PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : (( نجات از مـــــــــــرگ حتــمی ))

Doublex
June 21st, 2011, 23:50
نمیدونم الان باید سلام کنم یا خداحافظ
یک لحظه برزخ رو به چشمام دیدم

حدود دو سه ساعت پیش طبقه آخر یک ساختمون نیمه کار مشغول بررسی بودم یکی از کارگر ها ازم خواست لامپ سیار رو بدم دستش. ظاهرا پرت (جرقه) ناشی از جوش کاری باعث میشه یک تیکه از سیم لامپ سیار بسوزه و لخت بشه ... از قضا موقع کشیدن سیم از دست من به ناحیه لخت میخره و از طرفی چون به تیرآهن متصل بودم برق فشار قوی چندین ثانیه بنده رو به کلی از این دنیا به دنیای دیگه برد.. زبونم بند اومده نمیدونم چی بگم ... خداوند شانس دوباره بهم داد. امیدوارم چنین تجربه وحشتناکی رو در زندگی نداشته باشین. برق وقتی جریان پیدا میکنه دست های آدم رو جمع میکنه و نمیزاره انسان سیم رو رها کنه... الان هم که تایپ میکنم روی دستام تیکه های سیم برق چسبیده که نتونستن برام بیرون بیارن.
لحظه ای در اون حال احساس کردم موقع خشک شدن دارم از ارتفاع پرتاب میشم پایین ...
قصدم از زدن این تاپیک یکم همدردی با شماست و اینکه اگر برای بنده چنین اتفاقی افتاد و دیگه بنده رو ندیدن باور بفرمائید د ز د یا ســارق نیستم .. چون عمر دست خداست ... بنده رو حلال بفرمائین

amirlord
June 21st, 2011, 23:53
من یه بار یه میله کردم تو پریز برق ، وقتی کوچیک بودم . هیچ احساس خاصی بهم دست نداد . فکر میکردم هیجان داره . ولی نداشت ! :71: تا 300 ولت رو تست کردم چیزیم نشد ! :d کاری جالبی کرد ! :d مواظب خودت باش ! :d

the_nic
June 21st, 2011, 23:55
من یه بار یه میله کردم تو پریز برق ، وقتی کوچیک بودم . هیچ احساس خاصی بهم دست نداد . فکر میکردم هیجان داره . ولی نداشت ! :71: تا 300 ولت رو تست کردم چیزیم نشد ! :d کاری جالبی کرد ! :d مواظب خودت باش ! :d

چه جالب منم سوم دبستان بودم همین کارو کردم تا 3 روز شکم درد داشتم :d

Doublex
June 21st, 2011, 23:58
مسئله درسرساز ارتفاع زیاد از زمین بود که باعث ضربه مغزی بنده میشد. یک کارگر بنده خدایی یادم هست چنین اتفاقی براش پیش اومد و نتونستن کنترلش کنن الان زیر چند متر خاک هست ..روحش شاد

ToooPDL
June 22nd, 2011, 00:01
خدا رو شکر به خیر گذشته

Doublex جان اینطور مواقع میگیرین یه گوسفندی چیزی می زنن زمین :d شما بگیر یه dedicated واسه بچه ها بزن زمین :)) ( شوخی :) )

HyperServer
June 22nd, 2011, 00:02
خوشحالم که سلامت هستید !
شاید به تلنگر بوده !

HematYar
June 22nd, 2011, 00:03
منم یه بار چنگال غذاخوری رو کردم تو پریز . ولی اتفاقی نبوفتاد . بعد فهمیدیم اون پریز برق نداشته :|

mohammadlover
June 22nd, 2011, 00:06
سلام
جای شکرش باقیه که مشکل خاصی براتون پیش نیومده. واقعاً برق گرفتگی خیلی بده شک شدیدی داره. انشاالله از این نوع مشکلات نه برای شما و نه برای دوستان دیگه انجمن پیش بیاد و سال ها بتونیم پیش هم کار کنیم.

موفق باشید

سلام علیکم و رحمه ا...
June 22nd, 2011, 00:12
داداش اون وقت که به برق وصل بودی ، تونلی چیزی برات باز نشد ، چه رنگی بود ؟!

