PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درباره دیتاسنتر خوب (بدون حاشیه)

tofanweb
June 16th, 2011, 19:54
سلام
دوستان این همه موضوعات و مطالب و سوالاتی مثل سوال من چه در همین فروم و چه درفروم های دیگه امروز دیدم اما اگر توهین به افراد نباشه همش الکی بود به جز چند تا نکته کوچیک که میشد از توشون فهمید

یا همه میومدن از سرور خودشون تعریف میکردن میگفتن بیا از ما بخر یا زیراب هم رو میزدن

خداوکیلی بدون تمام این کارا و بدون حاشیه بگید هرکسی که میدونه

که :
چه دیتاسنتری از لحاظ قیمت - آپتایم - پهنا - کیفیت

عالیههههههههه
؟

میخوام وارز باشه من درحال حاظر با دیتاسنتر گیگا دارم کار میکنم و عالیه اما روی سرعت تازگیا داره کم میاره به نظر من و سرورهایی که میشه خرید تا ارتقا داد خیلی گرون تر از چند جای دیگه که دیدم هست مثل :1und1.info و leaseweb.com

---------- Post added at 07:54 PM ---------- Previous post was at 07:52 PM ----------

یکی کلا میگه آلمان خوبه یکی میگه هلند خوبه کلا معلوم نیست چی به چیه

the_nic
June 16th, 2011, 20:02
سافت لایر دیتاسنتر بسیار عالی هست ولی وارز نیست
نمیشه نظر داد بهترین دیتاسنتر فلان هست

724server
June 16th, 2011, 20:10
کلا اروپا وارز نیست ولی کشورهایی مثل سوئد ، جمهوری چک و هلند تا ازتون شکایت نشه ، با محتوی سرور کاری ندارند .

easyvps.ir
June 16th, 2011, 20:15
1and1 که متاسفانه ایران توش تحریمه

tofanweb
June 16th, 2011, 20:21
کلا اروپا وارز نیست ولی کشورهایی مثل سوئد ، جمهوری چک و هلند تا ازتون شکایت نشه ، با محتوی سرور کاری ندارند .

خب پس این چیه که بعضی ها میگن هلند کلا با whmcs نال شده مثلا کاری نداره چه شکایت بشه چه نشه

---------- Post added at 08:21 PM ---------- Previous post was at 08:20 PM ----------

1und1 که متاسفانه ایران توش تحریمه

خوبه دیتاسنترش؟ یکی از دوستان پیشنهاد داده

tthost
June 16th, 2011, 20:31
softlayer
leaseweb
webnx
singlehop
ovh
iweb

724server
June 16th, 2011, 20:36
خب پس این چیه که بعضی ها میگن هلند کلا با whmcs نال شده مثلا کاری نداره چه شکایت بشه چه نشه

---------- Post added at 08:21 PM ---------- Previous post was at 08:20 PM ----------

خوبه دیتاسنترش؟ یکی از دوستان پیشنهاد داده

اصلا این طور نیست که کاری نداشته باشه ، چند نکته وجود داره :

1- معمولا تا سایتتون بازدید بالایی نداشته باشه ازتون شکایت نمی شه ولی به تجربه بعضی از اسکریپت ها مثل vbulletin حتی اگر بازدید هم نداشته باشین شکایت می کنه .
2- فرق کشورهایی که گفتم با بقیه دیتاسنتر ها اینه که شما بعد از شکایت سرورت بسته نمی شه و فقط ازت می خوان که برنامه نال شدخ رو برداری .

