PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسپانسر برای پشتیبان فارسی سیستم مادیکس

Ali.A
August 5th, 2009, 04:37
قبل از اینکه بریم تو اصل مطلب من سیستم مادیکس رو معرفی میکنم
مادیکس یک سیستم مدیریت محتوای متن باز است که تو این اواخر کاربران زیادی رو به خود جذب کرده تا جایی که این سیستم تو سال 2008 بعد از مامبو مقام چهارم رو گرفت
این سیستم از 12 زبان دنیا پشتیبانی میکنه که زبان فارسی هم بطور کامل توسط تیم ما به زودی تو این سیستم اضافه میشه، سیستم مدیریت محتوای مادیکس دارای پنل مدیریت آسان ،سرعت بالا و seo قوی میباشه که تا حالا بیش صد ها ماژول برای این سیستم ساخته شده.
بنابر درخواست کاربران و علاقه مندی وب مستر های ایرانی به این سیستم، ما خواستیم تا پشتیبان فارسی این سیستم رو راه بندازیم که ما برای اینکار به هاست و دومین نیاز داریم پس اگر میخواهید اسپانسر پشتیبان فارسی مادیکس بشید تو این تاپیک بیان کنید
با احترام
تیم مدیریت پشتیبان فارسی مادیکس

__OMID__
August 5th, 2009, 05:58
ممکن هست بگید اسپانسر برای چه میزان هاست میخواید ؟

راستی لطفا اگر ممکن هست چند تا سایت فارسی که با modx طراحی شده رو بزارید ببینیم .

pardishosting
August 5th, 2009, 06:13
با سلام :

مایل بودید با من تماس بگیرید.

IFACO.Net
August 5th, 2009, 07:34
سلام

در خدمت تون هستیم، اگر مایل بودید تلفنی یا با ایمیل یا تیکیت تماس بگیرید.

موفق باشید

GharbHost
August 5th, 2009, 09:33
سلام برای شروع چقدر نیاز دارید؟

1 گیگ با 12 گیگ پهنای باند پیشنهاد من برای شروع کاره، (فقط پیشنهاده) اگه مقدار بیشتری نیاز دارید بفرمائید

Roka
August 5th, 2009, 10:11
سلام
منم میتونم این سرویس رو به شما ارائه بدم !
با هر امکاناتی که بخواید !
میتونم هاست از سرور بهتون بدم و یا اگر مایل باشید از همون اول حرفه ای شروع کنید که بعداً نخواید سرور عوض کنید یا .. ( موفعی که آمار سایت بالا رفت ) میتونم بهتون وی پی اس بدم ( سرور مجازی ) با هر پنلی که خواستید و هر امکاناتی ( فعال و غیر فعال کردن فانکشن ها ) دیگه دست خودتونه !!
اطلاعات تماس :
www.roka.ir
www.roka.ir/contact.php

همراه :
09171709439
مهدی خرم آبادی یا Roka
موفق باشید

Kambiz
August 5th, 2009, 11:14
چنتا سایت که با اینcms بالا اومده رو معرفی کنید لطفا

Arashdn
August 5th, 2009, 11:16
در خدمتم
واسه اینکه بیشتر در مورد پروژخ تون توضیبح بدید و اینکه چی میخواهید پیام خصوصی بدید یا با ایمیل در امشام تماس بگیرید

Ali.A
August 5th, 2009, 12:22
با عرض سلام
ممنون از پیشنهاداتی که ارسال کردید من با همه تون تماس میگیرم تا ببینم چی میشه
و این که ما در اصل پشتیبانی فارسی bitrix رو راه میندازیم و به دلیلی من اسم مادیکس رو گرفتم چون هسته bitrix از سیستم مادیکس گرفته شده یعنی اینکه شرکت سازنده مادیکس سیستم جدیدی رو ساخته به اسم bitrix که امکاناتش نسبت به مادیکس اصلی بیشتره
و سیستم bitrix در اصل پولیه اما ما این سیستم رو نال میکنم و بطور رایگان میزاریمش تو سایت و با این کار کاربران ما خیلی بیشتر میشه
بعضی سایت هایی که توسط سیستم bitrix یا همون نسخه جدید مادیکس ساخته شده:
www.irpedia.com
www.behsite.ir
www.irden.com
www.saadatco.com
www.iranbourseonline.com
www.fxiran.ir

WebRang
August 5th, 2009, 17:04
با کمال میل میتوانم درخواستتون رو قبول کنم ....:x
برای ارتباط با ما یا تماس بگیرین یا تیکت کنین
sshiran
August 5th, 2009, 18:32
میتونم بهتون کمک کنم فضا و پهنای باند درخواستی شما رو بهتون بدم و بقیه امکانات نامحدود +cpanel از هر طریق که بخواین میتونید با ما تماس بگیرید.:113: