PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک ایمیل برای میلیاردر شدن!!!

B2C
June 20th, 2011, 16:56
سلام دوستان

من یه ایمیل با این متن زیر دریافت کردم . به نظر شما این امکان پذیره؟

I am Hashim al-Adly brother and business partner to Habib al-Adly who was the former Interior minister of Egypt under President Hosni Mubabrak.The ousted president Mubarak was worth over $70 billion USD in various foreign account all over the world, my brother and another detained steel tycoon Ahmed Ezz held various account, properties and business for the ex-president in different countries in the world and with the Detention of my brother.I need your help/assistance to transfer the funds to a more secure account in your name as there are presently held in the name of an Alias company name under the authority of an attorney in London who does not know the genuine benefactors and would facilitate the funds transfer as he has a Pedigree for being genuine and honest on his dealings.

Read this mail carefully and respond immediately find below my contact email address.

hahashimaldl11@gmail.com

IN SHA ALLAH
Hashim al-Adly

Pooldar
June 20th, 2011, 16:58
نه
همش کلاه برداری هست

724server
June 20th, 2011, 16:59
من 100 تا از ابین ایمل ها دریافت کردم

اسپم هست .

the_nic
June 20th, 2011, 18:48
اگر اینجوری بود که الان 60 % کسانی که ایمیل دان میلیاردر بودن :d همش اسپم هست

nimapendar
June 20th, 2011, 18:59
کلاهبرداری هست
ندیدی اینقدر تلویزیون تبلیغ می کنه می گه کلاه برداری هست

sibs
June 20th, 2011, 19:14
بعدا بهت میگن اینقدر پول به حساب ما بریز جهت مالیات و پرداخت و اینا تا بهت بدیم . بعدش تو میگی که اگه راست میگین از اصل پول کم کنید و بقیه اش رو بدین بعد دیگه اونا جواب نمیدن . . . .

خیلی اروم و مرحله به مرحله پیش میان و هیچ عجله ندارن . من اینارو تا اخرش رفتم ببینم چی میگن و اینا . . . حداقلش برای اونا این میشه که همه اطلاعات تو رو گیر میارن حتی اگه پول ندی .

کلاه برداریه . ایمیل من پره پره از این چرت و پرتا

it-net
June 20th, 2011, 19:17
آره عزیز.
من یه دامنه دارم با این نام:
noavarnet.com
که زمانی که یه ایمیل به اسم Info میسازم سریع روزانه از فلان هزار دلار تا فلان میلیون دلار برام میل میاد طوری که فقط ایمیل برنده شدن میاد واسه همین اصلا براش ایمیل نمیازم :دی

Reza.exe
June 20th, 2011, 20:25
سلام
من دو سه بار از روی کنجکاوی پیگیر شدم
شیوه کاریشون هم احمقانه بود هم جالب :d

بیشتر کسانی بودند که مثلا در کشوری دیگر زندگی می کردند و خطی در انگلستان یا امریکا فقط اجاره کرده بودند
از لهجه صحبت کردنشون هم کاملا مشخص بود
یه سری کار ها برای جلب اعتماد افراد ساده انجام می دهند
مثلا تحویل یک روزه ، دو روزه ، سه روزه
بعد می گن مثلا 600$ برای تحویل یک روزه چک

خیلی از این ایمیل ها ارسال می شه...