الان با وجود اینکه تمام آی پی های ما به نام خودمون و تمام شکایات هم به دست خودمون می رسه ولی اگر شکایت بشه باید فایل هایی که شکایت شده ازش رو بردارین .

tofanweb
June 16th, 2011, 21:50
من شنیدم دیتاسنر worldstream هم عالیه یاهاشون صحبت کردم به صورت آنلاین درباره وارز اینا هم پرسیدم گفتند اصلا هاست های هلند هرکسی میگه وارزه دروغ گفتن هیچ کجا کپی رایت باز نیست چون اون وقت میشه ضد آمریکا و یا کشورهای دیگه و تحریم و ... میشن و تو کشور خودشون هم جریمه میشن برای همین این کارو نمیکنن با توجه به این که اکثر اسکریپتها که نال میشه و روی هاست قرار میگیره مال امریکا هست

---------- Post added at 09:50 PM ---------- Previous post was at 09:49 PM ----------

من قیمت های worldstream هم دیدم عالی بود هرگیگ رم اضافی هم که دنبالش بودم پرسیدم گفتن ماهانه
7.5 یورو درصورتی که همین گیگا هر 128 رم رو دوروبره 10 تا 12 تومن به واحد پول ما میدونم حساب میکنه البته همیشگی ولی به درد نمیخوره دیگه

724server
June 16th, 2011, 21:54
worldstream جدیدا قیمتاشو خیلی آورده پایین که دلیلش رو از یکی از دوستان توی هلند پرسیدم و اینجوری جواب داد :

Worldstream has built up such a bad name in the past couple of years and had to remove many malicious customers from their network where they now seem to have a huge overstock.
This is apparently the only way how they are able to sell servers.

خلاصه اینکه مشتریای خیلی زیادی رو از دست دادن و سرورهای زیادی الان بیکار دارن و اینجوری قیمت دادن تنها راه فروششون هست .

tofanweb
June 16th, 2011, 22:03
worldstream جدیدا قیمتاشو خیلی آورده پایین که دلیلش رو از یکی از دوستان توی هلند پرسیدم و اینجوری جواب داد :

Worldstream has built up such a bad name in the past couple of years and had to remove many malicious customers from their network where they now seem to have a huge overstock.
This is apparently the only way how they are able to sell servers.

خلاصه اینکه مشتریای خیلی زیادی رو از دست دادن و سرورهای زیادی الان بیکار دارن و اینجوری قیمت دادن تنها راه فروششون هست .

خب تو این متن داره میگه به خاطر کاری که اونا نکردن مشتریشون پریده خب بعدا هم ممکنه پس قیمت بره بالا دیگه

حالا با این اوصاف از نظر شما یا دوستانی که دارن با این دیتاسنتر کار میکنن خوبه؟ به پای بقیه میرسه ؟

724server
June 16th, 2011, 22:11
خب تو این متن داره میگه به خاطر کاری که اونا نکردن مشتریشون پریده خب بعدا هم ممکنه پس قیمت بره بالا دیگه

حالا با این اوصاف از نظر شما یا دوستانی که دارن با این دیتاسنتر کار میکنن خوبه؟ به پای بقیه میرسه ؟

اگر خوب بود که مشتری هاشو از دست نمی داد ! من کلا یک بار از اینجا سرور داشتم ، اون موقع سرعت پورت برای من مهم بود که اون چیزی که ادعا می کردن نبود .

tofanweb
June 16th, 2011, 22:21
این همه کاربر یعنی فقط دوست خوبمون 724server باید نظر بده و حرف بزنه ؟ کسی نظر دیگه نداره درباره دیتاسنتر ؟ خسیس نباشین میدونین بگین شما نگید بالاخره یکی دیگه میگه آدم میره میخره دیگه حالا زودتر یا دیرتر فرقی نادره بگید خواهشا اگر میدونید

tofanweb
June 17th, 2011, 00:40
سرور هتزنر چه جوریه ؟ شنیدم خیلی گیر میدن

سرورش کیفیت و قیمتش از نظر شما خوبه؟

HugeServer
June 17th, 2011, 00:59
دیتاسنتر خوب - Google Search (http://www.google.com/search?q=%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%A A%D8%B1+%D8%AE%D9%88%D8%A8&sitesearch=webhostingtalk.ir)

