PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گوشی vivias این امکان داره که وصل کنیم کامپیوتر با سیم به اینترنت وصل بشیم؟

the_nic
June 22nd, 2011, 10:24
سلام
یکی از دوستان گوشیش vivas هست میخواستم بدونم این امکان داره که گوشی وصل کنیم به کامپیوتر با استفاده از gprs موبایل بریم اینترنت مثل نوکیا
برنامه جانبی داره واسه این کار یا لازم نداره ؟

mojtabarafei
June 22nd, 2011, 10:26
منظورت گوشیه ویوازه(سونی اریکسون)؟
شکل صحیحش اینه Sony Ericsson Vivaz

ToooPDL
June 22nd, 2011, 10:26
سلام
اکثر گوشی ها این امکان رو دارن ( سی دی نصب تو کارتن گوشی هست.. )
اگر هم برنامش رو پیدا نکردید ، با بلوتوث به راحتی میشه

the_nic
June 22nd, 2011, 10:27
منظورت گوشیه ویوازه(سونی اریکسون)؟
شکل صحیحش اینه Sony Ericsson Vivaz
بله منظورم همین هست !!

Arashdn
June 22nd, 2011, 10:31
یه برنامه داره که وایرلس بفرسته .....
ولی واسه سیم باید ببینی پی سی سوییت سونی اریکسون این قابلیت رو داره یا نه

IranianServer
June 22nd, 2011, 10:45
من X8 دارم ، وصلش که میکنی یه برنامه خودش نصب می کنه ، با اوم نمیشه !!
pc suite رو از سایت سونی اریکسون بگیر .
تو گوشی تنظیمات GPRS رو تنظیم کن ، یک کانکشن دیال آپ هم تو کامیپوتر بساز ، یوزر پس رو خالی بزار ، شماره تلفن هم بزار *99# . توجه داشته باش که مودم این دایال آپ باید مودم گوشیت باشه !!

mohammad462
June 22nd, 2011, 12:39
سلام
گوشی خود من vivaz هست.
اول گوشی رو به سیستم وصل کن.بعد که پیغام داد در حالت انتقال فایل حجم بالا رو انتخاب کن.بعد وارد مموری بشو.فایل install.exe رو اجرا کن تا pc suit نصب بشه.بعد که نصب شد کابل رو بکن و دوباره وصل کن و بزارش رو حالت pc suite بعد وارد برنامه ای که رو سیستمت نصب کردی بشو تو منو سمت چپ گزینه اتصال به اینترنت داره که باید connect بزنی.

---------- Post added at 12:39 PM ---------- Previous post was at 12:37 PM ----------

من X8 دارم ، وصلش که میکنی یه برنامه خودش نصب می کنه ، با اوم نمیشه !!
pc suite رو از سایت سونی اریکسون بگیر .
تو گوشی تنظیمات GPRS رو تنظیم کن ، یک کانکشن دیال آپ هم تو کامیپوتر بساز ، یوزر پس رو خالی بزار ، شماره تلفن هم بزار *99# . توجه داشته باش که مودم این دایال آپ باید مودم گوشیت باشه !!

دوست عزیز تا گوشی نصب نباشه مودمش نصب نمیشه که بشه این کارا رو کرد.در نوکیا همراه با pc suite درایور گوشی هم نصب میشه برای سونی اریکسون هم همینطور.

the_nic
June 22nd, 2011, 12:47
ممنون از دوستان وصل کردم تمام