PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین روش پرداخت دلار از نظر شما؟؟ مطمئن؟

EXXXIR
June 20th, 2011, 19:34
سلام

دوستان فکر کنم این اولین تاپیک سوالیم تو این مدت بوده پس لطفا جواب های خوبی بدین که پشیمون نشم :d

هرچند مدت پرداخت های مختلف ارزی دارم اکثرا دلار هم هست ولی با این وضعیت کلاهبرداریا آدم واقعا با مشکل مواجه میشه. به نظر شما بهترین روش برای پرداخت ها کدومه؟

برای مثال چند روز دیگه یک چیزی حدود 600 دلار باید خرید کنم شما باشید چه راهی انتخاب می کنید؟

لطفا آفر ندین که فلانی 1200 میده اون سریعه یا فلان... روشی که مطمئن باشه و ترجیحا کارا دست خودت باشه پیشنهاد بدید.

the_nic
June 20th, 2011, 19:37
مطمئن ترین روش = دادن به کسی که مطمئن باشه

amirlord
June 20th, 2011, 19:37
به هیچ وجه حتی مدیر گوگل هم اعتماد نکنید ! تنها راه اینه که خودتون کردیت کارت تهیه کنید . کاری نکنید مثل بلای من سر شما هم بیاد ! :(

sibs
June 20th, 2011, 19:43
اگه خودت بخوای کارای خودتو انجام بدی باید ریسکش رو هم به جون بخری . . . مثل اینکه دلارا held بشن یا تقلبی باشن یا کلا اگه پی پال بگیری پی پالت بسته بشه . . .

ولی اگه بخوای من مطمئن هم زیاد سراغ دارم . بگو یکیشون رو بهت معرفی کنم کارتو راه بندازن . آدم بد هست ولی ادم خوبم هست . مجبوری اعتماد کنی . . . (البته نه چشم بسته )

itjavani
June 20th, 2011, 19:52
مطمئن ترین خرید اط طریق کردیت کارت هست!

EXXXIR
June 20th, 2011, 19:57
این کارتی که بانک پارسیان میده دوستان پیشنهاد دادن چند روزه میدن؟ و اینکه از نظر خرید مشکلی ایجاد نشه فروشنده بفهمه ایرانی هستیم؟

Xfise
June 20th, 2011, 19:57
مطمعن ترین راه اینه که خودت بری یه کردیت کارت بگیری و پرداخت کنی :d الان بانک پارسیان ویزاکارت میده

موسی
June 20th, 2011, 20:30
به نظر من هم مطمئن ترین راه این هست که خودتون یک کردیت کار تهیه بفرمایین یا در غیر اینصورت به کسی مراجعه کنین که قابل اطمینان باشه.

---------- Post added at 07:30 PM ---------- Previous post was at 07:22 PM ----------

به هیچ وجه حتی مدیر گوگل هم اعتماد نکنید ! تنها راه اینه که خودتون کردیت کارت تهیه کنید . کاری نکنید مثل بلای من سر شما هم بیاد ! :(
مگه چه بلایی سرت اومده؟!!
البته همیشه سر مشتری بلا نمیاد بعضی وقتا ممکنه بخوان سر فروشنده کلاه بزارن