PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : http://www.giga-international.com/

صفحه ها : [1] 2

hamekareh
October 18th, 2008, 02:06
be nazare shoma in datacenter che joorie GIGA-INTERNATIONAL.COM - Dedicated Servers with unlimited traffic and premium support (http://www.giga-international.com/)

Nikihost
October 18th, 2008, 09:49
آپ تايم خوبي نداره

hamekareh
October 18th, 2008, 15:54
Poshtibani chi ?

Nikihost
October 18th, 2008, 18:37
پتشيباني بصورت Live Chat ندارن . فقط با ايميل يا تلفن كه بايد زبان الماني بايد بدوني:rolleyes:

Vahid
October 18th, 2008, 22:41
be nazare shoma in datacenter che joorie
لطفا دیگه فینگلیش تکرار نشه

hamekareh
October 19th, 2008, 00:26
به روي جفت چشمام مدير عزيز .

در ضمن من آلماني مي تونم صحبت کنم . فقط مشکلم با اينه که سرويس هاي خوبي دارن يا نه

Mano RahNamaii Konin
:cheers2::grouphug::confused:

Vahid
October 19th, 2008, 20:31
از نوین تیم بپرس , ایدی novinteAM
رضا با این دیتا سنتر کار میکنه من دوست داشتم کار کنم ولی نتونستم ولی فکر کنم دستا سنتر خوبی باشه

Nikihost
October 19th, 2008, 20:35
ديتاسنتري خوبي است .
ولي اينكه هر وقت دلشون بخواد ديتا را قطع ميكنن بدون اطلاع قبلي .

Vahid
October 30th, 2008, 17:51
سلام.
دوست عزیز از نظر ساپورت من تست کردم قابل قبول بوده.
پاسخگویی 5 تا ایمیل در 6 ساعت به نظر من قابل قبول باشه
قیمت های خیلی خوبی نداره تنها مانوری هم که میده فقط بینهایت بودن پهنای باندشه
این ساپورت خوبی نیست ساپورت واقعی رو فقط از 1 دیتا سنتر دیدم اونم dedicatednow.com بود
جواب رو به 5 دقیقه نمیکشید

Nikan
January 9th, 2009, 01:22
سلام

ببینم dedicatednow.com هنوز هم مشکل Network داره یا اینکه بهتر شدن ؟

با تشکر

Vahid
January 9th, 2009, 01:41
سلام

ببینم dedicatednow.com هنوز هم مشکل Network داره یا اینکه بهتر شدن ؟

با تشکر
نه مشکلی نداره :whistling:
مشکل نتورک؟ میشه بگید چه زمانی؟

Nikan
January 9th, 2009, 02:41
سلام

آخرین سروری که من در Dedicatednow یا Fortressitx داشتم تقریبا یک سال پیش بود. البته شنیدم جدیدا Remote reboot را بعد از 3 سال راه انداختن و دیگه نیازی نیست برای هر ریبوت سرور تیکت زده شود .

البته باید این را هم بگم که قسمت پشتیبانی Dedicatednow برای سرورهای لینوکس با اینکه آمریکایی نیستن و در اروپای شرقی هستند ولی خیلی سریع و خوب جواب می دهند و واقعا مشکل را حل می کنند. مشکل اصلی پشتیبانی Dedicatednow برای سرور لینوکس این هست که در صورتی که نیاز به نصب نرم افزار و یا Restore سرور داشته باشین باید حتما از سرویس های مدیریت شده سفارش بدین و حتی اگر این کار را هم انجام داده باشین دقیقا معادل ساعتی که در آن سرویس آمده برای شما کار انجام می دهد یعنی اگر 1 ساعت ادمین با ManagedNow Stage 3 باشه دقیقا همین مقدار برای شما زمان صرف می کنند اگر شما نیاز به زمان بیشتر داشته باشین یا باید 75 دلار پرداخت کنین یا اینکه تا آخر ماه صبر کنید.

در مورد پشتیبانی Dediactednow برای سرور ویندوز می توانم بگم خیلی بدتر از بد هستش چون سرویس های مدیریت شده ManagedNow برای سرورهای لینوکس هست و پشتیبانی ویندوز فقط جواب می دهد که باید Restore بشود و آن هم 75 دلار و تازه بعد از 10 ساعت چونه زدن 50 دلار ....

البته همانطور که اول هم گفتم این تجربه من بر می گرده به یکسال پیش شاید از روزی که سایتشون را عوض کرده اند شرایطشون بهتر شده باشد

Nikan
January 9th, 2009, 02:44
ببخشید من فکر می کنم زیاد در مورد Dedicatednow در این تاپیک توضیح دادم. اصلا دقت نکردم اینجا بحث در مورد دیتا سنتر دیگه ای است . ادمین جان شرمنده لطفا پست را پاک نکن

takpars
April 23rd, 2009, 22:57
این ساپورت خوبی نیست ساپورت واقعی رو فقط از 1 دیتا سنتر دیدم اونم dedicatednow.com بود
جواب رو به 5 دقیقه نمیکشید

پشتیبانی شون الان هم به همینصورت است ؟
اگر من یک سرور بخوام میتونی ازشون بگیری ؟

Vahid
April 23rd, 2009, 23:17
پشتیبانیشون پولی شده .بهتر هم نشده شاید بدتر هم شده باشه
از نمایندگیشون بگیرید

NovinServer
April 24th, 2009, 03:51
از نوین تیم بپرس , ایدی novinteAM
رضا با این دیتا سنتر کار میکنه من دوست داشتم کار کنم ولی نتونستم ولی فکر کنم دستا سنتر خوبی باشه

سلام وحید جان ، من اینجام در ضمن ایدی NovinTeam هم پاک کردم ! ایدی جدیدم novin_server هست .

و اما در مورد دیتاسنتر ! کی گفته اپتایمش بده !!!!!!!

بنده سرور دارم ... اپتام 100% هست فقط در موارد خاص ان هم بدلیل پهنای باند نامحدودی که ارائه می کند شبها خیلی کم پیش می اید ارتباط شبکه قطع شود . که خوشبختانه طبق نامه ای که به من شد در تاریخ 21 اپریل کلیه ساختمان گیگا اپگرید شد .

اطلاعات بیشتر از : http://webhostingreview.ir/review/نوین-سرور.html

:2guns: سوالی بود در خدمتم در ضمن اپتایم گرانی 99.90 هست ! :shifty: پشتیبانی هم تلفنی داره و ایمیل که ایمیل را معمولا 12 ساعت بعد پاسخ می دهند .

NovinServer
April 24th, 2009, 04:03
متن کامل خبر هم که برای کاربران خود زدم برای شما هم می زنم :

به دلیل تغییرات فنی در ساختار فیزیکی ساختمان و شبکه دیتاسنتر آلمان جهت افزایش پهنای باند به 10gbps و تعویض سوئیچ ها و روترهای بستر ارتباطی در "گیگا دی سی" شهر مونیخ به اطلاع می رساند در نیمه شب تاریخ 21 آپریل 2009 ساعت 2 الی 8 صبح به وقت ایران کلیه سرورهای واقع در دیتاسنتر گیگا کشور آلمان خاموش خواهد شد. این تغییرات و Downtime از طرف دیتاسنتر بوده و تاریخ آن غیر قابل تغییر است. پس از تغییرات سرورها روشن و به کارکرد عادی خود ادامه خواهند داد.

متن ارسالی دیتاسنتر در این خصوص:

Dear ladies and gentlemen,

With this e-mail we would like to inform you that during the night of the 20th to the 21st of April (Monday to Tuesday during the next week), your colocated server will be moved to our new datacenter. With the launch of our new high-tech datacenter, which will have space for at least 4000 servers, we reach a new milestone for our customers. After the move, there will be a multitude of advantages – some of them are listed below.

We ask for your understanding that, for this one-time move, your server will have to be shut down and be offline for a few hours. Of course we will do our best to minimize this offtime and take care that your server is properly restarted after the move has been completed. To minimize service interruption, we have scheduled these tasks to be performed during nighttime hours. Should it be necessary, we would like to ask you to prepare your operating system accordingly so that the subsequent restart will work flawlessly. In 95% of all cases no action is required to achieve this.

This move only affects servers located in our datacenter in Munich. No servers in Frankfurt will be affected, these will be moved at the end of April. Of course, customers with servers in Frankfurt will be notified when they will be affected!

We ask for your understanding in this matter and would appreciate it very much if you could - for the time of the move and the period directly afterwards - limit notification of our support department to one e-mail per incident (support@giga-international.com). As soon as the move has been completed, we will take care of all problems (if there are any) successively. We strive to do this as fast and efficiently as possible. Please do not call us within this time or send repeated e-mails. Only by this you can ensure that your request will be taken care of as soon as possible.

As mentioned, there is a multitude of advantages which our customers will benefit from after the move:

- Your new server location: After a planning and construction phase of almost one year we are proud to be able to host your server in a high-tech datacenter with multiple redundant fiber uplinks, a massively optimized double floor and therefore highly efficient climatization system, all operated by Giga-International for its customers

- Long term cost advantage through the use of energy-efficient technology such as climatization with freecooling, which we will pass on to you

- Further improvement of our service; 365 days a year from 8 am to 11 pm via telephone and e-mail, only one story above the datafloor

- An even faster uplink to the Internet for your server: We have – exclusively for this new location – improved our network through the use of premium Cisco switches and routers and an Internet uplink of 10 gbit/s which will be expanded further through the introduction of new carriers in the future

- More details and further media regarding our new datacenter will be put on our website within the next few weeks

We promise you that with our new location, an even better product will be created for you – it will be worth it!
If you have any questions, please feel free to contact our service team.

Amir
April 24th, 2009, 04:19
همیشه حرفهایست برای گفتن و حرفهایست برای نگفتن و ارزش هر انسان به حرفهایست که برای نگفتن دارد...
یک کم در آمار و ارقامی که میدیم بازبینی کنیم و کمی هم به وجدانمون رجوع کنیم ببینیم واقعا چرا...؟!

NovinServer
April 24th, 2009, 04:31
همیشه حرفهایست برای گفتن و حرفهایست برای نگفتن و ارزش هر انسان به حرفهایست که برای نگفتن دارد...
یک کم در آمار و ارقامی که میدیم بازبینی کنیم و کمی هم به وجدانمون رجوع کنیم ببینیم واقعا چرا...؟!

DJ7xpl عزیز ، نکته جالبی گفتی اما ربطش به این موضوع را من متوجه نشدم ! می شود یکم توضیح دهید :excl:

WGB
April 24th, 2009, 06:38
dj7xpl عزیز ، نکته جالبی گفتی اما ربطش به این موضوع را من متوجه نشدم ! می شود یکم توضیح دهید :excl:

فکر کنم منظورشون این بود که آماری که راجب آپتایم دادید با اغراق بوده.
پناه بر خدا!!!!!!!!!!!!!!

NovinServer
April 24th, 2009, 12:28
پناه بر خدا!!!!!!!!!!!!!!

ولی من جدی گفتم ! الان حدود 16 ماهه با این شرکت کار کردم شاید سر جمع یک روز Down بودم ان هم بدلیل مسائل شبکه و پهنای باند نامحدودی که عرض کردم آپگرید کردند مشکل حل شد .

برای من فرق نمی کنه می خواهد بخره یا نه من که مشتری شرکت هستم گفتم ... :nono:

as87
April 24th, 2009, 12:31
سلام وحید جان ، من اینجام در ضمن ایدی NovinTeam هم پاک کردم ! ایدی جدیدم novin_server هست .

بنده سرور دارم ... اپتام 100% هست فقط در موارد خاص ان هم بدلیل پهنای باند نامحدودی که ارائه می کند شبها خیلی کم پیش می اید ارتباط شبکه قطع شود . که خوشبختانه طبق نامه ای که به من شد در تاریخ 21 اپریل کلیه ساختمان گیگا اپگرید شد .

اطلاعات بیشتر از : http://webhostingreview.ir/review/نوین-سرور.html

:2guns: سوالی بود در خدمتم در ضمن اپتایم گرانی 99.90 هست ! :shifty: پشتیبانی هم تلفنی داره و ایمیل که ایمیل را معمولا 12 ساعت بعد پاسخ می دهند .
خيلي جالبه توي 55 روز ريسلر من حدوده 6ساعت down بود كه تو اين 6 ساعت هميشه سايت خودشونم من چك كردم بالا نمي اومد حالا اين ميشه آپتايم 99.9 ؟( البته من از ايشون سرويس نميگرفتم منظورم ديتا سنتر هست)
بعد تا اونجايي كه من مي‌دونم تو تاريخ 2009-03-07 ديتا گيگا دچار مشكل شد 4ساعت down بود شما سرور رو يعد از اين تاريخ گرفتين كه آپتون 100% هست؟

takpars
April 24th, 2009, 14:05
خيلي جالبه توي 55 روز ريسلر من حدوده 6ساعت down بود كه تو اين 6 ساعت هميشه سايت خودشونم من چك كردم بالا نمي اومد حالا اين ميشه آپتايم 99.9 ؟( البته من از ايشون سرويس نميگرفتم منظورم ديتا سنتر هست)
بعد تا اونجايي كه من مي‌دونم تو تاريخ 2009-03-07 ديتا گيگا دچار مشكل شد 4ساعت down بود شما سرور رو يعد از اين تاريخ گرفتين كه آپتون 100% هست؟

دوست عزیز اون وقتی که چند ساعت دان تایم بود از ساعت 12 شب تا 10 صبح به این دلیل بود که شبکه دیتاسنتر قطع شده بود . و در چند سالی که من باهاشون کار میکنم تنها این یکبار مشکل از طرف دیتا سنتر بوده . که این قطع شبکه برای هر دیتا سنتری ممکن است پیش بیاد .

as87
April 24th, 2009, 16:06
دوست عزیز اون وقتی که چند ساعت دان تایم بود از ساعت 12 شب تا 10 صبح به این دلیل بود که شبکه دیتاسنتر قطع شده بود . و در چند سالی که من باهاشون کار میکنم تنها این یکبار مشکل از طرف دیتا سنتر بوده . که این قطع شبکه برای هر دیتا سنتری ممکن است پیش بیاد .
من تجربه خوم رو گفتم مدت هم ذكر كردم كلا 55 روز. شايد اين از شانس من بوده كه اين مشكل دقيقا با زماني كه من ريسلر داشتم از اون ديتاسنتر يكي شده.
بعد شما كه خرابتر كردي من گفتم 4ساعت شما كرديش 10 ساعت

WGB
April 24th, 2009, 17:48
من تجربه گیگا رو نداشتم ولی تا جایی که شنیدم و کسانی که بعد از گیگا دیتاسنترشونو عوض کردن از گیگا راضی نبودن به علت DownTime

NovinServer
April 24th, 2009, 17:50

با سلام و دورد ، بنده تضمین 99.90 را به شما می دهم خواستید بنده در خدمت هستم با شما قرار داد ببندم .

دیتاسنتر به هیچ عنوان Down نمی شود مگر مشکل از شبکه باشه که سراسری قطع می شود . نکته بعدی هم گفتم دیتاسنتر این مشکل را حل کرده و نامه کتبی را برای شما در اینجا زدم !

از همه مهمتر بنده نظر و حقیقت را گفتم :oops: حالا سرویس شما Down شده است ممکن است سرور دیتاسنتر که شما را پشتیبانی می کرده نقص فنی پیدا کرده دلیل بر کیفیت سایر سرورها او نمی شود ... :001_icon16:

تعداد Down ها در مجموع این 16 ماه سه عدد بوده :
یک قطعی شبکه از ساعت 02:00 بامداد تا 7:30 صبح
یک قطعی شبکه از ساعت 01:00 بامداد تا 30 : 10 صبح
یک قطعی کلی جهت اپگرید کلی دیتاسنتر که 12:00 بامداد آپریل بود و وقتش هم مشخص بود از ساعت 2 بامداد تا 8 صبح

موفق و پیروز باشد ، در ضمن قطعی شبکه Down به حساب نمی اید چون شبکه کامل قطع نیست بلکه kbps ان در ثانیه خیلی کم هست و قدرت پردازش ندارد و ممکن است سیستم ان ها شناسایی نکند .

موفق باشید :chinese:

WGB
April 24th, 2009, 19:01
برای یک دیتا سنتر آمار خوبی نیست
حدود 21 ساعت Down
Wow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Nikan
April 24th, 2009, 21:29
سلام

به نظر من یکم زیاد است این سه نوبت قطعی

WGB
April 24th, 2009, 22:51
سلام

منم موافقم :دی

WebRang
April 24th, 2009, 23:12
سلام خدمت دوستان عزیز
من خیلی وقته با این دیتا سنتر کار کردم!
از سرویس هاشم کاملا استفاده کردم و راضی هستم!
hamekareh عزیز خوب انتخابی دارید!
مطمین باید بهترین ها هست!
در جواب دوستمون

آپ تايم خوبي نداره

باید در جوابشون بگم ! اتفاقا خیلی آپتایم بالایی دارند!

پتشيباني بصورت Live Chat ندارن . فقط با ايميل يا تلفن كه بايد زبان الماني بايد بدوني
بله ... پشتیبانی آنلاین نداره! اما از طریق تلفن یا ایمیل راحت میتونین کارتونو انجام بدید!
من همیشه تو ایمیل ها انگلیسی نوشتم!
از بابت این .. خیالتون راحت باشه!
ایمیل هارم واقعا باید راست گفت که زود و سریع پاسخ میدن!

ديتاسنتري خوبي است .
ولي اينكه هر وقت دلشون بخواد ديتا را قطع ميكنن بدون اطلاع قبلي .
من حرف این عزیز رو 100% نقض میکنم!
اصلا این طور نیست!
همیشه قبلش خبرتون میکنن!
( واسم اتفاق افتاده که دارم میگم! ... اتفاقا همین چند روز پیش هم یک موردش بوده .. اگر حرفم ایمان ندارید متن ایمیل رو بدم )

نمیدونم چرا اینو گفتین!
اما واقعا قیمتای عالی داره!
ارزون و عالی!
پورت هم که عالیه!
به نظرم ارزون ترین قیمت سرور اختصاصی هایی که دیدیم همین گیگا بوده!

مهم تر از همه این هست که خیالتون راحت باشه که مشکل تحریم ندارید!
من 2 تا دیتاسنتر رو خیلی دوست دارم و قبول دارم
IWEB & Giga
البته بهتر از این ها مثل د پلنت و .... هست!
اما اینا رو هم قبول دارم!
به نظرم سرویس تون رو از این 2 تا بگیرید!
موفق باشید

WGB
April 24th, 2009, 23:18
اگر سرور ارزون و با کیفیت مناسب می خوای و آپتایم بالا و بدون فطع کردن دیتا که خبر بدن یا نه می تونم کمکت کنم.کسی که از یه دیتاسنتر سرور میگیره باید انتظارآپتایم 100 درصد داشته باشه تا به 99.9 درصد راضی بشه.نه اینکه بگه دیتا رو با اطلاع قبلی قطع میکنند وبه این هم افتخار کنه

as87
April 24th, 2009, 23:29
در ضمن قطعی شبکه Down به حساب نمی اید چون شبکه کامل قطع نیست بلکه kbps ان در ثانیه خیلی کم هست و قدرت پردازش ندارد و ممکن است سیستم ان ها شناسایی نکند .
ميشه براي من كه تازه كارم down time رو تعريف كنيد؟ من تا امروز فكر مي‌كردم به هر دليلي وقتي سايت در دسترس نباشه down حساب ميشه.
به نظر شما براي مشتري فرقي داره كه سرور هنگ كرده يا ديتا سرعتش پايين هست؟

WGB
April 24th, 2009, 23:35
بنظر من این بحث بیفایده است.ایشون زیر بار نمیرن.

