PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی هاست ها

nim3a
June 20th, 2011, 13:59
من از مایا هاست یه هاست گرفتم قیمتشم کم نبود 40 هزار تومن
همش دان بود دو سه بارم به خاطر امنیت پایین سرورش هک شدم
همه اینا به کنار کلا یه هاست دیگه خریدم ولی الان یه ماهه حتی تو سی پنلم نمی تونم برم بک آپم هم نمی دند .
رنک گوگلم مالیده شده و کلی ضرر کردم
سایتشونم یه جوری انگار ته کار درستن " گروه فن آوری اطلاعات وارتباطات مایا " مایا هاست | هاست | میزبانی وب | وب هاستینگ | فایل هاستینگ | ثبت دامین | نمایندگی هاستینگ | نمایندگی ثبت دامین | ثبت و پرداخت آنلاین دامنه و فضای (http://mayahost.net/)
اینم مملکته داریم. یه نظارت نمی کنن رو کار هاست ها
اینو بیشتر واسه این نوشتم که بقیه اشتباه منو نکنن

یه پیشنهاد دارم
با توجه به توانایی این سایت پیشنهاد میدم یه فهرست ( رنکینگ) از بهترین و بد ترین هاست ها در این فصل بدید
چون تصمیم گیری رو خیلی راحت می کنه و یه همچین چیزی تو ایران نداریم

goldcom
June 20th, 2011, 14:08
با توجه به توانایی این سایت پیشنهاد میدم یه فهرست ( رنکینگ) از بهترین و بد ترین هاست ها در این فصل بدید

منم با اين مورد موافقم
سيستم هايي هم در اين مورد هست كه ملت ميرن ، راي ميدن و سايت top ميشه !
البته براي هاستينگ بايد ويژگي هاي خاصي در نظر گرفته بشه

amirlord
June 20th, 2011, 14:26
گروه ما در حال نوشتن اسکریپت یک همچین سایتی هست . ما از ماه ها قبل به این فکر بودیم . در حال تکمیل اسکریپت هستیم و تنها مشکل دومین هست . دوستان همراهی کنند خوب میشه! :)

goldcom
June 20th, 2011, 14:28
اما اگه همچين سايتي بخواد بالا بياد ، بايد وجدانا خوب كار كنه ، نه مثل بعضي جاها پول بگيره و بنر رو بياره بالاتر !

amirlord
June 20th, 2011, 14:31
ما میخواستیم این طور طراحی کنیم که هر هاستینگ که ثبت نام کرد یک صفحه مخصوص به خودش رو داشته باشه (میکرو بلاگ) که کاربرا بیان امتیاز بدن و نظر بدن و هاستینگ بتونه از یه قسمت محصولات و آفر های خودشو ثبت کنه و اونا هم امتیاز و نظر بگیرند و ... ! یک سایت مثل این میشه گفت : Web Hosting Search – Find the best website hosting plans and web hosts (http://www.webhostingsearch.com/) ولی دومین خوب فعلا گیر نیوردم! :(

delta
June 20th, 2011, 17:29
اما اگه همچين سايتي بخواد بالا بياد ، بايد وجدانا خوب كار كنه ، نه مثل بعضي جاها پول بگيره و بنر رو بياره بالاتر !

به wht متلک میندازی؟

goldcom
June 20th, 2011, 17:34
به wht متلک میندازی؟
چه ربطي به wht داره؟
مگه من تا حالا اينجا تبليغ كردم ؟!

god2day
June 20th, 2011, 17:39
این مایا هاست که واقعا ترکونده.چند وقت پیش سرورش روت شد و ... بعد اینا اومده بودن cpanel رو بسته بودن فقط.حالا این کار چه کمکی میتونسته بکنه احتمالا خودشون نمیدونستن.

راستی ftp باز بود اونموقع.ازونجا چک کن شاید بتونی برداری backup رو.

faranetwork
June 20th, 2011, 18:00
گروه ما در حال نوشتن اسکریپت یک همچین سایتی هست . ما از ماه ها قبل به این فکر بودیم . در حال تکمیل اسکریپت هستیم و تنها مشکل دومین هست . دوستان همراهی کنند خوب میشه! :)

takservice.ir دامنه دست منه اگه خواستین فکر کنم خوب باشه

joomir
January 16th, 2012, 12:49
ممنون از اینکه اطلاع رسانی می کنید

mehrshad.ho
January 16th, 2012, 13:10
یعنی الان به ساتتون دسترسی ندارین ؟

shivahost
January 16th, 2012, 13:23
Host Ratings - صفحه نخست (http://www.hostratings.ir/) راه اندازی شده و بزودی مرجع مناسب خواهد شد

amirfateh
January 16th, 2012, 17:03
موفق باشین ایده بسیار خوبی هست.

sales data
January 16th, 2012, 17:12
پست برای سال پیش است نیاز به اطلاع رسانی نبود
این جوری که میگندمدیریتش عوض شده و ظاهرا مایا فعال شده و و تغییر یافته ، ادعای مشتری مداری هم میکنه میتونید باهاشون در تماس باشید و ببنید به شما چه پاسخی میدهند
موفق باشید