MagicVps.Com
June 17th, 2011, 01:50
در مورد ورد استریم باید بگم که خلاصه داستان از ابتدا تا انتها
همنطوری که ما ایرانیان عادتمون این شده که تا چند نفر برن یک دیتا سنتر بقیه هم پشت سرش میریزن اونجا
ورد استریم هم یک زمانی پورت خوبی داشت کسی هم اونجا نبود از ایرانیان و به وارز هم گیر نمی داد بطور یکه توی تمام سایتها که هاست وارز میفورختن داخل ایران هاستشون از این دیتا سنتر بودش
و کل ملت به اسم وارز میفورختن
بعداز مدتی که همه ایرانیان هوجوم بردن اونجا دیتا سنتر هم که دیدید کلی مشتری پیدا کرده و سرش شولوغ شده شروع کرد به تاقچه بالا انداختن و گیر دادن و سخت گیری

کم کم کیفیت پورت افتضاح شده و پورت شدیدا افت کرد بعدش نوبت به گیر بازر شد جور یکه اینقدر یکه که اینجا را به اسم هاست وارز و سرور وارز به مردم میختن اینقدر گیر میداد که حتی دیتا سنترهای امریکایی اینقدر گیر نمیداد

توی ساپورت هم وحشتناک شده بوده شاید 2 یا 3 روز طول میکشد که جواب مشتری بده چنانچه هم ایپی بلوک میشد باید 1 هفته منتظر میموند که بهت جواب بدن برای بلوک شده

کم کم ایرانیان یک جای جدید دیگه پیدا کردن ومثل مور و ملخ مجدد همه ریختن توی دیتا سنتر جدید که البته بعداز مدتی هم اونجا مشکل داره شد برای ایرانیان
دیتا سنتر بعدی دیتا سنتر ovh بود

در حال حاضر هم شپش میپرونه این دیتا سنتر برای همین فعلا دست به حراج زده

این موارد که گفتم چنانچه سرچ کنید توی انجمن هم توی تاپیکهای مختلف این موارد و نکات بیشتر ی گیرتون خواهد امد اینموارد بصورت خلاصه گفتم

داستان تا همینجا کافی هست

DATAFARM.IR
June 17th, 2011, 02:09
بنده انتخابم....
1-FDC بعلت کیفیت و پایداری شبکه(مشکل اصلی هم تحریم ایران می‌باشد که در آینده همه‌گیر می‌شود!)
2-OVH بعلت پینگ بسیار پایین نسبت به ایران و سرعت بسیار عالی(تیکت‌ها اصلا پاسخ داده نخواهد شد، هرچند ....!)
3-WholeSale بعلت کیفیت و قیمت معقول (پورت یک گیگابیت ارائه نمی‌کند)

tofanweb
June 17th, 2011, 02:41
خب دوستان الان من چند تا نکته رو متوجه شدم و یادم رفته بود بپرسم

درباره ورد استریم که نظرم عوض شد چون چیزای دیگم تو یاهو از دوستان پرسیدم شنیدم

فقط من تا الان دیدم اکثرا هتزنر رو گفتن خوبه و فقط گفتن گیر میده

حالا یاد پینگ هم افتادم به نظر شما پینگ هتزنر خوبه نصبت به ایران ؟

پرتش چنده معمولا ؟ حقیقی کسایی که تجربشو کردن

HugeServer
June 17th, 2011, 02:52
بنده انتخابم....
1-fdc بعلت کیفیت و پایداری شبکه(مشکل اصلی هم تحریم ایران می‌باشد که در آینده همه‌گیر می‌شود!)
2-ovh بعلت پینگ بسیار پایین نسبت به ایران و سرعت بسیار عالی(تیکت‌ها اصلا پاسخ داده نخواهد شد، هرچند ....!)
3-wholesale بعلت کیفیت و قیمت معقول (پورت یک گیگابیت ارائه نمی‌کند)

تا به حال کلمه ی fdc و کیفیت رو درکنار هم ندیدم...هرچند که در واقیعت هم اینطور نیست!

