PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : index در plesk ???

mohammad462
June 20th, 2011, 13:48
OS Microsoft Windows 5.2;build-3790;sp2.0;suite274;product3
Panel version 10.2.0

دوستان من با پلسک زیاد کار نکردم.حالا اینو نصب کردم.تنظیماتشو انجام دادم.حالا باید چیکار کنم که قسمت لیست هاستها و...بای تو index ?
index تبلیغ خود پلسکه.همون پیج پیشفرزشه.

mohammad462
June 21st, 2011, 01:41
دوستان کسی پلسک کار نکرده !!!!!

Masoud.B
June 21st, 2011, 01:49
یک فایل Index.html به صورت پیش فرض داره کافیه پاکش کنید

mohammad462
June 21st, 2011, 02:06
سرچ زدم پر index
کدومشو پاک کنم؟
تو کدوم پوشه؟

karait
June 21st, 2011, 10:59
DOMAIN\httpdocs\index.htm or index.html

mohammad462
June 21st, 2011, 20:06
اقا حذف کردم حالا اروره 403 میده.بازم او لیست هاستها و قیمتها نمیاد.

The website declined to show this webpage

HTTP 403

mohammad462
June 22nd, 2011, 13:11
دوستان محبت میکنن راهنمایی کنن

karait
June 22nd, 2011, 13:16
نام فایل برای صفحه اول سایتون چی هست ؟

mohammad462
June 22nd, 2011, 13:32
منم دنبالشم
تو تنظیماتش یجا داشت که پلن ها رو نشون میداد.زیرشونم قیمت زده بود و ...ولی تو index نیست.اوجا فقط پیج پیشفرض plesk هست.

karait
June 22nd, 2011, 13:39
متوجه منظورتون از اینکه پلنها و قیمت داشت متوجه نمیشم! شما در مورد سایت دارید صحبت می کنید یا پلسک ؟ سایت upload کردید داخل فولدر httpdocs؟

mohammad462
June 22nd, 2011, 20:01
متوجه منظورتون از اینکه پلنها و قیمت داشت متوجه نمیشم! شما در مورد سایت دارید صحبت می کنید یا پلسک ؟ سایت upload کردید داخل فولدر httpdocs؟
نه من وقتی plesk نصب کردم و قتی تو مرورگر میزدم پیجی میومد که مال plesk بود.یجور تبلیغ بود.بعد از تو خود plesk یجا داره که ما برای فروش پلن طراحی میکنیم و قیمت براش تعیین میکنیم که مشتری بخره.تو خوده plesk پلن ها هستشون ولی من میخوام بیاد تو صفحه اول بجای اون تبلیغ ولی نمیدونم باید چیکار کنم.

karait
June 23rd, 2011, 09:30
سیستم فروش پلسک بدرد شما نمی خورد و برای استفاده داخل ایران کاربرد ندارد. شما برای فروش می تونید از نرم افزارهای مثل whmcs استفاده کنید.برای تعریف پلان هاست مورد نظر مثل 10mb یا 100mb ... از طریق Plesk \ Domain templates اقدام کنید

mohammad462
June 23rd, 2011, 11:50
مرسی
ولی اگه استفاده نداره پس plesk به چه درد میخوره؟
اونجاییم که گفتین من پلان درست میکنم ولی چجوری بیارمش که تو صفحه اول بیاد

---------- Post added at 11:50 AM ---------- Previous post was at 11:49 AM ----------

برا ویندوز چی پیشنهاد میکنید؟

karait
June 23rd, 2011, 12:07
فروش مستقیم هاست و دامنه از طریق پلسک احتیاج به اکانت در سایت myplesk و اعتبار و همچنین نیازمند استفاده از کارتهای اعتباری بین المللی است که در ایران امکانش نیست
پلانهای گفته شده هم برای ایجاد هاست بصورت دستی و برای صرفه جویی در وقت و همچنین استفاده از این پلانها در برنامه مثل whmcs است که بطور خودکار اینکار برای شما انجام می دهد

---------- Post added at 11:07 AM ---------- Previous post was at 11:00 AM ----------

فروش مستقیم هاست و دامنه از طریق پلسک احتیاج به اکانت در سایت myplesk و اعتبار و همچنین نیازمند استفاده از کارتهای اعتباری بین المللی است که در ایران امکانش نیست
پلانهای گفته شده هم برای ایجاد هاست بصورت دستی و برای صرفه جویی در وقت و همچنین استفاده از این پلانها در برنامه مثل whmcs است که بطور خودکار اینکار برای شما انجام می دهد

mohammad462
June 23rd, 2011, 12:14

---------- Post added at 11:07 AM ---------- Previous post was at 11:00 AM ----------

اقا مرسی
خوب برا ویندوز چند نمونه نام ببرید که چی هست من برم تست کنم.
گمونم whmcs برای لینوکس باشه نه ویندوز.

karait
June 23rd, 2011, 12:24
فرقی ندارد این برنامه احتیاج به php و Mysql دارد که بر روی سرور شما نصب شده است. برای خرید و نصب هم تو انجمن پیغام بزارید دوستان کمک می کنند

mohammad462
June 23rd, 2011, 12:36
مرسی
حالا اگه ممکنه چند نمونه که برای ویندوز باشه رو بهم معرفی کنید.مثلا یکیش helm.....

Sindad
June 23rd, 2011, 12:41
http://sysadmingear.blogspot.com/2009/01/how-to-change-plesk-default-page.html

karait
June 23rd, 2011, 12:48
helm که کنترل پنل مثل plesk هست و البته تاریخ مصرف helm تمام شده است. ولی بهترین نرم افزار فروش هاست و دامنه در حال حاضر whmcs