PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پکاپ جهت تعقیر دامنه

mohammad_f
June 21st, 2011, 13:44
سلام دوستان

خواهش میکنم یه راهنمای بکنید چند وقته خیلی درگیر این شدم

من میخام دامنه اصلی رو در هاستم تعقیر بدم
به سرورم گفتم جواب دادن که پکاپ بگیر چون اکانتت حذف میشه

سوال اینجاست که از کدام پکاپها ؟ ایا بعد از انتخاب Backups باید

Download or Generate a Full Website Backup بزنم؟ اینجا گزینه Home Directory را بزنم کافیه ؟ ایا بعد از اتمام باید فایل tar.gz را در هاست نگه دارم یا در کامپیوترم؟

ممنون میشه که راهنمای کنید

it-net
June 21st, 2011, 13:52
اگر حجم اطلاعاتت زیاد نیست همونو بزن ولی اگه ززیاده از backup wizard استفاده کن و از هاست های فری یکی تهیه کن (یا یه فضای اف تی پی مطمئن) بعد از طریق اف تی پی فول بک آپ ارسال کن به هاست اف تی پی.

the_nic
June 21st, 2011, 14:04
اگر بخواهید دامنه اصلی هاست تغییر بدید اطلاعات پاک نمیشه !!!

mohammadlover
June 21st, 2011, 14:33
سلام
تغییر دامین اصلی کنترل پنل اصلاً ربطی نداره که اکانت حذف بشه. به احتمال زیاد هاستینگی که ازش هاست گرفتید نمیدونه چطوری باید تغییر داد:109: به خاطر همین میگه باید حذف و مجدد ساخته بشه.

موفق باشید

mohammad_f
July 10th, 2011, 08:31
دوستان متشکرم از راهنمای شما اما متاسفانه مشکل من هنوز رفع نشده

از سرور میگن باید پکاپ بگیر چون حذف میشه بدتر از همه اینکه میگن باید پکاپ و در کامپیوتر ذخیره کرد در حالی که سرعت اینترنت من امکان اپلود بیش از یک گیگ حجم و بهم نمیده

سوال اصلی :
امکانش هست پکاپ را توی یه هاست رایگان دیگه ای نگه دارم ؟
به این طور هاستی چی میگن اف تی پی اکانت ؟

ایا رایگان هست یا باید خریداری کنم ؟

ممنون میشم راهنمای کنید دیگه وقتی برام نمونده

اگر حجم اطلاعاتت زیاد نیست همونو بزن ولی اگه ززیاده از backup wizard استفاده کن و از هاست های فری یکی تهیه کن (یا یه فضای اف تی پی مطمئن) بعد از طریق اف تی پی فول بک آپ ارسال کن به هاست اف تی پی. با هاست رایگان گیگفا میشه این روش و استفاده کرد؟