DATAFARM.IR
June 17th, 2011, 03:10
تا به حال کلمه ی fdc و کیفیت رو درکنار هم ندیدم...هرچند که در واقیعت هم اینطور نیست!
بسیاری ازش شاکی هستند، بعلت آپ‌تایم و مشکلات شبکه...
امّا در تجربه‌ای که داشتم....;)

چشم که میبندی دیگر چه فرقی میکند به کدام سو مینگری؟
از هر سو بنگری ندیدن همان ندیدن است

HugeServer
June 17th, 2011, 03:16
بسیاری ازش شاکی هستند، بعلت آپ‌تایم و مشکلات شبکه...
امّا در تجربه‌ای که داشتم....;)

بنده تجربه شخصی داشتم.
شما از کدام location سرور داشتید؟

DATAFARM.IR
June 17th, 2011, 03:24
بنده تجربه شخصی داشتم.
شما از کدام location سرور داشتید؟
سرویس اختصاصی دنور
سرویس مجازی شیکاگو...

شیکاگو قدری مشکل داشت...
امّا دنور، بنده مشاهده نکردم...

از جمهوری چک فقط سرویس نداشتم، یحتمل در آینده بسیار نزدیک تست خواهم کرد(با قدری ترس و لرزش!).

easyvps.ir
June 17th, 2011, 03:36
فونیکس و آی وب هم من داشتم خوب بود.

Techno Pars
June 17th, 2011, 09:52
توی اروپا دیتاسنتر خوب کم نیست ...
SmarDC که سرور می تونی از Serverboost.com بگیری
Netrouting.nl
swiftway.co.uk
poundhost.com
rapidswitch.com

من جدود 7 ساله کارم هاستینگه و از تمام این جاهایی که گفتم سرور داشتم.بهترینش اولی و چهارمی بودند (برطبق تجربه خودم)

iNicz.Com
June 17th, 2011, 11:05
در کل بگم دیتا سنتر بد نداریم !! همه سرویس دهنده ها سعی دارن با ارائه خدمات بهتر مشتری بیشتری داشته باشن و با این حال هر دیتا سنتری معایب و مزیت هایی داره . در مورد تمام دیتا سنتر ها تو فروم بحث شده و باید بگم که بهتری همشون رو بخونی یا اگه دیتا سنتری مد نظرت هستش فقط دنبال تحقیق در مورد اون کن.
من فقط میتونم در مورد دیتا سنتر هایی که کار کردم نظر بدم .
خوب اون هایی که تو امضا من میبینی و چند تا دیگه بودن حذف کردم . با همه این ها کار کردم .
مثلا هتزنراز نظر اپتایم و قیمت و کیفیت عالیه ولی واسه سایت دانلود یا سایتی که بالای 10 تر مصرف کنه به صرفه نیست.
ایکیونیکس : پورت قوی داره و جون میده واست سایت هایی که پهنای باند زیاد دارن
و....
در مورد اپتایم هم تا 99% تضمین می شن.
مثلا iweb یا Xlhost خوب هستن ولی من کار نکردم و چون پورت 1 نداره و پهنای باند رو گرون میده به درد من و مشتریام نمیخوره .
اول ببین سرور واسه چه کاری میخوایی بعد ...

724server
June 17th, 2011, 11:33
توی اروپا دیتاسنتر خوب کم نیست ...
SmarDC که سرور می تونی از Serverboost.com بگیری
Netrouting.nl
swiftway.co.uk
poundhost.com
rapidswitch.com

من جدود 7 ساله کارم هاستینگه و از تمام این جاهایی که گفتم سرور داشتم.بهترینش اولی و چهارمی بودند (برطبق تجربه خودم)

SmarDC رو همه جوره تایید می کنم ، به خصوص برای ایرانی ها .

sibs
June 17th, 2011, 11:39
من leaseweb رو پیشنهاد میکنم . هم وارز هست و هم اینکه بدون حاشیه است .

the_nic
June 17th, 2011, 11:41
من leaseweb رو پیشنهاد میکنم . هم وارز هست و هم اینکه بدون حاشیه است .
leaseweb به هیچ وجه وارز نیست ;)

