۰۰۰ هم میتونی از اینجا اطلاعات را پیدا کنی و باهاشون تماس بگیری
درباره واحد فروش - MagfaMessagingWiki (http://messaging.magfa.com/wiki/index.php/%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87_%D9%88%D8%A7% D8%AD%D8%AF_%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4)

mojtaba_gk671
June 23rd, 2011, 21:11
من تست کردم از 154 تا فقط دو تا دلیور نشد