NovinServer
April 25th, 2009, 01:01
دوستان عرض نکردم !

دوست گرامی که این تاپیک زدند باید بدانید اگر نظرخواهی می خواهید بکنید باید از مشتریان شرکت سوال کنید که هم بنده گفتم و هم چندین نفر دیگه که اخری هم pizoul عزیز بود !

من یک دوستی داشتم به نام Roka اون هم الان رفته از انجا خریده و راضی هست ! از توپیش شک نکن !

NovinServer
April 25th, 2009, 01:05
ميشه براي من كه تازه كارم down time رو تعريف كنيد؟ من تا امروز فكر مي‌كردم به هر دليلي وقتي سايت در دسترس نباشه down حساب ميشه.

دوست عزیز ، وقتی به شبکه فشار بیش حد بیاد دچار نقص فنی می شود و مثلا سرعت هر سرور که باشه 100mbps در ثانیه ناگهان بشود 1kbps خوب طبیعتا وقتی شما می خواهید وارد سایت خود شوید اول waiting می دهید بعد از چند ثانیه یا دقیقه خطای Can not page می دهد . سیستم های مانیتوریگ ( بعضی هاش ) خیلی حساس نیستند به ان صورت که این چیزها را خیلی دقیق بتوانند بشناسد .

شما یک نگاه با آپتایم سرور من بکن می بینی که دو بار دان شدم ، خوب این نشون می دهد که سیستم انها زیاد هم حساس نیست !

بعدم شما بدلیل نقص فنی دیتاسنتر down شدید این هیچ ربطی به سرورهای دیگر ندارد !؟ :excl:

NovinServer
April 25th, 2009, 01:06
اگر سرور ارزون و با کیفیت مناسب می خوای و آپتایم بالا و بدون فطع کردن دیتا که خبر بدن یا نه می تونم کمکت کنم.کسی که از یه دیتاسنتر سرور میگیره باید انتظارآپتایم 100 درصد داشته باشه تا به 99.9 درصد راضی بشه.نه اینکه بگه دیتا رو با اطلاع قبلی قطع میکنند وبه این هم افتخار کنه

پیشنهاد من این است که از giga-hosting.biz بگیرید یکماه بعد اگر ناراضی بودید کنسل کنید و اینجا اعلام کنید !

اگر هم راضی بودید دعامون کنید :balloon:

NovinServer
April 25th, 2009, 01:08
سلام

نیکان جان ، این دیتاسنتر پهنای باند نامحدود می دهد ان هم با قیمت ارزان ! کدام دیتاسنتر اینگونه کار میکند ؟

در ضمن این مشکل کاملا حل شده است و پنهنای باند و سویچ های ارتباطی آپگرید و بروز رسانی شده است . :shifty:

WGB
April 25th, 2009, 02:35
دوست عزیز ، وقتی به شبکه فشار بیش حد بیاد دچار نقص فنی می شود و مثلا سرعت هر سرور که باشه 100mbps در ثانیه ناگهان بشود 1kbps خوب طبیعتا وقتی شما می خواهید وارد سایت خود شوید اول waiting می دهید بعد از چند ثانیه یا دقیقه خطای Can not page می دهد . سیستم های مانیتوریگ ( بعضی هاش ) خیلی حساس نیستند به ان صورت که این چیزها را خیلی دقیق بتوانند بشناسد .

شما یک نگاه با آپتایم سرور من بکن می بینی که دو بار دان شدم ، خوب این نشون می دهد که سیستم انها زیاد هم حساس نیست !

بعدم شما بدلیل نقص فنی دیتاسنتر down شدید این هیچ ربطی به سرورهای دیگر ندارد !؟ :excl:

دیتاسنتری که پورت رو Oversale کنه که نتونه جوابگوی سرویس ارائه داده باشه بدرد نمی خوره.
چرا من این مشکل و تا حالا نداشتم.تفکرت و در مورد Down عوض کن

WGB
April 25th, 2009, 02:37
پیشنهاد من این است که از giga-hosting.biz بگیرید یکماه بعد اگر ناراضی بودید کنسل کنید و اینجا اعلام کنید !

اگر هم راضی بودید دعامون کنید :balloon:

بنده سعی می کنم این اشتباه بزرک رو هیچ وقت انجام ندم

WGB
April 25th, 2009, 02:38
نیکان جان ، این دیتاسنتر پهنای باند نامحدود می دهد ان هم با قیمت ارزان ! کدام دیتاسنتر اینگونه کار میکند ؟

در ضمن این مشکل کاملا حل شده است و پنهنای باند و سویچ های ارتباطی آپگرید و بروز رسانی شده است . :shifty:

این دیتاسنتر پهنای باند OverSale می کنند.
آینده در راه است.............

NovinServer
April 25th, 2009, 03:38
این دیتاسنتر پهنای باند OverSale می کنند.
آینده در راه است.............

16 ماهه اخ هم نگفته از این به بعدش هم هیچ اتفاقی نمی افتد . تازه ما که پهنای باندی به ان صورت مصرف نمی کنم سرورهایی هستند ماهی 20 ترابایت مصرف دارند و راضی هستند ...
:arabia:

شما نه مشتری این شرکت بودی نه می فهمی که انها چیکار می کنند ! پس چه طوری به همین راحتی و با اطمینان می گویی اگر من جای شما بودم این اشتباه را نمی کردم !؟

قبل از ارسال پست کمی فکر کن ! :sweatdrop:

WGB
April 25th, 2009, 06:43
16 ماهه اخ هم نگفته از این به بعدش هم هیچ اتفاقی نمی افتد . تازه ما که پهنای باندی به ان صورت مصرف نمی کنم سرورهایی هستند ماهی 20 ترابایت مصرف دارند و راضی هستند ...
:arabia:

شما نه مشتری این شرکت بودی نه می فهمی که انها چیکار می کنند ! پس چه طوری به همین راحتی و با اطمینان می گویی اگر من جای شما بودم این اشتباه را نمی کردم !؟

قبل از ارسال پست کمی فکر کن ! :sweatdrop:

دوست عزیز چرا شما قطعی دیتا یک دیتاسنتر را امری عادی می دونید.
بنده طی 25 ماه اخیر با 3تا دیتاسنتر مختلف کار کردم

دلایلم برای عوض کردن
ورساوب(5 ماه) : نداشتن ساپورت باکیفیت و راضی کننده
آی وب(13ماه) : بالا بودن نرخ قیمت هاو نداشتن سرورهای Xeon
ایکس ال هاست(7ماه) : راضی هستم

دقت کنید می بینید علت من قطعی دیتا نبوده.اگه می خواستم با قطعی دیتا راضی بشم با آی اس پی شهرمون همکاری می کردم که با 70 مگابایت پهنای باند کلی تنها مشکلش قطع شدن ناگهانی دیتاست
بازم میگم از دیتاسنتر انتظار 100درصد باید داشت تا آپتایمتون 99.9 درصد بشه
قضیه شما مثل اون آرایشگر است که از پسرش پرسید می خوای چه کاره بشی ؟
پسرش گفت مثل شما می خوام آرایشگر بشم
پدرش گفت : وای بر تو که من آرزوی دکتر شدن داشتم و این شدم و تو چه خواهی شد

ذیگه ادامه این بحث فایده نداره

Vahid
April 25th, 2009, 08:25
سلام وحید جان ، من اینجام در ضمن ایدی novinteam هم پاک کردم ! ایدی جدیدم novin_server هست .
این پست هم مال 1قرن پیش بود

بنده سرور دارم ... اپتام 100% هست فقط در موارد خاص ان هم بدلیل پهنای باند نامحدودی که ارائه می کند شبها خیلی کم پیش می اید ارتباط شبکه قطع شود .
آخرش نفهمیدیم آپتایم 100 رصد یا شب ها یه قطی میده؟

پشتیبانی هم تلفنی داره و ایمیل که ایمیل را معمولا 12 ساعت بعد پاسخ می دهند .
والا به این نمیشه گفت پشتیبانی که بعد 12 ساعت جواب بدند بیشتر میخوره چک میل معمولی باشه

شاید

Vahid
April 25th, 2009, 08:35
ولی من جدی گفتم ! الان حدود 16 ماهه با این شرکت کار کردم شاید سر جمع یک روز Down بودم ان هم بدلیل مسائل شبکه و پهنای باند نامحدودی که عرض کردم آپگرید کردند مشکل حل شد .
مشکل از شما بود یا از دیتا سنتر؟

برای من فرق نمی کنه می خواهد بخره یا نه من که مشتری شرکت هستم گفتم ...
موضوع خریدن با نخریدن نیست داریم در مورد این دیتا سنتر بحث میکنیم

والا من که کار نمیکنم با این دیتا نستر ولی به نظر من به کار هاستینگ نمیخوره

میشه بگید شما چه مدت با این دیتا سنتر کار میکنید؟ و توی این مدت چند بار قطع شده؟

دیتاسنتر به هیچ عنوان Down نمی شود مگر مشکل از شبکه باشه
خسته نباشید خوب دیتا سنتر دلیل دیگه ایی نداره برای دان شدن

نکته بعدی هم گفتم دیتاسنتر این مشکل را حل کرده و نامه کتبی را برای شما در اینجا زدم !
دیتا سنتر آپتیام 100 درصد رو تضمین میکنه؟

از همه مهمتر بنده نظر و حقیقت را گفتم
ما هم به نظر شما احترام میزاریم

موفق و پیروز باشد ، در ضمن قطعی شبکه Down به حساب نمی اید چون شبکه کامل قطع نیست بلکه kbps ان در ثانیه خیلی کم هست و قدرت پردازش ندارد و ممکن است سیستم ان ها شناسایی نکند .
من متوجه نشدم یه توضیحی بدید

ایمیل هارم واقعا باید راست گفت که زود و سریع پاسخ میدن!
چند ساعته؟

به نظرم ارزون ترین قیمت سرور اختصاصی هایی که دیدیم همین گیگا بوده!
پیشنهاد میکنم به vd یه سر بزنید

Vahid
April 25th, 2009, 08:40
دان تایم خود سرور یا نتورک؟
تقاوت داره
ولی مشتری اهمیت نمیده که مشکل از کجاست اون سرویس هوب رو از مدیر سرور میخواد

بنظر من این بحث بیفایده است.ایشون زیر بار نمیرن.

موضوع زیر بار رفتن نیست میخوایم در موردش بحث کنیم

Vahid
April 25th, 2009, 08:42
و در آخر نظر خودم رو میگم
این دیتا سنتر به درد سایت های موسیقی دانلود فیلم و این چیزا میخوره
در کل از 100 نمره 70 میدم من به این دیتا سنتر

Nikan
April 25th, 2009, 10:40

سلام

من شناخت چندانی از این دیتا سنتر ندارم و برای همین هم قضاوت نمی کنم ولی کلا فکر می کنم دیتا سنتر های زیادی هستند که سرویس با پهنای باند نامحدود ارائه می دهند و قطعی هم ندارند و قیمت معقول هم دارند. به خاطر قیمت خیلی پایین نباید همه چیز را فدا کرد

Sajad
April 25th, 2009, 17:15
:wacko::wacko::wacko::wacko::wacko::wacko:
21 ساعت سرور در چه مدت دان بوده؟ یک ماه؟
اگه اینجوریه طبق این تاپیک ( http://webhostingtalk.ir/showthread.php?t=1130 ) آپتایم شبکه زیر 99% هست....
آپیتایم سرور رو هم که بخوای حساب کنی یه موقع قطعی ناخواسته پیش بیاد دیگه چی میشه...

یه شرکت دیگه میشناسم با این دیتاسنتر کار میکنه! تو خبرهاش که نیگاه کنید یه روز میگن از فردا 26 ساعت قطعیم. از پس فردا 100 روز قطعیم و آیپیمون عوض خواهد شد و سرورهامون به رنک دیگری در دیتاسنتر انتقال پیدا کردن.
شاید این دلیل بر این باشه که دیتاسنتر از قبل بهشون خبر میده اما زشته آپتایم شبکه اینقد پایین باشه.
ما که آپتایم شبکمون 100% هست جونمون بالا میاد تا آپتایم سرور رو 99.99% نیگه داریم. دیگه آپتایم شبکه کم باشه چی میشه....

NovinServer
April 25th, 2009, 20:26
و در آخر نظر خودم رو میگم
این دیتا سنتر به درد سایت های موسیقی دانلود فیلم و این چیزا میخوره
در کل از 100 نمره 70 میدم من به این دیتا سنتر

ببین وحید جان ، دیتاسنتر نگفته اپتایم ما 100% هست و بنده هم که گفتم 100% یعنی به 100 خیلی خیلی نزدیک هست . این دیتاسنتر خیلی خوب هست حالا شما چه دلایلی دارید که نمره 70 دادید را نمی دانم اما من بهش 95 می دهم ! :shifty:

در کل من که راضی هستم هنوزم روی همان دیتاسنتر هستم ! :winkiss:

موفق باشید

WebRang
April 25th, 2009, 20:51
یه چیز واقعیت بهتون عرض میکنم!
ما ایرانی اگر هرچیزکه قیمتش گرون باشه میگیم آره .. خوبه ... عالیه!
چرا الکی وصله میزنین به این Giga International ؟:2guns:
شاید یه چیزی شنیدید ازکسی و فکر میکنین که واقعا این طوره!
باید بگم ! که 99% حرفاتون در مورد گیگا اشتباه
( توهین به کسی نمیکنم! ... اما باید از کسانی بپرسید که سابقه کار با اونا رو داشته باشند )
نظر همتون واسم قابل احترام هست!:winkiss:
اماباید بگم!
این دیتا سنتر ( گیگا) هم آپتایم بالایی داره!
+ پشتیبانی عالی!
+ قیمت عالی!
+ پهنای باند نامحدود!
+ Uplink 1GB | که جدیدن هم داره میکنه 10 گیگ!
پورتاشو!
من نمیدونم!
کدام دیتاسنتر همچین ویژگی رو داره!؟!!!!!!
من خودم به شخصه تضمین میکنمشون! :shifty:
اگر مشکلی از بابت آپتایم! ( غیر عادی ) + پشتیبانی ....
داشتین! من بهتون جریمه میدم!:surrender::surrender:

رو حرفم 100% هستم!
:yes:

DataCenter فقط Giga International :surrender:

Nikan
April 25th, 2009, 21:24
یه چیز واقعیت بهتون عرض میکنم!
چرا الکی وصله میزنین به این giga international ؟:2guns:
شاید یه چیزی شنیدید ازکسی و فکر میکنین که واقعا این طوره!
باید بگم ! که 99% حرفاتون در مورد گیگا اشتباه
( توهین به کسی نمیکنم! ... اما باید از کسانی بپرسید که سابقه کار با اونا رو داشته باشند )
نظر همتون واسم قابل احترام هست!:winkiss:
اماباید بگم!
این دیتا سنتر ( گیگا) هم آپتایم بالایی داره!
+ پشتیبانی عالی!
+ قیمت عالی!
+ پهنای باند نامحدود!
+ uplink 1gb | که جدیدن هم داره میکنه 10 گیگ!
پورتاشو!
من نمیدونم!
کدام دیتاسنتر همچین ویژگی رو داره!؟!!!!!!
من خودم به شخصه تضمین میکنمشون! :shifty:

رو حرفم 100% هستم!

Datacenter فقط giga international :surrender:

سلام

یعنی شما این موارد قطعی که دوستان فرمودند را نداشته اید ؟

Vahid
April 25th, 2009, 21:55
این دیتاسنتر خیلی خوب هست حالا شما چه دلایلی دارید که نمره 70 دادید را نمی دانم اما من بهش 95 می دهم !
من 50 درصد رو به پشتیبانی میدم که این توی افساید هستند
مگه یه دستا سنتر چی کار باید بکنه؟
یه سرور با یه اینترنت و برق که همه میتونند مهم پشتیبانی هست

نه اصلا این طوری نیست من العان دارم با یه دیتا سنتر کار میکن خیلی ارزونتر از اون چیزی که شما بتونی فکر بکنی ارزون میده شاید هم بچه ها براشون گفته باشم یا سرور ازشونکرفته باشم

چرا الکی وصله میزنین به این giga international ؟:2guns:
کسی وصله نزد

خیلی ممنون

Sajad
April 25th, 2009, 22:14
ی نیست من العان دارم با یه دیتا سنتر کار میکن خیلی ارزونتر از اون چیزی که شما بتونی فکر بکنی ارزون میده شاید هم بچه ها براشون گفته باشم یا سرور ازشونکرفته باشم
تایید میشه... :yes:

در ضمن ما آخرش وضعیت آپتایم گیگا را در نهایت نفهمیدیم :pinch:

Vahid
April 25th, 2009, 22:15
در ضمن ما آخرش وضعیت آپتایم گیگا را در نهایت نفهمیدیم :pinch:
ادم ایرانی نداره این دیتا سنتر؟

as87
April 25th, 2009, 22:23
من چند ماه پيش ازشون پرسيدم گفتن كسي ندارن.

WebRang
April 25th, 2009, 22:23
تا اونجایی که من اطلاع دارم نه!

کسی وصله نزد
والله دوستانی میان میگن پشتیبانی خوبی نداره!
که من اینو 100% رد میکنم!

+
آپتایم خوبی نداره ... که باز 100% رد میکنم!
+ هر موقع بخواد بدون وقت قبلی دیتا رو قطع میکنه که باز من اینو 100% رد میکنم!

بحث من سر قیمت نیست!
ولی یعنی شما یکی از معیار هاتون قیمت !!! نیست؟!!

من از همه لحاظ گیگا رو قبول دارم!

از 20 نمره : 20 میدم!

| موفق و پیروز باشید |

NovinServer
April 26th, 2009, 03:33
وحید جان ، فکر نکنم شما مشتری گیگا بوده باشید ! شما یا یک چیز هایی شنیدی یا تصور غلط می کنی !

کسانی که از این شرکت سرور خریداری کردند همگی راضی هستند ! شما پرشین هویز ببینید دست کم شش سرور در ان دیتاسنتر داره ! همه زندگیش را برده روی giga !

خیلی از شرکت ها و سایت های دیگر هم هستند ! آپتایم و پشتیبانیش از امریکا هم بهتره به نظر من .. !

شما دارید اشتباه می کنید !

Vahid
April 26th, 2009, 08:15
والا من که هنوز نشه ازش بخرم ایشالا تجربه میکنم
ولی خوب http://support.persianwhois.com/announcements.php اینجا زیاد چنگی به دل نمیزنه

WebRang
April 26th, 2009, 08:35
والا من که هنوز نشه ازش بخرم ایشالا تجربه میکنم
ولی خوب http://support.persianwhois.com/announcements.php اینجا زیاد چنگی به دل نمیزنه

آقا وحید یک سوال!
شما با سیستم WHMCS کار کردید؟!
این بخش اطلاعیه یا اخبار برای چی هست؟!
خوب عزیز من ... طرف نمیاد که توش از زندگی یا خاطره یا شام دیشبش حرف بزنه که!

شما دقت کنید!
این پرشین هویز چند تا پست داده!
2 تاش در مورد دیتاسنتر هست!
یکی گفته که واسه آپگیرد سرورشه! که عادی و بحثش جداست!
یکی دیگه هم قطعی دیتا که خود دیتاسنتر اعلام کرده ! ( خطاب به دوستانیکه میگن هر موقع بخواد دیتا رو قطع میکنه )
دیگه من چیزی نمیبینم!
کجاش بده؟!

