PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به نظر شما سایت هاستینگ به زبان انگلیسی یا فارسی؟

the_nic
June 20th, 2011, 22:17
سلام
به نظر شما دوستان سایت هاستینگ به زبان انگلیسی بزنی و بیشتر به کاربر های ایرانی سرویس بدی بهتر هست یا با همان زبان فارسی؟
من بخاطر این میگم که سایت به زبان خارجی باشه هر مشتری سمتت نمیاد و بهتر هست
نظر شما دوستان چیست ؟ ؟

amirlord
June 20th, 2011, 22:27
سلام
به نظر شما دوستان سایت هاستینگ به زبان انگلیسی بزنی و بیشتر به کاربر های ایرانی سرویس بدی بهتر هست یا با همان زبان فارسی؟
نظر شما دوستان چیست ؟ ؟
ما که انگلیسی زدم کلاسش هم بیشتره ! :d البته یه بدی هم داره چون خوب جور کردن مشتری خارجی خیلی سخته و مسایل مالی اون یه بحث دیگه ! به نظر من هاستینگ ایران نیاز به سایت های بین المللی داره!

easyvps.ir
June 20th, 2011, 22:29
سایت دوزبانه:دی

the_nic
June 20th, 2011, 22:31
ما که انگلیسی زدم کلاسش هم بیشتره ! :d البته یه بدی هم داره چون خوب جور کردن مشتری خارجی خیلی سخته و مسایل مالی اون یه بحث دیگه ! به نظر من هاستینگ ایران نیاز به سایت های بین المللی داره!

من میخوام انگلیسی بزنم که فقط یوزر هایی که وارد هستند خرید کنند نه اینکه یوزری که نمیدونه هاست چیه بیاد خرید کنه
ترجیح میدم بجای ماهی 30 یوزر 20 یوزر داشته باشم ولی 20 یوزر حرفه ای

MOHAMMAD MOHSEN
June 20th, 2011, 22:32
سلام
نظر شما دوستان چیست ؟ ؟

اون کاربرهایی که مد نظر شما هست و از سایتهای خارجی زبان خرید میکنن از هر سایتی خرید نمیکنن و از سایتهای معتبر و شناخته شده خرید میکنند به نظر من اگه این رو انجام بدین فقط کاربرهای فارسی زبان رو از دست میدین!

the_nic
June 20th, 2011, 22:35
دلیل دومش این هست که نمیخوام فقط هاست 100 مگ 200 مگ بفروشم میخوام مثلا مثل hostgator هاست های نامحدود با امکانات مختلف بفروشم
و به احتمال 90% خودم تا چند ماهه دیگه از ایران میرم و وقتی رفتم میتونم یک درآمد دلاری هم کنار ریالی داشته باشم
چون ریالی باشه فقط باید چنج کنم که یکم ضرر هست

nima17701
June 20th, 2011, 22:51
سلام دوست عزیز ، به نظر دو زبانه باشه بهتره . زبان پیش فرض رو بزار en امکان تغیر زبان رو برای کاربرا بزارید
موفق باشید

the_nic
June 20th, 2011, 23:56
سایر دوستان نظری ندارند ؟

mohammadlover
June 21st, 2011, 00:12
سلام
شما میتونید یه سایت دو زبانه طراحی کنید بعد یه اینترفیس میزارید که کسی که وارد میشه ربون خودش رو انتخاب کنه. اینطوری اگر بعداً هم خواستید میتونید قسمت فارسی رو غیر فعال کنید و فقط رو قسمت انگلیسی فعالیت کنید.

در هر صورت موفق باشید