PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی سرویس ایمل موقت (emeil.ir)

e-741
June 19th, 2011, 04:51
از دست ایمیلهای ناخواسته به تنگ آمده اید؟ می خواهید در سایتی ثبت نام کنید اما نگران استفاده تبلیغاتی از آدرس ایمیل خود هستید؟ پیشنهاد ما استفاده از ایمیل موقت است. شما با استفاده از سرویس این سایت می توانید برای خودتان یک ایمیل موقت 20 دقیقه ای(قابل تمدید) داشته باشید و در سایتهایی که نیاز به ثبت نام دارند با خیال راحت ثبت نام کنید بدون اینکه نگران دریافت پیام های تبلیغاتی از طرف آن سایت باشید. از امکانات این سرویس می توان به: چک کردن ایمیل از طریق rss، امکان حذف و پاسخگویی به ایمیل ها ، امکان انتخاب آدرس ایمیل و ... اشاره کرد.

کاربرد اسن سایت زمانیه که می خواهید، یه جا عضو بشید و ایملتون رو می خواد و شما به هر دلیلی نمی خواهید به سرویس یا سایت مورد نظر ایملتون رو بدین و از طرفی باید حتما لینکی که براتون فرستاده میشه رو کلیک کنید تا تایید بشه که ایمل برای شماست، اگه بخوان یاهو یا گوگل یا غیره ثبت نام کنید، حداقل یک دقیقه وقتتون میره ولی این سیستم، هیچ تبلیغاتی نداره و سریع لود میشه، علاوه بر اون فقط در صفحۀ اول داخل تکست باکس ایملی که می خواید رو وارد و با کلید روی ثبت مالکیت اونو برای 20 دقیقه (قابل تمدید) به دست آورید.

حتی می تونین ایمل تصادفی بگیرین، یعنی ادرسی به ذهنتون نمیرسه، هرچند بی معنی و با معنی هم اگه میرسه ثبت شده، این کمک خوبیه.

سرویس جالبیه، به شخصه خوشم اومد.

پ.ن : این سایت رو امشب به طور اتفاقی پیدا کردم و هیچ ربطی به من نداره، پس خواهشن دوستان بی ادب، ادبشون رو نگه دارن.

موفق باشید. :55:

mmiladd
June 19th, 2011, 10:51
ممنون

021teh
June 19th, 2011, 10:55
پیشنهاد نمیشه

1- امکان داره نیاز به اون ایمیل داشته باشید
2- گم شدن رمز
3- اکثرا سایت ها گزینه عدم دریافت ایمل رو دارن

e-741
June 19th, 2011, 13:54
پیشنهاد نمیشه

1- امکان داره نیاز به اون ایمیل داشته باشید
2- گم شدن رمز
3- اکثرا سایت ها گزینه عدم دریافت ایمل رو دارن

منظور من جایی بود که نیاز نیست، مثلا یه انجمن یه چیزی برای دانلود داره، یا لینک مخفی، درضمن برای مراجعات بعدی هم یوزر، پسورد رو سیو می کنیم، گفتم : وقتی استفاده میشه که کسی بخواد ایمیل موقت داخل گوگل، یاهو یا ... بسازه و این سریعتره، اگه واسه شما پیش نیومده، واسه من خیلی پیش اومده این مورد.

به هر حال مرسی از نظرتون، به نکتۀ خوبی اشاره کردید.

B.Z
June 19th, 2011, 14:38
سلام این سایت برای دوست گرامی من کرال پی سی هست برای خیلی جاها میشه استفاده کرد !
این هم لینک وبنا (http://webna.ir/news/?id=1302159543)

kralpc
June 19th, 2011, 23:09
سلام
ابتدا از دوستمون e-741 به خاطر معرفی این سرویس تشکر می کنم...
همونطور که دوستان اشاره کردند از این سرویس در سایتهایی استفاده میشه که نیاز به عضویت موقت در اون سایت دارید مثلا برای دریافت یوزرنیم و پسورد نرم افزارها یا آنتی ویروس ها ، نرم افزارهای زیر گذر:"> و ....
ضمنا با ذخیره کردن آدرس ایمیل می توانید در دفعات بعدی هم همون ایمیل رو ایجاد کنید.
موفق باشید