PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لینک ادامه مطلب

sm_pakdel
June 12th, 2011, 21:59
دوستان آدرس سایتم در امضا هست لطفا یه سر بزنید ببینید ادامه طلب رو که للیک میکنید درست کار میکنه یا نه من هرچی کلیک میکنم پیغام خطا میده.

Oops! This link appears to be broken.
Suggestions:
Search on Google:

mohammadlover
June 12th, 2011, 22:20
سلام
به نظرم مشکل از از .htaccess نیوکی که نصب کردید هست.
.htaccess فعلی رو حذف کند و همین فایل رو مجدد از خوده اسکریپت نیوک که ازش استفاده نکردید آپلود کنید.

موفق باشید

itjavani
June 12th, 2011, 22:22
فایل htaccess روی هاستتون انتقال اده نشده! فایل رو قراربدی درست میشه!

sibs
June 12th, 2011, 22:23
خطا میده .

Not Found

The requested URL /278//فوتبال/تكليف-انتقال-نفت-تهران-به-اراك-يك-هفته-ديگر-مشخص-مي‌شود/ was not found on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

بهتر نبود بجای نیوک برای یک سایت خبری جوملا یا وردپرس نصب می کردین . من خودم به شخصه اصلا با نیوک حال نمی کنم .

MDl
June 12th, 2011, 22:56
باهات موافقم ، نیوک حالت ثابتی داره که اصلاً خوشم نمیاد . دیگه قدیمی شده . دیتلایف انجین ، وردپرس یا جوملا نصب کن ، زندگی کن .

sm_pakdel
June 12th, 2011, 23:08
قبلا یه مشکلی داشتم که توی این انجمن مطرح کردم بهم گفتن فایل htaccess رو پاک کنم که منم هیمن کارو کردم

حالا دوباره آپلودش کنم مشکل دیگه ای پیش نمیاد؟

MDl
June 12th, 2011, 23:13
قبلا یه مشکلی داشتم که توی این انجمن مطرح کردم بهم گفتن فایل htaccess رو پاک کنم که منم هیمن کارو کردم

حالا دوباره آپلودش کنم مشکل دیگه ای پیش نمیاد؟

فایل htaccess چیزی نداره که بخواد در جاهای دیگه تأثیر دیگه ای بزار . محدوده کار htaccess ثابته یعنی هر موقع پاک کنین و 2باره اپلود کنین مشکلی پیش نمی یاد. مگر اینکه خودتون کد ها رو ویرایش کرده باشید.

sm_pakdel
June 12th, 2011, 23:17
خطا میده .

Not Found

The requested URL /278//فوتبال/تكليف-انتقال-نفت-تهران-به-اراك-يك-هفته-ديگر-مشخص-مي‌شود/ was not found on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

بهتر نبود بجای نیوک برای یک سایت خبری جوملا یا وردپرس نصب می کردین . من خودم به شخصه اصلا با نیوک حال نمی کنم .

دوست عزیز دیگه نمی تونم این کار وبکنم چون مدتی داریم با این سیستم کار میکنیم و اگر بخواهیم عوضش کنیم به مشکل میخوریم چون دوباره باید تمام این مطالب رو توش قرار بدیم

از جوملا اصلا خوشم نمیاد باهاش حال نمی کنم ورد پرس رو باهاش کار نکردم ولی نیوک رو دوست دارم باحاله

ممنون از راهنمائیتون

MDl
June 12th, 2011, 23:23
دوست عزیز دیگه نمی تونم این کار وبکنم چون مدتی داریم با این سیستم کار میکنیم و اگر بخواهیم عوضش کنیم به مشکل میخوریم چون دوباره باید تمام این مطالب رو توش قرار بدیم

از جوملا اصلا خوشم نمیاد باهاش حال نمی کنم ورد پرس رو باهاش کار نکردم ولی نیوک رو دوست دارم باحاله

ممنون از راهنمائیتون

وردپرس و جوملا رو تست کردی اما دیتالایف انجین رو تست نکردی . ماژول داره که مطالب رو از نیوک انتقال بدی . واسه تست هم شده یک بار نصبش کن

sm_pakdel
June 12th, 2011, 23:34
وردپرس و جوملا رو تست کردی اما دیتالایف انجین رو تست نکردی . ماژول داره که مطالب رو از نیوک انتقال بدی . واسه تست هم شده یک بار نصبش کن

توی انتقال مطالب به مشکل بر نمی خورم؟

مطالب بهم نمیریزه؟

---------- Post added at 11:34 PM ---------- Previous post was at 11:33 PM ----------

قسمت تبلیغات داره؟

ایم قسمت برای ما خیلی مهمه

MDl
June 13th, 2011, 00:14
توی انتقال مطالب به مشکل بر نمی خورم؟

مطالب بهم نمیریزه؟

---------- Post added at 11:34 PM ---------- Previous post was at 11:33 PM ----------

قسمت تبلیغات داره؟

ایم قسمت برای ما خیلی مهمه

من نگفتم سایتت رو ببند و اینو نصب کن . روی subdomain نصب کن و تست کن . دیتالایف انجین فارسی (http://www.datalifeengine.ir/)

اینجا هم نمونه سایت هایی که دیتالایف استفاده کردن . http://forum.datalifeengine.ir/topic_5289/#reply

اینم سایت خودم مــــجید دانلــــود | مرجع تخصصی دانلود (http://www.majiddownload.ir/)

مدیریت محتوای کاملی هست . تبلیغات هم داره

sm_pakdel
June 13th, 2011, 00:18
همین الان تست کردم خیلی خوب بود
به دلم نشت احتمالا تحقیق کنم اگر توی انتقال اطلاعات مشکلی نباشه ازش استفاده میکنم خیلی خوشم اومد مرسی از معرفی این سیستم

MDl
June 13th, 2011, 00:22
به دلم نشت احتمالا تحقیق کنم اگر توی انتقال اطلاعات مشکلی نباشه ازش استفاده میکنم خیلی خوشم اومد مرسی از معرفی این سیستم
خواهش می کنم . مهم اینه که هر سایتی رو می تونی با دیتالایف انجین بزنی . فقط کافیه html بلد باشی و اگر php هم بلد باشی که اینو با هیچ چیز عوض نمی کنی

sm_pakdel
June 13th, 2011, 00:53

---------- Post added at 12:53 AM ---------- Previous post was at 12:42 AM ----------

لینک ادامه مطلبم درست شد ولی بقیه لینکها خراب شد

میشه بیشتر راهنمائیم کنید