PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش یک لایسنس whmcs

engineer_ict
June 14th, 2011, 08:45
با سلام خدمت شما دوستان عزیز

یک عدد لایسنس whmcs با مشخصات زیر موجود است :

تاریخ خرید : 27/12/2010

نوع لایسنس : Licenses - Owned License No Branding

مرجع خرید : whmcs.com

قیمت فروش در سایت شرکت مذکور : $324.95 معادل 422 هزار تومان

قیمت پایه فروش : 300 هزار تومان

فارسی ساز هم به همراه لایسنس ارائه می شود

پایان فروش و واگذاری لایسنس : 24 ساعت پس از آخرین پیشنهاد قابل قبول

تاپیک مشابه در پرشین تولز : یک لایسنس whmcs - PersianTools Forums (http://forum.persiantools.com/t198305.html)

razavihost
June 20th, 2011, 15:22
دسته دوم هست!
من 200تومن نقد میخرم.

HugeServer
June 20th, 2011, 15:32
دسته دوم هست!
من 200تومن نقد میخرم.

License Lifetime هر زمانی باشه فرقی ندارد:)

موفق باشید.

razavihost
June 20th, 2011, 15:43
در هر حال پشتیبانی و آپدیت که نداره!

HugeServer
June 20th, 2011, 15:46

+49$

s.w.a.t
June 20th, 2011, 15:49
دوست عزیز تا یک سال اگر اشتباه نکنم آپدیت و پشتیبانی داره تازه بعدشم شما با پرداخت 50 دلار دوباره میتونی از آپدیت و پشتیبانی استفاده کنید.
موفق باشید

razavihost
June 20th, 2011, 15:57
بعدشم پنل این لایسنس که بطور کامل دست ما نمیاد؟

engineer_ict
June 20th, 2011, 16:47
با تشکر فراوان از دوستان عزیزم HugeServer و s.w.a.t

فرمایش این دو عزیز کاملا صحیح است

لایسنس مادام العمر و بدون لینک whmcs در پایین آن است ، و بعد از اتمام دوره ، با پرداخت مبلغی حدود $44.95 از آپدیت و پشتیبانی مجدد whmcs بهره مند میشید .

IranianServer
June 20th, 2011, 18:31
یعنی الان امکان آپیدیت به نسخه های جدید وجود نداره !؟

engineer_ict
June 20th, 2011, 18:53
یعنی الان امکان آپیدیت به نسخه های جدید وجود نداره !؟

سلام ،

امکانش وجود داره ، زمان خرید لایسنس 27/12/2010 است و تا زمانی که یک سال به پایان برسه به صورت رایگان از پشتیبانی و آپدیت برخوردارید . پس از آن می بایست تمدید کرد (که بنده هزینه تمدید را هم از قیمت پایه که برای فروش قرار دادم کم کردم)

engineer_ict
July 19th, 2011, 19:12
دوستان توجه داشته باشند که با این قیمتی که من دارم میدم در واقع هزینه تمدید یک سال آینده اش کم شده !

razavihost
July 19th, 2011, 19:31
با سلام خدمت شما دوستان عزیز

یک عدد لایسنس whmcs با مشخصات زیر موجود است :

تاریخ خرید : 27/12/2010

نوع لایسنس : Licenses - Owned License No Branding

مرجع خرید : whmcs.com

قیمت فروش در سایت شرکت مذکور : $324.95 معادل 422 هزار تومان

قیمت پایه فروش : 350 هزار تومان

فارسی ساز هم به همراه لایسنس ارائه می شود

پایان فروش و واگذاری لایسنس : 24 ساعت پس از آخرین پیشنهاد قابل قبول

تاپیک مشابه در پرشین تولز : یک لایسنس whmcs - PersianTools Forums (http://forum.persiantools.com/t198305.html)

سلام نقد 200 هزار تومن میخرم

engineer_ict
July 19th, 2011, 19:40
سلام نقد 200 هزار تومن میخرم

قیمت پیشنهادی شما چیزی حدوده 170 دلار است ، آیا برای همچین لایسنس فول تایم و بدون کپی رایت کم نیست ؟ با توجه به اینکه دارم هزینه تمدید 1 سالشو هم کم می کنم

razavihost
July 19th, 2011, 20:22
قیمت پیشنهادی شما چیزی حدوده 170 دلار است ، آیا برای همچین لایسنس فول تایم و بدون کپی رایت کم نیست ؟ با توجه به اینکه دارم هزینه تمدید 1 سالشو هم کم می کنم

شما گفتی 350 هزار تومن
خوب این سایت به همین قیمت میده تازه صفر کیلومتر http://faraso.org/cp/index.php و با پشتیبانی یک ساله.
این قیمتی بود که من گفتم
این لایسنس در پنل شماست.به پنل من جابجا میشه؟

engineer_ict
July 19th, 2011, 20:41
شما گفتی 350 هزار تومن
خوب این سایت به همین قیمت میده تازه صفر کیلومتر http://faraso.org/cp/index.php و با پشتیبانی یک ساله.
این قیمتی بود که من گفتم
این لایسنس در پنل شماست.به پنل من جابجا میشه؟

دوست عزیز مگه داریم ماشین خرید و فروش می کنیم که نو یا دست دو به حساب بیاد !
در ضمن بارها و بارها تو این تاپیک عرض کردم که پشتیانی اونو میتونید سال به سال تمدید کنید که من هزینه تمدید 1 سال اونو از قیمت لایسنس کم کردم !

