PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیستم پرداخت آنلاین ویزا کارت و مستر کارت و پی پل و ...

websazha
June 15th, 2011, 03:38
سلام دوستان یه مقداری به راهنمایی احتیاج دارم در مورد کارت های ویزا کارت و مستر کارت و حساب پی پل×
من یک سایت زبان en در حال داره اندازی هستم و سایت دارای پرداخت های آنلاین پی پل ویزا کارت و مستر و... هست می خواستم بدونم برای این که بتونم سیستم پرداخت رو فعال کنم نیاز به چه نوع حساب میزا کارت و مستر کارت و حساب پی پلی دارم؟!اگه ممکنه توضیح کامل بدید مرسی

nasa_de
June 15th, 2011, 10:15
1-شما ابتدا باید یک حساب بانکی معتبر و متصل به ویزا و یا مستر کارت داشته باشید
2- برای ویزا و مستر یک اکانت مرچنت به غیر از اون حساب و یا تبدیل اون به مرچنت رو بدید
3- برای پی پل راحت تر هست اما باید دقت بفرمایید تا متوجه نشند که ایرانی هستید

alimosavi
June 15th, 2011, 14:07
بهترین کار اینه که از سایت های مشهوری که زیزلر می دهند مرچنت تهیه کنید چون خیلی ارزونتر در میاد ..
حساب مرچنت هم پرداخت پول اولیه و هم هزینه ماهانه داره . هر کدومشون هم محدودیت هایی برای پذیرش یا مقدار دارند ..

s.w.a.t
June 15th, 2011, 15:36
باسلام
اگر شما در ايران هستيد كه تنها راه استفاده از پي پال هست. چون اگر بخواييد مرچنت اكانت بگيريد يا بايد شركت ثبت شده تو اون كشوري كه ميخواييد ازش مرچنت بگيريد داشته باشيد يا حساب بانكي از نوع تجاري با آدرس و ... .

پس براي شما تنها را استفاده از پي پال هست
موفق باشيد

nasa_de
June 15th, 2011, 15:40
اخه مشکل اینجاست که پی پل هم مشکل دار هست.

s.w.a.t
June 15th, 2011, 15:43
پي پال رو ميشه تا يه مدتي درست نگه داشت يا اگر خيلي با احتياط كار كنيد شايد(شايد) براي هميشه.

موفق باشيد

hamidreza_s
June 15th, 2011, 18:22
اینو ببینید:
PAYBOX – solution de paiement sécurisé sur Internet, mobile, terminal de paiement et monétique, vente a distance. (http://www1.paybox.com/default.aspx)
PayBox
ماله کشور فرانسه است. "زرین پال" اونها هستش. اگر با کشور فرانسه مشکلی وجود نداره... شاید بشه استفاده کرد.
موفق باشی...

websazha
June 16th, 2011, 02:58
از همه ممنون هستم با توضیحاتی که دوستان دادند ظارا باید بی خیال مستر بشیم.
برای پی پل من دوستی دارم خارج از ایران که خودش حساب رو باز بکنه و خودش هم حساب رو چک بکنه که من طرف حساب نرم که مشکلی پیش بیاد اما همه کاربران که پی پل ندارم اما همه مستر یا ویزا کارت حتما دارن.
این سیستم های مشابه زرین پال که میرچت در واقع میدن این سایت هم از این دسته هست Authorize.Net ؟

hamidreza_s
June 16th, 2011, 13:42
این سیستم های مشابه زرین پال که میرچت در واقع میدن این سایت هم از این دسته هست Authorize.Net ؟

بله. ولی عجب کارمزدهایی میگیرن... خدا زرین پال رو حفظ کنه. البته فکر کنم اینها بخاطر کارمزدهای دست های بالایی اونها باشه. و نیز اونجا خارجه ایران نیست که...