PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به اسپانسر برای 2 ماه

Farhad-DDL
August 3rd, 2009, 07:12
سلام

بنده نیاز به سرور اختصاصی و یا VPS مناسبی دارم و به مدت حدود 2 ماه به حمایت مالی برای سرور احتیاج دارم .

کسی از دوستان این سرویس را میتونه بده ؟

فعالیت سایت وارز هست منتها هیچ فایلی روی سرور آپلود نمیشه و همه در رپیدشر هستند و اگر زمانی ریپورت کپی رایت داده بشه من اون پست را همان لحظه حذف میکنم. توجه داشته باشید این سایت 2 سال هست داره کار میکنه و روی دیتا سنتر آمریکایی هست و 3-4 بار مشکل کپی رایت بوده که ما حذف کردیم و هیچ مشلی پیش نیامده. هاست فعلی Share هست که نمیتونه لود فعلی سایت رو که در حال افزایش هستو تحمل کنه و ساسپند میکنه مرتب

یکی از دوستان تا حدی موافقت کردن که منتظر پاسخ نهایی هستم ولی چون عجله دارم به پیشنهادات شما هم احتیاج دارم که اگر با ایشون به نتیجه نرسیدیم....

منتظر پیشنهادات خوب شما هستم
با تشکر

WebRang
August 3rd, 2009, 07:50
شما سرور وارز نیاز دارید یا ؟
مشخصات سروری که میخواهید هم که اعلام نکردید!
بیشتر و بهتر توضیح بدید لطفا"

Farhad-DDL
August 3rd, 2009, 08:01
ببینید وارز بودنش 100% مهم نیست
اما سخت گیر و بد خلق هم نباشه, مثلا سایت من الان روی دیتا سنتر آمریکا هست و اگر ازشون بپرسی میگن سایت وارز قبول نمیکنیم ولی من 2 ساله که سایتم اونجاست و فقط زمانی که Report کپی رایت بهشون داده میشه اونا عکس العمل نشون میدنو اخطار میدن و من اون موردو حذف میکنم و باز کاری با من ندارن
معمولا بیشتر براشون این مهم هست که چیزی آپلود نشه و...

مشخصات سرور هم به صورت تقریبی میگم
RAM: بالای 512
CPU: پیشنهاد نسبتا خوب با شما
B/W: 500 به بالا "در حال حاظر ماهیانه +200 استفاده میشه
کنترل پنل هم Cpanel

باقی موارد توی ذهنم نیست و این سرور رو برای 2تا سایت میخوام که البته اون یکی هنوز راه اندازی نشده و کاملا Legal هست و قانونی محتواش هم فقط متن و اطمینان 100% برای پیشرفت

هر 2 سایت به زبان انگلیسی و بیشتر ترافیک از آمریکا و اروپا هستش

منتظر پیشنهادات خوب هستم
با تشکر

WebRang
August 3rd, 2009, 08:44
کنترل پنل سی پنل رو نمیتونم ارایه بدم ، به صورت رایگان
با کنترل پنل ال ایکس ادمین در خدمتم !
شماره تماس در امضا هست!
موفق باشید

Farhad-DDL
August 3rd, 2009, 09:07
ممنون از شما دوست عزیز
تا اینجا مشکلی نیست اما اگر اجازه بدید کمی از زمان تاپیک بگذره تا بیشتر برسی بشه ممنون میشم

MelatHOST
August 3rd, 2009, 09:11
با سلام
اينكه ما دو ماه وي پي اس مجاني به شما بديم چه سودي براي ما داره ؟

Farhad-DDL
August 3rd, 2009, 09:25
سلام
دوست عزیز شما کامل صحبت های منو متوجه نشدید
عرض کردم فعلا به دلیل مشکل مالی احتیاج به این همایت را دارم و از ما های آینده هزینه به طور کامل پرداخت خواهد شد و حتی سعی میکنم هزینه این 2-3 ماه شما را هم بپردازم و کلا از حالت اسپانسری خارج بشه که سرویس دهنده تحت فشار نباشه. فقط این 2 ماه که نمیخوام روی سرور باشم که :)
امکان معرفی مشتری هم از طرف من وجود داره