724server
June 17th, 2011, 11:51
leaseweb وارز نیست اما اگر کسی اصرار به داشتن سرور از leaseweb داره و به سرور وارز نیاز داره از اینجا بگیره : RackEdge - Cutting Edge Internet Services (http://www.rackedge.com/)

کاری با هیچ چیز ندارن با وجود اینه روی leaseweb هستند از خود leaseweb خیلی سرور ارزون تر حساب می کنند و محتویات سرور رو برسی نمی کنند . ولی فقط سرور رو تحویل می دهند ، تقریبا پشتیبانی اصلا ندارند .

tofanweb
June 17th, 2011, 12:05
در کل بگم دیتا سنتر بد نداریم !! همه سرویس دهنده ها سعی دارن با ارائه خدمات بهتر مشتری بیشتری داشته باشن و با این حال هر دیتا سنتری معایب و مزیت هایی داره . در مورد تمام دیتا سنتر ها تو فروم بحث شده و باید بگم که بهتری همشون رو بخونی یا اگه دیتا سنتری مد نظرت هستش فقط دنبال تحقیق در مورد اون کن.
من فقط میتونم در مورد دیتا سنتر هایی که کار کردم نظر بدم .
خوب اون هایی که تو امضا من میبینی و چند تا دیگه بودن حذف کردم . با همه این ها کار کردم .
مثلا هتزنراز نظر اپتایم و قیمت و کیفیت عالیه ولی واسه سایت دانلود یا سایتی که بالای 10 تر مصرف کنه به صرفه نیست.
ایکیونیکس : پورت قوی داره و جون میده واست سایت هایی که پهنای باند زیاد دارن
و....
در مورد اپتایم هم تا 99% تضمین می شن.
مثلا iweb یا Xlhost خوب هستن ولی من کار نکردم و چون پورت 1 نداره و پهنای باند رو گرون میده به درد من و مشتریام نمیخوره .
اول ببین سرور واسه چه کاری میخوایی بعد ...

ممنون از راهنماییتون

میخوام کیفیتش و پرتش عالی باشه همینطور هم آپتایم + سایت های موزیک و سایت های دیگه هم روش مشکلی نداشته باشن

هتزنر منم شنیدم عالی هست فقط تا 5 ترابایت پهنا رو ساپرت میکنه که هر 1 ترابایت اضافی هم 11 تومن میگیره

از نظر شما فقط مشکلش پهنا هست ؟ اگر پهنا فقط باشه مشکلی نیست آدم میخره خب می ارزه :-?

---------- Post added at 12:05 PM ---------- Previous post was at 12:03 PM ----------

راستی پرت هتزنر هم قوی هست درسته ؟

HyperServer
June 17th, 2011, 12:36
ممنون از راهنماییتون

میخوام کیفیتش و پرتش عالی باشه همینطور هم آپتایم + سایت های موزیک و سایت های دیگه هم روش مشکلی نداشته باشن

هتزنر منم شنیدم عالی هست فقط تا 5 ترابایت پهنا رو ساپرت میکنه که هر 1 ترابایت اضافی هم 11 تومن میگیره

از نظر شما فقط مشکلش پهنا هست ؟ اگر پهنا فقط باشه مشکلی نیست آدم میخره خب می ارزه :-?

---------- Post added at 12:05 PM ---------- Previous post was at 12:03 PM ----------

درصورتی که پورت 1 گیگ و پهنای بالا میخواید بهتون Equinix سوئیس رو پشنهاد میدم...مجموعه دیتا سنترهای قوی هستند و خودشون تامیین کننده پهنای باند هستند.

iNicz.Com
June 17th, 2011, 12:45
ممنون از راهنماییتون

ببینید همه چه به پولش هستش . Equinix سوئیس پورت بسیار قوی داره. و کلا سرور با پورت 100 نمیده و ما تمامی سرور ها رو به 20 ترا و پورت 1 میگیریم ولی نسبت به هتزنر گرونه
هتزنر هم اگه بخواهید بگیرید .ارزونه و اگه پورت 1 بگیرید 65 -70 ت میدید و بعد هم پورت 1 میشه هم پهنای باند 5ترا اضافی میشه یعنی کلا میشه 10 ترا و هر چی اضافی مصرف کنید سر ماه پولشو میدید.