خیلی ممنونم!:kiss:

WebRang
April 26th, 2009, 08:36
وحید جان ، فکر نکنم شما مشتری گیگا بوده باشید ! شما یا یک چیز هایی شنیدی یا تصور غلط می کنی !

کسانی که از این شرکت سرور خریداری کردند همگی راضی هستند ! شما پرشین هویز ببینید دست کم شش سرور در ان دیتاسنتر داره ! همه زندگیش را برده روی giga !

خیلی از شرکت ها و سایت های دیگر هم هستند ! آپتایم و پشتیبانیش از امریکا هم بهتره به نظر من .. !

شما دارید اشتباه می کنید !

100% تایید میشه!:pinch:
امیدوارم کسی اشتباه نکنه در مورد دیتاسنتر گیگا

WebRang
April 26th, 2009, 08:39
چطوره بزاریم تو نظر سنجی؟!
دیتاسنتر گیگا اینترنشنال ( Giga-International.Com ) رو چگونه ارزیابی میکنید؟!
1) عالی
2) خوب
3) بد
4) خودداری کنید ....!

* هر کسی که گزینه 3 و 4 رو انتخاب میکنه .. ذکر دلیل هم بکنه لطفا!
گزینه 1 و 2 که دیگه نیاز به توضیح نداره و چیز آشکاریه ! :D

موفق و پیروز باشید

Vahid
April 26th, 2009, 08:52
موافقم

WebRang
April 26th, 2009, 09:00
عالیه !
اولین رأی خودم میدم!

دیتاسنتر گیگا اینترنشنال ( giga-international.com ) رو چگونه ارزیابی میکنید؟!
1) عالی
2) خوب
3) بد
4) خودداری کنید ....!
گزینه 1) عالی

دوستان 2 بار رأی ندن !

as87
April 26th, 2009, 10:52
چطوره بزاریم تو نظر سنجی؟!
دیتاسنتر گیگا اینترنشنال ( giga-international.com ) رو چگونه ارزیابی میکنید؟!
1) عالی
2) خوب
3) بد
4) خودداری کنید ....!
براي كار هاستينگ گزينه 4 به خاطر آپتايم
براي آپلود سنتر گزينه 2

WebRang
April 26th, 2009, 12:18
براي كار هاستينگ گزينه 4 به خاطر آپتايم
براي آپلود سنتر گزينه 2

دلیلشو بفرمایید!
:sleeping:
+
شما از حرفی که در مورد آپتایم فرمودید ! مطمین هستید؟!
مدرکی دارید؟! یا تجرربه ؟

Vahid
April 26th, 2009, 12:24
همچین طرف داره میشه که فکر میکنم ایجا هستند خودشون

as87
April 26th, 2009, 13:24
دلیلشو بفرمایید!
:sleeping:
+
شما از حرفی که در مورد آپتایم فرمودید ! مطمین هستید؟!
مدرکی دارید؟! یا تجرربه ؟
يه بار از اول تاپيكو بخونيد.
مخصوصا پست 22
با تشكر
http://host-tracker.com/site-uptime-stats/2334849/lvuc/
اين لينك آپتايم من هست كه البته از 8 روزه پيش انتقال دادم روي ديتا سنتر caro تو اين 8روزم مشكلي نداشتيم

WebRang
April 26th, 2009, 20:22
يه بار از اول تاپيكو بخونيد.
مخصوصا پست 22
با تشكر
http://host-tracker.com/site-uptime-stats/2334849/lvuc/
اين لينك آپتايم من هست كه البته از 8 روزه پيش انتقال دادم روي ديتا سنتر caro تو اين 8روزم مشكلي نداشتيم

دوست عزیز دقت کردید که اپتایم شما با دامین شما داره چک میشه؟!!!
این مشکل از طرف دامنه هست (از ست شدن دی ان اس و آی پی ) ...
شما باید با ای پی چک کنید!
آپتایم من با آی پی چک میشه و خدا رو شکر 100% هم هست!

این هم که شما فرمودید! مشکل از دامنه هست!

گیگااینترنشنال رو تایید میکنم چون میدونم چطور سرویس میده!
البته نظرات دوستان با ارزش هست! اما تا الان که ثابت شده؟! که گیگا جزء بهترین هاست؟:kiss:

موفق و پیروز باشید.

NovinServer
April 27th, 2009, 03:04
------------- گزینه 1 -----------

as87
April 27th, 2009, 10:38
آپتایم من با آی پی چک میشه و خدا رو شکر 100% هم هست!

همیشه قبلش خبرتون میکنن!
( واسم اتفاق افتاده که دارم میگم! ... اتفاقا همین چند روز پیش هم یک موردش بوده .. اگر حرفم ایمان ندارید متن ایمیل رو بدم )

یک قطعی کلی جهت اپگرید کلی دیتاسنتر که 12:00 بامداد آپریل بود و وقتش هم مشخص بود از ساعت 2 بامداد تا 8 صبح
:whistling:

WebRang
April 27th, 2009, 11:35
:whistling:

دوست عزیزمن این حرفو از رو لینک آپتایمیکه دادید گفتم!
اون قطعی شما از طرف دامین هست نه دیتاسنتر!

قطعی دیتا واسه هر دیتاسنتری عادی و معمول هست!
اما این لینک آپتایمتون رو که دادید ... از دیتاسنتر نیست!
و برای اثبات حرفم لطفا پیغام خصوصی بدید یا به ای دی یاهوو من پیام بدید :balloon:

Giga International Only :hammer:

موفق و پیروز باشید.

Sajad
April 27th, 2009, 12:40
داداش فکر کنم حرفشون سر این نیست که چرا آپتایم دامنه اوشون روی اون دیتاسنتر کم بوده...

منظورشون اینه وقتی شما میگید آپتایم 100% هست یعنی دیگه لازم نیست دیتاسنتر به شما ایمیل بزنه که فلان روز فلان مدت قطع خواهیم بود. اینجور دیگه حرف از 100% نباید زده بشه.... 100% یعنی 100 سال هم روی دیتاسنتر باشی یک صدم ثانیه هم قطع نشی!!!!

NovinServer
April 27th, 2009, 20:35
داداش فکر کنم حرفشون سر این نیست که چرا آپتایم دامنه اوشون روی اون دیتاسنتر کم بوده...

منظورشون اینه وقتی شما میگید آپتایم 100% هست یعنی دیگه لازم نیست دیتاسنتر به شما ایمیل بزنه که فلان روز فلان مدت قطع خواهیم بود. اینجور دیگه حرف از 100% نباید زده بشه.... 100% یعنی 100 سال هم روی دیتاسنتر باشی یک صدم ثانیه هم قطع نشی!!!!

عزیز من هیچ دیتاسنتری توی دنیا 100% نیست ! منظور من از 100% یعنی خیلی خیلی نزید به 100% ...

دقیق بخواهی 99.99 هست ! خوبه ؟ :hammer::dots::shuriken::taz:

Sajad
April 27th, 2009, 22:41
والا فکر نمیکنم با اون مدت زمان دان هایی که اعلام کردید حتی بشه به 99% نزدیکش کرد...

NovinServer
April 27th, 2009, 23:13
والا فکر نمیکنم با اون مدت زمان دان هایی که اعلام کردید حتی بشه به 99% نزدیکش کرد...

ببینید اولا که ساعات زیادی از ان به تمامی کاربران اعلام شده است به این جهت که دیتاسنتر می خواست پورت خود را افزایش دهد تا دیگر مشکل قطع شبکه به وجود نیاد . مسئله بعدی اینکه سایت ها دان نمی شدند اصلا !

به این صورت بود شبکه دیتاسنتر قطع و وصل می شد و بعد سرعت انقدر پایین می امد که can not می داد ! اما این را سرورهای مانیتور شناسایی نمی کردند ! دلیلش را نمی دانم !

به هر حال دیتاسنتر فوق الاده است من هم نظر خودم را گفتم ! :whistling:

Sajad
April 28th, 2009, 10:47
تا دیگر مشکل قطع شبکه به وجود نیاد :whistling:
ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااا :no: مگه قبلش مشکل شبکه داشته که تغییر میدادن تا دیگه...

سرعت انقدر پایین می امد که can not می داد
همه دیگه هم گفتن. برای مشتری هاستینگ مهم نیست که شبکه قطعه یا سرور قاطیه... هنوز اگه سرعت اینترنت خودشون ضعیف نباشه و سایتشونو باز نکنه میذارن سر هاست...

NovinServer
April 28th, 2009, 20:15
ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااا :no: مگه قبلش مشکل شبکه داشته که تغییر میدادن تا دیگه...

همه دیگه هم گفتن. برای مشتری هاستینگ مهم نیست که شبکه قطعه یا سرور قاطیه... هنوز اگه سرعت اینترنت خودشون ضعیف نباشه و سایتشونو باز نکنه میذارن سر هاست...

دوست عزیز ، شکبه بدلیل زیاد شدن سرورها پاسخ گو نبود و دیتاسنتر تا دید شکبه دو باز قطع شده که ساعاتش را اعلام کردم سریع دست به کار شد و پورت خود را از 2GBps به 10GBps ارتقا داد که هم اکنون مشکل بر طرف شده است .

مشکل سرعت هم همچنین رفع شده است :winkiss:

WebRang
April 29th, 2009, 14:35
من اشکالی در گیگا اینترنشنال نمیبینم!

یعنی شما از دیتاسنتری استفاده میکنید که آپتایم 100% داره؟!

WebRang
April 29th, 2009, 14:41

عزیز من شما الان چرا بحث رو عوض میکنین یا ...
as87 عزیز یه پستی دادن با یه لینک آپتایم!
ایشون میگن دان تایم از دیتاسنتر بوده ...
ولی این مشکل از دامنه بوده!
من اینو گفتم! و هدفم این بود که قطعی از دیتا یا دیتاسنتر نبوده
!
آپتایم بالا گفتم ! :winkiss:
شما اشتباه مطلبو گرفتید ...! آی پی جدید من که چند ماه هست که با host-tracker مانیتور میشه ! 100% هست! و چندین ماه قبل هم همینطور...!
به نظرم شما فکر کردید که من میگم آپتایم دیتاسنتر 100% هست!
الان درست متوجه شدید ؟:flowers:
گیگا میتونه جزء بهترین انتخاب ها باشه! :whistling:

موفق و پیروز باشید.

Sajad
April 29th, 2009, 15:16
عزیز من شما الان چرا بحث رو عوض میکنین یا ...
As87 عزیز یه پستی دادن با یه لینک آپتایم!
ایشون میگن دان تایم از دیتاسنتر بوده ...
ولی این مشکل از دامنه بوده!
من اینو گفتم! و هدفم این بود که قطعی از دیتا یا دیتاسنتر نبوده
!
آپتایم بالا گفتم ! :winkiss:
شما اشتباه مطلبو گرفتید ...! آی پی جدید من که چند ماه هست که با host-tracker مانیتور میشه ! 100% هست! و چندین ماه قبل هم همینطور...!
به نظرم شما فکر کردید که من میگم آپتایم دیتاسنتر 100% هست!
الان درست متوجه شدید ؟:flowers:
گیگا میتونه جزء بهترین انتخاب ها باشه! :whistling:

موفق و پیروز باشید.

بحث رو عوض نکردم حرف حساب زدم! هر کسی نظر خودشو داره. شما اگه این خدماتی که این دیتاسنتر میده راضیتون میکنه شاید خیلی های دیگه رو راضی نکنه؛ پس دلیل نداره که بخواهید ذهنیت خودتون رو به دیگران تلقین کنید.
حرفتون رو بزنید و خواننده ها هم کم و زیاد کنن و تصمیمشون رو خودشون بگیرن...

Sajad
April 29th, 2009, 15:26
تعداد down ها در مجموع این 16 ماه سه عدد بوده :

ایشون رک و پوس کنده دان ها رو گفتن...
حدود آپتایم با این اطلاعاتی که ایشون دادن 99.5% هست در سال!
آپتایم 99.5 اصلا به 100% نزدیک نیست! مثلا اگه 99.9999 بود؛ بله؛ اونوقت میگفتیم نزدیک به 100% هست!
آپتایم 100% و 99% حدود 90 ساعت تایم دان بودنش فرق میکنه برادر... نمیشه گفت حالا ما روی 99% هستیم اگه بگیم 100% اشکالی هم نداره...

NovinServer
April 29th, 2009, 15:32
بحث رو عوض نکردم حرف حساب زدم! هر کسی نظر خودشو داره. شما اگه این خدماتی که این دیتاسنتر میده راضیتون میکنه شاید خیلی های دیگه رو راضی نکنه؛ پس دلیل نداره که بخواهید ذهنیت خودتون رو به دیگران تلقین کنید.
حرفتون رو بزنید و خواننده ها هم کم و زیاد کنن و تصمیمشون رو خودشون بگیرن...

دوست عزیز ، همان طور که وحید عزیز در پست های قبل گفتند ما داریم درمورد دیتاسنتر بحث و گفتگو می کنیم . شمایی که اصلا از گیگا هاستینگ چیزی نمی دانید و از سرویس های انها استفاده نکردید چطور می گویید شاید دیگران را راضی نکند ؟

تا کنون من به ده ها مدیر سرور که این دیتاسنتر گرفتند برخوردم همه راضی بودند ! :flowers: حتی یکی از دوستام در یکی از دیتاسنترهای امریکا سرور داشت گفت چرا زیاد هزینه کنم ؟ سرور خود را به این دیتاسنتر انتقال داد حالا هم هزینه کمتر می دهد هم راضی هست :winkiss:

بهتره ادامه ندهیم ! بی خیال :shifty:

NovinServer
April 29th, 2009, 15:33
ایشون رک و پوس کنده دان ها رو گفتن...
حدود آپتایم با این اطلاعاتی که ایشون دادن 99.5% هست در سال!
آپتایم 99.5 اصلا به 100% نزدیک نیست! مثلا اگه 99.9999 بود؛ بله؛ اونوقت میگفتیم نزدیک به 100% هست!
آپتایم 100% و 99% حدود 90 ساعت تایم دان بودنش فرق میکنه برادر... نمیشه گفت حالا ما روی 99% هستیم اگه بگیم 100% اشکالی هم نداره...

دوست عزیز ، این امار من دقیق گفتم و این هم 1000 بار گفتم چون پهنای باند نامحدود می داد و سرورهای ان زیاد شده بود این اتفاق می افتاد هم اکنون مشکل کاملا بر طرف شده است .

Sajad
April 29th, 2009, 15:43
انشالا دیگر همچین مشکلی براش پیش نیاد و بهترین سرویس ها رو به شما ارائه کند.

NovinServer
April 29th, 2009, 15:50
انشالا دیگر همچین مشکلی براش پیش نیاد و بهترین سرویس ها رو به شما ارائه کند.

همیشه سرویس خوب داده است ! هیچ مشکلی هم برایش پیش نیامده است ! این فقط بدلیل زیاد شدن سرورهای انها بود ...

سرویس های گیگا از سرویس های امریکایی فوق الاده تر است :winkiss:

موفق و پیروز باشید

Sajad
April 29th, 2009, 16:16
هیچ مشکلی هم برایش پیش نیامده است!

هم اکنون مشکل کاملا بر طرف شده

مشکلی که پیش نیومده چرا حل شده :yawn: :dots:
بیخیال این تاپیک...

NovinServer
April 29th, 2009, 16:21
این را شما مشکل کردید ! من گفتم حل شد که دیگه به این بنده خدا بیش ار این وصله نچسبانند !

WebRang
April 29th, 2009, 17:56
همیشه سرویس خوب داده است ! هیچ مشکلی هم برایش پیش نیامده است ! این فقط بدلیل زیاد شدن سرورهای انها بود ...

سرویس های گیگا از سرویس های امریکایی فوق الاده تر است :winkiss:

موفق و پیروز باشید

100% تایید میشه...
توجه کنن عزیزانی که از سرویس دهی دیتاسنتر آمریکایی خود راضی نیستند یا سایر دیتاسنتر ها به این دیتاسنتر مراجعه کنید : http://giga-international.com :whistling:
کمترین قیمت ! بهترین امکانات و بهترین ها را انتخاب کنید....

موفق و پیروز باشید.

NovinServer
April 29th, 2009, 18:02
100% تایید میشه...
توجه کنن عزیزانی که از سرویس دهی دیتاسنتر آمریکایی خود راضی نیستند یا سایر دیتاسنتر ها به این دیتاسنتر مراجعه کنید : http://giga-international.com :whistling:
کمترین قیمت ! بهترین امکانات و بهترین ها را انتخاب کنید....

موفق و پیروز باشید.

من خودم نماینده گیگا هستم ! :sweatdrop:

دارم به اون اقا می گویم :whistling:

persianwhois
April 30th, 2009, 18:13
من در گیگا 8 سرور اختصاصی دارم.
گیگا هیچ مشکلی نداره و به نظر من واقعاً عالی هست.
بنده 5 سال است در زمینه سرویس های هاست فعالیت می کنم. با دیتاسنترهای مختلفی در آمریکا، کانادا، فرانسه، انگلستان و مالزی کار کردم.
به جرات میگم بین اینها گیگا بهترین هست.

Nikan
April 30th, 2009, 18:40
سلام

من الان سایت آنها را چک کردم. از نظر قیمتی فقط می توان گفت تنها حسن آنها ارائه سرور با پهنای باند نامحدود با پورت 100است در سایر موارد هزینه های خیلی بالایی دارند مثلا لایسنس ویندوز یا لایسنس cPanel یا هزینه RAID و یا KVM over IP خیلی بالاست .

با تشکر

WebRang
April 30th, 2009, 19:18
من در گیگا 8 سرور اختصاصی دارم.
گیگا هیچ مشکلی نداره و به نظر من واقعاً عالی هست.
بنده 5 سال است در زمینه سرویس های هاست فعالیت می کنم. با دیتاسنترهای مختلفی در آمریکا، کانادا، فرانسه، انگلستان و مالزی کار کردم.
به جرات میگم بین اینها گیگا بهترین هست.

منتظر پرشین هویز عزیز هم بودیم!:winkiss:
100% هم قبول دارم! :balloon:

دوستان به نظرم نتیجه این تاپیک میشه! :
گیگا جزو بهترین دیتاسنتر ها هست!:hammer:
:cowboy:

موفق و پیروز باشید.

WebRang
April 30th, 2009, 19:19
سلام

من الان سایت آنها را چک کردم. از نظر قیمتی فقط می توان گفت تنها حسن آنها ارائه سرور با پهنای باند نامحدود با پورت 100است در سایر موارد هزینه های خیلی بالایی دارند مثلا لایسنس ویندوز یا لایسنس cPanel یا هزینه RAID و یا KVM over IP خیلی بالاست .

با تشکر

دوست عزیز پورت هاش 1000 هست نه 100
در ضمن پورت دیتاسنتر 10000 افزایش یافته است:balloon:

قیمت های مناسبی هم داره!:wub:

NovinServer
April 30th, 2009, 20:13
دوست عزیز پورت هاش 1000 هست نه 100
در ضمن پورت دیتاسنتر 10000 افزایش یافته است:balloon:

قیمت های مناسبی هم داره!:wub:

با سلام و درود ، خیر 100mbit/s-Port می باشد .
پورت اصلی دیتاسنتر 10Gb/s هست .

بله همان طور که گفتید در بعضی چیزها قیمت بالاست اما کیفیت در حد توپ است ! :hammer:

WebRang
April 30th, 2009, 21:00

بله همان طور که گفتید در بعضی چیزها قیمت بالاست اما کیفیت در حد توپ است ! :hammer:

درست میفرمایید ..

