PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد گزینه افزودن وجه در whmcs نسخه 4.4.2

raminw42
June 13th, 2011, 16:31
با سلام
من مشکلی دارم که لطفا اساتید راهنمایی کنید!
زمانی که یک کاربر وارد سیستم میشود و میخواهد از گزینه افزودن وجه پنل کاربری خود را شارژ کند پیغام خطلا به کاربر داده میشود :
متن پیغان اینه:
-------------------------
شما بايد براي افزودن وجه به حسابتان حداثل يک سفارش فعال شده داشته باشيد در غير اين صورت انجام اين عمليات امکان پذير نمي باشد!
------------------------

حالا نکته اینجاست که کاربرایی هم که سفارش فعال در سیستم دارن هم نمیتوانند پول واریز کنند.

حالا باید چه کرد؟

گزینه ای داره که باید فعال کرد؟

EXXXIR
June 13th, 2011, 17:56
تو قسمت تنظیمات اصلی در سربرگ جنرال تیک آخرین گزینه بردارید تا مشتریان که سفارش فعال ندارند هم بتونند اعتبار افزایش بدند.

اگر تیک باشه باید سفارش فعال داشته باشند و حتما ادمین هم سفارش قبول کرده باشه تا بتونن اعتبار افزایش بدند.

raminw42
June 13th, 2011, 18:07
تو قسمت تنظیمات اصلی در سربرگ جنرال تیک آخرین گزینه بردارید تا مشتریان که سفارش فعال ندارند هم بتونند اعتبار افزایش بدند.

اگر تیک باشه باید سفارش فعال داشته باشند و حتما ادمین هم سفارش قبول کرده باشه تا بتونن اعتبار افزایش بدند.

در سربرگ جنرال گزینه Maintenance Mode اصلا تیک نداره!

و زمانی که تیک را میزنم دیگه سایت بالا نمیاد!

مشکل حل نشد

HyperServer
June 13th, 2011, 19:41
با سلام
من مشکلی دارم که لطفا اساتید راهنمایی کنید!
زمانی که یک کاربر وارد سیستم میشود و میخواهد از گزینه افزودن وجه پنل کاربری خود را شارژ کند پیغام خطلا به کاربر داده میشود :
متن پیغان اینه:
-------------------------
شما بايد براي افزودن وجه به حسابتان حداثل يک سفارش فعال شده داشته باشيد در غير اين صورت انجام اين عمليات امکان پذير نمي باشد!
------------------------

حالا نکته اینجاست که کاربرایی هم که سفارش فعال در سیستم دارن هم نمیتوانند پول واریز کنند.

حالا باید چه کرد؟

گزینه ای داره که باید فعال کرد؟

ورژن نال هستش؟

---------- Post added at 06:41 PM ---------- Previous post was at 06:40 PM ----------

مشکل حل نشد

اون که برای آفلاین کردن سایته...ربطی نداره :دی

raminw42
June 13th, 2011, 19:45
ورژن نال هستش؟

---------- Post added at 06:41 PM ---------- Previous post was at 06:40 PM ----------

اون که برای آفلاین کردن سایته...ربطی نداره :دی

بله ورژن نال است ولی دوستان دیگه دارن از همین ورژن نال استفاده میکنن و مشکلی ندارن دی این گزینه!

فکر مکنید مشکل کجاست؟

EXXXIR
June 13th, 2011, 19:47

مشکل حل نشد

دوست عزیز این گزینه چه ربطی به این حرفی که من زدم داشت؟ :) اون که مربوط به حالت تعمیرات هست بایدم سایت بالا نیاد وقتی تیکشو میزنی.

ببینید برید تو جنرال ستینگ> سربرگ credits >تیک گزینه آخر بردارید:

ضروری بودن سفارش فعال - الزامی بودن داشتن یک سفارش فعال قبل از افزودن موجودی (این قسمت برای جلوگیری از تقلب استفاده می شود، بدین معنی که ادمین باید به صورت دستی مشتری و سفارش آن را قبلا تایید کرده باشد تا بتواند موجودی خود را افزایش دهد)

raminw42
June 13th, 2011, 20:06
دوست عزیز این گزینه چه ربطی به این حرفی که من زدم داشت؟ :) اون که مربوط به حالت تعمیرات هست بایدم سایت بالا نیاد وقتی تیکشو میزنی.

ضروری بودن سفارش فعال - الزامی بودن داشتن یک سفارش فعال قبل از افزودن موجودی (این قسمت برای جلوگیری از تقلب استفاده می شود، بدین معنی که ادمین باید به صورت دستی مشتری و سفارش آن را قبلا تایید کرده باشد تا بتواند موجودی خود را افزایش دهد)

با تشکر ولی اگر تایپیک خود را بخونید " تو قسمت تنظیمات اصلی در سربرگ جنرال تیک آخرین گزینه بردارید تا....." میبینید که من هرچه شما گفتید کردم!
و در سربرگ credits من یه همچین تیکی وجود ندارد!

البته من تمام قسمت مدیریت فارسی سازی نشده است! انگلیسی این گزینه که شما تایپ کردید چه گزینه ای است شاید در قسمت های دیگر تنظیمات کلی من باشد!
عکس سربرگ هم براتون گذاشتم! ببنید
2610

HyperServer
June 13th, 2011, 20:18

تو ورژن 4.4.2 ما هم همچین چیزی نیست....

