PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست برای یادگیری و کارهای آموزشی ...

amir-yeketaz
June 21st, 2011, 19:08
سلام خدمت دوستان گل هاستی :دی

اول یه کم در مورد خودم بگم:
برنامه نویس سی شارپ هستم و ترم چهار مهندسی نرم افزار و تابستونو میخوام برم تو خط web developer شدن ...

الانا که HTML و CSS و کمی هم کارایه دیگه مثه PSD2HTML رو دارم یاد میگیرم و میخوام بعد از امتحانات برم سراغ ASP.NET MVC ...

حالا من تابستون میخوام با یکی از دوستام یه هاست و دومین بخریم واسه تست کردن CMS ها و مثلا یه سایت آموزش برنامه نویسی و تست برنامه های نوشته شده در ASP.NET MVC ...

اولا که آیا لازمه که ما بریم سراغ هاست و اینا واسه تست کارامون؟ یعنی مفیده؟
بعد به نظرتون چه هاستی و چه مقداری برای کار ما مفیده؟

با تشکر ...

the_nic
June 21st, 2011, 19:14
1 گیگ فکر میکنم برای این کار لازم باشه
سی پنل یا دایرکت ادمین (لینوکس) بهترین گزینه هست
برای تست اسکریپت های asp که باید ویندوز باشه

amirlord
June 21st, 2011, 19:15
نیاز به خرج اضافی و مصرف ترافیک نیست : لوکال هاست ! :)

amir-yeketaz
June 21st, 2011, 19:18
:39:

nima17701
June 21st, 2011, 19:25
سلام دوست عزیز ، اگه فقط برا یادگیری میخوای یه نرم افزار لوکال هاست مثله Wamp Server نصب کن و روش کار کن بخودی هزینه نکن
اگر نیاز به سایت هم داری برا برنامه نویسی ASP نیاز به هاست ویندوز داری و برای بقیه زبان ها گزینه مناسب لینوکس هست
فکر نمیکنم بیشتر از 500 مگ نیاز داشته باشی ، بستگی به کارت داره .
موفق باشید

قزوین هاست
June 21st, 2011, 22:31
اگر فقط تست هست لوکال کافیه ولی اگر بخوای ی سایت اختصاصی هم در کنار کارات داشته باشی باید هاست بگیری؛200مگ فکر کنم کافی باشه؛بعدا میتونی ارتقاء بدی!

amir-yeketaz
June 21st, 2011, 23:06
با تشکر از تمامی دوستان گرامی و عزیز ...

حالا اگه ما بخوایم هاست بخریم از کی بخریم خوبه آخه؟ ... شنیدم تو این کار کلاهبرداری های زیادی میشه! ...

ایران هاستو دیدم که مثیکه خیلی بااعتباره ولی فکر کنم واسه بچه پولداراس!!! نه واسه ما که ...!!!

؟

mohammadlover
June 21st, 2011, 23:28
با تشکر از تمامی دوستان گرامی و عزیز ...

حالا اگه ما بخوایم هاست بخریم از کی بخریم خوبه آخه؟ ... شنیدم تو این کار کلاهبرداری های زیادی میشه! ...

ایران هاستو دیدم که مثیکه خیلی بااعتباره ولی فکر کنم واسه بچه پولداراس!!! نه واسه ما که ...!!!

؟

شما میتونید از دوستان همینجا هم بگیرید (قرار نیست که همه کلاه بردار باشن) برای اینکار باید حتماً تو قسمت درخواست سرویس پست بزنید بعد دوستان آفر میدن به شما.

موفق باشید

1oveless
June 21st, 2011, 23:31
سلام ، اگه کار خاصی‌ انجام نمیدید با هاست به غیر از همین چیزی که گفتید به من پیغام شخصی‌ بزنید یک هاست به صورت free بدم
ماهی‌ ۲-۳ روز down می‌شه فقط :دی
اگه هم خواستی‌ پول خرج کنی‌ که اینجا همه کارشون همین هست (هاستینگ) الی‌ من با بعضی‌ از کاربر‌های دیگه .

قزوین هاست
June 22nd, 2011, 01:04
برای خرید هاست میتونید در بخش درخواست سرویس ، درخواست بدید!خیلیا از دوستان همواره بهترین بودند و هستند!

hamidreza_s
July 14th, 2011, 17:52
اینقدرها هم دیگه همه کلاه بردار نیستن. ولی اگر میخوای میتونی از ****** هم بخری. www.*********** شرکت معتبری هست. سر دو تومن پنج زار کل ابهت و آبروی چند سالشو به باد نمیده. من که فعلاً راضی ام. دو تا از سایتهام روی سرورهاشونه و داره به یکسال تمام میرسه. خدمات گسترده ای داره. تو این تالار هم فکر نکنم کسی ازشون باشه. قیمت هاشون هم مناسبه. ایران هاست هم شرکت قدیمی ای فکر میکنم باشه.

mckeen
July 16th, 2011, 04:19
برای لوکال هاست باید بگم که اگه فقط کار طراحی داری خیلی خوبه

روی بعضی پی اچ پی ها خوب جواب می ده

ولی اگه برنامه نویسی داری مثل وب سرویس و اینا اصلا جالب نیست