PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اموزش تحویل آنی سرور مجازی لینوکس و ویندوز

medianet
June 21st, 2011, 15:36
سلام دوستان اگر میشه اینجا اموزش تحویل آنی سرور مجازی لینوکس و ویندوز رو با همه ی مجازی ساز ها بدین تا هم دوستان بتونن راهنماییی بشن و هم بنده

خداوکیلی کار خوبی میکنید اگه بتوینید این کارو انجام بدید
ممنون میشم از همه ی دوستان

DATAFARM.IR
June 21st, 2011, 15:47
سلام

اصولا آموزشی که نداره چون اکثرا با پنل و بدون دخالت دست :D انجام میگیره

مثلا با استفاده از یه ماژول خودش میسازه و سیستم رو هم از تمپلیت لود می کنه و تموم

می تونید از پنل و ماژول solousvm استفاده کنید که البته پولی هستش ولی خیلی خوب جواب میده

سوالی داشتید بگید

موفق باشید

goldcom
June 21st, 2011, 15:55
vmware فكر كنم به WHMCS متصل ميشه

the_nic
June 21st, 2011, 19:12
vmware فكر كنم به WHMCS متصل ميشه

خیر vmware به Whmcs وصل نمیشه
Whmcs فقط به اینها وصل میشه : HyperVM , FluidVM , Cloudmin ,SolusVM

---------- Post added at 07:12 PM ---------- Previous post was at 07:10 PM ----------

البته یک ماژول داره برای وصل کردن به whmcs که پولی هست و فقط برای vmware esx هست

medianet
June 26th, 2011, 17:57
دوستان لطفا بیشتر راهنمایی کنید
چون من تازه دارم با whmcs کار میکنم قبلا فقط دو رسیلر لینوکس و ویندوز داشتم الانم یک سرور گرفتم میخام با این کار کنم

از یکی از دوستان سوال کردم گفت بستگی داره به مجازی سازش !!!

آیا درسته ؟

HugeServer
June 26th, 2011, 18:11
از solusvm استفاده کنید برای شما هم مقرون به صرفه هست هم با WHMCS سازگار میباشد.

موفق باشید.

AHF-victory
July 2nd, 2011, 12:13
سلام به همه دوستان!!
من تازه وارد ام!می خوام ببینم چه طوری میتونم متوجه شم که مثلاً کی چه پنلی را انتخاب کرده مشخصاتش چیه تا کی اعتبار دارد پوله چند وقتشو داده و..... به خاطره این گفتم تازه وارد که برام توضیح بدید(واضح)برنامه فارسی برای اینکار است؟؟ممنون