PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش فوری سایت کیمیا اسکریپت | KimiaScript.com

aghaee
June 14th, 2011, 12:24
سلام دوستان، خسته نباشید
شهریور سال گذشته سایت kimiascript.com رو راه اندازی کردم، با مشکلاتش ساختم و کلی زحمت کشیدم

الان آلکسای ایرانش 678 و آلکسای جهانیش 45 هزار هست
Kimiascript.com Site Info (http://www.alexa.com/siteinfo/kimiascript.com#)

به علت نیاز شدید به پول قصد دارم این سایت بفروشم، البته کلی قالب و اسکریپت آماده که تو PC هست رو هم به عنوان هدیه تقدیم میکنم که دوستان تا چندین ماه بدون پست نباشن

ممنون میشم دوستان قیمت پیشنهادی خودشون رو بگن، با تشکر

724server
June 14th, 2011, 12:31
آمار بازدید سایت رو بدید ، روزی چند ip بازدید دارید ؟

atilnic
June 14th, 2011, 12:34
100 هزار تومان قیمت پایه

aghaee
June 14th, 2011, 12:36
آمار وبگاه

تعداد مطالب : 126
تعداد نظرات : 637
بازدید امروز : 2879
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 1427
بازدید دیروز : 10209
تعداد بازدیدکنندگان دیروز : 4450
بازدید این هفته : 13088
تعداد بازدیدکنندگان این هفته : 5877
بازدید این ماه : 63617
بازدید کنندگان این ماه: 21261
تعداد نویسندگان : 0
تعداد صفحات : 8
تعداد دسته بندی ها : 78
تعداد کاربران : 1
کل بازدیدها : 196443
تعداد کل بازدیدکنندگان : 71365
خروجی فید امروز : 3
ورودی گوگل امروز : 26
میانگین ارسال روزانه : 0.43
میانگین نظرات روزانه : 2.17
افراد آنلاین : 4 نفر
تبادل لینک با 147 سایت
الکسا ایران : 678
الکسا جهانی : 45,555
تاسيس : 2/6/1389

724server
June 14th, 2011, 13:20
یک قیمت پایه هم می فرمایید ؟

aghaee
June 14th, 2011, 13:32
یک قیمت پایه هم می فرمایید ؟

والله چه عرض کنم، نمی تونم قیمت مشخصی بدم، دوستان خودتون یه قیمتی بذارید
در آرمد متوسط سایت ماهانه از 150 تا 200 هزار تومان متغییره

پس لطفا قیمتی رو بگید که منصفانه باشه

با تشکر

dertgtr
June 14th, 2011, 15:00
زیر دی داس میره سایت شما؟

aghaee
June 14th, 2011, 15:08
زیر دی داس میره سایت شما؟

3 - 4 ماه پیش اتفاق افتاد که به کمک یکی از هاستینگ ها رفع شد و جلو دی داس ها گرفته شد، هم اکنون هیچ مشکلی نداره و در صورت فروش نیز برای مدتی تضمین می کنم
دلیل اصلی فروش سایت هم نیاز شدید به پول هست، مگر نه هیچ موقع راضی به فروش نمی شدم

با تشکر

P30Tools
June 14th, 2011, 19:32
قیمت پایه؟

HematYar
June 14th, 2011, 20:29
در آرمد متوسط سایت ماهانه از 150 تا 200 هزار تومان متغییره

از چه راهی این مبلغ به شما میده این سایت ؟

liandata
June 14th, 2011, 20:30
درآمد که فرمودید از گرفتن تبلیغات هست دیگه درسته ؟
قیمت پایه ؟؟

HematYar
June 14th, 2011, 20:43
هر جور حساب کردم رو اون مبلغ تبلیغات و اون تعداد بنر که تو سایتشون هست با این مبلغ که گفتن جور در نیومد.

liandata
June 14th, 2011, 20:50
هر جور حساب کردم رو اون مبلغ تبلیغات و اون تعداد بنر که تو سایتشون هست با این مبلغ که گفتن جور در نیومد.
بنده هم به همین فکر میکردم :-؟؟
مگر اینکه قیمت ها رو فضایی حساب کرده باشن

saeli
June 14th, 2011, 21:31
اگر میشه درباره دامد سایت که گفتی بیشتر توضیح بده؟ منظور از چه طریقی درامد داره؟

aghaee
June 14th, 2011, 21:51
سلام دوستان

من شاغل هستم و دیگر وقت رسیدگی به سایت ندارم، بیشتر مواقع ایمیل هایی که برای تبلیغات و طراحی سایت و... هست رو نمی خونم چون واقعا فرصت نمی کنم، دوستانی که تو سایت من آگهی دادن خوب میدونن که به سختی وقت کردم و بنرشون رو تو سایت گذاشتم

