PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسب درامد سایت کلیکی

anahitaasadi
June 17th, 2011, 01:03
سلام دوستان من خیلی وقته با سایت های کلیکی کار کردم ولی همشون تقلبی بودند جدیدا یه سایت جدید پیدا کردم تا اونجا که تحقیق کردم این واقعا پرداخت داشته میتونید عضو شید اگه با چشه خودم دیدم که پرداخت داره با عکسش همینجا ضمینه میکنم که همه اطمینان پیدا کنند اگه شما عضو شین پس زیر مجموعه ی من میشین پس زود تر به نتیجه میرسیم
دوستان اگه اطلاعات بیشتری در مورد این سایت دارین همینجا بزارین که همه مطلع شیم
لینک عضویت
Home onBux - The way to Success $ (http://www.onbux.com/?rh=bfee719e967ac363bf34e90d27129ac3)
من سعی میکنم هر اتفاق مهمی که میوفته رو همینجا قرار بدم که همه استفاده کنند
لطفا همکاری کنید تا به نتیجه برسیم برای اولین بارم شده یک کار گروهی انجام بدیم
با تشکر از همه

delta
June 17th, 2011, 02:00
لینک عضویت هست یا لینک درآمد شما؟ :62: زشته به خدا.. فروم شده بچه بازی

1oveless
June 17th, 2011, 02:19
چطوری این چرندیات رو باور می‌کنید ؟!

easyvps.ir
June 17th, 2011, 03:34
سایت باز نمیشه

anahitaasadi
June 17th, 2011, 09:44
دوستان صبر کنید درسته در ازای عضویت یک چیزی به من میرسه
ولی من الان هدفم درامدزایی نیست الان میخام ببینم اینم مثل قبلیاست یا واقعا یچیزی میده من همون بالا گفتم شما زیر مجموعه ی من میشین هر کی از طرف من عضو شه یچیزی به من میرسه پس زود تر میتونم درامد رو خارج کنم پس نتیجه رو زود تر میتونم دریافت کنم کاربر محترم delta جان من نیومدم الکی اینجا تبلیغ مثل سایت هایی که خودتون میدونین گفتم یکار گروهی انجام بشه همین شاید برای من سود داشته باشه ولی شما قصد منو اشتباه متوجه شدین
1oveless جان من خودم گفتم تا حالا هر چی کار کردم تقلبی بوده ولی این مثل اینکه واقعا پرداخت داشته اگه قبلا با این سایت کار کردین لطفا بگین تا ما هم مطلع شیم
با تشکر

---------- Post added at 08:44 AM ---------- Previous post was at 08:37 AM ----------

easyvps.ir جان اونجور که نوشته بودن ترافیکشون وحشتناک بالا هست بعضی وقتا دیگه سرورشون از کار میفته (اینو خودشون گفتن )

Ramin
June 17th, 2011, 09:46
اکسین را به دوستان پینهاد میکنم .اگر قصد استفاده دارید :54:

anahitaasadi
June 17th, 2011, 09:50
Raminn جان بیشتر توضیح بدین تا همه مطلع شیم

Ramin
June 17th, 2011, 09:58
اکسین آذر نیاز به تبلیغ نداره.بنده کلا با این سیستم ها مخالف هستم چون سود زیادی ندارند .اما اگر قصد استفاده از این سیستم ها را دارید میتونید از اکسین آذر استفاده کنید و نگران پرداخت هم نباشید .این سیستم سابقه ی زیادی داره و برای بسیاری از وب مستران آنا هست.در گوگل سرچ کنید آدرس سایت پیدا میشه

saeli
June 17th, 2011, 12:35
اکسین همه کلیک ها را حساب نمی کنه این را خودم امتحان کردم
یه بار از سیستم خودم زدم حساب کرد و بعد از یک ساعت رفتم از کافی نت زدم دیدم حساب نکرد

dertgtr
June 17th, 2011, 13:20
این سیستم ها همه کلاهبردار هستند مثلا همین سوران سیستم تبلیغاتی سوران (http://www.sooran.ir) سر خیلی ها رو کلاه گذاشت
مدرک :
پیگیری یک گزارش درباره سیستم تبلیغاتی سوران | تبلیغ اینفو (http://www.tablighinfo.com/news/1387/02/18/sooran-2/)
گزارش عدم پرداخت سیستم تبلیغاتی (Sooran) سوران | تبلیغ اینفو (http://www.tablighinfo.com/news/1389/10/07/sooran-11)

AriyaDownload
June 17th, 2011, 13:29
اکسین مطمئن ترین سیستم هست
جای شکی تو این مطلب نیست
ولی اگه به فکر درآمد زایی هستین بهتره خودتون فروشگاه بزنید
درآمدش بهتره براتون :113:

---------- Post added at 01:29 PM ---------- Previous post was at 01:26 PM ----------