Vahid
April 30th, 2009, 21:55
قیمت های هارد اضافه اصلا به صرفه نیست
1000 gb hd0.00 €169.99 €
ولی ترافیک کیشه گفت خیلی تاپ هست

WebRang
April 30th, 2009, 22:13
1000 gb hd0.00 €169.99 €

درست میفرمایید اتفاقا!
این به مدیریت و تجربه شخص بستگی داره که موقع خرید ابتدا چقدر هارد رو بگیره !
هزینه آپگرید رم + هارد بالاست!
و هزینه اش سالیانه هست!
رم اش که من اطلاع دقیق دارم سالینه هست!
اینم خوب سیاست کاری اون ها هست!

چون هزینه اش سالیانه هست بده؟!:wub:

NovinServer
April 30th, 2009, 22:29
1000 gb hd0.00 €169.99 €

وحید جان ، خیلی هم با صرفه است .
شما در دیتاسنتر گیگا هر خدمات اضافه را یک بار پول می دهید . مثال شما یک هارد بر میدارید 169 یورو ، دیگه ماه بعد پول این را نمی دهید . همچنین رم و پردازش گر و ... فقط یکبار ...

:wub::hammer:

Nikan
April 30th, 2009, 23:51
سلام

در مورد cPanel چی ؟؟ 29 یورو در ماه ؟؟؟

راستی دوستانی که نماینده این دیتا سنتر هستند می شود بفرمایید که حدودا چند تا سرور در این دیتا سنتر است ؟؟

Vahid
April 30th, 2009, 23:55
سرور ها rackmount هستند یا pc?
کسی فیلمی عکسی نداره بزاره؟

Nikan
April 30th, 2009, 23:57

برای پورت اصلی دیتا سنتر 10Gb/s خیلی کم است. من فکر نمی کنم این دیتا سنتر بیشتر از 500 یا حداکثر 1000 تا سرور داشته باشد

NovinServer
May 1st, 2009, 00:04
سرور ها rackmount هستند یا pc?
کسی فیلمی عکسی نداره بزاره؟

http://novinserver.com/webcame.html

آنلاین ببینید ، بعد فکر کنم حدود 2500 تا سرور داره !
سرورها هم pc هستند..
:rolleyes:

( فکر کنم الان وبکم ها غیر فعال شدند ، اکر تصاویر انلاین وبکم باز نشد یک وقت دیگر مراجعه کنید )

IFACO.Net
May 27th, 2009, 08:32
سلام

ساپورت فنی شون به چه شکلی هست ؟

و آیا پولی بابت ساپورت میگیرند ؟

__OMID__
May 27th, 2009, 09:09
من چنر روز پیش از گیگا یه سرور برای دانلود سنتر برداشتم ولی راضی نیستم

گیگا به نظر من برای ساپورت سایتهای معمولی بهترین گزینه هست ولی اصلا به درد دانلود سنتر نمیخوره اگه 10 نفر با هم دانلود کنند از سرور سرعت دانلودش افتضاح میشه به خاطر همین هم دیگه فایل نریختم رو سرور چون از ماه بعد نمیخوام شارژش کنم ولی به درد هاستینگ میخوره

IFACO.Net
May 27th, 2009, 10:28
من چنر روز پیش از گیگا یه سرور برای دانلود سنتر برداشتم ولی راضی نیستم

گیگا به نظر من برای ساپورت سایتهای معمولی بهترین گزینه هست ولی اصلا به درد دانلود سنتر نمیخوره اگه 10 نفر با هم دانلود کنند از سرور سرعت دانلودش افتضاح میشه به خاطر همین هم دیگه فایل نریختم رو سرور چون از ماه بعد نمیخوام شارژش کنم ولی به درد هاستینگ میخوره

اگه اینجوریه که شما می فرمایید ، در هاستینگ که بدتر میشه !

در سرور های هاستینگ صدها نوع سایت مثل دانلودسنترهای کوچک و متوسط و سایت های پربازدید وجود دارند که همزمان انلاین هستند و ویزیتور های زیادی بهشون رجوع میکنند و ...

__OMID__
May 27th, 2009, 10:36
نه اینجور سایتها هیچ مشکلی نداره من خودم خیلی وقت هستش که نماینده نوین سرور هستم که از گیگا سرور دارند اینجور سایتها به خوبی ساپورت میشن منظوره من دانلود سنترهای بزرگ هستن که حجم فایلهاشون زیاده و همزمان ویزیتورهای زیادی دارند فایلهای حجیم دانلود میکنند هیچ مشکلی پیش نمیاد فقط سرعت دانلود کمتر میشه و این از کیفیت دانلود سنتر کم میکنه .

IFACO.Net
June 3rd, 2009, 07:31
سوالی جدیدی که برام پیش اومده :

میگن که گیگا به کپی رایت خیلی حساسه ، درسته ؟ ( مثلا به موزیک های خارجی و کرک نرم افزارها )

دوستانی که از اونجا سرور دارند لطفا در این مورد توضیح کامل بفرمایند.

ممنون

rayannet
June 3rd, 2009, 07:43
خیر , خیلی زیاد حساس نیست من شخصا از گیگا سرور دارم و فایل هایی که نال شده یا کپی رایت رعایت نشده را آپلود کردم و خیلی از کاربرام هم آپلود کردن اما ایرادی تا الان نگرفته.
اما یکبار یک کاربر از سرور ما به چند سرور دیگر در دیگر کشور ها حمله کرده بود سرور ما را خاموش کردند و حتی میخواستند ما را جریمه کنند (30Eur) اما چون باهاشون کار کردیم چند سال باز کردند.

IFACO.Net
June 3rd, 2009, 08:09
خیر , خیلی زیاد حساس نیست من شخصا از گیگا سرور دارم و فایل هایی که نال شده یا کپی رایت رعایت نشده را آپلود کردم و خیلی از کاربرام هم آپلود کردن اما ایرادی تا الان نگرفته.
اما یکبار یک کاربر از سرور ما به چند سرور دیگر در دیگر کشور ها حمله کرده بود سرور ما را خاموش کردند و حتی میخواستند ما را جریمه کنند (30eur) اما چون باهاشون کار کردیم چند سال باز کردند.

رابطشون با ایرانی ها چطوره ؟

شما با هویت کاملا ایرانی ازشون سرور گرفته اید؟

و آیا ساپورت انگلیسی خوبی هم دارند ؟

amirizadi
June 3rd, 2009, 08:12
ساپورتشون زیاد جالب نیست

NovinServer
June 3rd, 2009, 08:23
ساپورتشون زیاد جالب نیست

دوست عزیز ، شرکت گیگا برای پشتیبانی حرفه ای مبلغی ماهانه دریافت می کند . شما یکماه سرویس پشتیبانیش را اجراه کن بعد می فهمی پشتیبانی گیگا چی هست !

IFACO.Net
June 3rd, 2009, 08:29
دوست عزیز ، شرکت گیگا برای پشتیبانی حرفه ای مبلغی ماهانه دریافت می کند . شما یکماه سرویس پشتیبانیش را اجراه کن بعد می فهمی پشتیبانی گیگا چی هست !

ممنون از جوابتون

لطفا در مورد هویت ایرانی و همکاری گیگا با ایرانی ها هم توضیحاتی بفرمایید .

rayannet
June 3rd, 2009, 08:53
گیگا هیچگونه مشکلی با ایران ندارد.
و ما با تلفن های ایران هم باهاشون تماس میگیریم و 100درصد میدونن ایرانی هستیم و میشه تضمین کرد که 100 درصد مشکل تحریم ندارند.
و گیگا بابت هر 15 دقیقه پشتیبانی 30 Eur معال 45.000 تومان میگیرن و شما یکبار بگیرید میفهمید پشتیبانی یعنی چی ...
اگر سوال دیگری بود در خدمتم

rayannet
June 3rd, 2009, 08:54
ساپورتشون زیاد جالب نیست

خوب با این قیمتی که میدن میخوای چطور پشتیبانی ات کنه ؟
شما 15 دقیقه 30 Eur معال 45.000 تومان بدید میفهمید پشتیبانی یعنی چی ...

IFACO.Net
June 3rd, 2009, 10:35
خوب با این قیمتی که میدن میخوای چطور پشتیبانی ات کنه ؟
شما 15 دقیقه 30 eur معال 45.000 تومان بدید میفهمید پشتیبانی یعنی چی ...

فکر نمی کنید 45 هزار تومان برای 15 دقیقه، خیلی زیاده؟!

Nikan
June 3rd, 2009, 12:09
سلام

بله به نظر من هم قیمت 45.000 تومان برای 15 دقیقه یعنی 180.000 برای یک ساعت واقعا مبلغ زیادی است. آنطور که من اطلاع دارم در دیتا سنتر های مختلف قیمت برای پشتیبانی نرم افزاری در حالتی که شما سرور مدیریت نشده ( Self Managed ) داشته باشید بین 50 تا 100 دلار در ساعت است. من تا به امروز همچنین مبلغی را نشنیده بودم

Nikan
June 3rd, 2009, 12:11
گیگا هیچگونه مشکلی با ایران ندارد.
و ما با تلفن های ایران هم باهاشون تماس میگیریم و 100درصد میدونن ایرانی هستیم و میشه تضمین کرد که 100 درصد مشکل تحریم ندارند.

کارمندان قسمت فنی که شما با آنها تلفنی صحبت می کنید آلمانی هستند یا خیر ؟؟ اصولا آلمانی ها سخت انگلیسی صحبت می کنند در این مورد مشکلی برای صحبت تلفنی ندارید ؟؟

rayannet
June 3rd, 2009, 12:25
کارمندان قسمت فنی که شما با آنها تلفنی صحبت می کنید آلمانی هستند یا خیر ؟؟ اصولا آلمانی ها سخت انگلیسی صحبت می کنند در این مورد مشکلی برای صحبت تلفنی ندارید ؟؟

اگر شماره ای که در سایت giga-hosting.net زده تماس بگیری آلمانی صحبت میکنه
اما اگر با شماره ای که در سایت Giga-international.com تماس بگیری انگلیسی صحبت میکنند.

rayannet
June 3rd, 2009, 12:27
سلام

بله به نظر من هم قیمت 45.000 تومان برای 15 دقیقه یعنی 180.000 برای یک ساعت واقعا مبلغ زیادی است. آنطور که من اطلاع دارم در دیتا سنتر های مختلف قیمت برای پشتیبانی نرم افزاری در حالتی که شما سرور مدیریت نشده ( self managed ) داشته باشید بین 50 تا 100 دلار در ساعت است. من تا به امروز همچنین مبلغی را نشنیده بودم

به قول معروف هر چقدر پول بدی آش میخوری !
تعرفه های پشتیبانی دیگر هم حتما دارن بستگی به سطح پشتیبانی و ... داره میتونید برای اطلاعات بیشتر بهشون ایمیل بزنید.
وقتی کسی اشنایی کامل با سرور داشته باشه فکر نکنم دیگه زیاد نیاز به پشتیبانی دیتاسنتر داشته باشه !

NovinServer
June 3rd, 2009, 15:04
سلام مجدد :
ببینید گیگا هاستینگ به دو زبان انگلیسی و المانی با مشتریان از طریق ایمیل و تلفن خدمات پشتیبانی می دهد . مورد دوم هم جهت پشتیبانی و مانیتوریگ توسط شرکت گیگا اصلا نیاز به دادن همچین پولی نیست !

خدمات مانیتورینگ 24 ساعت توسط شرکت ماهانه 9.99 یورو است .
خدمات پشتیبانی فنی هر ساعت 19.99 یرور می باشد .

توجه داشته باشید ، خدمات مانیتوریگ به این صورت است که سرور شما را بیست و چهار ساعت بازبینی می کنند و هر اتفاقی رخ دهد مانند ( کراش کردن سرور ، دی داس شدن و ... ) سریعا گیگا مشکل را حل می کند و گزارش کار خود را ایمیل می کند ولی خدمات پشتیبانی فنی به این صورت هست که مثلا می گویید سرور من فلان جا مشکل داره حل کنید و کلیه سرویس ها چه از لحاظ امنیتی و ... ابدیت کنید ... انها تا یک ساعت در خدمت شما هستند و مشکلات و کارهای شما را انجام می دهند .

Vahid
June 4th, 2009, 10:09
روی خود سرور چه ساپورتی میدند؟

WGB
June 10th, 2009, 10:46
http://host-tracker.com/website-monitoring-stats/2719241-2719245-2719252-2719255/lvuc/

خودتون نظر بدید

mehdi24
June 10th, 2009, 12:29
آقایان ببخشید
ولی این گیگا مثل اینکه حالش خوب نیست. سایتی که مربوط به یه دیتاسنتر بزرگ هست صفحه اولش یه عکس ناجور داره ها

IFACO.Net
June 10th, 2009, 13:18
فیلتر میشه حالش جا میاد .... :109:

rayannet
June 10th, 2009, 16:43
باید خدمت شما عرض کنم که اونجا ایران نیست !!!
واسه ما ایرانی ها که جنبه چنین چیزی رو نداریم نباید باشه !!! اما واسه کشور های پیشرفته فکر نکنم از این عکس 2*3 هم ... و واسه دیگر کشور ها اصلا حتی نگاهش هم نمیکنن اما متاسفانه ایران ....

NovinServer
June 10th, 2009, 16:46
http://host-tracker.com/website-monitoring-stats/2719241-2719245-2719252-2719255/lvuc/

خودتون نظر بدید

تشکر از امار گیریتون ! اما ما که چیزی حس نکردیم رفته باشیم پایین :)):))
این گزارش کار مانیتور من که ایمیل شده بود :

Dear Novin Server Webhosting Company (username: Novin2006),

From: Jun 01 2009 12:00 AM (GMT +3:30)
To: Jun 08 2009 12:00 AM (GMT +3:30)

1. Novin Germany Server (novinserver.com) HTTP Test (Port 80)
- uptime: 100.000%
- downtime: 00min
- outage: 0

To stop receiving Weekly Uptime Report, please login to your account, go
to "Contacts" and update your preferences.

http://monitor.porazh.com

NovinServer
June 10th, 2009, 16:54
آقایان ببخشید
ولی این گیگا مثل اینکه حالش خوب نیست. سایتی که مربوط به یه دیتاسنتر بزرگ هست صفحه اولش یه عکس ناجور داره ها

فیلتر میشه حالش جا میاد .... :109:

چه شه به این خوشکلی :-p
منم باید یک سایت ان طوری بزنم :-* چون طرف دار های این طور مسائل خیلی خیلی زیاد هستند و میلیاردر می شوم:))

بابا یک عکس نیم رخ گذاشته همه امدید می گویید وای وای عکس بد عکس بد :))

با ایشون موافق هستم :

باید خدمت شما عرض کنم که اونجا ایران نیست !!!
واسه ما ایرانی ها که جنبه چنین چیزی رو نداریم نباید باشه !!! اما واسه کشور های پیشرفته فکر نکنم از این عکس 2*3 هم ... و واسه دیگر کشور ها اصلا حتی نگاهش هم نمیکنن اما متاسفانه ایران ....

IFACO.Net
June 10th, 2009, 19:25
چه شه به این خوشکلی :-p
منم باید یک سایت ان طوری بزنم :-* چون طرف دار های این طور مسائل خیلی خیلی زیاد هستند و میلیاردر می شوم:))

بابا یک عکس نیم رخ گذاشته همه امدید می گویید وای وای عکس بد عکس بد :))

با ایشون موافق هستم :

خسته نباشید .... !

rayannet
June 10th, 2009, 19:55
ببخشید من تازه این عکس و دیدم قبلا یک جور دیگه بود!!
خوبه حالا حداقل سانسور اش کرده.

Sajad
June 11th, 2009, 05:44
چه بحثایی میکنید ها !!!

Vahid
June 11th, 2009, 05:53
العان دارید بحث تخصصی میکنید در مورد giga?
ادامه بدید پاک میکنم تاپیک رو

WGB
June 11th, 2009, 07:27
تشکر از امار گیریتون ! اما ما که چیزی حس نکردیم رفته باشیم پایین :)):))
این گزارش کار مانیتور من که ایمیل شده بود :

dear novin server webhosting company (username: Novin2006),

from: Jun 01 2009 12:00 am (gmt +3:30)
to: Jun 08 2009 12:00 am (gmt +3:30)

1. Novin germany server (novinserver.com) http test (port 80)
- uptime: 100.000%
- downtime: 00min
- outage: 0

to stop receiving weekly uptime report, please login to your account, go
to "contacts" and update your preferences.

Http://monitor.porazh.com

دوست عزیز بنده که آمار رو دست کاری نکردم.

پس مانیتورینگ شما مشکل داره عزیزم

Nikan
June 11th, 2009, 09:03
سلام

در مورد عکس صفحه اول سایت گیگا جددا متاسفم. من اولین بار است که دیتا سنتری می بینم که همچنین تبلیغی دارد .

با تشکر

NovinServer
June 11th, 2009, 17:53
سلام

در مورد عکس صفحه اول سایت گیگا جددا متاسفم. من اولین بار است که دیتا سنتری می بینم که همچنین تبلیغی دارد .

با تشکر

این نشانه برتری نبست دیگر دیتاسنتر هاست >:)
دیتا سنتر فقط و فقط گیگا هاستینگ <:-p ( :64: کم پول بده | :55: کیفیت از امریکا هم بهتره )

NovinServer
June 11th, 2009, 17:59
دوست عزیز بنده که آمار رو دست کاری نکردم.

پس مانیتورینگ شما مشکل داره عزیزم

دوست عزیز ؛ من در روز اکثرا انلاین هستم ! اصلا ندیدم سرورم پایین باشه :53::105:
از کجا معلوم خود سایت هاست تراکر دان نشده باشد ! :105:
به هر حال من راضی راضی هستم و دان هم نشدم :73:

من 5 دقیقه دان شوم 4 تا سرویس به من گزارش می دهد ! حالا یکیش خراب دو تاش خراب همش که خراب نیست !

حالا مال من هیچ ، این هم گزارش پرشین هویز : http://www.forum.persianwhois.com/thread173.html
عزیز ، سرویس هاست تراکر مشکل داره ...

