PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل بعد از تغییر آی پی در سی پنل

ra3ou1
June 19th, 2011, 15:02
سلام بر دوستان

یک مشکلی برای بنده پیش اومده به دلیل بلوک شدن آی پی از سمت دیتاسنتر

مجبور شدم آی پی یکی از وی پی اس ها رو تغییر بدم و بعد از اعمال تغییرات از کنسول

و اقدام برای تغییر آی پی لایسنس سی پنل وارد سی پنل شدم و آی پی اصلی سی پنل رو هم تغییر دادم

ولی متاسفانه یوزرها هنوز رو ای پی قبلی ست بودن وقتی لیست یوزرها رو میزدم در قسمت آی پی ادرس

آی پی قبلی رو زده بودند که با هزار بد بختی و به صورت تک تک آی پی ها رو تغییر دادم و آی پی جدید شیر شده

رو براشون تعریف کردم تا سایتها بالا بیان

الان مشکل اینجاست nameserver های سرور هنوز با آی پی قبلی ست هستند چطور این مشکل رو برطرف کنم ؟

کسی از دوستان راه حلی برای تغییر آی پی یوزرها در این شرایط اگر میداند ممنون میشم ذکر بکنه .

021teh
June 19th, 2011, 15:15
یه سرور جدید نصب کنین

ای پی بهش بدین
یوزر هارو منتقل کنین

ra3ou1
June 20th, 2011, 15:38
با تشکر از 021teh عزیز

اما کسی راه حل دیگه ای با توجه به چیزهایی که ذکر کردم سراغ نداره ؟

MOHAMMAD MOHSEN
June 20th, 2011, 22:43
احتمالا شما child name server هایی که برای نیم سرور ست شده رو تغییر ندادین (ایپی رو منظور هست)

ra3ou1
June 21st, 2011, 16:50
آی پی تغییر داده شده دوست عزیز

mohammadlover
June 21st, 2011, 18:32
سلام
همون روشی که دوستمون 021teh (http://www.webhostingtalk.ir/member/16230/) گفتن بهترین روش هست اما یه روش هم من میگم یه تستی کنید شاید نتیجه گرفتید.

برید قسمت Main >> DNS Functions >> Edit DNS Zone بعد به احتمال زیاد باید دو نیم سرور برای دامین های اصلی باشند ns1.domain.com & ns2.domain.com حالا یکی رو انتخاب کنید بعد احتمالاً یه A Record اونجا باشه آی پی اون ریکورد رو تغییر بده بعد برا NS بعدی هم همینکار رو انجام بده( این روش رو خیلی مطمئن نیسم اما روش اول به احتمال زیاد جواب بده)

موفق باشید