tofanweb
June 17th, 2011, 13:45
ببینید همه چه به پولش هستش . Equinix سوئیس پورت بسیار قوی داره. و کلا سرور با پورت 100 نمیده و ما تمامی سرور ها رو به 20 ترا و پورت 1 میگیریم ولی نسبت به هتزنر گرونه
هتزنر هم اگه بخواهید بگیرید .ارزونه و اگه پورت 1 بگیرید 65 -70 ت میدید و بعد هم پورت 1 میشه هم پهنای باند 5ترا اضافی میشه یعنی کلا میشه 10 ترا و هر چی اضافی مصرف کنید سر ماه پولشو میدید.

من قیمت های سوئیس هم دیدم خیلی گرونتره مخصوصا از لحاظ رم پائین تز از هتزنر هست مثلا با 80 تومن شاید کمترین سرور هتزنر 8 گیگ رمشه اما تو سوئیس 250 تومن پائینترین سرورشه که 8 گیگ رمشه درعوض سی پی یو هم کمی قویتره

ولی درکل آدم بخواد نگاه کنه با وجود همه اینا گرونتره

پس میشه تو هتزنر هم با پرداخت پول اضافی پرت 1 گیگ گرفت دیگه فکر کنم این راه بهتر باشه درسته ؟

---------- Post added at 01:45 PM ---------- Previous post was at 01:43 PM ----------

اما یه نکته میمونه موقع خرید سرور از هتزنر باید مبلغی بابت ست آپ داد
تو سوئیس هم همینطوریه ؟

HyperServer
June 17th, 2011, 13:52
من قیمت های سوئیس هم دیدم خیلی گرونتره مخصوصا از لحاظ رم پائین تز از هتزنر هست مثلا با 80 تومن شاید کمترین سرور هتزنر 8 گیگ رمشه اما تو سوئیس 250 تومن پائینترین سرورشه که 8 گیگ رمشه درعوض سی پی یو هم کمی قویتره

ولی درکل آدم بخواد نگاه کنه با وجود همه اینا گرونتره

پس میشه تو هتزنر هم با پرداخت پول اضافی پرت 1 گیگ گرفت دیگه فکر کنم این راه بهتر باشه درسته ؟

---------- Post added at 01:45 PM ---------- Previous post was at 01:43 PM ----------

اما یه نکته میمونه موقع خرید سرور از هتزنر باید مبلغی بابت ست آپ داد
تو سوئیس هم همینطوریه ؟

خیر سوئیس هزینه setup نداره!

احتمالا هزینه 250 مربوط به وب سایت ما میشه !....سایر مشخصات هم توجه کنید

---------- Post added at 12:52 PM ---------- Previous post was at 12:49 PM ----------

در ضومن قیمت های hetzner به یورو هست....
پردازنده ها هم سری desktop هست...
به هیچ وجه کیفیت سرور های سوئیس با hetzner قابل مقایسه نیست !
فاکتورهای زیادی برای مقایشه وجود داره

tofanweb
June 17th, 2011, 14:46
درسته یورو هست با 150 راحت میشه یه سرور :

Corei7
(2.7ghz)

رم : 12gb

هارد : 2x1500gb
SATA

تهیه کرد البته بازم میگم تا اونجایی که دیدم سی پی یو به پای سوئیس نمیرسه

HyperServer
June 17th, 2011, 14:52
درسته یورو هست با 150 راحت میشه یه سرور :

Corei7
(2.7ghz)

رم : 12gb

هارد : 2x1500gb
SATA

تهیه کرد البته بازم میگم تا اونجایی که دیدم سی پی یو به پای سوئیس نمیرسه

شما هزینه setup رو در نظر گرفتین ؟

---------- Post added at 01:52 PM ---------- Previous post was at 01:50 PM ----------

شما پهنای باند و پورت رو هم در نظر بگیرید.

tofanweb
June 17th, 2011, 14:59
شما هزینه setup رو در نظر گرفتین ؟

---------- Post added at 01:52 PM ---------- Previous post was at 01:50 PM ----------

شما پهنای باند و پورت رو هم در نظر بگیرید.