در هر صورت قیمت پیشنهادی شما مورد قبول واقع نشد .

razavihost
July 19th, 2011, 20:46
دوست عزیز مگه داریم ماشین خرید و فروش می کنیم که نو یا دست دو به حساب بیاد !
در ضمن بارها و بارها تو این تاپیک عرض کردم که پشتیانی اونو میتونید سال به سال تمدید کنید که من هزینه تمدید 1 سال اونو از قیمت لایسنس کم کردم !

در هر صورت قیمت پیشنهادی شما مورد قبول واقع نشد .

یعنی 350 که میگی بدون پشتیبانیشه؟

engineer_ict
July 19th, 2011, 22:06
یعنی 350 که میگی بدون پشتیبانیشه؟

قیمت فروش در سایت رسمی $324.95 معادل 422 هزار تومان است که من دارم به قیمت 350 هزار تومان اونو واگذار یعنی حدود 70 هزار تومان (به خاطر اینکه 7 ماه از پشتیبانی اولیه گذشته است) کم کردم !

در نتیجه خریدار لایسنسی تحوبل گرفته که حدود 5 ماه پشتیبانی باقیمانده داره و 70 هزار تومان هم تخفیف شامل حالش شده که می تونه اگر خواست یک سال پشتیبانی را تمدید کنه .

taghikhani
July 19th, 2011, 22:10
بهرحال شما نمی تونید توقع داشته باشید کسی این لایسنس رو به قیمت خود شرکت ازتون بخره. خوب اگر بخواد میره از خودشون میخره

engineer_ict
July 19th, 2011, 22:23
بهرحال شما نمی تونید توقع داشته باشید کسی این لایسنس رو به قیمت خود شرکت ازتون بخره. خوب اگر بخواد میره از خودشون میخره

کاملا سخن شما درسته ، به همین خاطر هست که قیمت فروش را زیر قیمت خریدم اعلام کردم ;-)

razavihost
July 19th, 2011, 23:04
کاملا سخن شما درسته ، به همین خاطر هست که قیمت فروش را زیر قیمت خریدم اعلام کردم ;-)

قیمت خرید در شرکت فراسو و با پشتیبانی یک ساله 350 هزار تومن هست،اگه به 350 هزرا تومن باشه که از فراسو میخرن!
422 هزار تومن فکر کنم سرت کلاه گزاشتن

engineer_ict
July 20th, 2011, 00:09
قیمت خرید در شرکت فراسو و با پشتیبانی یک ساله 350 هزار تومن هست،اگه به 350 هزرا تومن باشه که از فراسو میخرن!
422 هزار تومن فکر کنم سرت کلاه گزاشتن

نه عزیز من ، من با حساب پی پال مطمئنی خریدمو انجام دادم ، شرکت فراسو به علت اینکه عمده میخره براش ارزون تر میوفته .

این لایسنسی که من دارم واگذارش می کنم 5 ماه از پشتیبانیش مونده + هزینه تمدید 1 سال آینده که تخفیف خورده => پس میشه 17 ماه که 5 ماه از فراسو بیشتره !

با همه این اوصاف چون فعلا لایسنس برام کاربردی نداره باز هم با خریدار راه میام ولی نه دیگه با قیمت 200 هزار تومان .

razavihost
July 20th, 2011, 00:10
نه عزیز من ، من با حساب پی پال مطمئنی خریدمو انجام دادم ، شرکت فراسو به علت اینکه عمده میخره براش ارزون تر میوفته .

این لایسنسی که من دارم واگذارش می کنم 5 ماه از پشتیبانیش مونده + هزینه تمدید 1 سال آینده که تخفیف خورده => پس میشه 17 ماه که 5 ماه از فراسو بیشتره !

با همه این اوصاف چون فعلا لایسنس برام کاربردی نداره باز هم با خریدار راه میام ولی نه دیگه با قیمت 200 هزار تومان .

مثلا چند؟

s.w.a.t
July 20th, 2011, 00:23
شرمنده دوستان وسط چونه زنی(!)
مگه اینجا بقالی هست که هی چونه میزنید؟! بعدش مگه به قول اون دوستمون ماشین هست که صفر و کار کرده باشه؟!
فراسو چون نمایندگی هست براش ارزون درمیاد! شما هم خیلی دوست دارید برید از فراسو تهیه کنید!
تازه فراسو یک سال پشتیبانی داره ایشون میگن 17 ماه!!
استاتر مهترم بهتره که آخرین قیمتتون رو بگید که دوستان اینجا رو با بنگاه ماشین و .... اشتباه نگیرند.
موفق باشید

engineer_ict
July 20th, 2011, 00:49
شرمنده دوستان وسط چونه زنی(!)
مگه اینجا بقالی هست که هی چونه میزنید؟! بعدش مگه به قول اون دوستمون ماشین هست که صفر و کار کرده باشه؟!
فراسو چون نمایندگی هست براش ارزون درمیاد! شما هم خیلی دوست دارید برید از فراسو تهیه کنید!
تازه فراسو یک سال پشتیبانی داره ایشون میگن 17 ماه!!
استاتر مهترم بهتره که آخرین قیمتتون رو بگید که دوستان اینجا رو با بنگاه ماشین و .... اشتباه نگیرند.
موفق باشید

با تشکر از شما دوست عزیز

قیمت پایه در پست اول آورده شده و ملاک بنده همون مبلغ اعلام شده است .

engineer_ict
July 27th, 2011, 12:39
قیمت پایه کاهش پیدا کرد ، پست اول ویرایش شد

engineer_ict
August 6th, 2011, 21:55
up ..........

engineer_ict
September 7th, 2011, 21:24
واگذار شد ، ادمین عزیز تاپیک را قفل کنید