PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به نظر شما سایتم چه طور باشه ؟؟؟

dade24
June 16th, 2011, 09:58
دوستان سلام ..حقیقتش توفیقاتی حاصل شده و یکی از دوستانم در ثبت اسناد گفت که دیگه نام تایید شده و ....

دارم از الان سایت شرکتم رو طراحی میکنم میخام تو این تاپیک مرحله به مرحله نظر سنجی کنم .....

در مرحله اول میخام از دوستان نقشه سایت رو بپرسم ...

*** لازم به ذکر است که من در زمینه اجرا سایت و هاستینگ و مالتی مدیا و اس ام اس میخام فعالیت کنم ..

پلنی که خودم تو ذهنمه اینه که کاربر دامین اصلی سایت رو زد بره تو یه صفحه ی html که در اون چهارتا عکس ظاهر شه و کاربر با کلیک روی هر قسمت وارد اون شه ....

حالا چیزیایی که ابهام داره اینه که صفحه اول چه طور باشه (طراحی ) ..و اینکه برای هرکدم از اینا ساب دومین ببندم یا دامین اصلی ؟؟؟؟

یا اصلا اینو نمی پسندید و طرحه دیگه براتون جالبه ؟؟؟// لطفا راهنمایی نمایید .

sibs
June 16th, 2011, 10:07
صفحه اول که همون html هست بهتره یک صفحه تیره و سیاه باشه با تصاویر بزرگ و روشن که مرتبط باشه با بخشی که قراره بره ....که البته باید گرافیک بالایی داشته باشن تا وقتی روی عکس وای میستی شکلشون یه جورایی تغییر کنه .

به نظر من ساب دامین بهتره . . .

amirlord
June 16th, 2011, 12:19
فقط چند تا نکته عرض میکنم خدمتتون : از رنگ های "جیغ" مثل قرمز ، نارنجی ، سبز و ... به هیچ وجه استفاده نکنید . سعی کنید از رنگ های روشن مثل سفید ، خاکستری و نقره ای استفاده کنید . به شدت سعی کنید هیچ تصویری در قالب به کار نبرید . با css به راحتی میتونید بهترین قالب رو بزنید بدون استفاده از تصویر . استفاده از جی کوئری به شدت توصیه می شود . سعی کنید اسکرول سایتتون زیاد نشه یا اصلا اسکرول کناری نداشته باشه(شیک میشه) . خودتون که حرفه ای هستید . آروزی موفقیت براتون دارم! :)

dade24
June 16th, 2011, 18:06
فقط چند تا نکته عرض میکنم خدمتتون : از رنگ های "جیغ" مثل قرمز ، نارنجی ، سبز و ... به هیچ وجه استفاده نکنید . سعی کنید از رنگ های روشن مثل سفید ، خاکستری و نقره ای استفاده کنید . به شدت سعی کنید هیچ تصویری در قالب به کار نبرید . با css به راحتی میتونید بهترین قالب رو بزنید بدون استفاده از تصویر . استفاده از جی کوئری به شدت توصیه می شود . سعی کنید اسکرول سایتتون زیاد نشه یا اصلا اسکرول کناری نداشته باشه(شیک میشه) . خودتون که حرفه ای هستید . آروزی موفقیت براتون دارم! :)

با کمال تشکر از شما
منم امیدوارم شما موفق باشید ...

ولی چیزی که الان سوالم اینه که شما با این پلن که در پست 1 توضیح دادم موافقید یعنی dade24.com رو زد بره تو صفحه HTML که مختصری از خدمات ما رو نوشته باشه و با کلیک رو هرکدام بره به اون قسمت ....

سوال دیگه قسمت های مختلف روی ساب دامین باشه یا دامین جدا ...

---------- Post added at 05:08 PM ---------- Previous post was at 04:39 PM ----------

Up^^^^ ^^^^^^

---------- Post added at 06:06 PM ---------- Previous post was at 05:08 PM ----------

دوستان لطفا راهنمایی نمایید ....

goldcom
June 16th, 2011, 18:09
پلنی که خودم تو ذهنمه اینه که کاربر دامین اصلی سایت رو زد بره تو یه صفحه ی html که در اون چهارتا عکس ظاهر شه و کاربر با کلیک روی هر قسمت وارد اون شه
اگه ميخواين از گوگل يا سايت هاي جستجوگر ورودي داشته باشيد ، اين كار نميتونه جالب باشه

dade24
June 16th, 2011, 19:01
نظر شما چیه ؟!؟!

ممنون میشم شما و دوستان راهنمایی نمایید

---------- Post added at 07:01 PM ---------- Previous post was at 06:46 PM ----------

دوستان راهنمایی لطفا

easyvps.ir
June 16th, 2011, 20:24
منم صفحه اول جدا باشه رو پیشنهاد نمی کنم به دلیل گوگل و کاربرای خنگ
و اینکه کاربر هرچه کمتر کلیک کنه واسه ورود به سایت و یا مورد نظرش بهتره