هزینه ست آپ 229 تومن هست و ماهانه 110 تومن پول سرور درصورتی که بدون هزینه بخوایم 150 تومن ماهانه تموم میشه

پهنای باند که 5 ترابایت برای من که خیلی عالیه

فقط پرتش صعیفتر از سوئیس کار کرده که در عوض رمش بالاتره

مشخصات کامل اینجا هست : محلات (در حال حاظر هم با همین شرکت دارم کار میکنم)

دیتاسنتر هتزنر (Hetzner) (http://persianwhois.ir/dedicated/hetzner.html)

سایت آقای iNicz.Com هم دیدم که ظاهرا آدرسشون وست سرور هست بخش سرور اختصاصی کار نکرد و خراب بود شاید هم هنوز ساخته نشده بود کامل نشد قیمت ها رو ببینم

---------- Post added at 02:59 PM ---------- Previous post was at 02:58 PM ----------

درضمن من در یاهو به شما پی ام دادم جواب ندادیدا 8-|

iNicz.Com
June 17th, 2011, 15:06
هزینه ست آپ 229 تومن هست و ماهانه 110 تومن پول سرور درصورتی که بدون هزینه بخوایم 150 تومن ماهانه تموم میشه

سایت آقای iNicz.Com هم دیدم که ظاهرا آدرسشون وست سرور هست بخش سرور اختصاصی کار نکرد و خراب بود شاید هم هنوز ساخته نشده بود کامل نشد قیمت ها رو ببینم

---------- Post added at 02:59 PM ---------- Previous post was at 02:58 PM ----------

رفته بودم نهار .
با جیمیل و یا تلفنی در تماس باشید.
پر کردن سایت یکی از ارزوهای بنده هستش ولی بدلیل سفارشات پی درپی و پشتیبانی همچنان ناقص مانده.

HyperServer
June 17th, 2011, 15:10

دوست عزیز یک وقت این صحبت ها مبنی بر جبه گیری نباشه...داریم به یه جمع بندی میرسیم که به عنوان آرشیو شاید مناسب باشه

تفاوت اصل در: 1- پورت هست که 1 گیگ می باشید / 2 - در پهنای باند که 20 ترا میباشد / 3 - در مورد رم با 265 سرور 12 گیگ هم موجود هستش / ( پردازنده Xeon به کنار)

پیامتون نیومد!

tofanweb
June 18th, 2011, 15:32
دوست عزیز یک وقت این صحبت ها مبنی بر جبه گیری نباشه...داریم به یه جمع بندی میرسیم که به عنوان آرشیو شاید مناسب باشه

تفاوت اصل در: 1- پورت هست که 1 گیگ می باشید / 2 - در پهنای باند که 20 ترا میباشد / 3 - در مورد رم با 265 سرور 12 گیگ هم موجود هستش / ( پردازنده Xeon به کنار)

پیامتون نیومد!

پشتیبانی شما کی ها هست ؟ درصورت به وجود اومدن مشکل برای سرور چند ساعت طول میکشه حلش کنید ؟

HyperServer
June 18th, 2011, 18:51
پشتیبانی شما کی ها هست ؟ درصورت به وجود اومدن مشکل برای سرور چند ساعت طول میکشه حلش کنید ؟

ما هیچ وقت ادعای پشتیبانی 24 ساعته نداشتیم و نداریم....در مورد مشکل هم در صورت تیکت شدن در مورد سرور اختصاصی سریع به دیتا سنتر اطلاع داده میشه در صورتی که نیاز باشه...همانصور هم که خودتون این چند روز در ارتباط بودبد تقریبا از 9 صبح تا 12 شب هم تیکت هم مشاوره خرید آنلاین هستش

724server
June 18th, 2011, 19:47
من چون این تاپیک رو دنبال می کنم لازم دیدم یک توضیح در مورد پشتیبانی 24 ساعته بدم .