[ من از گیگا هاستینک و سیاستش کاملا راضی هستم و این نظر من نیست بلکه مشتریان و شرکت های دیگر هم هست ]

کلیه دوستان سعی نکنید با منحرف کردن بعضی از تصاویر که گیگا گذاشته و اپتایم و پشتیبانی و ... گیگا رو خراب کنید ! گیگا هر چی باشه ما راضی هستیم ... :53: شما شک دارید بگیرید امتحان کنید

Kambiz
June 11th, 2009, 17:59
باز بحث به بی راهه رفت کل تاپیکو خوندم معلوم نیست موضوع چی هست در مورد همه چی اسپم دادین :))

NovinServer
June 11th, 2009, 18:02
العان دارید بحث تخصصی میکنید در مورد giga?
ادامه بدید پاک میکنم تاپیک رو

وحید جان ، اگر صلاح دانستی تاپیک رو Lock کن ! :53:

Vahid
June 11th, 2009, 21:11
صلاح میدوم تذکز بدم در مورد مبحث بحث بشه

NovinServer
June 11th, 2009, 21:14
صلاح میدوم تذکز بدم در مورد مبحث بحث بشه

تذکر بده در مورد دیتاسنتر بحث شود نه تصاویر داخل سایت گیگا :))
اینها گیر دادن به چیزه دیگه و مشکلشون دیتاسنتر نیست :53:

NovinServer
June 11th, 2009, 21:18
ماشا الله گیگا :

http://www.giga-international.com/img/rz_crit/Eingang_w1.jpg
http://www.giga-international.com/img/rz_crit/Drehtuer_w1.jpg
http://www.giga-international.com/img/rz_crit/Enten_w1.jpg

http://www.giga-international.com/img/rz_crit/CIMG3332.JPG
http://www.giga-international.com/img/rz_crit/CIMG3370.JPG
http://www.giga-international.com/img/rz_crit/CIMG3337.JPG
http://www.giga-international.com/img/rz_crit/CIMG3340.JPG

NovinServer
June 11th, 2009, 21:20
http://www.giga-international.com/img/rz_crit/CIMG3356.JPG
http://www.giga-international.com/img/rz_crit/CIMG3339.JPG
http://www.giga-international.com/img/rz_crit/CIMG3346.JPG
http://www.giga-international.com/img/rz_crit/CIMG3350.JPG
http://www.giga-international.com/img/rz_crit/CIMG3344.JPG
http://www.giga-international.com/img/rz_crit/rack_01.jpg
http://www.giga-international.com/img/rz_crit/CIMG3353.JPG
http://www.giga-international.com/img/rz_crit/CIMG3359.JPG
http://www.giga-international.com/img/rz_crit/CIMG3373.JPG

Vahid
June 11th, 2009, 21:20
این عکس ها هیچ دلیلی بر اینکه این دیتا سنتر Giga هست نمیشه
منم میتونم از این عکس ها بزارم
کن جایی توی این عکس لوگی گیگا رو نمیبینم

NovinServer
June 11th, 2009, 21:23
http://www.giga-international.com/img/rz_crit/CIMG3366.JPG

http://www.giga-international.com/img/rz_crit/CIMG3363.JPG

http://www.giga-international.com/img/rz_crit/CIMG3382.JPG

http://www.giga-international.com/img/rz_crit/CIMG3375.JPG

http://www.giga-international.com/img/rz_crit/CIMG3383.JPG

http://www.giga-international.com/img/rz_crit/CIMG3393.JPG

http://www.giga-international.com/img/rz_crit/CIMG3321.JPG

http://www.giga-international.com/img/rz_crit/CIMG3327.JPG

http://www.giga-international.com/img/rz_crit/180420091079.jpg

http://www.giga-international.com/img/rz_crit/180420091081.jpg

http://www.giga-international.com/img/rz_crit/CIMG3306.JPG

http://www.giga-international.com/img/rz_crit/CIMG3309.JPG

NovinServer
June 11th, 2009, 21:24
این عکس ها هیچ دلیلی بر اینکه این دیتا سنتر giga هست نمیشه
منم میتونم از این عکس ها بزارم
کن جایی توی این عکس لوگی گیگا رو نمیبینم

گیگا بهترین دیتاسنتر هستش ! چون من خودم سرور دارم و ازش راضی هستم !
پرشین هویز بیش از 7 سرور تو المان داره ! دیگر دوستان هم هستند و همه راضی اند !

Vahid
June 11th, 2009, 21:37
میشه ثابت کنید این عکس ها مربوط به giga میشه؟

NovinServer
June 12th, 2009, 05:08
میشه ثابت کنید این عکس ها مربوط به giga میشه؟

1 ) ادرس عکس ها مربوط به سایت خود گیگا است .
2 ) ادرس http://www.giga-international.com/rechenzentrum.php کاملا اثبات می کند .

فقط گیگا هاستینگ آلمان :77:=)):o):o):o)

Kambiz
June 12th, 2009, 06:59
1 ) ادرس عکس ها مربوط به سایت خود گیگا است .
2 ) ادرس http://www.giga-international.com/rechenzentrum.php کاملا اثبات می کند .

فقط گیگا هاستینگ آلمان :77:=)):o):o):o)

یعنی از آمریکا هم بهتره ؟

Roka
June 12th, 2009, 07:26
والا دوستان من الان حدود 6 ماهی میشه با این دیتاسنتر دارم کار میکنم . تا حالا قطعی نداشته . حدود 3-2 ماه پیش به من ایمیل زدند که فلان شب به مدت 3 ساعت سرور شما خاموش میشه و به مرکز جدید منتقل میشه !!
قبل و بعد از این قضیه هیچ مشکلی نداشته .
از نظر پشتیبانی هم من که هر موقع ایمیل زدم خیلی زود جواب دادند و کی گفته فقط آلمانی جواب میدند ؟
شما در حال حاضر به هر جای دنیا که بری مردمش انگلیسی بلدند ! و شرکت گیگا هم خارج از قضیه نیست !
اما در مورد خاموش کردن . در جواب شما دوست من . شما کارتو درست انجام بده ! هیچ مشکلی پیش نمیاد !
اکثر دیتاسنتر ها به کار هایی مثل اسپم یا نصب سیستم هایی مثل vb یا whmcs خیلی گیر میدند ( هیچ کس نمیاد به خاطر شما اعتبار شرکت خودشو زیر سئوال ببره ) و مخصوصا شرکت گیگا که توی آلمان هست ( که شرایط رعایت قوانین در این کشور نیاز نیست من بگم چجوریاست ) خیلی برخورد میکنند با این قضیه !
من که واقعا راضی هستم . البته چند جائی دیدم که هارد سوخته و این حرف ها . در جواب هم باید بگم بازم مشکل از شماست ! شمائی که سرور منجر هستید باید بدونید هر مشکلی ممکن هست پیش بیاد و وظیفه دارید نسخه پشتیبانی ( بک آپ ) از اطلاعات سرورتون بگیرید !

از نظر هزینه هم که عالی هست !

یعنی از آمریکا هم بهتره ؟

بله از چندین جهت بهتر از امریکاست !
مهم ترین دلیل : ما در تحریم این کشور هستیم و هر مشکلی که پیش بیاد نمیتونیم اقدام خواصی بکنیم و هر بلائی بخوان سرمون میارند و میگند که شما تحریم هستید !

من از دیتاسنتر های امریکای با دوتاش کار کردم یکی د پلنت که حدود 200 دلار منو بالا کشید ( حالا شاید جمله مناسبی نباشه ولی بعد از تحویل گرفتن سرور با این وجود که گفته بودم ایرانی هستم و خودشون گفتند که ما مشکلی نداریم و ایمیلشون رو هم دارم که این حرف رو زدند ولی بعد از تحویل دادن سرور یه هو سرور خاموش شد و به من ایمیل زدند که شما ایرانی هستی و ما به ایرانیان سرویس نمیدیم و منم هیچ کاری نتونستم بکنم ! )
یکی هم ایکس ال هاست . که تا حالا مشکل خواصی پیش نیومده ! ولی این شرکت هم نمیشه روش زیاد حساب کرد . فردا یا هر روز دیگه که بخواد قانوناً میتونه سرور مارو ببنده و ما هیچ کاری نمیتونیم بکنیم !

از دیگر مزیت هاش : هزینه کمتر و پهنای باند نا محدود هست

ببینید اصلا خودمون رو گیج نکنیم . الان توی ایران هم سرور راه اندازی کردند و آپتایمش خوب بوده ! الان فقط بحث پشتیبانی و هزینه باید ملاک باشه که کدوم شرکت خوب ارائه میده !

من که به شخصه از این شرکت راضی هستم و توصیه میکنم.
موفق باشید

rayannet
June 12th, 2009, 08:15
از هیچکدام از سرویس دهنده آمریکایی نمیشه اعتماد کرد. حتی همین ال ایکس هاست و ... که در انجمن هم خیلی تبلغ اش میکنن اما چند روزی مشکل نداره اگر مجدد احمدی نژاد ریس جمهور بشه 100% اونا هم با ایران مشکل پیدا میکنن و همه سرور ایران را تحریم میکنند.
ایا اونی که تضمین میده 100% سرور تحریم نمیشه اگر صبح از خواب بیدار شدی و دیدی سرور ات خاموش هست و گفتن شما ایرانی هستی نمیتونیم بهتون سرویس بدیم میخواین چیکار کنید ؟ پس اینکار یک ریسک بزرگ است.
چون قوانین امریکا هیچوقت معلوم نیست و هر روز برای خود یک قانونی دارند. و اگر امریکا دستور بده باید اینا هم اجرا کنند اینا که دست خودشون نیست مجبور هستن !!!!
پس بهترین گزینه Giga میتونه باشه

__OMID__
June 12th, 2009, 11:40
منم از گیگا 1 سرور لینوکس دارم در کل راضی هستم .

WGB
June 12th, 2009, 11:48
از هیچکدام از سرویس دهنده آمریکایی نمیشه اعتماد کرد. حتی همین ال ایکس هاست و ... که در انجمن هم خیلی تبلغ اش میکنن اما چند روزی مشکل نداره اگر مجدد احمدی نژاد ریس جمهور بشه 100% اونا هم با ایران مشکل پیدا میکنن و همه سرور ایران را تحریم میکنند.
ایا اونی که تضمین میده 100% سرور تحریم نمیشه اگر صبح از خواب بیدار شدی و دیدی سرور ات خاموش هست و گفتن شما ایرانی هستی نمیتونیم بهتون سرویس بدیم میخواین چیکار کنید ؟ پس اینکار یک ریسک بزرگ است.
چون قوانین امریکا هیچوقت معلوم نیست و هر روز برای خود یک قانونی دارند. و اگر امریکا دستور بده باید اینا هم اجرا کنند اینا که دست خودشون نیست مجبور هستن !!!!
پس بهترین گزینه giga میتونه باشه

ایکس ال هاست میشه با قرداد رسمی ازشون شکایت کرد.چون توی ایران نمایندگی داره.

WGB
June 12th, 2009, 11:56
منم از گیگا 1 سرور لینوکس دارم در کل راضی هستم .

دوست عزیز اگه شما 1 سرور از گیگا دارید بنده از دیتاسنتر های آمریکا و اروپا نزدیک به 40 تا سرور دارم.

یه بار گفتم باز هم میگم

بترتیب من با دیتا سنتر های زیر کار کردم

1.VersaWeb
2.iWeb
3.XLHost

جدیدا دارم کارم رو با LeaseWeb و iWeb آغاز میکنم.

وای تا حالا ندیدم و نشده که ایمیل بزنن بکن فلان ساعت به مدت فلان ساعت دان تایم داریم.

مگه ایرانه که اعلام میکنن بدلیل کمبود بارندگی سال جاری روزانه 1 ساعت قطعی برق داریم.

مگه ایرانه که سالی 1000 بار فیبر نوری پاره بشه.

چرا این دیتا سنتر ها مثل گیگا نیستند.

تجدید نظر کن.

Roka
June 12th, 2009, 12:12
دوست عزیز اگه شما 1 سرور از گیگا دارید بنده از دیتاسنتر های آمریکا و اروپا نزدیک به 40 تا سرور دارم.

یه بار گفتم باز هم میگم

1.versaweb
2.iweb
3.xlhost

جدیدا دارم کارم رو با leaseweb و iweb آغاز میکنم.

وای تا حالا ندیدم و نشده که ایمیل بزنن بکن فلان ساعت به مدت فلان ساعت دان تایم داریم.

مگه ایرانه که اعلام میکنن بدلیل کمبود بارندگی سال جاری روزانه 1 ساعت قطعی برق داریم.

تجدید نظر کن.

والا اگر منظورتون حرفای من باشه که فکر کنم اگر چند لحظه وقتتو صرف خوندن میکردی به جای نوشتن بهتر بود !
بعضی ها میگند که هر موقع بخواد خاموش میکنه . در صورتی که 2-3 روز قبل از اینکه سرور منو به مکان جدید منتقل کنند اطلاع دادند و حتی ساعت پایین اومدن سرور رو هم اطلاع دادند . فکر نکنم ربطی به برق ایران و پاره شدن فیبر نوری توی ایران داشته باشه !

خب شما با این دیتاسنتر ها کار کردی. خوب کاری کردی . خوب بودند . خب به سلامت ! . دلیلی نمیبینم با دیتاسنتری که باهاش کار نکردید اینجوری در موردش حرف بزنید و به صورت غیر مستقیم توهین کنید بهش !!

لطفاً به حرف هائی که میزنید یه خورده دقت کنید !

راستی میشه بپرسم ما چجور میتونیم شرکتی که توی یک کشوری هست که ما سالانه چندین بار کشورشون رو شیطان مینامیم و تظاهرات میکنیم در موردشون و اونها هم از بالا تا پائین میگند که ایران تحریم هست چجوری شکایت کنیم ؟ به کی شکایت کنیم ؟
اگر دادگاه ایران بریم که حتی ممکنه بگیرندمون و بگند که چرا با کشور بیگانه داد و ستد میکنید و از این حرف ها !
من نمیدونم شما چرا هر چیز رو همون لحضه اول در موردش نظر میدید !!!
من که گفتم خودمم با این دیتاسنتر کار میکنم و چندید سرور دارم و مشکل خواصی ندیدم ولی هیچ تضمینی نیست و مهم تر از همه این تاپیک در مورد خوبی ها و بدی های گیگا هاستینگ باید بحث شه . نه اینکه شما با فلان دیتاسنتر کار کردید و خوب است یا نه !!!

موفق باشید:53:

rayannet
June 12th, 2009, 12:48
مثل اینکه اکثرا با گیگا مخالفن فکر کنم دلیل اش هم اینه که قیمت پایین و پهنای باند نامحدود میده هر کس هر جای دیگه سرور میگیره با این دیتا سنتر مخالفت میکنه.

در ضمن اون DownTime که شما اینقدر شلوغش میکنید به دلیل جابجایی چند سرور از دیتا سنتر فرانکفورت به مونیخ بود. که بدون مشکل بعدش سرور ها اومد بالا .
راستی شما که 40 تا سرور داری چرا دیتا سنتر راه اندازی نمیکنی ؟ :71:

اما بزودی منتظر این حوادث غیر قابل پیش بینی باش که شب میخوابی صبح میبینی سرور بالا نیومد و اون وقت پاشو برو آمریکا واسه سرورهات :71:
چون هیچکس نمیتونه تضمین کنه که سرور من در کشور های اروپایی تحریم نمیشن ! این حرف یه کم ظنره !
چون امریکا هر روز یک قوانینی داره و قانون درست حسابی نداره فردا اگر اعلام کرد هر چه سرور ایرانی هست ببینید شما میخواید چیکار کنید ؟ اگر سوال این جواب من بدی ممنون میشوم

WGB
June 12th, 2009, 13:06
والا اگر منظورتون حرفای من باشه که فکر کنم اگر چند لحظه وقتتو صرف خوندن میکردی به جای نوشتن بهتر بود !
بعضی ها میگند که هر موقع بخواد خاموش میکنه . در صورتی که 2-3 روز قبل از اینکه سرور منو به مکان جدید منتقل کنند اطلاع دادند و حتی ساعت پایین اومدن سرور رو هم اطلاع دادند . فکر نکنم ربطی به برق ایران و پاره شدن فیبر نوری توی ایران داشته باشه !

خب شما با این دیتاسنتر ها کار کردی. خوب کاری کردی . خوب بودند . خب به سلامت ! . دلیلی نمیبینم با دیتاسنتری که باهاش کار نکردید اینجوری در موردش حرف بزنید و به صورت غیر مستقیم توهین کنید بهش !!

لطفاً به حرف هائی که میزنید یه خورده دقت کنید !

راستی میشه بپرسم ما چجور میتونیم شرکتی که توی یک کشوری هست که ما سالانه چندین بار کشورشون رو شیطان مینامیم و تظاهرات میکنیم در موردشون و اونها هم از بالا تا پائین میگند که ایران تحریم هست چجوری شکایت کنیم ؟ به کی شکایت کنیم ؟
اگر دادگاه ایران بریم که حتی ممکنه بگیرندمون و بگند که چرا با کشور بیگانه داد و ستد میکنید و از این حرف ها !
من نمیدونم شما چرا هر چیز رو همون لحضه اول در موردش نظر میدید !!!
من که گفتم خودمم با این دیتاسنتر کار میکنم و چندید سرور دارم و مشکل خواصی ندیدم ولی هیچ تضمینی نیست و مهم تر از همه این تاپیک در مورد خوبی ها و بدی های گیگا هاستینگ باید بحث شه . نه اینکه شما با فلان دیتاسنتر کار کردید و خوب است یا نه !!!

موفق باشید:53:

XLHost.ir

این سایت نماینذگی رسمی XLHost توی ایران.قرداد ببند تا ببینی میتونی شاکی بشی یا نه

WGB
June 12th, 2009, 13:08
مثل اینکه اکثرا با گیگا مخالفن فکر کنم دلیل اش هم اینه که قیمت پایین و پهنای باند نامحدود میده هر کس هر جای دیگه سرور میگیره با این دیتا سنتر مخالفت میکنه.

در ضمن اون DownTime که شما اینقدر شلوغش میکنید به دلیل جابجایی چند سرور از دیتا سنتر فرانکفورت به مونیخ بود. که بدون مشکل بعدش سرور ها اومد بالا .
راستی شما که 40 تا سرور داری چرا دیتا سنتر راه اندازی نمیکنی ؟ :71:

اما بزودی منتظر این حوادث غیر قابل پیش بینی باش که شب میخوابی صبح میبینی سرور بالا نیومد و اون وقت پاشو برو آمریکا واسه سرورهات :71:
چون هیچکس نمیتونه تضمین کنه که سرور من در کشور های اروپایی تحریم نمیشن ! این حرف یه کم ظنره !
چون امریکا هر روز یک قوانینی داره و قانون درست حسابی نداره فردا اگر اعلام کرد هر چه سرور ایرانی هست ببینید شما میخواید چیکار کنید ؟ اگر سوال این جواب من بدی ممنون میشوم

بنده با چند تا دیتا سنتر کار میکنم و علت اصلی اوم هم همین موضوع است.بابت تحریم شما چه ضمانتی میدی که گیگا تحریم نکنه.XLHost حداقل میشه گفت نمایندگی ایران داره. گیگا هم داره؟

rayannet
June 12th, 2009, 13:19
تا اونجایی که ما اطلاع داریم امریکا , ایران را تحریم کرده نه آلمان

WGB
June 12th, 2009, 13:43
تا اونجایی که ما اطلاع داریم امریکا , ایران را تحریم کرده نه آلمان

اشتباهتون همینه.
شرکت زیمنس به ایران قطعات برای نیروگاه نمیده. به این میگن تحریم.
راجب سیاست بحث نکیم.بحث راجب گیگا است.
بزرگترین مشکل گیگا پایین بودن پورتش است (به گفته خودتون 10 گیگابایت)

الان کمترین پورتی که من توی دیتا سنتر های معروف آمریکا دیدم مربوط به Cari.Net است که 14 گیگابایت.

در صورتی که گیگا 10 گیگابایت.این یعنی قدرت مانور پایین.
پهنای نامحدود هم توی دیتاسنتر های آمریکایی وجود دارن مثل Caro,FDC,...

پهنای باند نامحدود نشانه کیفیت نیست.بعدشم این همه میگید قیمت ارزون اولا که هزینه Setup بالایی میگیره.

پلن اول گیگا که عملا توی ایکس ال باطل شده به حساب میاد
پلن دوم : CPU: DUAL 2 x P3 1,2 Ghz (واقعا زشته)
پلن سوم رو بنده بهتون میدم 90000 تومان
پلن چهرم : حدود 105000 تومان اگه سی پی یو این مدل تمام نشده باشه(بدون Setup Fee)
پلن پنجم : با 8 گیگابایت رم اصلا ایکس ال نمیده
پلن ششم : این سی پی یو پایین رو اصلا ارائه نمیدن.

NovinServer
June 12th, 2009, 14:49

یه بار گفتم باز هم میگم

1.VersaWeb
2.iWeb
3.XLHost

تجدید نظر کن.

