PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شروع كار با vps

turboo
June 13th, 2011, 21:36
درود ،

دوستان عزيز بنده تا الان با رسيلر به فروش هاست مي پرداختم كه همينك براي افزايش سطح كاري و افزايش دسترسي ها نياز دارم كه يك VPS تهيه نمايم ، اما به دليل اينكه در مورد VPS ها اطلاعات كافي ندارم خواستم از شما عزيزان يك راهنمايي به من بكنيد براي خريد VPS ، در مورد مجازي ساز ها و كلا سيستم هاش زياد چيزي نمي دونم ، و VPS از چه كشوري باشد بهتر است ؟

چون كار فروش هاست رو داريم فكر مي كنم كه منابع VPS اختصاصي باشد بهتر باشد ، من اين رو از جايي تو همين انجمن شنيدم و باز در موردش اطلاعات كافي ندارم ،‌

و اينكه فروش بيشتر و جذب كاربر با Cpanel هست يا DirectaDmin ?

من واقعا طي همين روز ها قصد خريد داشتم اما مي خواستم در موردش اطلاعاتم رو اول كافي كنم كه بعد مشتريانمون به مشكل بر نخورند .

البته VPS لينوكس مي خواستم نه ويدوز ، اگر شما به طور كل در مورد مجازي ساز ها و منابع و كلا نرم افزارهايي كه بايد نصب باشد براي من توضيحي بدهيد ممنونتان مي شوم ، از چند شركت پرسيدم اول گفتند كه چه نرم افزاري مي خواهيد نصب باشد ؟ من هم چون اطلاعاتي نداشتم نتونستم بيشتر پيش برم .

ممنون و متشكر از شما

HyperServer
June 13th, 2011, 22:18
سوالاتتون خیلی کلی و جوابشون خیلی مفصل هستش !
در انجمن جستو جو کنید هست...
در مورد کنترل پنل، بیشتر کاربران به دنبال CPanel هستند و DA بیشتر برای کاهش هزینه، سرورهای داخل ایران و سرورهای دانلود بیشتر مورد استفاده قرار میگیره

mamali5
June 13th, 2011, 22:35
با سلام
تعداد سایت هایی که هاست کردین و میزان بازدید سایت ها رو اعلام کنید تا راحت تر بشه بهتون راهنمایی کنیم
منابع اختصاصی باشه بهتر هست
و مجازی ساز پیشنهادی VMware Esxi هست
مقدار منابع هم باید متناسب با تعدا هاست ها و میزان بازدید از سایت هاتون انتخاب کنین
سوالی بود بفرمایید

---------- Post added at 09:35 PM ---------- Previous post was at 09:33 PM ----------

برای شروع هم بهتره از جایی سرویس تهیه کن که تو مشکلات یا کلا مسائل مربوطه کمکتون کنن

turboo
June 14th, 2011, 10:49
واقعا ممنون و متشكر از شما ، تعداد كه فعلا 15 تايي هست ، اما مطمئنا با خريد VPS يا VDS تعداد خيلي بالاتر از اين مي رود . ميزان بازديد الان زياد نيست ، اما فكر مي كنم چند سايتي هست كه بعدا مي زباني مي شوند كه بازديد روزانه 6-7 هزار تا را دارند ، اين مجازي ساز VMware Esxi به نظر شما بهتر است ؟ اين ها در سرعت و اين چيز ها فرق دارند ؟

من با يك شركت كه صحبت كردم مي گفتند كه شما مي توانيد در اول كار با پرداخت مثلا 80$ VPS خود رو Source كنيد (يه همچنين چيزي) در مورد اين نيز چيزي مي فرماييد .

و اين كه براي شروع ما چه نرم افزارهايي رو بايد نصب كنيم (براي كار هاستينگ) و آيا اين نرم افزارها رايگان هستند ؟

منابع اختصاصي منظورتون همون VDS است ؟ من از كجا بهم كه اين چيزي كه گرفتم منابع اختصاصي هست يا نه ، و پوزش كه سوالاتم زياد شدند ، كاركردن با پنل Cpanel براي مديريت VPS كار كرد سختي كه ندارد ؟‌
يك سري اطلاعاتي كه در اين جا مي بينم رو فكر مي كنم بايد كد هاي خاصي اجرا بشه ؟ مثلا chs كه شنيدم و يك سري كد هايي براي ResTart كردن و يك سري كارها كه با كد انجام مي دادند رو من بايد از كجا اين ها رو فرا بگيرم ؟

به نظر شما كدام ديتاسنتر و كدام كشور پينگ بهتري به ايران دارند ؟

واقعا خيلي خيلي ممنون هستم از شما .

turboo
June 14th, 2011, 14:27
دوستان من در مورد چيز پن ام (همچين چيزي ) اطلاعات مي خواستم ، اين چيست ؟ يا ميكروتك كه مي گن چي هست .

ممنون

canada
March 8th, 2013, 00:03
یه VPS مدیریت شده بگیر خلاص
VPSFA.COM (http://www.vpsfa.com/%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-vps/%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D9%86%D9%88%DA%A9%D8%B3.html)