PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمایندگی دایرکت یا سی پنل؟

B.Z
June 15th, 2011, 00:34
سلام امیدوارم این تاپیک بسته نشه تا من بالاخره به جواب این سوالم برسم
من نمایندگی هاست دارم با پنل سی پنل و چند یوزر چیزی که منو اذیت میکنه اینه که اگر روزی من بخوام به دایرکت ادمین برم مشکل پیش نمیاد؟ یا الان که یوزرها پایین هست به دایرکت ادمین برم ؟
بک اپها قابل تبدیل هست به طور 100%؟
اگر من به صورت دستی انتقال بدم باز هم باید تبدیل بشن؟

liandata
June 15th, 2011, 00:38
شما در آینده قصد رفتن به دایرکت ادمین را دارید ؟
اگه قصد رفتن دارید خوب الان کوچ کنید بهتره
قطعا وقتی یوزر بیشتر باشه مشکلات برای انتقال بیشتر میشه

B.Z
June 15th, 2011, 00:41
شما در آینده قصد رفتن به دایرکت ادمین را دارید ؟
اگه قصد رفتن دارید خوب الان کوچ کنید بهتره
قطعا وقتی یوزر بیشتر باشه مشکلات برای انتقال بیشتر میشه
من میخوام تو این کار بمونم به نظر شما و دوستان کدوم پنل برای آینده بهتره؟

liandata
June 15th, 2011, 00:45
مشکل اصلی سی پنل برای ایرانی ها , تحریم هست
که اگه دقت کنی به مشکل نمیخوری
الان که نمایندگی هستی مشکلی نیست
بعد ها که به امید خدا سرور گرفتی باید دقت کنی که نفهمن ایرانی هستی
با Ip ایران وارد سرور نشی
مشخصات دامنه رو مخفی کنی و ......
اگه رعایت کنی مشکلی پیش نمیاد
از نظر من سی پنل از دایرکت ادمین بهتر هست ( مشتری پسند تر هم هست )

itjavani
June 15th, 2011, 00:58
مسلما ایرانی ها علاقه شدیدی به سی پنل دارند! و مشتریان شما روی سی پنل راضی تر خواهند بود!
به عینه دیدم فروش هاست روی سی پنل خیلی بیشتر بوده تا فروش هاست دارای دایرکت ادمین

B.Z
June 15th, 2011, 00:59
مسلما ایرانی ها علاقه شدیدی به سی پنل دارند! و مشتریان شما روی سی پنل راضی تر خواهند بود!
به عینه دیدم فروش هاست روی سی پنل خیلی بیشتر بوده تا فروش هاست دارای دایرکت ادمین

دوستان تجربه تبدیل داشتین به دایرکت؟

nima17701
June 15th, 2011, 05:39
سلام دوست عزیز ، از هر نظر بخوای فکر کنی سی پنل از دایرکت ادمین بهتر و کاربر پسند تر هست .
اگر تصمیم داری بعدا به دایرکت ادمین کوچ کنی ؛ از نظر من همین الان کوچ کنی بهتره . اما اماکن کوچ از سی پنل به دایرکت ادمین نیز وجود داره .
این هم آموزش کوچ از سی پنل به دایرکت ادمین http://www.webhostingtalk.ir/f91/3250/
البته اگر هم بخوای که با سی پنل کار کنی باید مراقب باشی که هویتت فاش نشه ، مگر نـه لایسنس رو تحریم میکنن .
همین پریشب لایسنس هر دوتا سرور ما رو تحریم کردن و برای استفاده مجدد مجبور به تغیر سرور شدیم .
موفق باشید

MOHAMMAD MOHSEN
June 15th, 2011, 22:05
قطعا سی پنل کاربر پسندتره و واسط گرافیکیش مدیریتش رو برای مدیر سرور راحتتر کرده! اما باید اینو مدنظر داشته باشین که اگه لایسنس شما تحریم بشه و پنل بسته با مشتریان مشکل پیدا میکنن چون از شما انتظار به عنوان یه حرفه ای هاستینگ این مسائل رو در نظر داشته باشین و همین تحریم باعث میشه شما تعداد زیادی از کاربرانتون رو از دست بدین ببینید الان شرکت هاستینگ درجه یک رو نگاه کنین بیشتر از 90 درصدشون خودشون رو درگیر مسائل تحریم نمی کنن مهمترین نکات برای یک شرکت هاستینگ پاسخگویی ، آپ تایم بالا و امنیت بالاست. (البته به نظر من). این در نظر بگیرین که یه روز ممکنه یه آدم مریض پیدا بشه و لایسنس شما رو ریپورت کنه به سی پنل.

B.Z
June 15th, 2011, 22:29
میشه به طور دستی هم اکانت ها رو منتقل کرد یا اون هم نیاز به کانورت داره؟(کسی این کار رو تا حالا انجام داده؟)
قیمت نمایندگی دایرکت از سی پنل بالاتر هست؟

MOHAMMAD MOHSEN
June 15th, 2011, 22:33
میشه به طور دستی هم اکانت ها رو منتقل کرد یا اون هم نیاز به کانورت داره؟(کسی این کار رو تا حالا انجام داده؟)
قیمت نمایندگی دایرکت از سی پنل بالاتر هست؟

نه دستی هم میشه!

قیمت اونقدر به کنترل پنل بستگی نداره! به اعتبار شرکت که ازش سرویس میگیرین بستگی داره!

B.Z
June 15th, 2011, 22:35
محمد جان اخه تو چند تا جا خوندم باید دیتابیس دست کاری بشه ؟!؟
برای شروع میخوام با یه نمایندگی کوچیک شروع کنم

MOHAMMAD MOHSEN
June 15th, 2011, 22:42
محمد جان اخه تو چند تا جا خوندم باید دیتابیس دست کاری بشه ؟!؟
برای شروع میخوام با یه نمایندگی کوچیک شروع کنم

نه! من خودم منتقل کردم یه بکاپ میگیرین و ایمپورت می گیرین! (البته منظورم بکاپ از دیتابیس هست نه بکاپ کلی)

---------- Post added at 10:42 PM ---------- Previous post was at 10:39 PM ----------

یه اسکریپی هست که برای تبدیل بکاپ سی پنل به بکاپ دایرکت ادمین استفاده میکنن ازش که برای انتقال سرور سی پنل به دایرکت ادمین کاربرد داره!