PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هشدار در مورد هک اطلاعات توسط ....

موسی
June 20th, 2011, 16:36
دوستان عزیز لازم است در مورد هک اطلاعات پی پال هشدار بدم یکی از کاربران محترم با درخواست خرید از سایت یاهو به مبلغ 20$ با ساختن یک ایمیل ابتدایی
Cage_man درخواست خرید داشت که در نهایت اطلاعات این جانب به عنوان قرارداد با یاهو برای هر گونه خرید با این ایمیل به ثبت رسید
اکر لازم باشم اطلاعات شخص سفارش دهنده را نیز در این تاپیک قرار خواهم داد.

---------- Post added at 03:36 PM ---------- Previous post was at 03:31 PM ----------

به نظر می رسد این جانب لازم است کارت خود را فعلا در اکانت پی پال معلق نمایم تا در آینده
به فکر رفع مشکل مزبور باشم

pyaz
June 20th, 2011, 16:44
آقا موسی . بنده این پرداخت را گفتم انجام دهید . لطفا بیشتر توضیح دهید ؟
بنده چه گونه می خواستم اطلاعات شما را هک کنم ؟

موسی
June 20th, 2011, 17:08
شما درخواست خرید اگه دارین چرا با ایمیلی که معمولا از ش استفاده می کنین این کار رو نکردین یک ایمیل سریع ساختین تا من با اون پرداخت کنم
موضوع از این قرار است که وقتی شما با ایمیل پی پال می خواهید در یاهو خرید کنین یاهو به صورت پی پال شما به عنوان کیف پول انتخاب می کند و پس از آن شما می توانید با ایمیل یاهو خود به راحتی هر خریدی داشته باشید و از حساب پی پال شما کسر شود.
----------
اینجانب پس از خرید متوجه شدم که هیچ رسیدی به ایمیل من نیامد به این قضیه مشکوک شدم و پس از بررسی ولت ایمیل مورد نظر دیدم متاسفانه پی پال من حساب پی فرض هست گویا شما کارت اعتباری خود را برای یاهو تعریف نموده اید تا خرید شما را از آن پرداخت نماید.

---------- Post added at 04:07 PM ---------- Previous post was at 04:04 PM ----------

در این دنیای وب نه من گیج هستم و نه دوستان محترمی که در این وب سایت هستند خوب بیاد دارم یکی از عزیزان برای شارژ گوگل ادورز به من پی داده بود و خودش هم این موضوع رو مطرح کرد که در صورت پرداخت با ایمیل ایشان کارت من برای همه پرداختها قابل استفاده است.

---------- Post added at 04:08 PM ---------- Previous post was at 04:07 PM ----------

هدف این جانب بیشتر کمک به دوستانی بود که پرداختهای پایین دارند و قصد تجارت نداشتم ولی به نظر می رسد چنین امکانی فعلا عملا منتفی است .

s.w.a.t
June 20th, 2011, 17:10
در این دنیای وب نه من گیج هستم و نه دوستان محترمی که در این وب سایت هستند خوب بیاد دارم یکی از عزیزان برای شارژ گوگل ادورز به من پی داده بود و خودش هم این موضوع رو مطرح کرد که در صورت پرداخت با ایمیل ایشان کارت من برای همه پرداختها قابل استفاده است
برای گوگل خیر این شکلی نیست میتوانید بعد از پرداخت کارت را پاک نمایید.

navibd
June 20th, 2011, 17:16
یعنی الان حساب پی پال شما در اختیار این دوستیه که ایمیل جدید درست کرده؟
یه سوال دیگه
مثلا من قصد خرید اکانت رپیدشر رو دارم. اطلاعات به ایمیل شما میاد ؟ یا به ایمیل من؟

موسی
June 20th, 2011, 17:20
ببینید حساب پی پال دست خودم هست ولی انگار من ایمیل خودم رو به پی پال لینک کرده باشم پس اگر خرید با ایمیلم انجام بدم یعنی از پی پالم کسر میشه در واقع همون اولین بار که می رم توی پی پال و ایمیل پس رو وارد می کنم به یاهو اجازه می دم که خرید های من رو به حساب پی پالم بزاره
همین حالا من رپید شیر و انجام ندادم ولی برای خودم نرم افزار که خریدم سریال نامبرش به ایمیل خودم اومد.

s.w.a.t
June 20th, 2011, 17:30
ببینید حساب پی پال دست خودم هست ولی انگار من ایمیل خودم رو به پی پال لینک کرده باشم پس اگر خرید با ایمیلم انجام بدم یعنی از پی پالم کسر میشه در واقع همون اولین بار که می رم توی پی پال و ایمیل پس رو وارد می کنم به یاهو اجازه می دم که خرید های من رو به حساب پی پالم بزاره
همین حالا من رپید شیر و انجام ندادم ولی برای خودم نرم افزار که خریدم سریال نامبرش به ایمیل خودم اومد.
اگر اشتباه نکنم شما میتونید از خود پی پال این قضیه رو کنسل کنید!
در مورد رپیدشیر هم مشخصات به ایمیلی میره که باهاش پرداخت انجام شده

سلام علیکم و رحمه ا...
June 20th, 2011, 17:33
من که نفهمیدم چی شد

ولی خوب اگه اون ایمیل جدیده خوب بگیرید برای خودتون و این دوستمون هم برای خودشون یکی دیگه درست می کنند دیگه

s.w.a.t
June 20th, 2011, 17:35
شما میتونید یه کار دیگه ایی هم انجام بدید
یه ایمیل دیگه به پی پال اضافه کنید
ایمیل دوم رو ایمیلPrimary قرار بدید
ایمیل اول رو پاک کنید.
به همین سادگی!

pyaz
June 20th, 2011, 21:38
دوستان این ای-میل دوستم است .
این ایدی که من دادم به اقا موسی
طرف تو کار کل کل و دی اکتیو کردن ایدی و از این کار های بچه بازی
برای این که به راحتی دی اکتیو نشود برای ایدشون پلاس خرید داری می کنند .

در ضمن بعد از امضا قرار داد بین شما با یاهو
بنده هیچ کاری نمی توانم انجام دهم با پی پال شما ،چون پسورد می خواهد و ...

یکی از دوستانی که در همین انجمن پرداخت انجام می دادند دادم پرداخت کردن 2 روز پیش و این دوستمان برای ما 2 تا دامنه .us به مبلغ : 8 دلار پرداخت کردن
HaiDock.us - Hai Dock (http://whois.domaintools.com/haidock.us)
MirzaEi.us - Mirza Ei (http://whois.domaintools.com/mirzaei.us)

http://up.gg-game.ir/uploads/[WwW.GG-Game.Ir]13085890431.jpg
http://up.gg-game.ir/uploads/[WwW.GG-Game.Ir]13085890432.jpg

اگر واقعا نیاز است این دوستمان هم بشناسید اسمش امیرحسین حاجیها و در مالزی درس می خوانند.

من 1 سال پیش با خود اقا مصطفی کار می کردم . اما در ان زمان فقط کارت های گیم برای بنده خرید می کردند.

pyaz
June 21st, 2011, 23:08
مبلغی که بنده بابت پرداخت داده بودم به اقا موسی
برگشت شد .

لطفا مدیر این تایپک را close کند.