PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست از لیزوب

lvlehrad
June 16th, 2011, 05:55
سلام

فضا : 500 مگابایت

پهنای باند : 50 گیگابایت

دوستانی که سرورهاشون از لیزوب هست و امنیت سرورهاشون بالاست لطفا آفر بدن ...

اپتایم و امنیت و سرعت خیلی برام مهم هست ( هاست میخوام در حد هاست دی ال . کام )

متاسفانه هاست دی ال برای سایت های موزیک کمترین پلنش 40 هزار تومان ماهانه هست که اصلا منطقی نیست برای من چون هنوز بجای نرسیدم که بخوام انقدر خرج کنم ...

من درست نمیدونم دوستان برای هاست های اشتراکی چه محدودیت های میزارن اگر میشه یه توضیح بدید (از یکی شنیدم ماکزیمم 256 مگابایت رم در اختیار هر هاست میزارن ... )

سیستم سایت ویبولتین هست و میخوام تنظیمات سرور کاملا هماهنگ باشه و مشکلی از این بابت پیش نیاد برام

امیدوارم هاستینگ های معتبر افر لیزوب داشته باشن و گیر بعضی ها نیوفتیم :(

pardishosting
June 16th, 2011, 10:08
سلام

پردیس هاستینگ : هاست نامحدود ، هاستینگ نامحدود Unlimited Hosting (http://www.pardishosting.com/unlimited-hosting.php)
نامحدود استاندارد رو سفارش بدید.
تا یه ماه راضی نبودید برگشت می خوره.

Ali-718
June 16th, 2011, 10:39
starhost.ir
لیزوب هلند

lvlehrad
June 17th, 2011, 02:17
از کلمه نامحدود متنفرم :) من افر حرفه ای خواستم این چیه شما دادی همه چی نامحدود :))
--------
بعضی از دوستان زورشون میاد 2 کلمه تایپ کنن و توضیح بدن !!! لینکو که خودم از 100 جا میتونم پیدا کنم ...

یعنی واقعا کسی نیست هاست اشتراکی حرفه ای از لیزوب بده ؟

pardishosting
June 17th, 2011, 10:17
روی همین پلان ها کلی سایت پربازدید هست. فضا و ترافیک رو زدیم نامحدود ربطی به اصل سرور نداره و ... نداره.
از تعداد افر هایی که این تایپیک گرفته معلومه هاست های ایران رو گشتی !!

lvlehrad
June 17th, 2011, 12:20
روی همین پلان ها کلی سایت پربازدید هست. فضا و ترافیک رو زدیم نامحدود ربطی به اصل سرور نداره و ... نداره.
از تعداد افر هایی که این تایپیک گرفته معلومه هاست های ایران رو گشتی !!
حالا نخواستم از شما بگیرم چرا زورت گرفته :)) من فقط از 3 تا هاستینگ تو کل عمر وبمستریم هاست گرفتم که یکیش خارجی بود یکیشم راضی نبودم :) اون یکی هم هاست دی ال هست ... البته اصلا ربطی به شما نداره ها

دلیل اینکه کسی افر نداد هم فکر کنم مشخص هست تعداد کسایی که از لیزوب هاست حرفه ای میدن محدود هست :) وگرنه 4 تا پیغام شخصی اومد که از شرکت های دیگه پیشنهاد داده بودن :)

IranianServer
June 17th, 2011, 12:47
www.vgig.ir
ار لیزوب آلمان سرویس میدن بهتون