PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دلار از کجا بدست میارید برای فروش؟!!!

hamidreza_s
June 16th, 2011, 18:55
سلام دوستان یه سوالی داشتم. هرچند شاید دوست نداشته باشید جواب بدید. بالاخره ممکنه رمز و راز کارتون باشه.
میخوام بدونم دلارهایی که برای پرداخت آنلاین در اینجا فروخته میشه رو خود دوستان از کجا بدست میارن؟

amirlord
June 16th, 2011, 18:58
سلام دوستان یه سوالی داشتم. هرچند شاید دوست نداشته باشید جواب بدید. بالاخره ممکنه رمز و راز کارتون باشه.
میخوام بدونم دلارهایی که برای پرداخت آنلاین در اینجا فروخته میشه رو خود دوستان از کجا بدست میارن؟
کار میکنن . دلار میخرن . حساب مستر کارت ، ویزا کارت یا ... رو شارژ میکنن و با اون پی پال یا ... رو شارژ میکنن .! :d

hamidreza_s
June 16th, 2011, 19:03
کار میکنن . دلار میخرن . حساب مستر کارت ، ویزا کارت یا ... رو شارژ میکنن و با اون پی پال یا ... رو شارژ میکنن .! :d

مثلاً کجا کار میکنن.
البته این رو میتونستم حدس بزنم که خرید دلار هم انجام میدن. یعنی طرف توی حسابش دلار داره و بجاش ریال ایران میگیره.(برای مسافرین)

amirlord
June 16th, 2011, 19:06
مثلاً کجا کار میکنن.
البته این رو میتونستم حدس بزنم که خرید دلار هم انجام میدن. یعنی طرف توی حسابش دلار داره و بجاش ریال ایران میگیره.(برای مسافرین)
میگم شما چیزی مصرف نکردید ؟! این چه سوالیه میپرسید؟! خوب پول خودشون هست دیگه . مثلا بچه های این فروم بیشتر تو کار هاستینگ و ... هستن ، خوب محدوده کاریشون این هست . البته فکر کنم منظورتون چیز دیگری بود! 8-|

hamidreza_s
June 16th, 2011, 19:10
بله خوب منظورم چیزه دیگه ای هست.
لابد از دیتاسنترهای ایرانی:51: برای امریکا و کانادا فضای هاستینگ یا سرور میفروشن!!! اینو که نمیخوایید بگید.

یکم جزئی میخوام بدونم اگر فضولی نباشه. اغلب هم فکر نکنم فار..کس باز باشن.

021teh
June 16th, 2011, 19:16
کسی اصولا نمیاد بگه دلارش رو از کجا تهیه میکنه
ولی اکثرا از صرافی ها تهیهه میکنن

hamidreza_s
June 16th, 2011, 19:17
کسی اصولا نمیاد بگه دلارش رو از کجا تهیه میکنه
ولی اکثرا از صرافی ها تهیهه میکنن

صرافی چند میده؟؟؟

MagicVps.Com
June 16th, 2011, 19:17
خیلی از دلارهایی که دوستان دارن از طریق اپلود فایل بدست میارن فایل فیلم نرم افزار موزیک و موارد دیگر داخل سایتهای معرف دانلود و سایتهای وارز لینکشون قرار میدن و ملت هم دانلود میکنند در قبالش سایتهای که داخلشون فایل اپلود شده مثل هات فایل فایل سرور فایل سونیک و مشابهات در ازای هر بار دانولد که البته هر کدومشون یکسری قوانیین دارن برای پرداخت دلار پرداخت میکنند اپل.درها هم میان دلارها را میفروشن و تبدیل به ریال میکنند خیلشون به مصرف کننده میدن خیلشون هم به همین کسانی که دسترسی به کردیت کارت ویرفای شده دارن میفروشن اونها هم باشون پرداختهای شما را انجام میدن

یا یک نمونه دیگه از طریق سایتهای تبلغاتی کیلیکی که مشابه ایرانیش هم هست که در اضی هر کلیک یا پاپ اپهای تبلغاتی یه دلاری گیریشون میاد و بعدش میان دلار به ریال تبدیل میکنند
در کل بصورت انلاین هست منابع و بعداز دریافت هم باز بصورت انلاین توی نت خرید و فروش میشه

724server
June 16th, 2011, 19:20
عمده دلاری که من خریداری می کنم از سایت های مختلف بدست می آید ( بیشتر آپلود سنتر ها ) و چند نفر هم برنامه نویس هستند که با دلار دستمزد می گیرند .

موسی
June 16th, 2011, 19:30
من که درآمد اینترنتی ندارم که بخوام از اینترنت دریافتی داشته باشم
واسه خودم یک حساب بانکی دارم که خب پی پال هم بهش کانکت کردم طبیعی هست که نوسان داره موجودی حسابم ممکنه مبلغ چند هزار دلاری تو حسابم باشه یا مبلغ چند دلاری

sales data
June 16th, 2011, 19:45
ما از صرافی میخریم :113:

hamidreza_s
June 16th, 2011, 19:49
ما از صرافی میخریم :113:

امان از دسته این wht ایمیل اومده "ما از صرافی میخریم 113" البته اطرافش دونقطه هم داره. فکر کردم به این قیمت.

ali_76
June 16th, 2011, 19:50
اگه چند نمونه سايت معرفي كنيد ممنون ميشيم...