---------- Post added at 07:18 PM ---------- Previous post was at 07:17 PM ----------

با تشکر ولی اگر تایپیک خود را بخونید " تو قسمت تنظیمات اصلی در سربرگ جنرال تیک آخرین گزینه بردارید تا....." میبینید که من هرچه شما گفتید کردم!
و در سربرگ credits من یه همچین تیکی وجود ندارد!

البته من تمام قسمت مدیریت فارسی سازی نشده است! انگلیسی این گزینه که شما تایپ کردید چه گزینه ای است شاید در قسمت های دیگر تنظیمات کلی من باشد!
عکس سربرگ هم براتون گذاشتم! ببنید
2610

شما قالبتون برای ورژن 4.5.1 نیست احیانا؟

raminw42
June 13th, 2011, 20:21
تو ورژن 4.4.2 ما هم همچین چیزی نیست....

---------- Post added at 07:18 PM ---------- Previous post was at 07:17 PM ----------

شما قالبتون برای ورژن 4.5.1 نیست احیانا؟

از فارسی ساز و قالب فارسی که در سایت آشیانه بود استفاده کردم! قالب انگلیسی سیستم را هم دارم! آیا مشکل از قالبه؟
من الان قالب را هم انگلیسی کردم همون قالب اصلی سیستم که دانلود کردم! ولی بازم در سربرگ Credit همین گزینه ها هست

HyperServer
June 13th, 2011, 20:23
از فارسی ساز و قالب فارسی که در سایت آشیانه بود استفاده کردم! قالب انگلیسی سیستم را هم دارم! آیا مشکل از قالبه؟

از جایی که دانلود کردید چک کنید ورژن قالب رو !
اگر برای ورژن 4.5.1 باشه به این دلیل که متغیری که در قالب تعریف شده در سیستم شما نیست، پس همیشه در حالت false قرار می***ه و این اجازه به شما داده نمیشه !

raminw42
June 13th, 2011, 20:27
از جایی که دانلود کردید چک کنید ورژن قالب رو !
اگر برای ورژن 4.5.1 باشه به این دلیل که متغیری که در قالب تعریف شده در سیستم شما نیست، پس همیشه در حالت false قرار می***ه و این اجازه به شما داده نمیشه !

مرسی ولی از سایت خارجی که دانلود کردم! نسخه 4.4.2 بود و قالب ها روی خود وب سایت بود!
یک سول آیا باید در سربرگ Credit گزینه 4 هم باشه ! همان طور که EXXXIR (http://www.webhostingtalk.ir/member/16347/) گفت؟

چون من چند تا قالب را الان عوض کردم! ولی بازم بود چنین گزینه ای!

HyperServer
June 13th, 2011, 21:04
مرسی ولی از سایت خارجی که دانلود کردم! نسخه 4.4.2 بود و قالب ها روی خود وب سایت بود!
یک سول آیا باید در سربرگ Credit گزینه 4 هم باشه ! همان طور که EXXXIR (http://www.webhostingtalk.ir/member/16347/) گفت؟

ما ورژن 4.4.2 لایسنس اصلی رو داریم....اون گزینه که دوستومن گفتند داخل آدرسی که دادند نداریم !

قالب ما هم قالب پیشفرض خود whmcs هستش...
میتونید چک کنید داخل سایت ما
مشکلی با افزایش موجودی نیست!

در ورژن های نال شده چنین اتفاقاتی عادی هستش... یکی دیگه از دوستان هم دچار یه مشکل دیگه شده بودند که وقتی نال شده گروه دیگه ای رو نصب کردند مشکل حل شده! (بک آپ فراموش نشه) / (اگر خیلی مهمه یکبار هم حذف کنید دوباره نصب کنید شاید حل بشه / اگر نشد نال گروه دیگه رو تست کنید)

در مجموع ورژن نال به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه

موفق باشید

پ.ن. بنده هیچگونه مسئولیتی ندارم :دی

EXXXIR
June 13th, 2011, 22:30

متاسفانه وقت نشد جواب بدم

در نسخه 4.4.2 این امکان وجود نداره تا مشتریانی که سفارش فعال ندارند بتونن افزایش اعتبار انجام بدند.

Note: A client cannot use the add funds until they have at least one active order in their account. This is to prevent fraudulent use by requiring that the customer has both placed and had reviewed and accepted by a member of staff at least 1 order so they can't just signup for your client and start adding funds immediately without any fraud checks having been performed.

اون گزینه ای هم که من گفتم متاسفانه در نسخه 4.5 اضافه شده تا بشه با برداشتن اون تیک امکان اضافه کردن موجودی برای مشتریایی که حتی سفارش فعال ندارند ایجاد بشه.

پس این امکان وجود نداره مگر اپگرید کنید به 4.5.1 تا این گزینه چهارمی که گفتم بردارید و مشتریان بدون داشتن محصول موجودی اضافه کنند (البته این گزینه بیشتر برای اینه که مشتری پرداخت های بعدیشو زودتر انجام بده و نیازی نباشه سر موقع پرداخت کنه بلکه از موجودیش استفاده بشه نه اینکه قبل سفارش موجودی افزایش بده)
-----------------------
اما در مورد مشتریایی که میگید با اینکه سفارش دارند اما بازم این خطا میاد دقت کنید که باید حتما سفارش شما قبول کرده باشید و گرنه بازم مشتری نمی تونه این کار انجام بده.

اگر این حالتم نیست مشکل از whmcs که دارید.