می گم ها ، خوب اومده بودن دنبالت ، خوب می رفتی ، دیگه نه غصه کار و داشتی و نه غصه زندگی و نه ....

Doublex
June 22nd, 2011, 00:17
داداش اون وقت که به برق وصل بودی ، تونلی چیزی برات باز نشد ، چه رنگی بود ؟!

می گم ها ، خوب اومده بودن دنبالت ، خوب می رفتی ، دیگه نه غصه کار و داشتی و نه غصه زندگی و نه ....

به قدری ناگهانی بود و ترسناک بود که مغز انسان از کار می افته هیچ چیز از این دنیا رو متوجه نشدم وقتی به هوش اومدم دیدم جمعیت دورمو گرفتن . بهم گفتن به قدری بلند فریاد کشیدی همسایه های اطراف از ترس اومدن بیرون ببینن چه خبره ... هنوزم تنم میلرزه

parsehost
June 22nd, 2011, 00:25
عیب نداره ان شا الله که سالمو سر زنده باشین
به قول دوستمون شاید یه تلنگر بوده ;)

green_wave
June 22nd, 2011, 00:35
به قدری ناگهانی بود و ترسناک بود که مغز انسان از کار می افته هیچ چیز از این دنیا رو متوجه نشدم وقتی به هوش اومدم دیدم جمعیت دورمو گرفتن . بهم گفتن به قدری بلند فریاد کشیدی همسایه های اطراف از ترس اومدن بیرون ببینن چه خبره ... هنوزم تنم میلرزه

دقیقا برق فشار قوی زمانی که جریان بخواد پیدا کنه مغز رو مختل میکنه
تجربه داشتم کسی که برق گرفتگی پیدا کرده به شدت فریاد میکشیده چون احساس میکنی بدنت داره از هم کنده میشه و پرتاب میشه
حتی گاهی از موارد هم دیدین که برق کسی رو پرتش میکنه به همین خاطر هست
ایشالله تنتون همیشه سلامت باشه چون همیشه سرویس خوبی ارائه دادین
گوسفند رو هم فراموش نکن :)

delta
June 22nd, 2011, 00:42
برق گرفتگی واقعا وحشتناکه..تجربش رو دو بار داشتم و برای همین خدایی بخوام برم سراغ برق اول فیوز رو میزنم! واقعا وحشتناکه. داداش خدا بهت رحم کرده.یک نزری حتما بده.نیاز نیست چلوکباب باشه یک خرما هم کفایت میکنه چند نفر دعات کنن کافیه..
حالا که پای صحبت باز شد بزار یک چیزی بگم.. 3 هفته پیش رفیق رو که سوار موتور بود جلوی چشمام یک 206 زد با سرعت حداقل 140 تا و ماشینه یک ترمزی کشید که زمین و زمان خشکشون زد.. آینه چپ + گلگیر جلو و... 206 کاملا رفت تو. حالا از دوستم که خشک فقط تماشا میکرد.باورت نمیشه حتی یک خط چه رو دوستم و چه موتورش!! همه فقط داشتیم نگاه میکردیم چطور این زده به آن اما موتور و رفیقم یک خط برنداشتند اما 206 رفته بود تو و آینشم شکسته بود!
اینجور مواقع آن نان حلالی که میخوری و آن قلب پاک آدم که اجازه نمیده نون کلاه برداری و د ز د ی رو بخوره میاد سراغ آدم .. اینو گفتم بعضی ها فکر نکنند پول همه چیزه. از هر راهی پول بدست نیارند. کم بگیر اما حلال! جوابش رو هم تو همین مواقع خطر میتونی پیدا کنی.
شما هم دوست عزیز واقعا خوشحالم که مشکل خاصی برات پیش نیومده و جوابش رو هم تو همان نون حلال و نماز خانوادت و دعاهای خانوادت میتونی پیدا کنی.