یه بار از سیستم خودم زدم حساب کرد و بعد از یک ساعت رفتم از کافی نت زدم دیدم حساب نکرد

هیچ سیستمی همه کلیک ها رو حساب نمی کنه
چون اگه حساب می کرد ورشکست می کرد و می رفت پی کارش
علتش هم این هست چون هر کی که کلیک می کنه محصول رو نمی خره
به خاطر همین هر چندتا رو یه دونه حساب می کنن که از بین اون چندتا حداقل یه نفرشون اون محصول رو می خره
در نتیجه این وسط هم اون سیستم سودش رو می کنه و هم یه چیزی رو به شما می ده (که خیلی کم هست)

saeli
June 17th, 2011, 14:25
اکسین مطمئن ترین سیستم هست
جای شکی تو این مطلب نیست
ولی اگه به فکر درآمد زایی هستین بهتره خودتون فروشگاه بزنید
درآمدش بهتره براتون :113:

---------- Post added at 01:29 PM ---------- Previous post was at 01:26 PM ----------

هیچ سیستمی همه کلیک ها رو حساب نمی کنه
چون اگه حساب می کرد ورشکست می کرد و می رفت پی کارش
علتش هم این هست چون هر کی که کلیک می کنه محصول رو نمی خره
به خاطر همین هر چندتا رو یه دونه حساب می کنن که از بین اون چندتا حداقل یه نفرشون اون محصول رو می خره
در نتیجه این وسط هم اون سیستم سودش رو می کنه و هم یه چیزی رو به شما می ده (که خیلی کم هست)
عجب استدلال منطقی!!!!!
این چه حرفیه میزنی
جزء قوانینشون هست که از هر ای پی در هر 24 ساعت یه دونه حساب کنن

---------- Post added at 02:25 PM ---------- Previous post was at 02:04 PM ----------

به نظر من راحتترین راه همکاری در فروش است که بهترین ان هم ستاپ است
من چند بار پول گرفتم
اینم لینک ثبت نام و توضیحات (http://link24.ir/RegSubReseller.aspx?s=32843)

Ramin
June 17th, 2011, 14:39

دوست عزیز کدوم سیستم را شما تا حالا پیدا کردید که همه کلیک ها را حساب کنه؟؟
همه ی سیستم ها همین طور هستند اگر قرار باشه واقعا همه ی کلیک ها حساب بشه شرکت های تبلیغات کلیلکی در پایان هر ماه باید چند میلیون به حساب وب مستران واریز کنند .
تفاوت ی که در این سیستم ها وجود داره در پرداخت هستش .اکسین واقعا پرداخت داره و چندین سال هست که سابقه داره و نامی آشنا برای وب مستران حرفه ای هستش .اما سیستم های دیگه....

saeli
June 17th, 2011, 14:44
الماس کلیک همه کلیک ها را در نظر میگیره ولی اطلاعی از پرداختش ندارم

Sir.DarKNesS
June 17th, 2011, 17:30
Eeeeeeeee ? به ادمینش بگو بیاد 150 $ منو پس بده =)))) بعد این که سیستمش هک شد کلی به یوزر ها طلب داره

بیخیال شید بهتره

---------- Post added at 04:30 PM ---------- Previous post was at 04:29 PM ----------

من با 20 $ شروع کردم موجودی شد 150 بعد کش اوت کردم بی پدر مادر نداد پوبلمو کل پول یوزر هارو نداد ماله رفیقم 50 $ و اون یکی رفیقم 90 $

AriyaDownload
June 17th, 2011, 18:07
جزء قوانینشون هست که از هر ای پی در هر 24 ساعت یه دونه حساب کنن
[/B][/URL]

شما به قوانینش چی کار داری
تو قوانین یه چیزی نوشتن
ولی در اصل همینطوری هست
هر چندتا آی پی رو یه دونه حساب می کنن
اکسین فکر کنم هر سه تا رو یه دونه حساب می کرد
ولی در کل اگه بخواییم مطمئن ترین سیستم کلیکی ایران رو بگیم
همین اکسین هست
جدیدا هم که سیستم همکاری در فروش رو راه انداخته

در مورد پایگان هم
من با این سیستم کار کردم ، چنگی به دل نمی زنه
الان 50 تومن تو پنلم هست هر چی زنگ می زنم و ایمیل می دم
می گم اینو واریز کنید می گن یه محصول دیگه بفروش ما واریز می کنیم
هی الکی معطلت می کنن

---------- Post added at 06:07 PM ---------- Previous post was at 06:06 PM ----------

راستی اینو دوباره می گم
اگه به فکر درامدزایی هستین بهترین کار همون راه اندازی فروشگاه شخصی هست
هم مطمئن هست (مگه این که به خودتون شک داشته باشین >:):71:) و هم اینکه سود خوبی داره

ToooPDL
June 17th, 2011, 19:23
این سیستم ها کلا چرت هستن. بهتره وقتتونو تلف نکنید تو اینا.. ;)