PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی از دیتا ارقام سرویس داره

farbod
June 20th, 2011, 20:27
سلام
نمیرونم تایپک رو در قسمت درستی ایجاد کردم یا نه
اگر نیست لطفا مدیران به قسمت خودش انتقالش بدن

میخواستم بدونم کسی از دیتا ارقام سرویس داره یا نه؟
ایا از سرویسی که ازشون گرفتید راضی هستید؟
plato
June 21st, 2011, 09:09
سلام
من سرویس ریسلر دارم و راضی هم هستم
فقط مدتی پیش با آیپی های داتک مشکل داشت که الان درست شده.

farbod
June 21st, 2011, 23:23
چه مدت کار کردین باهاشون؟

plato
June 22nd, 2011, 10:08
از 2011-04-16

the_nic
June 22nd, 2011, 10:12
اینجا بیشتر کاربرها هاستینگ دارن
بهتر هست از خودشون یک لیست مشتری بگیرید و بهشون ایمیل بزنید سوال کنید

novindade.com
June 26th, 2011, 09:56
سایتشون قطع هست مثل اینکه تعطیل کردن

sales data
June 26th, 2011, 10:27
دوست عزیز
حداقل یکم بقیه پست را میخوندی مشکل توضیح داده شده بود نمیخواستی این همه به خودت زحمت بدی . ماهم مثل شما کار نمیکنیم تمام مشتریامون با تلفن ثابت شرکت در تماس هستند و مثل بعضی ها بد از چند روز جمع بکنیم وبریم و نیازی به ارائه نظر شما نبود و ضمنا من اگر به جای شما بودم برای طراحی سایتم یک ایده میزدم و از روی هاست ایران کلاه برداری نمیکردم که بخوایم سر مشتریامونو کلاه بزاریم ضمنا رنک سایتمون یک کاری میکردیم که روی یک ملیون نباشه !!!!!! ضمنا سرورهای مجازی همه انلاین هستند میتونید ببینید و اینکه شما هم در جایی اظهار نظر کنید که به شما مربوط میشه
موفق باشید

بنده خداها مشتریاشون فکر کنم تمام سرویس ها قطع شدن

plato
June 26th, 2011, 10:42

بنده خداها مشتریاشون فکر کنم تمام سرویس ها قطع شدن
با سلام

نمیخواستم پست بزارم ولی دیدم نامردیه. دیروز که سرور قطع بود من دوبار تماس گرفتم ساعت 8 صبح و 6 بعد از ظهر جواب دادن، کلی هم معذرت خواهی کردن
من که خیالم راحت شد. مثل شرکت(!) های بچه دبیرستانیها که در مواقع امتحانات و فوتبال و روزهای نزذیک تعطیلی و ... تعطیل کردن و یک شماره ایرانسل دادن که همیشه خاموشه...
سرویس من صبح وصل شد
مطمئنم که دیگه این اتفاق نمی افته. همیشه قبل حرف زدن کمی فکر کنید.

novindade.com
June 26th, 2011, 18:33
چرا ناراحت میشید دوست من , من قسط جسارت ندارم معذرت می خوام
1. آخه من برای دوستم سرویس vps خریدم خودمون ارائه نمیکنیم , از دیروز زنگ میزنه هی میگه قطع چرا وصل نمیشه
بلاخره امروز وصل شد دوباره خودمم چک کردم هم سایت شما باز نمیشود و هم vps ها
2.سایت من هم خودم فارسیش کردم حالا اون سایتی که شما میگید رو من نمیشناسم لینک بدید ببینم
شما هم مثل اینکه باید سایت ما هم ببینید شماره های ما موجوده , آپتایم هم موجوده سرورها 436 روزه down نشدن

ضمنا رنک سایتمون یک کاری میکردیم که روی یک ملیون نباشه
متوجه منظورتون نشدم

نمیدونستم شماها اینقدر بی ادبی صحبت میکنید دوست عزیز

sales data
June 26th, 2011, 19:07
ما بی ادب صحبت نمیکنیم شما بهتره یاد بگیرید این جا فروم هست نه پشتیبانی !!!!!!
ضمنا اسم یوزرتون تو دیتا ارقام هیمن جا اعلام کنید تا بدونم واقعا یوزر دارید چون یوزری با اسم کمپانی شما در لیست ما نیست البته با عرض شرمندگی !
ممنون