دوست عزیز ، سرویس امریکا به هیچ وجهی بدرد نمی خوره !
بنده یک مبلغی را واریز کردم به حساب XL HOST برای خرید VPS Windows برای همین اقای __Omid__ که توی انجمن خدمتشون هستید ! پول بنده رو گرفت و گفت ایرانی هستید و تحریم کرد جالبه بدونید 2 ساعت بعدش پی پال من هم بسته و لیمیت شد !

ببینید دیتاسنتر آمریکا هر جا می خواهد باشه ! اگر سایت ایرانی یا سرور ایرانی پشتیبانی کنه باید ببنده اگر نبنده راحت می توانید به Officer اون منطقه ایمیل و شکایت کنید که فورا می ایند دیتاسنتر جرامه شدید می کنند ! من تا الان این کار نکردم اما همکاران من کردند !

سرورهای گیگا همان طور که فهمیدید از همه دیتاسنتر ها برای ایران بهتر است ! فرضا اگر قعطی کوتاهی هم داشته باشه که اصلا این طور نیست در عوض پهنای باند نامحدود داره که توی امریکا پیدا نمی شه ! گیگا هاستینگ هم ارزون می ده هم پهنای باند نامحدودو بدون تحریم !

گیگا :69:گیگا :69:گیگا :69:گیگا :69:گیگا :69:

NovinServer
June 12th, 2009, 14:52
اشتباهتون همینه.
شرکت زیمنس به ایران قطعات برای نیروگاه نمیده. به این میگن تحریم.
راجب سیاست بحث نکیم.بحث راجب گیگا است.
بزرگترین مشکل گیگا پایین بودن پورتش است (به گفته خودتون 10 گیگابایت)

الان کمترین پورتی که من توی دیتا سنتر های معروف آمریکا دیدم مربوط به cari.net است که 14 گیگابایت.

در صورتی که گیگا 10 گیگابایت.این یعنی قدرت مانور پایین.
پهنای نامحدود هم توی دیتاسنتر های آمریکایی وجود دارن مثل caro,fdc,...

پهنای باند نامحدود نشانه کیفیت نیست.بعدشم این همه میگید قیمت ارزون اولا که هزینه setup بالایی میگیره.

پلن اول گیگا که عملا توی ایکس ال باطل شده به حساب میاد
پلن دوم : Cpu: Dual 2 x p3 1,2 ghz (واقعا زشته)
پلن سوم رو بنده بهتون میدم 90000 تومان
پلن چهرم : حدود 105000 تومان اگه سی پی یو این مدل تمام نشده باشه(بدون setup fee)
پلن پنجم : با 8 گیگابایت رم اصلا ایکس ال نمیده
پلن ششم : این سی پی یو پایین رو اصلا ارائه نمیدن.

دوست عزیز ، اولا تحریم های اینترنتی با فرستادن قطعات ماشین و هواپیما فرق می کنه ;;)
ثانیا گیگا پورتش را از 10 گیگابایت به 100 گیگابایت افزایش داده است .
پهنای باند نامحدودش هم خوبه کیفیتش هم عالی هست . B-)

در ضمن به همه سرورهاش هم پورت 100mbps میده با سرعت فوق الاده ! مانند امریکا نمی اید بگویید اگر 100mbps می خواهی ماهانه 30$ بده !

WGB
June 12th, 2009, 16:49
متن کامل خبر هم که برای کاربران خود زدم برای شما هم می زنم :

به دلیل تغییرات فنی در ساختار فیزیکی ساختمان و شبکه دیتاسنتر آلمان جهت افزایش پهنای باند به 10gbps و تعویض سوئیچ ها و روترهای بستر ارتباطی در "گیگا دی سی" شهر مونیخ به اطلاع می رساند در نیمه شب تاریخ 21 آپریل 2009 ساعت 2 الی 8 صبح به وقت ایران کلیه سرورهای واقع در دیتاسنتر گیگا کشور آلمان خاموش خواهد شد. این تغییرات و downtime از طرف دیتاسنتر بوده و تاریخ آن غیر قابل تغییر است. پس از تغییرات سرورها روشن و به کارکرد عادی خود ادامه خواهند داد.

متن ارسالی دیتاسنتر در این خصوص:

Dear ladies and gentlemen,

with this e-mail we would like to inform you that during the night of the 20th to the 21st of april (monday to tuesday during the next week), your colocated server will be moved to our new datacenter. With the launch of our new high-tech datacenter, which will have space for at least 4000 servers, we reach a new milestone for our customers. After the move, there will be a multitude of advantages – some of them are listed below.

We ask for your understanding that, for this one-time move, your server will have to be shut down and be offline for a few hours. Of course we will do our best to minimize this offtime and take care that your server is properly restarted after the move has been completed. To minimize service interruption, we have scheduled these tasks to be performed during nighttime hours. Should it be necessary, we would like to ask you to prepare your operating system accordingly so that the subsequent restart will work flawlessly. In 95% of all cases no action is required to achieve this.

This move only affects servers located in our datacenter in munich. No servers in frankfurt will be affected, these will be moved at the end of april. Of course, customers with servers in frankfurt will be notified when they will be affected!

We ask for your understanding in this matter and would appreciate it very much if you could - for the time of the move and the period directly afterwards - limit notification of our support department to one e-mail per incident (support@giga-international.com). As soon as the move has been completed, we will take care of all problems (if there are any) successively. We strive to do this as fast and efficiently as possible. Please do not call us within this time or send repeated e-mails. Only by this you can ensure that your request will be taken care of as soon as possible.

As mentioned, there is a multitude of advantages which our customers will benefit from after the move:

- your new server location: After a planning and construction phase of almost one year we are proud to be able to host your server in a high-tech datacenter with multiple redundant fiber uplinks, a massively optimized double floor and therefore highly efficient climatization system, all operated by giga-international for its customers

- long term cost advantage through the use of energy-efficient technology such as climatization with freecooling, which we will pass on to you

- further improvement of our service; 365 days a year from 8 am to 11 pm via telephone and e-mail, only one story above the datafloor

- an even faster uplink to the internet for your server: We have – exclusively for this new location – improved our network through the use of premium cisco switches and routers and an internet uplink of 10 gbit/s which will be expanded further through the introduction of new carriers in the future

- more details and further media regarding our new datacenter will be put on our website within the next few weeks

we promise you that with our new location, an even better product will be created for you – it will be worth it!
If you have any questions, please feel free to contact our service team.

طبق این حرفتون 10 گیگابایت نه 100 گیگابایت

WGB
June 12th, 2009, 17:08
دوست عزیز ، سرویس امریکا به هیچ وجهی بدرد نمی خوره !
بنده یک مبلغی را واریز کردم به حساب XL HOST برای خرید VPS Windows برای همین اقای __Omid__ که توی انجمن خدمتشون هستید ! پول بنده رو گرفت و گفت ایرانی هستید و تحریم کرد جالبه بدونید 2 ساعت بعدش پی پال من هم بسته و لیمیت شد !

ببینید دیتاسنتر آمریکا هر جا می خواهد باشه ! اگر سایت ایرانی یا سرور ایرانی پشتیبانی کنه باید ببنده اگر نبنده راحت می توانید به Officer اون منطقه ایمیل و شکایت کنید که فورا می ایند دیتاسنتر جرامه شدید می کنند ! من تا الان این کار نکردم اما همکاران من کردند !

سرورهای گیگا همان طور که فهمیدید از همه دیتاسنتر ها برای ایران بهتر است ! فرضا اگر قعطی کوتاهی هم داشته باشه که اصلا این طور نیست در عوض پهنای باند نامحدود داره که توی امریکا پیدا نمی شه ! گیگا هاستینگ هم ارزون می ده هم پهنای باند نامحدودو بدون تحریم !

گیگا :69:گیگا :69:گیگا :69:گیگا :69:گیگا :69:

دوست عزیز
شما میگید XLHost تحریمتون کرده.پس چرا بنده این اتفاق برام نمی افته.
فرمودیدPaypal شما لیمیت شده : (شما هنوز اینقدر کم اطلاع هستید که نمیدونید لیمیت شدن به این مسائل ربطی نداره.چرا پی پل بنده لیمیت نمیشه.)
راجب تحریم بنده با سعید خرازی تلفنی صحبت کردم.ایشون راجب مسائل تحریم وکیلشون تمامی کارهای لازم رو انجام دادن.حتی قرار برای بنده سرور رو خودشون از شرکت DELL خریداری کنند.اگه از تحریم ترسی بود 100% مثل کارهایی که درخواست کردیم و انجام نشدو این موضوعات مسائل هم انجام نمیدادند.

Sajad
June 12th, 2009, 17:48
فرضا اگر قعطی کوتاهی هم داشته باشه که اصلا این طور نیست

لطف کنید یکم کمتر غیرتی برخورد کنید تا بشه تصمیم درستی گرفت...

الان گیگا چند تا سرور داره؟
چند تا سرور ایرانی اونجاست؟

آمار فرضی و حدودی لازم نیست بدید. اگه براتون مقدوره آمار واقعی ارائه کنید.

NovinServer
June 12th, 2009, 20:34
طبق این حرفتون 10 گیگابایت نه 100 گیگابایت

دوست عزیز بازم رانک های و پورتاش را برای پشتیبانی بیشتر سرورها بدلیل استقبال زیاد افزایش داده :69:
در ضمن چون رانک ها زیاد شده فروش ویژه تری گذاشتند سرورها رو ارزون اروزن می دهند تا مردم عشق کنند ;;)

NovinServer
June 12th, 2009, 20:42
دوست عزیز
شما میگید XLHost تحریمتون کرده.پس چرا بنده این اتفاق برام نمی افته.
فرمودیدPaypal شما لیمیت شده : (شما هنوز اینقدر کم اطلاع هستید که نمیدونید لیمیت شدن به این مسائل ربطی نداره.چرا پی پل بنده لیمیت نمیشه.)
راجب تحریم بنده با سعید خرازی تلفنی صحبت کردم.ایشون راجب مسائل تحریم وکیلشون تمامی کارهای لازم رو انجام دادن.حتی قرار برای بنده سرور رو خودشون از شرکت DELL خریداری کنند.اگه از تحریم ترسی بود 100% مثل کارهایی که درخواست کردیم و انجام نشدو این موضوعات مسائل هم انجام نمیدادند.

من XL Host دو زار هم براش ارزش قائل نمی شوم !
بنده پول را واریز کردم به شرکت پرشین هویز که ایشون زحمت بکشه برای بنده سرور را خریداری بکند بعد از پرداخت XL Host می گویید این چه نوع پی پالی هست !!!!!!!! شما نمی توانید سرویس بگیرید :))=))=))

واقعا خنده اور هست ! شرکت پرشین هویز با پی پال خودش کلیه سرویس ها ، پنل دامنه و ... شارژ می کند چگونه این پی پال قبول نیست ! پشتیبانی این شرکت 3 روزه یکبار است ! تا اونجایی که من خودم اونجا ثبت نام کردم و درخواست کردم روز های دوشنبه و چهارشنبه فقط جواب می دهند (:|

کاری به این چیزها ندارم ! سرعت گیگا از XL Host خیلی خیلی بیشتر هست :-> این رو من تست کردم و هیچ وقت Xl Host نمی تواند با Giga سر قیمت ، کیفیت ، سرعت رقابت کنه !

در ضمن یادتون نره لیمت شدن پی پال من بدلیل این بود که 100% شرکت XL HOST برگشت پول را با نام تحریم ایرانیان کرده که شرکت PayPal فورا منو لیمیت کرد و گفت شناسنامه بده و ... (:|

منم 45 دلار داشتم توی حساب همان جا موند که می گذارم به حساب XL Host ... <):)

در مورد تحریم هم بگوییم فقط با کمی پیگیری می توانید همه سرویس های ایران را از اون شرکت تحریم کنید که جزئیاتش را من خبر ندارم ....=;

فقط گیگا آلمان ! پهنای باند نامحدود سرعت بالا کیفیت برتر پشتیبانی خوب ضد تحریم

Amir
June 12th, 2009, 20:48
دوست عزیز بازم رانک های و پورتاش را برای پشتیبانی بیشتر سرورها بدلیل استقبال زیاد افزایش داده :69:
در ضمن چون رانک ها زیاد شده فروش ویژه تری گذاشتند سرورها رو ارزون اروزن می دهند تا مردم عشق کنند ;;)

میشه لینک خبرش رو توی سایتشون بدید
همچین خبر مهمی حتما در ایندکس سایتشون گذاشته میشه

__OMID__
June 12th, 2009, 21:36

یه بار گفتم باز هم میگم

1.VersaWeb
2.iWeb
3.XLHost

تجدید نظر کن.

سلام دوست عزیز اولا بهت تبریک میگم که 40 تا سرور داری :53: دوما من نظرمو راجب گیگا گفتم فکر نمیکنم به شما گفته باشم که نمیدونید سرور چیه که اینطور نقل قول کردید :))

سوما
صحبت سر گیگا هست نه دیتا سنتر دیگه ای من هم از دیتا سنتر های دیگه ای سرور دارم (ولی نه به اندازه شما @-) ) دلیلی نیست اینجا بیام بگم . :68:بحث سر گیگا بود منم چون از گیگا هم 1 سرور دارم نظرمو گفتم . از دیتا سنتری هم که شما باهاش کار میکنید xlhost قصد اجاره سرور رو داشتم ولی به خاطر تحریم ترجیح دادم با این دیتا سنتر کار نکنم (آخه مثل شما بلد نیستم پی پال رو بپیچونم :-b)
البته قضیه xlhost مال یکسال پیش هست اونموقع من کسی رو که با این دیتاسنتر کار کنه نمیشناختم که ازش راهنمایی بگیرم الان میبینم کلی نماینده ایرانی داره که همشونم سرور ها رو از دیتا سنتر دارن ارزون تر میدن هزینه ها رو هم به ریال میگیرن .
من راجب سروری که از این دیتاسنتر دارم نظر دادم نمیدونم شما که از دیتاسنتر گیگا سرور ندارید برای چی انقدر سعی دارید جلوه این دیتا سنتر رو خراب کنید .

راجب این اطلاعات هم که راجب فیبر نوری و برق و اینا دادید نمیدونم چی بگم ولی شما یه ایرانی هستی همیشه سعی کن اسم ایران رو با افتخار بیاری ( نه اسم دیتاسنتر های آمریکایی رو )

حالا میشه بگید برای چی میخواهید دیتاسنتری که تا حالا باهاش کار نکردید بد جلوه بدید ؟ میشه دلیلشو بگید ؟ قصد شما اطلاع رسانی هست یا سودی عاید شما میشه که انقدر خودتون رو درگیر کردید :39::39:

والا ما راضی نیستیم شما مشغله های کاری تون رو رها کنید به این مسئله بپردازید .:68:

امیدوارم شما مثل خیلی از دوستان با دیتاسنتر های امریکایی به مشکل بر نخورید
با آرزوی موفقیت روزافزون برای شما =;

( خارج از بحث )
ادمین فکر نمیکنی انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران داره تبدیل میشه به انجمن تخصصی آنالیز و عیب گذاشتن روی سرور و دیتاسنتر های همکار ها :109:

NovinServer
June 12th, 2009, 21:50
سلام دوست عزیز اولا بهت تبریک میگم که 40 تا سرور داری :53: دوما من نظرمو راجب گیگا گفتم فکر نمیکنم به شما گفته باشم که نمیدونید سرور چیه که اینطور نقل قول کردید :))

سوما
صحبت سر گیگا هست نه دیتا سنتر دیگه ای من هم از دیتا سنتر های دیگه ای سرور دارم (ولی نه به اندازه شما @-) ) دلیلی نیست اینجا بیام بگم . :68:بحث سر گیگا بود منم چون از گیگا هم 1 سرور دارم نظرمو گفتم . از دیتا سنتری هم که شما باهاش کار میکنید xlhost قصد اجاره سرور رو داشتم ولی به خاطر تحریم ترجیح دادم با این دیتا سنتر کار نکنم (آخه مثل شما بلد نیستم پی پال رو بپیچونم :-b)
البته قضیه xlhost مال یکسال پیش هست اونموقع من کسی رو که با این دیتاسنتر کار کنه نمیشناختم که ازش راهنمایی بگیرم الان میبینم کلی نماینده ایرانی داره که همشونم سرور ها رو از دیتا سنتر دارن ارزون تر میدن هزینه ها رو هم به ریال میگیرن .
من راجب سروری که از این دیتاسنتر دارم نظر دادم نمیدونم شما که از دیتاسنتر گیگا سرور ندارید برای چی انقدر سعی دارید جلوه این دیتا سنتر رو خراب کنید .

راجب این اطلاعات هم که راجب فیبر نوری و برق و اینا دادید نمیدونم چی بگم ولی شما یه ایرانی هستی همیشه سعی کن اسم ایران رو با افتخار بیاری ( نه اسم دیتاسنتر های آمریکایی رو )

حالا میشه بگید برای چی میخواهید دیتاسنتری که تا حالا باهاش کار نکردید بد جلوه بدید ؟ میشه دلیلشو بگید ؟ قصد شما اطلاع رسانی هست یا سودی عاید شما میشه که انقدر خودتون رو درگیر کردید :39::39:

والا ما راضی نیستیم شما مشغله های کاری تون رو رها کنید به این مسئله بپردازید .:68:

امیدوارم شما مثل خیلی از دوستان با دیتاسنتر های امریکایی به مشکل بر نخورید
با آرزوی موفقیت روزافزون برای شما =;

( خارج از بحث )
ادمین فکر نمیکنی انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران داره تبدیل میشه به انجمن تخصصی آنالیز و عیب گذاشتن روی سرور و دیتاسنتر های همکار ها :109:

کاملا موافق هستم و درود می فرستم به امید عزیز !
در مورد ادمینی ایجا هم معلوم نیست وحید چیکار می کنه !
فقط می دانم در این انجمن دو چیز محوریت داره

1 ) رسیدگی به شکایات هاستینک
2 ) خراب کردن مدیران هاستینگ ، دیتاسنتر ها و غیره .... و زیر سوال بردن انها

اقا شمایی که هیچ اطلاعی ار گیگا نداری چرا نظر می دهید بده ؟
دوست دارم شما اقایی که 40 تا سرور در امریکا داری یکشب که می خوابی صبح پاشی همه سرورات Format شده باشه ببینم اون موقع چه حالی پیدا می کنی ! (:|

عشق هست و گیگا:79::->

NovinServer
June 12th, 2009, 21:54
میشه لینک خبرش رو توی سایتشون بدید
همچین خبر مهمی حتما در ایندکس سایتشون گذاشته میشه

ببینم مگر خبر رسیدن به 10 گیگابایت روی Index انداختن ؟ :66:
عزیز ، تصاویر را نگاه کن و ایمیل بزن و سوال کن تا بفهمی !

این دیتاسنتر به تقریبا شده 2 تا گیگا قدیم چه از نظر ساختمان و غیره ...
سرویس هاش هم بدلیل استقبال مردم زیاد تر کرده و پرت ارتباطی برای پشتیبانی سرورهای بیشتر بالا برده ! ;;)

تصاویرش هم گذاشتم این هم وبکم :

:->

Amir
June 12th, 2009, 22:06
ببینم مگر خبر رسیدن به 10 گیگابایت روی index انداختن ؟ :66:
عزیز ، تصاویر را نگاه کن و ایمیل بزن و سوال کن تا بفهمی !

