PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال : چگونه از سایت درآمد کسب کنم؟

salmani
June 19th, 2011, 23:05
سلام

من یه سایت دانلود دارم که بازدیدش هم خوبه ولی تا به حال درآمدی نداشته چه طور می توانم به وسیله اون درآمد کسب کنم؟

اگر فروشگاه را پیشنهاد می کنید که من چندین بار محصولات مختلف + بنر هاشو را در سایت گذاشتم ولی 1 ریال هم فروش نرفت

ادگاه درآمد زا بود ولی اون هم ... (بعضی ها می دونند)

کسی هم تو سایت تبلیغ نمی ده

لطفا نطر بدهید
باشتکر

saeli
June 19th, 2011, 23:17
میتونی از همکاری در فروش پایگان استفاده کنی یعنی بنر محصولات پایگان را میزاری و اگر کسی بر اون بنر کلیک کرد و رفت سایت پایگان و خرید انجام داد شما 25 تا 40 درصد پورسانت دریافت میکنی
ضمنا خیلی از سایتهای بزرگ مثل کمیاب انلاین هم همین کار را می کنند
اینم لینک پایگان (http://link24.ir/RegSubReseller.aspx?s=32843)

salmani
June 19th, 2011, 23:24
میتونی از همکاری در فروش پایگان استفاده کنی یعنی بنر محصولات پایگان را میزاری و اگر کسی بر اون بنر کلیک کرد و رفت سایت پایگان و خرید انجام داد شما 25 تا 40 درصد پورسانت دریافت میکنی
ضمنا خیلی از سایتهای بزرگ مثل کمیاب انلاین هم همین کار را می کنند
اینم لینک پایگان (http://link24.ir/RegSubReseller.aspx?s=32843)

پست اول ویرایش شد

goldcom
June 19th, 2011, 23:34
اگه سايت دانلود هستي ، همونطور كه ميدوني ، همه تو ايران به اينترنت پرسرعت دسترسي ندارن
سعي كن يك فروشگاه به سايتت اضافه كنيد و در كنار نرم افزارهايي كه براي دانلود گذاشتي ، يك پيشنهاد اضافه كني كه اگه كسي اينترنت پرسرعت نداره ، ميتونه اين نرم افزار رو از فلان جاي فروشگاه سايت تهيه كنه
اين موثر ترين روش درامد زايي سايت هاي دانلود هست

salmani
June 20th, 2011, 00:07
لطفا دیگران هم نظر بدهند ، لطفا

liandata
June 20th, 2011, 01:15
میتونید تبلیغات بگیرید
یا از سیستم همکاری در فروش استفاده کنید
اگه آمارتون خوب باشه فروشتون هم خوب میشه
پیروز باشید

nima17701
June 20th, 2011, 06:28
به نظر من بهترین روش برای کسب درامد از سایت های دانلود ، راه اندازی فروشگاه است .
ولی این رو در نظر بگیرید که کالا هایی که برای فروش میزارید ، حدالمقدور در جای دیگه پیدا نشه تا مشتری مجبور به خرید اینترنتی بشه
در مورد تبلیغات پایگان زیاد تعریفی نداره الان تو هر سایتی میری کلی از این بنر های جنس های چینی و مزخرف هست و کمتر کسی خرید میکنه و پورسانت کمی نصیبت میشه
فقط سایتتون رو سنگین میکنه
یه فروشگاه توپ بزن و امیدوارم تو کارتون موفق باشید

HyperServer
June 20th, 2011, 09:44
اولین پیشنهاد اینه که روی محتوا کار کنید...محتوایی بزارید که جذاب باشه و کمیاب !
بعدش یک فروشگاه اینترنتی!
وقتی که بازدید بره بالا میتونید تبلیغات هم بگیرید!
ابن طور کارها سختی های خاص خودش رو داره اما با متفاوت بودن احتمال موفقیت بیشتر میشه !
امیدوارم موفق باشید