novindade.com
June 26th, 2011, 19:13
من همیشه به همکارام احترام میزارم زود رنج نمیشم ,موفق باشی در هر زمینه کاری دوست عزیز , گفتم به اسم دوستم خریدم cpu x3440
امیدوارم همیشه up باشی

sales data
June 26th, 2011, 19:17
شرمنده چنین یوزری توی وی پی اسامون نیست دوست عزیز ، شما بهتره کسی خراب کنی که سابقه اش معلوم نباشه ما سابقمون معلومه موفق باشید

goldcom
June 26th, 2011, 19:19
[-(:107:

the_nic
June 26th, 2011, 19:21
شرمنده چنین یوزری توی وی پی اسامون نیست دوست عزیز ، شما بهتره کسی خراب کنی که سابقه اش معلوم نباشه ما سابقمون معلومه موفق باشید

عزیز اینجور اشخاص زیاد هست که فکر میکنن با خراب کردن اعتبار دیگران مشتری های خودشون زیاد میشه
کاری از دست ما بر میاد در خدمتم برای منیج سرور ها و ...

novindade.com
June 26th, 2011, 19:46
grmsuport@gmail.com
من نوع سی پی شما رو زدم همین طوری
دیدید زود عجله می کنید

the_nic (http://www.webhostingtalk.ir/member/22448/) شما چیکار دارید اینجا آدم خوبه هستید , میری بهشت

---------- Post added at 07:46 PM ---------- Previous post was at 07:33 PM ----------

کپی برداری از هاست ایران?؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sales data
June 26th, 2011, 19:51
ممنون دوست من از لطفت صمیمانه سپاسگزارم بالا خره ما هم سابقمون مشخصه هم رضایت مشتریامون . شما درست عرض میکنید من همیشه روی دوستای خوبی مثل شما حساب میکنم مرسی عزیز
عزیز اینجور اشخاص زیاد هست که فکر میکنن با خراب کردن اعتبار دیگران مشتری های خودشون زیاد میشه
کاری از دست ما بر میاد در خدمتم برای منیج سرور ها و ...

novindade.com
June 26th, 2011, 19:51
فکر میکنم سایت شما مشکل داره الان هر کاری کردم بازم باز نشد
با آی پی های مختلف هم تست کردم حتی با vps تست کردم باز نمیشه
یکجای سرور یا سایت مشکل داره بررسی کنید

موفق باشی

s.w.a.t
June 26th, 2011, 19:59
نه قصد تخریب نه انتقاد فقط جهت اطلاع سایت dataargham.com باز نمیشه
The connection has timed out

sales data
June 26th, 2011, 20:03
ممنون در جریان هستیم . مدیریت فنی شرکت درحال انتقال سرور هستند از تذکر شما بی شاعبه سپاس گزاریم

نه قصد تخریب نه انتقاد فقط جهت اطلاع سایت dataargham.com باز نمیشه
The connection has timed out

tinavps
June 26th, 2011, 20:12
قیمت هاشون خوبه نرخ محاسبه دلار به توامنشون عالیه سروهاشون ظاهرا رو phonix مترکز هست سرور گرفتیم ازشون آپتایم از اول تا آخر بدون مشکل بود پشتیبانی تلفنی و یاهو هم که خوبه فقط دیتاسنتر phonix ظاهرا در adsl های پارس آنلاین داتک ای دی اس ال مخابرات برخی شهرستان ها پینگ نداره یعنی ربطی به دیتا ارقام نداره کلا مشکل رو من بررسی کردم این دیتا سنتر کلیه رنج های داتک و ... که گفتم رو تحت عنوان اسپمر شناسایی کرده لذا سایت خود دیتا ارقام هم اگر بالا نیاد مشکل همونه. من مشکلی تو دیتا ارقام نمی بینم
بنده این گزارش رو بهشون دادم و امیدوارم با همون قیمت های استثنایی از دیتاسنترهای مختلف و softlayer هم سرویس داشته باشند. تمرکز روی یک دیتا سنتر ممکنه کل بیزینس رو به یک سمت بکشونه . مشکل از این داتا ارقام نیست مشکل از ***** بودن آی اس پی های ایرانی نام برده در فونیکس می باشد

---------- Post added at 08:06 PM ---------- Previous post was at 08:05 PM ----------

ضمنا سرور 110 تومانی واقعا ارزش طلا رو برامون داشت اگر مشکل پینگ که گفتم حل بشود احتمالا باز هم از ایشان خرید خواهیم کرد.