724server
June 16th, 2011, 19:52
اگه چند نمونه سايت معرفي كنيد ممنون ميشيم...

نمونه سایت که ازش میشه درآمد داشت ؟

hamidreza_s
June 16th, 2011, 19:53
کار برنامه نویسی با دستمزد ارزی چطور میشه گرفت؟

724server
June 16th, 2011, 19:59
کار برنامه نویسی با دستمزد ارزی چطور میشه گرفت؟

توی فروم های بزرگ می تونید در مورد فعالیتتون توضیح بدید یا با کسایی که نیاز به برنامه نویس دارند صحبت کنید . ، مثل digitalpoint

---------- Post added at 07:59 PM ---------- Previous post was at 07:56 PM ----------

اینجا رو هم چک کنید : Outsourcing Services, Freelance Online Jobs - Freelancer.com (http://www.freelancer.com/)

sibs
June 16th, 2011, 21:27
یا مستر کارت و ویزاکارتشون رو از بیرون شارژ میکنن . یا کسانی که تو پی پالشون دلار دارن و داره خراب میشه به قیمت پائین تری می خرند و میفروشن به شما . . .

کلا از دو حالت بیشتر نیست . یا مستر کارت و ویزاشون رو شارژ میکننیا از کسای دیگه که تو پی پالشون دلار دارن میخرن . (گزینه دوم خیلی به صرفه است)....

mohammad462
June 16th, 2011, 22:11
شرمنده سوالم کمی یهجوریه ولی نمیدونم دوست دارم بدونم.
چرا با مستر پیپال شارژ میکنن؟
مستر و ویزا گمونم یه جور حساب باشه پیپال هم حسابه.میشه راهنمایی کنین؟
تفاوتشون چیه؟

724server
June 16th, 2011, 22:16
تفاوتشون چیه؟

اینجا رو مطالعه کنید :

پی پال ( PayPal ) چيست؟ (http://www.betawebco.com/index.php?option=com_content&view=article&id=36:-paypal-&catid=15:1388-09-18-11-04-13&Itemid=17)

Techno Pars
June 17th, 2011, 10:11
تفاوتشون چیه؟
پی پال واسه وقتیه که نخواهی اطلاعات کارت را در اختیار فروشند قرار بدی استفاده میشه.

mohammad462
June 17th, 2011, 12:28
ما که اطلاعات کارت رو که به فروشنده نمیدیم که.ما مستقیم به درگاه بانک وصل میشم و اونجا وارد میکنیم رمزو...

Techno Pars
June 17th, 2011, 12:42
ما که اطلاعات کارت رو که به فروشنده نمیدیم که.ما مستقیم به درگاه بانک وصل میشم و اونجا وارد میکنیم رمزو...

به درگاه کدوم بانک وصل میشی؟
مگه Visa یا MasterCard بانک هستند؟
پس این همه سایت که آفلاین CC های مردم را شارژ می کنند چه طوری کار می کنند.
محض اطلاعتون عرض می کنم : در خرید با CC اگر کارتتون Verified by visa یا MasterSecure code نداشته باشه برای خرید هیچ رمز دیگه ای نیاز ندارید !
کلا خرید با CC مثل خرید با کارت های ایران نیست.

IranianServer
June 17th, 2011, 12:50
با اجازه ی استارتر ::::
دوستانی که از طریق صرافی شارژ میکنند ، هزینه دلار به رور است ؟ چقدر کارمزد میگیرند ؟ جه زمانی پول تو حساب واریز می شه !!

Techno Pars
June 17th, 2011, 12:54
دوستانی که از طریق صرافی شارژ میکنند ، هزینه دلار به رور است ؟ چقدر کارمزد میگیرند ؟ جه زمانی پول تو حساب واریز می شه !!

بستگی به صرافی و بانک داره.معمولا 1 تا 3 روز.
اون موقع که دلار 1065 بود دلار حواله ای 1200 بود.الان را نمی دونم.

itjavani
June 17th, 2011, 12:56

کارمزد صرافی ها متغیر هست ، 35 دلار الی 60 دلار تا حالا دیدم که کارمزد میگیرن!
هزینه دلار هم به به نرخ دلار روز بازار آزاد نه بانک مرکزی!

hamidreza_s
June 17th, 2011, 12:59
خیلی از دلارهایی که دوستان دارن از طریق اپلود فایل بدست میارن فایل فیلم نرم افزار موزیک و موارد دیگر داخل سایتهای معرف دانلود و سایتهای وارز لینکشون قرار میدن و ملت هم دانلود میکنند در قبالش سایتهای که داخلشون فایل اپلود شده مثل هات فایل فایل سرور فایل سونیک و مشابهات در ازای هر بار دانولد که البته هر کدومشون یکسری قوانیین دارن برای پرداخت دلار پرداخت میکنند اپل.درها هم میان دلارها را میفروشن و تبدیل به ریال میکنند خیلشون به مصرف کننده میدن خیلشون هم به همین کسانی که دسترسی به کردیت کارت ویرفای شده دارن میفروشن اونها هم باشون پرداختهای شما را انجام میدن