ممنون

Arashdn
August 3rd, 2009, 09:57
با من تماس بگیر ببینم ادرس سایتت چیه و چی لازم داری

rayannet
August 3rd, 2009, 10:29
با سلام دوست عزیز
ما میتوانیم بصورت اسپانسری سرور مجازی از آمریکا و آلمان به شما تقدیم کنیم. با مشخصات درخواستی شما. اما با Cpanel مقدور نیست ! lxadmin که رایگان است میتوانیم نصب کنیم اما cpanel بخواهید ماهانه 10 تومان میدهیم.
لطفا نام سایت و توضیحات و بازدید روزانه و مشخصات سرور مورد نیاز را به ایمیل info.rayannet@gmail.com ارسال نمایید. و شماره تماس خود را هم ارسال نمایید تا با شما تماس بگیریم
موفق و پیروز باشید

ShahServer
August 3rd, 2009, 11:15
با سلام من این وی پی اس رو میتونم با کنترل پنل lxadmin به شما بدم.
با من در یاهو یا پیغام خصوصی تماس بگیرید

Farhad-DDL
August 4th, 2009, 18:21
سلام

کسی پیشنهاد جدیدی نداره؟

Farhad-DDL
August 6th, 2009, 19:19
سلام

2 نفر از دوستان پیشنهاداتی در این مورد دادن که هردو بدقول از کار در امدند
البته یکی از دوستان دلیل قانع کننده ای داشتن ولی نفر دوم 2روزه که داره برای ما vps آماده میکنن!!!
در ضمن هزینه کنترل پنل را هم پرداختم که تقاضای برگشت پول را دارم.
به هر حال برای ما تجربه ای شد توی این مورد هم از روی ظاهر قضیه تصمیم نگیرم و بیشتر تحقیق کنم
با توجه به اینکه من کمی عجله دارم و به لطف دوستان 2روز کارم بیشتر عقب افتاده آیا کسی از دوستانه سرویس دهنده سرور مجازی با با توجه به مشخصات گفته شده مایل به همکاری هستند یا خیر ؟

ممنون

WebRang
August 6th, 2009, 19:28
در خدمتم دوست عزیز....
پیغام خصوصی / ایمیل : Webrang.net [at] gmail.com

Farhad-DDL
August 10th, 2009, 22:01
سلام
من باز مزاحمتون شدم

بالاخره موفق شدم از یکی از بچه های اینجا یک VPS بگیرم
مشخصات رم اینه
Burstable Memory (MB)(openvz Only): 512
Guaranteed Memory (MB)(openvz Only): 384

این برای سایت من خیلی کم میاره . شما دوستان نظری ندارید که مشکل من حل بشه ؟

rayannet
August 11th, 2009, 00:02
دوست عزیز بهت پیشنهاد بسیار خوبی دادم
اما خودت صبر نکردید ! شما حتی 24 ساعت هم صبر نکردید !!! وگرنه با دوبرابر این مشخصات هم میتونستم بهت بدم در صورتی که کم می اوردید هم افزایش میدادم واست نمیزاشتم Down بشی !!!

Arashdn
August 11th, 2009, 05:08
سلام
من باز مزاحمتون شدم

بالاخره موفق شدم از یکی از بچه های اینجا یک vps بگیرم
مشخصات رم اینه
burstable memory (mb)(openvz only): 512
guaranteed memory (mb)(openvz only): 384

این برای سایت من خیلی کم میاره . شما دوستان نظری ندارید که مشکل من حل بشه ؟
رم 512 هم کم میارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینقر بازدیدتون بالاست؟؟؟؟//

Farhad-DDL
August 11th, 2009, 07:03
rayannet عزیز
شما لطف کردید که میخواستید به من VPS بدید ولی این که میگید 24 ساعت هم صبر نکردم خیلی عجیبه !!
من 3 برای این VPS که شما قرار بود بدید صبر کردم ولی نه جواب SMS میدادید و نه زیاد یاهو می آمدین !
به هر حال از شما ممنون که قبول کردین این سرویسو بدید برای مدتی و حالا شاید هم مشکلی این وسط پیش اومده بود که باعث این تاخیر شد و نا خواسته بوده و مهم نیست :)

