PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت دامین .com

amirsd
June 21st, 2011, 12:28
با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز
من می خوام یه دامین com ثبت کنم
چند تا سوال دارم
1-آیا فرقی می کنه که از کدوم سایت بخرم ؟
مثلا مایاهاست یا نت افراز و...
3-در ضمن تفاوت قیمت دلیلش چیه ؟
4-منظور از Directi چی هست ؟
6-اگه این شرکتی که من دامنه می خرم روزی از کار بیفته من چطوری باید دامنه رو تمدید کنم ؟
7- در ضمن ایا پنلی که به ما می دن از همون سایتی که می خریم خواهد بود یا پنل بین المللی هست ؟
منتظر جوابتون هستم 8-|8-|8-|8-|

the_nic
June 21st, 2011, 12:50
تفاوت قیمت بخاطر تفاوت هاستینگ هست
منظور از directi شرکتی هست که دامنه شما در آن ثبت میشود
شما از هرجا دامنه بخرید اگر پنل به خودتون بدهند با هر کسی خواستید میتونید تمدید کنید
به راحتی انتقال میدید در پنل دیگر و تمدید میکنید

mohammadlover
June 21st, 2011, 13:04
با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز
من می خوام یه دامین com ثبت کنم
چند تا سوال دارم
1-آیا فرقی می کنه که از کدوم سایت بخرم ؟
مثلا مایاهاست یا نت افراز و...
3-در ضمن تفاوت قیمت دلیلش چیه ؟
4-منظور از Directi چی هست ؟
6-اگه این شرکتی که من دامنه می خرم روزی از کار بیفته من چطوری باید دامنه رو تمدید کنم ؟
7- در ضمن ایا پنلی که به ما می دن از همون سایتی که می خریم خواهد بود یا پنل بین المللی هست ؟
منتظر جوابتون هستم 8-|8-|8-|8-|

سلام
1-اکثر هاستیبنگ ها تو دایرکت آی دامین ها رو ثبت می کنن پس فرقی نداره از کجا میگیرید.
2-سوال شماره 2 رو فکر کنم فراموش کردید بنویسید:71:
3-ثبت دامنه برای هاستینگ بندی طیق اسلب بندی هست یعنی اگر کسی بیشتر پنلش رو شارژ کنه دامین ارزونتر براش ثبت میشه.
4-این یه شرکت ثبت کننده دامنه هستش.
5-رجوع به جواب سوال 2 ;)
6-اکثر هاستینگ ها به شما پنل میدن که میتونید انتقال بدید(از فروشنده حتماً این موضوع رو سوال کنید)
7-آدرس کنترل پنل از یه دامین دیگه هستش و مربوط به هاستینگ مربوطه نمیشه.

موفق باشید

amirsd
June 21st, 2011, 13:11
سلام ممنون از جواباتون
ببخشید شماره ی دو و 6 رو چون یه بار حذف کردم این جوری دراومد :-s

-ثبت دامنه برای هاستینگ بندی طیق اسلب بندی هست یعنی اگر کسی بیشتر پنلش رو شارژ کنه دامین ارزونتر براش ثبت میشه.
منظور من این بود که مثلا یه شرکتی دامنه رو 10000 می ده یکی دیگه 12000 ایا سرویس هاشون فرق داره ؟

-این یه شرکت ثبت کننده دامنه هستش.
یعنی من از هر سایت ایرانی که ثبت کنم نماینده ی این سایت هست ؟

اکثر هاستینگ ها به شما پنل میدن که میتونید انتقال بدید(از فروشنده حتماً این موضوع رو سوال کنید)
این پنل روی این سایت directi هست ؟

mohammadlover
June 21st, 2011, 13:24
ببخشید شماره ی دو و 6 رو چون یه بار حذف کردم این جوری دراومد :-s

:x

منظور من این بود که مثلا یه شرکتی دامنه رو 10000 می ده یکی دیگه 12000 ایا سرویس هاشون فرق داره ؟

نه گفتم که معمولاً همون دایرکت آی ثبت می کنن وهر چی پنل خودشوتن رو بیشتر شارژ کنن دامین براشون ارزونتر تموم میشه.

یعنی من از هر سایت ایرانی که ثبت کنم نماینده ی این سایت هست ؟
اکثراً هستن اما شرکت های دیگه ای هم هستن.

این پنل روی این سایت directi هست ؟

بله. آدرس دقیق رو یادم نیست ولی آدرس پنل مربوط به همون دایرکت آی هست

موفق باشید

amirsd
June 21st, 2011, 13:33
mohammadlover (http://www.webhostingtalk.ir/member/17369/) عزیز
خیلی ممنون از راهنماییتون
شما کجا رو خودتون پیشنهاد می کنین ؟
مایا هاست خوبه ؟
از اونجا بخرم ؟
در ضمن تو انتقال همین نماینده تغییر می کنه یعنی تمدید رو از یه نماینده ی دیگه انجام می دیم ؟
یه چیز دیگه اگه به من پنل اختصاصی بدن برای انتقال نیازی به شرکت اول نیست ؟
یعنی اگه شرکت اول بسته بشه هم مشکلی نداریم دیگه

mohammadlover
June 21st, 2011, 13:50
ممنون از لطفتون اگر تشکر پایین گوشه سمت راست پست رو بزنید خیلی بهتر میشه

خودتون میتونید انتخاب کنید ولی من ****** رو بیشتر ترجیح میدم البته اگر از جای دیگه ای گرفتید حتماً بپرسید که پنل میده یا نه.
اگر سال بعد هم خواستید انتقال بدید اگر بلد نبودید مشخصات این پنل (پنل قدیمی) رو بدید به اون طرف اون خودش کارهاشو انجام میده.

موفق باشید

amirsd
June 21st, 2011, 20:22
سلام دوستان
یه سوال دارم
من اگه بخوام دامنم تو directi باشه و مثلا از یه شرکت رو خریدم اون وقت می نمی تونم از سایت directi وارد پنل بشم ؟
یعنی باید از اون سایتی که می خرم وارد پنل بشم ؟

---------- Post added at 08:22 PM ---------- Previous post was at 07:36 PM ----------

یعنی منظورم این هست که directi توی سایت خودش پنل رو نمی ده از شرکتی که می خریم باید پنل رو بگیریم ؟

nimafire
June 21st, 2011, 20:49
سلام دوستان
یه سوال دارم
من اگه بخوام دامنم تو directi باشه و مثلا از یه شرکت رو خریدم اون وقت می نمی تونم از سایت directi وارد پنل بشم ؟

---------- Post added at 08:22 PM ---------- Previous post was at 07:36 PM ----------

یعنی منظورم این هست که directi توی سایت خودش پنل رو نمی ده از شرکتی که می خریم باید پنل رو بگیریم ؟

بله. باید از شرکت ثبت کننده پنل بگیرید

mohammadlover
June 21st, 2011, 21:03
سلام دوستان
یه سوال دارم

خوده سایتی که دامین رو براتون ثبت کرده به شما یه پنل میده که مربوط به سایت خودش نیست.
پ.ن : اگر خواستید میتونید از همین آقای نصر آبادی هم بگیرید (nimafire (http://www.webhostingtalk.ir/member/19/)) (afaghhosting.net) برای من چند تا دامین ثبت کردن.