یا یک نمونه دیگه از طریق سایتهای تبلغاتی کیلیکی که مشابه ایرانیش هم هست که در اضی هر کلیک یا پاپ اپهای تبلغاتی یه دلاری گیریشون میاد و بعدش میان دلار به ریال تبدیل میکنند
در کل بصورت انلاین هست منابع و بعداز دریافت هم باز بصورت انلاین توی نت خرید و فروش میشه

اونوقت این فیلم و ... که آپلود میکنن وارز نیست؟ کجا آپلود میکنن؟ چون اغلب من دیدم این فایلها حذف میشن از روی این آپلودسنترها.
مثلا سایت hotfile.com به ازاری 1000 بار دانلود یک فایل بیش از 5مگی 5 دلار میده. آیا این کافیه؟؟؟

روش های دیگری کسی بلد نیست؟

724server
June 17th, 2011, 13:08
اونوقت این فیلم و ... که آپلود میکنن وارز نیست؟ کجا آپلود میکنن؟ چون اغلب من دیدم این فایلها حذف میشن از روی این آپلودسنترها.
مثلا سایت hotfile.com به ازاری 1000 بار دانلود یک فایل بیش از 5مگی 5 دلار میده. آیا این کافیه؟؟؟

روش های دیگری کسی بلد نیست؟

اکثرا وارز هست ، الان روی فایل سونیک بیشتر آپلود می کنند . یک فایل که نمی گذارن ، روزی 100 تا فایل پخش می کنند توی اینترنت .

mohammad462
June 17th, 2011, 13:09
به درگاه کدوم بانک وصل میشی؟
مگه Visa یا MasterCard بانک هستند؟
پس این همه سایت که آفلاین CC های مردم را شارژ می کنند چه طوری کار می کنند.
محض اطلاعتون عرض می کنم : در خرید با CC اگر کارتتون Verified by visa یا MasterSecure code نداشته باشه برای خرید هیچ رمز دیگه ای نیاز ندارید !
کلا خرید با CC مثل خرید با کارت های ایران نیست.

خوب پول باید یه جوری از حسابت کم بشه یا نه؟
اصلا باید یه جا چک بشه ه موجودی داری یا نه؟
کارت تلفن نیست که بزنی و مبلغش بیاد ....
هنوز نگرفتم جریانشو 8-|

hamidreza_s
June 17th, 2011, 13:23
اکثرا وارز هست ، الان روی فایل سونیک بیشتر آپلود می کنند . یک فایل که نمی گذارن ، روزی 100 تا فایل پخش می کنند توی اینترنت .

فایل سونیک فیل..تره. حالا مثلاً همین سایت چقدر میده. آیا می ارزه با این سرعت نت ایران آپلود کرد؟ لینک ها رو هم باید جایی به اشتراک گذاشت.

724server
June 17th, 2011, 13:26
فایل سونیک فیل..تره. حالا مثلاً همین سایت چقدر میده. آیا می ارزه با این سرعت نت ایران آپلود کرد؟ لینک ها رو هم باید جایی به اشتراک گذاشت.

نه دیگه با این سرعت که نمی شه ، حرفه ای وی پی اس یا سرور می گیرند و با اون آپلود می کنند . لینک ها رو باید در سایت های بزرگ وارز به اشتراک گذاشت .

hamidreza_s
June 17th, 2011, 13:42
درست میگید. پس وی پی اس وارز با پهنای باند زیاد یا نامحدود باید باشه. ممکنه چند تا از این سایت های وارز بزرگ رو معرفی کنید.
ممنون.

724server
June 17th, 2011, 13:47
درست میگید. پس وی پی اس وارز با پهنای باند زیاد یا نامحدود باید باشه. ممکنه چند تا از این سایت های وارز بزرگ رو معرفی کنید.
ممنون.

بزرگترینش warez-bb.org هست ، نمونه های زیادی رو می تونید پیدا کنید .

Techno Pars
June 17th, 2011, 13:59
خوب پول باید یه جوری از حسابت کم بشه یا نه؟
اصلا باید یه جا چک بشه ه موجودی داری یا نه؟
کارت تلفن نیست که بزنی و مبلغش بیاد ....
هنوز نگرفتم جریانشو 8-|
برای خرید با CC فقط شماره ، تاریخ اعتبار ، نام دارنده و CVV2 نیازه.
از طریق Merchant یا Gateway چک میشه و پول انتقال پیدا میکنه.

IranianServer
June 17th, 2011, 14:32
کارمزد صرافی ها متغیر هست ، 35 دلار الی 60 دلار تا حالا دیدم که کارمزد میگیرن!
هزینه دلار هم به به نرخ دلار روز بازار آزاد نه بانک مرکزی!

اگر اینطوری باشه که اصلاً نمیصرفه !

itjavani
June 17th, 2011, 14:51
اگر اینطوری باشه که اصلاً نمیصرفه !

در قبال حواله 2-3هزار دلاری این مبلغ چیزی نیست