این دیتاسنتر به تقریبا شده 2 تا گیگا قدیم چه از نظر ساختمان و غیره ...
سرویس هاش هم بدلیل استقبال مردم زیاد تر کرده و پرت ارتباطی برای پشتیبانی سرورهای بیشتر بالا برده ! ;;)

تصاویرش هم گذاشتم این هم وبکم :

:->

اگر اینطور برگ برنده ای داشته باشند و رو نکنند
یا فقط برای کسانی که ازشون از طریق ایمیل می پرسند رو کنند اونوقت عجیبه !
یقینن اگر پرت دیتا سنترشون رو 100 گیگ کرده بودند برای فروش بیشتر توی بوق و کرنا میکردند

NovinServer
June 12th, 2009, 22:20
اگر اینطور برگ برنده ای داشته باشند و رو نکنند
یا فقط برای کسانی که ازشون از طریق ایمیل می پرسند رو کنند اونوقت عجیبه !
یقینن اگر پرت دیتا سنترشون رو 100 گیگ کرده بودند برای فروش بیشتر توی بوق و کرنا میکردند

:113: گیگا توپه !
شما نگاه کنید تحریم کخ نیستید !
پهنای باند نامحدود هم که داری !
بعضی قطعات هم می توانی بخری برای همیشه مثلا هارد 1000 گیگابایت را می خرید 169.99 € برای همیشه ! و سایر قطعات ...
از همه مهمتر پورت تمامی سرور ها 100mbps هست ، مانند شرکت های امریکایی نیست بگویید آپگرید به 100mbps باید ماهانه 30 دلار بدهی !
نکته اصلی و مهمتر قیمت پایین سرور ها هست ! تازه به نمایندگان برای هر خرید سرور هارد اضافه ، FTP بک اپ و ایپی اضافه هدیه می دهد !

خوب خدا خیرت بده ! سرور کجای دنیا پیدا می شود http://www.giga-hosting.biz/detail_server.php?id=83 شصت هزار تومان ! اون هم با این مشخصات .... :65:

آپتایم هم هر چی باشه زیر 99.95 نیست ! حالا نمی گویید 100% :)

Amir
June 12th, 2009, 22:39
امیدوارم بقیه اطلاعات مانند پرت 100 گیگ دیتا سنتر نباشه :)

موفق باشید

NovinServer
June 13th, 2009, 01:55
امیدوارم بقیه اطلاعات مانند پرت 100 گیگ دیتا سنتر نباشه :)

موفق باشید

شما به لطمه زدن به این دیتاسنتر ادامه دهید ! :->
ولی یادت نره وظیفه من بود بگوییم این دیتاسنتر خوب هست به خصوص برای ایرانی ها که یک چیز خوب و ارزون می خواهند ;;)

حالا شما از هر طریقی دلت می خواهت ضربه بزن ! بگو 100 گیگ نیست ! بگو توی سایتش عکس زشت گذاشته ! و تهمت های دیگر ...

اصل اینه که من و همکارای من با این دیتاسنتر کار می کنند و همه مشتری های من و همکارای من راضی هستند و نظر شما اصلا مهم نیست ! امیدوارم کسانی که می خواهند خرید کنند از کسانی که از این دیتاسنتر سرور دارند تحقیق کنند .... <):)

موفق و گیگایی باشید :d

1Mizban
June 13th, 2009, 03:44
یه شش ماهه از یکی از دوستان که سرور داشت اونجا وی پی اس داشتیم خداییش همه چیش توپ بود
ولی یه یه ماهی هم از یکی دیگه همون جا وی پی اس گرفیتیم واقعا سرعت و آپ تایم اذیت کردم ، هر چند بر میگرده به سرور اصلی ولی خوب در کل اون شش ماه رو راضی بودم

NovinServer
June 13th, 2009, 04:57
یه شش ماهه از یکی از دوستان که سرور داشت اونجا وی پی اس داشتیم خداییش همه چیش توپ بود
ولی یه یه ماهی هم از یکی دیگه همون جا وی پی اس گرفیتیم واقعا سرعت و آپ تایم اذیت کردم ، هر چند بر میگرده به سرور اصلی ولی خوب در کل اون شش ماه رو راضی بودم

خوب منظورتون این شش ماه روی گیگا بودید دیگه ....
پس اینم یکی دیگه که کیفیت را تایید کرد .
Amir
June 13th, 2009, 08:46
خوب منظورتون این شش ماه روی گیگا بودید دیگه ....
پس اینم یکی دیگه که کیفیت را تایید کرد .
جناب NovinServer درست نیست شما به عنوان یک ریسلر هاست از پرشین هوایز با این قاطعیت نظرتون رو درباره کیفیت دیتا سنتر گیگا بدید
اما صحبت هایی که مستند نباشه به درد http://webhostingreview.ir میخوره نه یک سایتی که قراره علمی و مستند برخورد کنه و نه بر اساس فرضیات .....
برای من مهم نیست چه کسی چقدر فروش می کنه خوب یا بد بودن یک دیتاسنتر هم ارتباطی به من نداره
در هر حال موفق و گیگایی باشید

1Mizban
June 13th, 2009, 09:13
البته پایداری قیمت دلار نسبت به یورو بیشتره یورو یه روز 1200 یه روز 1900 زیاد پایدار نیست ولی دلار نوساناتش کمتره
این هم در نظر بگیرید
البته نظر شخصی بود

mehdi24
June 13th, 2009, 09:42
:113: گیگا توپه !

از همه مهمتر پورت تمامی سرور ها 100mbps هست ، مانند شرکت های امریکایی نیست بگویید آپگرید به 100mbps باید ماهانه 30 دلار بدهی !
نکته اصلی و مهمتر قیمت پایین سرور ها هست ! تازه به نمایندگان برای هر خرید سرور هارد اضافه ، FTP بک اپ و ایپی اضافه هدیه می دهد !

خوب خدا خیرت بده ! سرور کجای دنیا پیدا می شود http://www.giga-hosting.biz/detail_server.php?id=83 شصت هزار تومان ! اون هم با این مشخصات .... :65:

آپتایم هم هر چی باشه زیر 99.95 نیست ! حالا نمی گویید 100% :)

کاشکی 30 دلار بگیره واسه پورت 100mbps :d
softlayer برای پورت 100mbps ، ماهانه 2000 دلار میگیره!

NovinServer
June 13th, 2009, 14:43
کاشکی 30 دلار بگیره واسه پورت 100mbps :d
softlayer برای پورت 100mbps ، ماهانه 2000 دلار میگیره!

خدا بده برکت :71::113:

WebRang
June 13th, 2009, 15:39
آقایان ببخشید
واقعا حرف دوست عزیزمون rayannet رو در این مورد قبول دارم!

WebRang
June 13th, 2009, 15:44
گیگا واقعا آپتایم فوق العاده خوبی داره!
نسبت به دیتاسنتر های آمریکایی هم واقعا خوبه!
هیچ دلیل و چیز بدی نمیبینم!
امیدوارم دوستان با اطلاع کافی از دیتاسنتر ها سرویس بگیرن!

منم به عزیزانی که قصد خید سرور اختصاصی رو دارن!
گیگا اینترنشنال رو پیش نهاد میکنم!

( حرف هامو به صورت کامل در پست های قبلی تاپیک زدم )

موفق باشید.

novinvps.com
June 23rd, 2009, 11:32
در حال حاضر:
ایا سرور های واقعا خوبی داره ؟

فرض کنیم دو تا سرور کاملا همسان داریم از ای وب و گیگا
به نظر شما کدام بهتره ؟ ( سخت افزاری ) چون بنده چنین چیزی رو داشتم ولی ای وب خیلی قویتر نشون داد و کلی وی پی اس کشید ولی گیگا ... یکی به زور کشید همش داون میشد.

IFACO.Net
June 23rd, 2009, 12:08
کیفیت سیستم برق سرور یا همون پاور و مادربورد سرور هم خیلی مهمه که سرورهای Dell نسبتا بهتر از بقیه هستند

novinvps.com
June 23rd, 2009, 12:58
مال گیگا چی هستش ؟
و دوستانی که با هر دو دیتاسنتر ای وب و گیگا ، سرور دارن نظرشونو بگن .

novinvps.com
June 23rd, 2009, 13:32
دوستان
در سایتش زده پورت 100 مگ
واقعا پورت 100 مگ که همون 10 مگ در ثانیه ، هستش اکثر اوقات فقط 10 مگ در ثانیه رو میده و کمتره؟؟
یا نه

IFACO.Net
June 23rd, 2009, 14:22
نمی خوام از گیگا ایراد بگیرم ولی اینجوری که از حرفای دوستان برمیاد ، گیگا با کاربراش زیاد صادق نیست !

novinvps.com
June 26th, 2009, 22:03
کسی می دونه سرور های گیگا چی هستش؟
دل ؟

amirizadi
June 27th, 2009, 01:00
pc هست

Nikan
June 27th, 2009, 03:20
سلام

من فکر می کنم با توجه به قیمت هایی که گیگا پیشنهاد می دهد طبیعی است که از سخت افزار های Dell و یا ... استفاده نمی کند. هزینه سخت افزار های rackmount زیاد است

با تشکر

Veria
June 27th, 2009, 08:47
http://www.giga-international.com/rechenzentrum.php
بله اکثرش پی سی هست
البته فکر میکنم کیس و قطعاتی هست که همون کاربرد سروری دارن

NovinServer
June 27th, 2009, 09:25
به هر حال دوستان گلم هر چی که باشه خدمات خوبی عرضه می کنه با قیمت کم ! ایا به نظر شما این کافی نیست ؟ :106:

Nikan
June 27th, 2009, 10:35
به نظر من بهتر است که موارد ضعف و قوت این دیتا سنتر برای کاربرانی که این تاپیک را بررسی می کنند مطرح شود تا بهتر بتوانند تصمیم بگیرند

WebRang
June 27th, 2009, 10:40
به هر حال دوستان گلم هر چی که باشه خدمات خوبی عرضه می کنه با قیمت کم ! ایا به نظر شما این کافی نیست ؟ :106:
Novin server جان درسته ...:53:
اما حرف نیکان عزیز هم درسته :53:

باید از همه لحاظ همه چیز بررسی شه!

موفق باشید:54:

NovinServer
June 27th, 2009, 10:55
به نظر من بهتر است که موارد ضعف و قوت این دیتا سنتر برای کاربرانی که این تاپیک را بررسی می کنند مطرح شود تا بهتر بتوانند تصمیم بگیرند

دوست عزیز ، 10 بار نکات و خصوصیات دیتاسنتر را در همین تاپیک گفتم و برسی کردیم ! بهتره شما یکم برگردید تاپیک های قبل تا از این موضوعات اطلاعات جامع جمع کنید .

اگر من بخواهم دوباره این را برسی کنم هم مطلب تکراری می شود هم شلوغ و سردرگمی زیادتر می شوذ :x

Nikan
June 27th, 2009, 11:45
دوست عزیز ، 10 بار نکات و خصوصیات دیتاسنتر را در همین تاپیک گفتم و برسی کردیم ! بهتره شما یکم برگردید تاپیک های قبل تا از این موضوعات اطلاعات جامع جمع کنید .

اگر من بخواهم دوباره این را برسی کنم هم مطلب تکراری می شود هم شلوغ و سردرگمی زیادتر می شوذ :x

من از شما نخواستم که موضوعات را تکرار کنید . فکر می کنم بهتر است غیر از شما سایر افرادی که از این دیتا سنتر سرور دارند هم نظرشان و همچنین موارد ضعف و قوت را بیان کنند تا کاربران بهتر توانند تصمیم بگیرند

rayannet
June 27th, 2009, 12:10
ما که سرور داریم راضی بودیم اگر ناراضی بودیم مطمئن باشید فورا انتقال میدادیم به یک دیتاسنتر دیگر چون میخواهیم پول بدیم و سرویس خوب میخوایم و تا الان راضی بودیم حتی من بعضی موافع هزینه سرور 6 ماهه هم پرداخت میکنم چون از کیفیت و پشتیبانی و ... شون راضی بودم تا الان.
در ضمن nikan جان شما مگه از این دیتاسنتر سرور دارید ؟

Nikan
June 27th, 2009, 12:26
ما که سرور داریم راضی بودیم اگر ناراضی بودیم مطمئن باشید فورا انتقال میدادیم به یک دیتاسنتر دیگر چون میخواهیم پول بدیم و سرویس خوب میخوایم و تا الان راضی بودیم حتی من بعضی موافع هزینه سرور 6 ماهه هم پرداخت میکنم چون از کیفیت و پشتیبانی و ... شون راضی بودم تا الان.
در ضمن nikan جان شما مگه از این دیتاسنتر سرور دارید ؟

سلام

نه من از دیتا سنتر گیگا سرور ندارم . فقط دوست داشتم کسانی که تجربه کار با این دیتا سنتر را دارند نقاط قوت و ضعف را اعلام کنند.

این برای من خیلی جالب است که شما هزینه سرور را به صورت 6 ماه پیش پرداخت می کنید .

rayannet
June 27th, 2009, 12:55
پس بهتره شما که ازش سرور ندارید خرابش نکنید بزارید اونایی که با گبگا کار کردن نظر بدن و از بقیه دوستان هم همینطور

Nikan
June 27th, 2009, 13:59
پس بهتره شما که ازش سرور ندارید خرابش نکنید بزارید اونایی که با گبگا کار کردن نظر بدن و از بقیه دوستان هم همینطور

ببخشید من متوجه منظور شما نشدم : اینکه یک نفر از گیگا سرور ندارد و از شما و سایر کسانی که از این دیتا سنتر سرور دارند می خواهد نظرتان را در مورد این دیتا سنتر بگویید یعنی می خواهد خرابش کند ؟؟؟؟؟

ممنون می شوم اگر شما دلایل راضی بودن را بفرمایید . از نظر شما چه پارامترهایی در این دیتا سنتر وجود دارد که راضی هستید .

با تشکر

rayannet
June 27th, 2009, 14:36
من میگم هر کسی که از گیگا سرویس داره بهتره نظر دهد و اونایی که سرور مجازی یا ریسلر دارند هم قابل قبول نیست شاید سرور اصلی جوری سرور مجازی داده باشه که دیگه سرعت سرور بشدت پایین اومده واسه همین هر کس سرور داره بهتره نظر بده

پشتیبانی سریع (تلفن / ایمیل)
Web Resetter رایگان !
پهنای باند " نامحدود"
قیمت بسیار پایین نسبت به دیتاسنتر های دیگه
سرعت و آپتایم خوب
اما یک ضعف هم داره که پشتیانی زنده ندارد و فقط تلفن و ایمیل و در ظهر ها تلفن هاشون روی پیغام گیر هست
و اونایی که میگن آپتایم خوب نداره ما که هر روز از چند سرویس دهنده که اپتایم میگیرن ایمیل میاد که 100% اکثر روز ها بوده و اگر DownTime داشتیم از طرف سرور ما بوده که مثال Restart یا ... بوده اما من خیلی کم دیدم که از طرف DataCemeter دان شده باشیم !
فقط یک انتقالی از فرانکفورت به مونیخ دان تایم من ازشون دیدم

Nikihost
June 27th, 2009, 21:02
قیمت بسیار پایین نسبت به دیتاسنتر های دیگه
سرعت و آپتایم خوب

قيمت را قبول ندارم.
سرعت را من تاييد ميكنم:55:

amirizadi
June 28th, 2009, 01:12
به نظر بنده هم ديتا سنتر خوبي هست
كيفيت خوبي هم داره

NovinServer
June 28th, 2009, 07:08
قيمت را قبول ندارم.
سرعت را من تاييد ميكنم:55:

سرعت ماه هست ! توی امریکا اگر شما بخواهی پورتت را ببری روی 100mbps باید حدود 30 دلار ماهانه بپردازی ! در صورتی که اینجا همه سرور ها این پورت است

Nikihost
June 28th, 2009, 07:19
سرعت ماه هست ! توی امریکا اگر شما بخواهی پورتت را ببری روی 100mbps باید حدود 30 دلار ماهانه بپردازی ! در صورتی که اینجا همه سرور ها این پورت است
رضا جان اینطوری که هم شما میگین نیست.تبدیل پورت ۱۰ به ۱۰۰ در دیتاسنترهای امریکایی اغلبشون با ۱۰ $ انجام میدن:79:

Nikan
June 28th, 2009, 07:50
من میگم هر کسی که از گیگا سرویس داره بهتره نظر دهد و اونایی که سرور مجازی یا ریسلر دارند هم قابل قبول نیست شاید سرور اصلی جوری سرور مجازی داده باشه که دیگه سرعت سرور بشدت پایین اومده واسه همین هر کس سرور داره بهتره نظر بده

Web Resetter رایگان !

سلام

شرمنده لطفا در مورد Web Resetter توضیح دهید ؟ منظور شما همان Remote reboot است ؟؟

Nikan
June 28th, 2009, 07:53

در مورد این نظر شما من مخالف هستم در خیلی از دیتا سنتر ها در آمریکا فقط پورت 100 به بالا پیشنهاد می شود و در سایر دیتا سنتر های آمریکایی هم مبلغ برای ارتقا 10 به 100 حدودا 10 دلار در ماه است. البته برای ارتقای از 100 به 1000 حدودا 30 - 40 دلار در ماه است

آیا گیگا پورت 1000 به سرور ها پیشنهاد می دهد ؟ قیمت آن چقدر است ؟

با تشکر

rayannet
June 28th, 2009, 07:54
سلام

شرمنده لطفا در مورد Web Resetter توضیح دهید ؟ منظور شما همان Remote reboot است ؟؟

بله

WebRang
June 28th, 2009, 10:41
بله
Sorry...
اما گیگا که 9 یورو هزینه میگیره بابتش!:-?

rayannet
June 28th, 2009, 10:53
چند سرور ازش بگیری بهت رایگان میده و اگر اصرار هم کنی Free میده ! البته نه روی پلان های 60 70 تومانی

mehdi24
June 28th, 2009, 10:56
در مورد این نظر شما من مخالف هستم در خیلی از دیتا سنتر ها در آمریکا فقط پورت 100 به بالا پیشنهاد می شود و در سایر دیتا سنتر های آمریکایی هم مبلغ برای ارتقا 10 به 100 حدودا 10 دلار در ماه است. البته برای ارتقای از 100 به 1000 حدودا 30 - 40 دلار در ماه است

آیا گیگا پورت 1000 به سرور ها پیشنهاد می دهد ؟ قیمت آن چقدر است ؟

با تشکر

خدمتتون عرض کنم دیتاسنتر SoftLayer برای پورت 100MBPS با پهنای باند نامحدود ماهیانه 2000 دلار میگیره !!!

NovinServer
June 28th, 2009, 11:18
رضا جان اینطوری که هم شما میگین نیست.تبدیل پورت ۱۰ به ۱۰۰ در دیتاسنترهای امریکایی اغلبشون با ۱۰ $ انجام میدن:79:

برای نمونه XL HOST در نظر می گیریم :

100 Mbps Uplink $20/ MONTHLY

لینک : http://www.xlhost.com/moreinfo.php?service=26

دوست من اگر 10 دلار هم باشه خودش 10 دلر اضافه می دهید یا خیر ؟

Nikan
June 28th, 2009, 12:37
سلام

من یک سوال از دوستانی که از گیگا سرور گرفته اند در مورد پهنای باند نامحدود دارم.

دوستان لطفا بفرمایند بیشترین میزان پهنای باندی که در ماه استفاده کرده اند چقدر بوده است ؟

با تشکر

rayannet
June 28th, 2009, 12:46
بنده که سرور دارم و واسه هاست دادن واسه خودم سرور مجازی ساختم و هاست دادم حدود 500 گیگ(ماهانه) اما سرور مجازی های دیگه ام هم مصرف میکنن و اونا دقیق نمیدونم چقدر باید نگاه کنم.
اما ماهی کل سرور 4 ترابایت مصرف میکنه
چون چند تا سرور مجازی دادم کارشون دانلود/آپلود هست واسه همین اونا چند تا خیلی زیاد مصرف میکنن.
و پهنای باند نامحدود گیگا بهترین مزیت اش برای دانلود/آپلود سنتر استفاده کردن هستش

اگر سوالی دیگه بود در خدمتیم.