بنرهایی که تو سایت هست کل بنرها نیست، یعنی خیلی هاش رو نذاشتم و قبول نکردم برای تبلیغ
دوما وقتی یک تم یا اسکریپتی برای فروش میذارم حداقلش 7 - 8 تا فروش دارم که کمش 200 رو جور میکنه، نمونش هم تو همین اواخر قالب جواهر مارکت و قالب فروشگاهی که هم اکنون در حال فروش هست

من به عنوان هدیه کلی قالب و اسکریپت بهتون میدم که هم میونید به عنوان پست بذارید و هم اینکه می تونید برای فروش بذارید (برای چندین ماه قالب و اسکریپت دارید که می تونید با خیال راحت پست بدید)

با تشکر

---------- Post added at 08:51 PM ---------- Previous post was at 08:50 PM ----------

اگر کسی کمی تو کار طراحی سایت و قالب داشته باشه، کلی مشتری پاش نشسته، هر ماه کمش 10 تا مشتری قالب جوملا، وردپرس و... دارم که ردشون می کنم

HematYar
June 15th, 2011, 07:46
سلام دوستان

بنرهایی که تو سایت هست کل بنرها نیست، یعنی خیلی هاش رو نذاشتم و قبول نکردم برای تبلیغ

این حرف الان یعنی چی ؟ \س منم از ماکروسافت پیشنهاد کار دارم چون وقت نمیکنم نمیرم ماهی ۵ میلیون هم از دست بدم واسم مهم نیست . نشد حرف که .

بیشترین ارزش سایت به همون بحث تبلیغاتش هست . چون امروزه هر کی از مامانش قهر میکنه میاد سایت ابزار گرافیک و اسکریپت میزنه .

آمارگیر وبگذر بزارید تا آمار دقیق در بیاد . بازم بعید میدونم امار چشم گیری باشه و با اونی که گفتی یکی باشه !

aghaee
June 15th, 2011, 10:18
این حرف الان یعنی چی ؟ \س منم از ماکروسافت پیشنهاد کار دارم چون وقت نمیکنم نمیرم ماهی ۵ میلیون هم از دست بدم واسم مهم نیست . نشد حرف که .

بیشترین ارزش سایت به همون بحث تبلیغاتش هست . چون امروزه هر کی از مامانش قهر میکنه میاد سایت ابزار گرافیک و اسکریپت میزنه .

آمارگیر وبگذر بزارید تا آمار دقیق در بیاد . بازم بعید میدونم امار چشم گیری باشه و با اونی که گفتی یکی باشه !

دیگه لازم نمی دونم به هر نحوه که شده شما رو از ابهامات در بیارم، کسی بهت التماس نکرد!!
چه بد چه خوب! من آدرس سایت رو دادم گفتم این سایت به فروش میره! نیازی به پرسیدن از من نبود هزار تا راه داره تا یک سایت بر برآورد کنی!

با تشکر

724server
June 15th, 2011, 10:48
خودتون یک قیمت پایه بدین بهتره ، بگید کمتر از این قیمت حاضر نیستید بفروشید تا بر اساس اون بررسی کنیم .

aghaee
June 15th, 2011, 10:54
والله چه عرض کنم، من یک سال روش واقعا زحمت کشیدم و با مشکلاتش ساختم، کلی به مشکلات مشتری ها رسیدم
آخه با قیمت 200 یا 100 تومان انصافه بدم؟

تازه همراهش کلی قالب و... میدم که یا می تونید پست بدید تا می تونید توی سایت بفروشید

به نظر خود بنده 1 میلیون تومان کمتر واقعا ضرر می کنم! حال مونده به نظر شما دوستان!

آلکسای ایران 678 (تا دو هفته پیش 550 بود که به علت قطعی یک هفته ای سایت آلکسا خراب شد و... به خاطر جابجایی) تازه من وقت نمی کنم بهش برسم اگه کسی باشه روزی نیم ساعت بهش وقت بذاره کلی تو آمار و رتبه سایت فرق می کنه

با 147 تا سایت تبادل لینک شده و روزانه 5 - 6 تا سایت در خواست تبادل دارن که ردشون می کنم

با تشکر

AriyaDownload
June 15th, 2011, 15:59
من این قالب فروشگاهی رو از ایشون خریدم
قالبش خیلی زیباست و مشکلی هم نداشت
اکثرا به سایت ایشون سر می زنم تا ببینم مطالب جدید چی گذاشتن
خیلی کم برام پیش اومده به سایت های اسکریپت دیگه سر بزنم :دی
اولش می یام سایت کیمیا اسکریپت بعد می رم سایت های دیگه
در مورد تبلیغات هم آره
من خواستم یه تبلیغات بزارم ولی ایشون قبول نکردن :-|

aghaee
June 21st, 2011, 12:25
سلام به همه دوستان و همکاران عزیز

سایت کیمیا اسکریپت دات کام (K i m i a S c r i p t . c o m ) واگذار شد به آقای فرجی عزیز!

از همه دوستان که در این زمینه مرا یاری کردن بی نهایت سپاسگذارم

موفق و پیروز باشید

Reza.exe
June 21st, 2011, 16:22
آقای فرجی یوزرشون چیه ؟!