مدیرت سرور و پشتیبانی 24 ساعته واقعی در اروپا ماهیانه 250000 تومان هزینه داره ، معمولا اکثر دوستان که در ایران هستند با اجاره یک سرور توقع پشتیبانی 24 ساعته یا خیلی سریع رو دارند ، بدون توجه به این نکته که اجاره سرور با مدیریت و پشتیبانی سرور 2 بحث جدا هستند .

شما به طور کلی سرور رو که تحویل می گیرید چناچه هزینه مدیزیت و پشتیبانی رو نپردازید ،یعنی مدیریت سرور رو خودتون به عهده گرفتید .و تنها در مواردی که مشکلی برای سرور پیش میاد یا نیاز به نصب os یا کارهای اینچنینی دارید می تونید به سرویس دهنده ایمیل بزنید .

tofanweb
June 19th, 2011, 00:09
فعلا تصمیم گرفتم روی سوئیس یه تستی بکنم به امید خدا ببینم چی میشه و اگر دیدم خوبه نتیجه رو همینجا میگم که تاپیک به هدفش برسه و بی هدف رها نشه

----------------------
عزیز

HyperServer

شما باز یاهوت مشکل پیدا کرده؟ پی ام دادم آخه جوابی نیومد

---------- Post added at 12:09 AM ---------- Previous post was at 12:08 AM ----------

از دوست خوبم 724server ممنونم بیش از حد به تاپیک بنده اهمیت دادن ممنون

HyperServer
June 19th, 2011, 00:40
عزیز
HyperServer
شما باز یاهوت مشکل پیدا کرده؟ پی ام دادم آخه جوابی نیومد
اینترنت یه مقداری اذیت میکنه...در خدمت هستیم

tofanweb
June 20th, 2011, 20:51
اینم سویئس آقا سرور دان شده اما مجازی سازی میشه رفتا کسی میدونه چرا اینجوری شده ؟

قبل دان شدن کاری که کردم این بود که پرت 22 اس اس اچ رو عوض کردم بعد کله سرور رو از طریق whm ریبوت کردم بعد 10 مین کار کردم یوهو دیگه دان شد :-|

کسی فهمید به منم بگه اینم ایپی :

http://31.7.60.83/

tthost
June 20th, 2011, 20:53
اینم سویئس آقا سرور دان شده اما مجازی سازی میشه رفتا کسی میدونه چرا اینجوری شده ؟

قبل دان شدن کاری که کردم این بود که پرت 22 اس اس اچ رو عوض کردم بعد کله سرور رو از طریق whm ریبوت کردم بعد 10 مین کار کردم یوهو دیگه دان شد :-|

کسی فهمید به منم بگه اینم ایپی :

http://31.7.60.83/

شما باید اول مدیریت سرور یاد بگیرید

tofanweb
June 20th, 2011, 21:00
شما باید اول مدیریت سرور یاد بگیرید

الان این چه ربطی داشت ؟

شما از کجا میدونی بلد نیستم ؟

من میگم سرور دان شده شما میگی مدیریت یاد بگیرم؟ عجب

tofanweb
June 20th, 2011, 23:51
.

MagicVps.Com
June 21st, 2011, 00:07
ابتدا چک کنید از طریق کنسول ببنید که سرور اصلی اپ هست
اینکه ایپی پینگ نمیده دلیل بر دان شده سرور اصلی نیست
اگر سرور داخل کنسول اپ باشه که سرور اصل یهم اپ هستش و دیگه مشکل به تغیرات و دست کاریهای شما مربوط میشه که باید خودتون درست کنید اگر هم سوریستون منج شده باشه که به ادمین سرور میگید که برسی کنند
اگر منج نشده هست که دیگه زحمتش با خودتونه
موفق باشید