من این VPS را الان از همکارتون A-750 تهیه کردم که فعلا ظاهرا مشکل رم وجود داره که ایشون در حال برسی هستن تا مشکلو رفع کنن, تا اینجا که خیلی دارن زحمت میکشن و ازشون ممنونم و امیدوارم بتونن مشکل منو حل کنند

ممنون

Arashdn
August 11th, 2009, 07:41
مشکل رم نبود
با خودتون هم صحبت کردم و مشخص شد مشکل از دیتابیس شماست

Farhad-DDL
August 11th, 2009, 08:07
a-750 بله درسته حق با شماست
سعی میکنم دیتابیس رو درست کنم
ممنون

rayannet
August 11th, 2009, 16:49
rayannet عزیز
شما لطف کردید که میخواستید به من VPS بدید ولی این که میگید 24 ساعت هم صبر نکردم خیلی عجیبه !!
من 3 برای این VPS که شما قرار بود بدید صبر کردم ولی نه جواب SMS میدادید و نه زیاد یاهو می آمدین !
به هر حال از شما ممنون که قبول کردین این سرویسو بدید برای مدتی و حالا شاید هم مشکلی این وسط پیش اومده بود که باعث این تاخیر شد و نا خواسته بوده و مهم نیست :)

من این VPS را الان از همکارتون A-750 تهیه کردم که فعلا ظاهرا مشکل رم وجود داره که ایشون در حال برسی هستن تا مشکلو رفع کنن, تا اینجا که خیلی دارن زحمت میکشن و ازشون ممنونم و امیدوارم بتونن مشکل منو حل کنند

ممنون

دوست عزیز من بهتون هم چندین بار اشاره کردم که اگر هزینه لایسنس دایرکت ادمین رو ندید من نمیتونم دایرکت ادمین واسه شما بگیرم اما گفتم که kloxo همون لجظه بهت بدم.
و شما ساعت 12 ظهر ثبت فیش کردی ما تا فردا صبح همان روز OK کردیم که شما ایمیل زدید از جای دیگه گرفتم و چند تیکه دیگه پرندید منم سرور شما را کامل فرمت کردم! چون نیازی نبود من بخوام وایسم چونه بزنم شما بیای از سرویس ما استفاده کنید
شما قبلا هیچگونه خریدی از من نکردی و من اصلا شما را نمی شناسم چطور میتوانم اعتماد کنم ؟!
" اگر تاپیک " به هیچکس اعتماد نکنید " بخونید ممنون میشوم . اما شاید همه اینحور نباشه اما افرادی هستند که واقعا درست کار میکنند و خوش حساب هستند اما در اینجور مواقع تر و خشک باید با هم بسوزد.
اما حتی من همون شب هم بهت گفتم همون لحظه سرویس رو بهت تحویل میدم اما باید صبر کنید تا لایسنس دایرکت ادمین بیاد و نصب . کانفیگ کنیم .
اگر شما به جای من بودی اعتماد میکردید که اول هزینه لایسنس بدید بعد مشتری بخواد واریز کنه؟!
بهتون قبل از واریز چندین بار هم گفتم اما خودتون واریز رو با 3 روز تاخیر انجام دادید. این مشکل از ما بوده ؟ یا شما ؟
امیدوارم کمی منطقی فکر کنید
به هر حال موفق باشید

Farhad-DDL
August 12th, 2009, 09:39
rayannet عزیز
دوست ندارم بحث رو ادامه بدم چون اینجا جاش نیست و من هم اهل درگیری لفظی نیستم...
من و شما میدونیم موضوع چی بود و همین کافیه.

از همکارتون A-750 عزیز بابت همه زحمتاشون تشکر میکنم که هم پشتیبانی خوبی میدن و هم برخوردو اخلاقشون مناسبه.

از دیگر دوستان هم که مایل بودن توی این ضمینه مارو ساپورت کنند هم متشکرم

Arashdn
August 12th, 2009, 09:41
از همکارتون a-750 عزیز بابت همه زحمتاشون تشکر میکنم که هم پشتیبانی خوبی میدن و هم برخوردو اخلاقشون مناسبه.
خواهش میکنم
لطف دارید