Nikan
June 28th, 2009, 13:06
بنده که سرور دارم و واسه هاست دادن واسه خودم سرور مجازی ساختم و هاست دادم حدود 500 گیگ(ماهانه) اما سرور مجازی های دیگه ام هم مصرف میکنن و اونا دقیق نمیدونم چقدر باید نگاه کنم.
اما ماهی کل سرور 4 ترابایت مصرف میکنه
چون چند تا سرور مجازی دادم کارشون دانلود/آپلود هست واسه همین اونا چند تا خیلی زیاد مصرف میکنن.
و پهنای باند نامحدود گیگا بهترین مزیت اش برای دانلود/آپلود سنتر استفاده کردن هستش

اگر سوالی دیگه بود در خدمتیم.

آیا در سایت گیگا پنلی است که با آن بتوانید گراف میزان مصرف را ببینید و اینکه دقیقا چقدر پهنای باند مصرف شده است ؟

با تشکر

novinvps.com
July 2nd, 2009, 18:07
تا حالا هر فایلی دریافت کردم روی سرور
سرعت از 200 - 300 کیلو بیشتر نشده !!!!!
خیلی خیلی بده !! اگه اینطوری پیش بره

WebRang
July 2nd, 2009, 18:15
دوست عزیز سرعت دانلود شما از طریق اس اس اچ سرور هست؟
سرعت به چند چیز مربوطه :
1) مسافت
2) منابع سرور مبدا
3) موقعیت جغرافیایی ..
4)...

مثلا" الا ن با گیگا از آمریکا دانلود با سرعت بیش از 7 مگ دانلود کنه..
اما برای اروپا و .... کم تر میشود...
منابع هم که معلموه ...!
سرور مبدا شاید کم میاره و یه حد سرعتی میده ...
این عیب از شما نیست!
موفق باشید...

novinvps.com
July 2nd, 2009, 18:20
سلام
اره از طریق SSH مثلا vmware . centOS دارم میگیرم...
تمامی لینک ها از امریکا هستند.
من الا روی سرور iweb دارم همون لینک هارو دانلود می کنم با سرعت 5 مگ 9 مگ... ولی اینجااا 200 کیلو به زور میره الا که ثابته روی 70 کیلو 90 کیلو..
به نظر شما به پشتیبانیش بگم مشکل رو حل می کنند؟

WebRang
July 2nd, 2009, 18:39
سلام
اره از طریق ssh مثلا vmware . Centos دارم میگیرم...
تمامی لینک ها از امریکا هستند.
من الا روی سرور iweb دارم همون لینک هارو دانلود می کنم با سرعت 5 مگ 9 مگ... ولی اینجااا 200 کیلو به زور میره الا که ثابته روی 70 کیلو 90 کیلو..
به نظر شما به پشتیبانیش بگم مشکل رو حل می کنند؟
آره .. حتما" بگید!
:-? واقعا" خیلی کم هست!

novinvps.com
July 3rd, 2009, 22:44
خوب
تا اینجا زحمتش رو کشیدند کارت شبکه رو عوض کردند باز هم فرقی نکرد
سرعت رو ببینید !!:
--20:20:18-- http://linux.mirrors.es.net/centos/5.3/isos/x86_64/CentOS-5.3-x86_64-bin-DVD.iso
Resolving linux.mirrors.es.net... 198.129.224.35, 2001:400:201:6::35
Connecting to linux.mirrors.es.net|198.129.224.35|:80... connected.
HTTP request sent, awaiting response... 200 OK
Length: 4557455360 (4.2G) [application/octet-stream]
Saving to: `CentOS-5.3-x86_64-bin-DVD.iso.6'

0% [ ] 450,021 36.0K/s eta 35h 14m

امیدوارم مشکل حل بشه
چرا که داره الکی وقتمون میره.

WebRang
July 3rd, 2009, 22:47
خوب
تا اینجا زحمتش رو کشیدند کارت شبکه رو عوض کردند باز هم فرقی نکرد
سرعت رو ببینید !!:
--20:20:18-- http://linux.mirrors.es.net/centos/5.3/isos/x86_64/centos-5.3-x86_64-bin-dvd.iso
resolving linux.mirrors.es.net... 198.129.224.35, 2001:400:201:6::35
connecting to linux.mirrors.es.net|198.129.224.35|:80... Connected.
Http request sent, awaiting response... 200 ok
length: 4557455360 (4.2g) [application/octet-stream]
saving to: `centos-5.3-x86_64-bin-dvd.iso.6'

0% [ ] 450,021 36.0k/s eta 35h 14m

امیدوارم مشکل حل بشه
چرا که داره الکی وقتمون میره.
امیدوارم مشکلتون زودتر حل بشه :(

rayannet
July 3rd, 2009, 23:54
سرور اصلی مشکلی ندارد ؟
مشخصات سرور اصلی چقدر است و چقدر سرور مجازی داده ؟
وگرنه این دیگه خیلی پایین هست من از گیگا دارم اینقدر دیگه پایین نیست

novinvps.com
July 4th, 2009, 01:19
مشکل حل شد
ای ولله به مهندساشون
تو ssh نگاه میکردم همش لاگین بودند و روش کار میکردند
درست شد
سرعت :10 مگ..

WebRang
July 4th, 2009, 12:33
مشکل حل شد
ای ولله به مهندساشون
تو ssh نگاه میکردم همش لاگین بودند و روش کار میکردند
درست شد
سرعت :10 مگ..
عظمت گیگا به اینها!!!!:101:

بعد بگید گیگا بده!

خیلی خوشحال شدم که مشکلتون حل شد!>:d<

Nikan
July 4th, 2009, 18:36
سلام

والا کسی از دوستان متاسفانه جواب من را نداد. آیا گیگا در سایتش پنلی دارد که گراف میزان مصرف را نشان دهد ؟

با تشکر

novinvps.com
July 4th, 2009, 18:38
سلام

والا کسی از دوستان متاسفانه جواب من را نداد. آیا گیگا در سایتش پنلی دارد که گراف میزان مصرف را نشان دهد ؟

با تشکر

در سایتشون من ندیدم
ولی خودشون گراف از سرور دارن که ببینند چه مقدار مصرف شده..

Nikan
July 4th, 2009, 18:42
در سایتشون من ندیدم
ولی خودشون گراف از سرور دارن که ببینند چه مقدار مصرف شده..

یعنی آیا این امکان برای شما وجود دارد که میزان دقیق پهنای باندی که در طی ماه مصرف شده را مشاهده کنید و اینکه به شما گراف mrtg داده می شود ؟

با تشکر

packsaft
July 10th, 2009, 19:02

سلام

این مسئله به خیلی چیزها ربط داره

شما باید سرور به سرور انتقال بدی تا ببینی سرعت چنده اونم نه هر سروری که روش 300 تا سایت

هاست شده من فکر میکنم شما یا مشکل فنی داری یا وب سایتهایی که آپلود-دانلود میکنی

مشکل دارن مثلا شما در حالت فری تو رپیدشیر میای فایل دانلود کنی از 500 تا بیشتر نمیشه

و بعضا هم در حد 50 -100 تا اینه که بعضا ممکنه فکر کنیم یه مشکلی هست یا سرعت کل کمه

که البته اینطور نیست

novinvps.com
July 10th, 2009, 19:18
مشکل از کارت شبکه سرور بود
با تعویض مشکل حل شد.

hamekareh
July 23rd, 2009, 20:46
به این میگن پشتیبانی سرور ..
میل دادم گفتم هارد خرابه به 2 ساعت نکشید عوض کردن تحویل دادن ...

ایول گیگا ..... =p~

rayannet
July 24th, 2009, 00:41
به این میگن پشتیبانی سرور ..
میل دادم گفتم هارد خرابه به 2 ساعت نکشید عوض کردن تحویل دادن ...

ایول گیگا ..... =p~

یکنفر به اونایی بگه که از Giga سرور ندارن بعد میان دربارش بدو بیراه میگن !!!!
یکنفر تا الان شده از Giga سرور داشته باشه و در انجمن بیاد بگه سرورش بد بوده ؟

hamekareh
July 24th, 2009, 01:26
یکنفر به اونایی بگه که از giga سرور ندارن بعد میان دربارش بدو بیراه میگن !!!!
یکنفر تا الان شده از giga سرور داشته باشه و در انجمن بیاد بگه سرورش بد بوده ؟

من دیشب دیدم که هارد ارور میده ...
میل دادم گفتم که اله بله جینبله و اونا هم گفتن با شه چک میکنیم اگر نرم افزاری باشه پول از خرخرت میکشیم :78: اگر هم که سخت افزاری باشه عوض میکنیم 8-} ( البته شوخی بود معدبانه گفتن )
و چون من هم مطمئن بودم که سخت افزاری گفتم برن تو کارش .
تازه خوبیشم این بود .. من چو سرور و تازه گرفتم بک آپ روش نزدم به من گفتن که میتونیم برات اطلاعات رو بازسازی و به هارد جدید انتقال بدیم ...

به این میگن پشتیبانی ... ;)

rayannet
July 24th, 2009, 01:50
عشق است و گیگا
تا حالا کسی پیدا نشده که با گیگا کار کرده باشه ضرر کرده باشه !!!!!
فقط یکم لایسنس ویندوز اش گرونه !

hamekareh
July 24th, 2009, 02:27
عشق است و گیگا
تا حالا کسی پیدا نشده که با گیگا کار کرده باشه ضرر کرده باشه !!!!!
فقط یکم لایسنس ویندوز اش گرونه !

خوب میگیم که گرونه .. مثلا سی پنلش هم گرون. مگه نمی شه که خود آدم لیسانس هارو تهیه کنه ؟ یا حتما از طرف دیتا سنتر باید باشه ؟:105:

Arashdn
July 24th, 2009, 03:05
یکنفر به اونایی بگه که از giga سرور ندارن بعد میان دربارش بدو بیراه میگن !!!!
یکنفر تا الان شده از giga سرور داشته باشه و در انجمن بیاد بگه سرورش بد بوده ؟
یکی از دوستام 3 تا سرور داشت وقتی همه رو کنسل کرد و اومد رو ایکس ال هاست نمیدونی چه بد میگفت از گیگا

hamekareh
July 24th, 2009, 03:11
یکی از دوستام 3 تا سرور داشت وقتی همه رو کنسل کرد و اومد رو ایکس ال هاست نمیدونی چه بد میگفت از گیگا

چیا میگفت ؟؟ :105: بگو تا ما هم بدونیم اگه بده بریم ایکس ال :63:

amirizadi
July 24th, 2009, 03:31
ما که تا به امروز از گیگا بدی ندیدیم
میتونم بگم بی نظیره
xlhost واقعه مزخرفه
ازشون پرسیدم با ایرانی ها مشکلی ندارید میگه نه
بعد میگم سی پنل چی میدید میگه نه
میگم خودمون میتونیم نصب کنیم میگه نه ایپی هامون بلاک میشه
یعنی کسی اینجا سرور بگیره ریسکه سی پنل هم به عهده بگیره اینا نمیزارن !!!!
آخه اینطور که نمیشه

و حالا تازه فهمیدم چرا هرکی از xlhost میگیره میره سراغ directadmin

rayannet
July 24th, 2009, 07:57

تا اونجایی که بنده شنیده ام پشتیبانی خوبی XLhost نداره اما شما اینقدر تعریف میکنید نمیدونم !

hamekareh
July 24th, 2009, 09:43
تا اونجایی که بنده شنیده ام پشتیبانی خوبی XLhost نداره اما شما اینقدر تعریف میکنید نمیدونم !

Xlhost این همون سایت‌ای‌ هست که یه ایرانی‌ هم پشتیبانش داره ؟ :-p

Sajad
July 24th, 2009, 10:02
Xlhost این همون سایت‌ای‌ هست که یه ایرانی‌ هم پشتیبانش داره ؟ :-p

xlhost صاحبش ايرانيه.
بحث اينجا گيگاست...

Arashdn
July 24th, 2009, 11:31
ما که تا به امروز از گیگا بدی ندیدیم
میتونم بگم بی نظیره
xlhost واقعه مزخرفه
ازشون پرسیدم با ایرانی ها مشکلی ندارید میگه نه
بعد میگم سی پنل چی میدید میگه نه
میگم خودمون میتونیم نصب کنیم میگه نه ایپی هامون بلاک میشه
یعنی کسی اینجا سرور بگیره ریسکه سی پنل هم به عهده بگیره اینا نمیزارن !!!!
آخه اینطور که نمیشه

اولا گیگا پورتش مذخرفه دیتاشونو که ترانسفر میکردیم سرعتش افتضاح بود و خودشونم میگفتن پورت شیر میده و ندیدن بالای 10 بره

چون حوصله تحریم ندارن
وگرنه الان یکی از یوزرای من رو سرورش سی پنل زده و فعلا 2 ماهم هست مشکلی نداشتیم
خود شما باشید لایسنسنتون رو از دیتاسنتر میگیرید یا یه پارتنر دیگه؟

xlhost این همون سایت‌ای‌ هست که یه ایرانی‌ هم پشتیبانش داره ؟
اشتباه نکنید
همینه که همش میگیم ساپرتش بده
مدیر این دیتاسنتر آقای خرازی و ایرانیه
معمولا وقتی یه یوزر ایرانی خرید میکنه اکانت منیجرش میشه آقای خرازی
که خب ما هم به جای اینکه بریم ساپرت ایکس ال هاست میل بزنیم ، منتظر اکانت منیجر خودمون میشیم و این میشه که هم میگن ساپرتش بده
ایکس ال هاست از هر نظر عالیه
تازه اگه یه خورده باهاش کار کنید آفر های خیلی خوبی میده ...

amirizadi
July 24th, 2009, 11:58
خیر عزیزم طی صحبتی که من باهاشون کردم گفتن اگه از پارتنره دیگه هم خرید کنید و سی پنل متوجه بشه به غیر از باطل کردن لایسنستون به تیم abuse میگن که سرور شما را ببنده
تحریم شامل حال یوزر میشه نه دیتا سنتر

ما که با پرت گیگا مشکلی نداریم و واقعا عالیه

راستی شما که میگید پرته گیگا شیر هست و بالای 10 نمیره xlhost هم که پرت 10 میده پس فکر نمسکنم تفاوتی وجود داشته باشه
با این وجود که گیگا پهنای باند نامحدود هم میده ولی xlhost پهنای باندش هم محدوده

as87
July 24th, 2009, 12:48
يه سوالي براي من پيش اومده كسي تا حالا هست كه بيشتر از 3000gig روي سرورش استفاده كرده باشه؟

hamekareh
July 24th, 2009, 12:49
خیر عزیزم طی صحبتی که من باهاشون کردم گفتن اگه از پارتنره دیگه هم خرید کنید و سی پنل متوجه بشه به غیر از باطل کردن لایسنستون به تیم abuse میگن که سرور شما را ببنده
تحریم شامل حال یوزر میشه نه دیتا سنتر

ما که با پرت گیگا مشکلی نداریم و واقعا عالیه

راستی شما که میگید پرته گیگا شیر هست و بالای 10 نمیره xlhost هم که پرت 10 میده پس فکر نمسکنم تفاوتی وجود داشته باشه
با این وجود که گیگا پهنای باند نامحدود هم میده ولی xlhost پهنای باندش هم محدوده

:77::77::77::77:
Akh Gol Gofti azizam ...

Bebakhshid fonte farsim kharab bood

Arashdn
July 24th, 2009, 13:08
xlhost هم که پرت 10 میده پس فکر نمسکنم تفاوتی وجود داشته باشه
یه چند تا سرور که بگیرید رایگان بهتون میده
شما هر سروری که بخواهید من با پورت 100 و پهنای 3000 و مشخصات بالاتر براتون میگیرم

amirizadi
July 24th, 2009, 13:19
یه چند تا چیه !!!! ادم چند تا سرور بگیره که پرت 100 بهش بده خوب میره پرت 100 را میخره

اگه اینجوری هست شما هم اگر سروری در گیگا خواستید من با پرت 100 براتون میگیرم

مهم سرویسی هست که خوده دیتا سنتر اراپه میده نه اینایی که باهاش کار میکنن و یه آفری بهشون میده

شاید یکی دوست نداشته باشه با رابطه خرید کنه و یا اصلا رابطه ها را نشناسه اون وقت چی کار باید بکنه؟؟؟!!

as87
July 24th, 2009, 13:32
اقاي همه كاره اگه مي‌تونيد ip سرورتون رو بديد كه بزاريم تو host-tracker.com.
توي همين انجمن هم لينكشو مي‌زاريم كه بعدا كسي نگه ip رو عوض كردن و ....
(فقط براي اطلاع رساني مي‌گم وگرنه من نه سرور مي‌فروشم نه vps)
من مي‌خواستم كه مانيتوريگ يكي از بچه هاي اينجارو بزارم كه از گيگا خيلي تعريف مي‌كنه گفتم شايد بگه خودمون سرورو 20 ساعت تو 135 روز خاموش كرديم:71:

rayannet
July 24th, 2009, 17:19
اقاي همه كاره اگه مي‌تونيد ip سرورتون رو بديد كه بزاريم تو host-tracker.com.
توي همين انجمن هم لينكشو مي‌زاريم كه بعدا كسي نگه ip رو عوض كردن و ....
(فقط براي اطلاع رساني مي‌گم وگرنه من نه سرور مي‌فروشم نه vps)
من مي‌خواستم كه مانيتوريگ يكي از بچه هاي اينجارو بزارم كه از گيگا خيلي تعريف مي‌كنه گفتم شايد بگه خودمون سرورو 20 ساعت تو 135 روز خاموش كرديم:71:

بفرمایید این ip سرور بنده هست
91.194.90.185 بزار مانیتبور همین چا هم اعلام کنید

در ضمن من هاست ترکر قبول ندارم 1 دقیقه دان تایم 1 ساعت میزنه
یکجا که هر از یک دقیقه چک میکنه پیدا کنید بزارید واسه مانیتور
من هاست ترکر 1% هم قبول ندارم

rayannet
July 24th, 2009, 17:23
يه سوالي براي من پيش اومده كسي تا حالا هست كه بيشتر از 3000gig روي سرورش استفاده كرده باشه؟

اگز منظورت روی سرور اختصاصی است بله سرور بنده
اما هیچکدام از سرور مجازی هام بیشتر از 3 هزار گیگ مصرف نکرده اند اما همه سرور مجازی ها جمع بزنید بالا تر از ارقام شما میره

Amir
July 24th, 2009, 17:39
بفرمایید این ip سرور بنده هست
91.194.90.185 بزار مانیتبور همین چا هم اعلام کنید

در ضمن من هاست ترکر قبول ندارم 1 دقیقه دان تایم 1 ساعت میزنه
یکجا که هر از یک دقیقه چک میکنه پیدا کنید بزارید واسه مانیتور
من هاست ترکر 1% هم قبول ندارم

شما هر جا رو که قبول دارید آی-پی سرور خودتون رو بزارید و لینکش رو اینجا قرار بدید
93.104.210.93

rayannet
July 24th, 2009, 17:46
شما هر جا رو که قبول دارید آی-پی سرور خودتون رو بزارید و لینکش رو اینجا قرار بدید
93.104.210.93

در ضمن این ip اصلی سرور نیست !
این ip سرور مجازی هست !!!!!!!!!!
Ip سرور اصلی همونی هست که دادم