---------- Post added at 08:12 PM ---------- Previous post was at 08:06 PM ----------

آقای دو چهره ی The_nic شما خودت صحبت از خراب کردن می زنی خود شما در جای دیگر به بنده گیر داده بودی و کامنت زدی من تازه وارد هستمو قصد ... دارم حرفه ای نیستم و من هم گفتم هرکس حرف نزد یعنی لال هست ؟ یادت اومد ؟ سعی کن یک چهره و شخصیت ثابت داشته باشی وگر نه بزودی با خودت دچار مشکل خواهی شد.

sales data
June 26th, 2011, 20:13
سلام . ممنون از لطف شما ، شما به ما لطف دارید
در حال مذاکره با iweb هستیم برای گرفتن سرور های متمرکز در یک رک . انشالله با هاشون به توافق برسیم . از حسن اعتمادتون مجددا سپاس گزاریم

قیمت هاشون خوبه نرخ محاسبه دلار به توامنشون عالیه سروهاشون ظاهرا رو phonix مترکز هست سرور گرفتیم ازشون آپتایم از اول تا آخر بدون مشکل بود پشتیبانی تلفنی و یاهو هم که خوبه فقط دیتاسنتر phonix ظاهرا در adsl های پارس آنلاین داتک ای دی اس ال مخابرات برخی شهرستان ها پینگ نداره یعنی ربطی به دیتا ارقام نداره کلا مشکل رو من بررسی کردم این دیتا سنتر کلیه رنج های داتک و ... که گفتم رو تحت عنوان اسپمر شناسایی کرده لذا سایت خود دیتا ارقام هم اگر بالا نیاد مشکل همونه. من مشکلی تو دیتا ارقام نمی بینم
بنده این گزارش رو بهشون دادم و امیدوارم با همون قیمت های استثنایی از دیتاسنترهای مختلف و softlayer هم سرویس داشته باشند. تمرکز روی یک دیتا سنتر ممکنه کل بیزینس رو به یک سمت بکشونه . مشکل از این داتا ارقام نیست مشکل از ***** بودن آی اس پی های ایرانی نام برده در فونیکس می باشد

---------- post added at 08:06 pm ---------- previous post was at 08:05 pm ----------

ضمنا سرور 110 تومانی واقعا ارزش طلا رو برامون داشت اگر مشکل پینگ که گفتم حل بشود احتمالا باز هم از ایشان خرید خواهیم کرد.

the_nic
June 26th, 2011, 20:38
آقای دو چهره ی The_nic شما خودت صحبت از خراب کردن می زنی خود شما در جای دیگر به بنده گیر داده بودی و کامنت زدی من تازه وارد هستمو قصد ... دارم حرفه ای نیستم و من هم گفتم هرکس حرف نزد یعنی لال هست ؟ یادت اومد ؟ سعی کن یک چهره و شخصیت ثابت داشته باشی وگر نه بزودی با خودت دچار مشکل خواهی شد.
شما هنوز حرف هایی که در اون تاپیک زدی ثابت نکردی ! شما ثابت کن من همه رو ادیت میکنم
قصد تخریب نبوده دوست دیگری هم بهت گفته که هدف چی بوده

Ndanda
May 5th, 2012, 13:09
کسی میدونه چرا دیتا ارقام سایتش باز نمیشه و چه مشکلی دارهشرکت داده ارقام پارس | طراحی سایت | طراحی وب | شرکت طراحی و بهینه سازی وب سایت سرور مجازی دیتاارقام (http://dataargham.com/)

sales data
May 5th, 2012, 13:31
مشکلی نداره و سایت بالاست ، لیست هاست ترکر را میتونید در زیر مشاهده کنید

HostTracker [Website Uptime Monitoring Service] (http://host-tracker.com/check_res_ajx/10268088-0/)

mehdi24
May 5th, 2012, 13:53
اینجا که بدون مشکل باز میشه

Ndanda
May 5th, 2012, 14:27
قسمت کاربران اصلا باز نمیشه
ورود به بخش مشترکین دیتاارقام (http://members.dataargham.com/)

sales data
May 5th, 2012, 14:48
لطفا کش خود را خالی کنید
سایت بالا میباشد .

Ndanda
May 5th, 2012, 15:08
لطفا کش خود را خالی کنید
سایت بالا میباشد .
این مورد هم انجام دادم ولی باز مشکل حل نشد

seecurity
May 21st, 2012, 11:32
اسم دیتا ارقام رو زیاد شنیدم و دیدم