PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل spam susband شدن vps WS 2003

alfa5xx
June 16th, 2011, 09:33
با سلام .
دوستان من یه وی پی اس ویندوز دارم که روش چی پی N میدم و الان توسط دیتا سنتر ساسبند شده .
یکی از بچه ها گفت باید پورت 25 رو ببندی تا کلا دیگه این مشکل پیش نیاد این چیزی که این دوستمون گفت درسته ؟
اگه هست لطفا آموزش بستن پورت 25 رو توضیح بدید .

یکی دیگه از بچه ها گفت اگه پورت 25 رو ببندی کاربر از پورت دیگه وی پی است اسپم میده گفت باید حتما فایر وال نصب کنی .
خودم یکبار اومدم روی وی پی اس فایروال ناد 32 ESET SMART SECURITY بریزم در حال نصب کلا از محیط وی پی اس دی سی شدم .و نتونستم نصب کنم بعدشم به پشتیبانی گفتم اونا هم ناد رو پاک کردن و گفتن نیاز نیست .
الان میخوام بدونم میشه روی وی پی اس یه فایر وال بنصبم طوری که کاربر های چی پی N بتونن به سرور کانکت شن ولی نتونن اسپم بفرستن . تا جایی که سرچ دادم یه فایر وال قوی هست بنام outpost که میگن خوبه .
میخوام بدونم کسی هست کانفیگ این فایر وال رو بلد باشه طوری که وقتی به وی پی اس وصلم بتونم اونو نصب کنم و کانفیگ کنم و ودی سی هم نشم ( نرم افزار nttac رو هم که برای اکانتینگ نصب کردم رو جلوش رو نگیره و کاربرا بتونن از سرور در حالی که فایر وال داره استفاده کنن .)
یا راه حلی برای اینکه دیگه spam suspand نشم ارایه کنه .
ممنون

amirizadi
June 16th, 2011, 09:49
بله درسته
پورتها را ببندید

alfa5xx
June 17th, 2011, 10:12
دوست عزیز فقط پورت 25 کافیه یا پورتهی ریگه ای رو هم باید ببندیم.....؟

amirizadi
June 17th, 2011, 10:29
اصولش پورت 25 هست
ولی از پورتهای دیگه هم میشه ارسال داشت
مثل شاتل که اگر اشتباه نکنم پورت 25 را به 587 تغییر داده

alfa5xx
June 17th, 2011, 14:31
با تشکر از جوابتون

دااش الان من پورت 25 و 445 رو هم outbound ham inbound رو روی destination بستم به نظرت کافیه یا باید حتما فایروال نصب کنم.

فایر وال outpost pro رو گرفتم ولی کانفیگشو بلد نیستم میترسم بنصبم کاربرای *** نتونن به سرور وصل شن.

easyvps.ir
June 17th, 2011, 16:18
بستن outbound کافیه فکر نکنم احتیاجی داشته باشین تا از نرم افزار استفاده کنید.