RezaFH
June 22nd, 2011, 01:05

وقتی جریانی راه نیافته خب معلومه هیچ اتفاقی نمی افته
اگر فاز و نول رو باهم بگیری (یا فاز رو بگیری و با زمین تماس داشته باشی) ؛ اون موقع هیجان واقعی رو حس میکنی ;)
ولی وقتی فاز یا نول رو به تنهایی بگیری هیچ اتفاقی نمی افته
-------------------------------------------------------------------
در مورد Doublex هم ضمن اینکه خوشحالم سلامت هستید، حرف های فرزاد عزیز (Delta) رو من هم تکرار میکنم.
اگر قبول داریم که خدایی داریم و دنیای دیگری، پس فقط فکر این دنیا نباشیم، کاری نکنیم که فقط توی این دنیای زود گذر خوش باشیم ;)

موفق باشید

lvlehrad
June 22nd, 2011, 01:06
منم دوبار از مرگ نجات پیدا کردم ولی نه به این شکل ... امیدوارم همیشه سالم باشید

021teh
June 22nd, 2011, 02:24
اولش امدم بخونم فکر کردم بازم یکی از این داستان های تخیلی نوشته ( اب ریخت شفا پیدا کردم .s2a بده ) از این چیزا

ولی منم تجربه چنین چیزی رو داشتم

به هر حال خوشحالم برای شما دوست عزیز که از این واقعه رد شدید

موفق باشید

قزوین هاست
June 22nd, 2011, 03:03
سلام خدا رو شکر ک سالمی عزیز؛ی نماز شکر ک2رکعت بیشتر نیست بخون واسه خودت برای تشکر از خدا؛منم یکی میخونم برات(البته اگه خدا از بنده بدی مثل من قبول کنه)؛
انشالله ک سیم هایی ک ب دستت چسبیدن کنده شن و راحت شی(از ناراحتی درای)؛
‏_‏_____________________________
منم زیاد برق گرفته؛ی بار انگشتمو گذاشتم لای دو شاخه بعد زدم تو برق!!!،چند بار چیزی فرو کردم تو برق!و...ک زیادن یادم نیست!
التماس دعا

nima17701
June 22nd, 2011, 08:48
سلام دوستان ، منم چند باری برق منو گرفته ، ولی یکیشو که هیچ وقت فراموش نمیکنم زمانی بود که 5 یا 6 سالم بود از بس این کارتون و فیلم نگا کرده بود جو آدم آهنی گرفته بود ما رو .
تو پارکینگ خونمون یه سیم بزرگ دور خودم پیچونده بودم و داشتم ادای آدم آهنی در میوردم بچه همسایه ها هم نگام میکردن ، که یک دفعه داداشم سیمی که دور من چرخیده بود رو زد تو پریز .
دیگه هیچی یادم نمیاد ولی یه نیم ساعت فقط تو کوپ بودم . خدا خیلی بهم رحم کرد .
امیدوارم همه دوستان همیشه سالم و سرحال باشن .
دوست من نماز شکر یادت نره !
موفق باشید

DATAFARM.IR
June 22nd, 2011, 09:38
یکی از بزرگترین شانس‌هایی که آوردید(بسان بنده در چند سال گذشته) اتصال شما مطمئنا از سمت راست بدن بوده، وگرنه...
شاید شانس دیگری برای زندگی(با روزمرگی اشتباه نگیرید) باشه...

AhvazGame
June 22nd, 2011, 11:05
كمك كارگر بودي :d

tthost
June 22nd, 2011, 11:51
صلوات بفرستید
صدقه هم بدید

iranwebbase
June 22nd, 2011, 12:57
شاعر میگه:
اگر میخوایی بمیری بی بهانه.....برو میخی بکن در اون دهانه
:d

aminreza
June 22nd, 2011, 14:39
فک کنم پاقدم بد من بوده ! :d
آخه جدیدا مشتری ایشون شدم .
آقا خداروشکر که سالمی .
منم تا حالا دومرتبه تجربه برق گرفتگی داشتم ولی نه تا این حد.
بار اول بچه بودیم جاهل بودیم فن کیس رو زدیم تو برق ( چه میفهمیدیم آخه فک میکردیم الان میشه پنکه ) برق گرفتتمون ! تازه برای اطمینان بیشتر سیمش رو هم قشنگ لخت کرده بودم تا خوب بچرخه !
بار دومم سال اول راهنمایی سر کلاس حرفه اومدیم به قول خودمون واسه رفیقامون شاخ بازی کنیم یه لحظه رفتیم تا اون دنیا برگشتیم !
خدا به سومیش رحم کنه ...