PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سمينار بازاريابي اينترنتي و بهينه سازي وب سايت - سئو

itjavani
June 12th, 2011, 11:55
اولین دوره بین المللی ( رایگان شد )
کارگاه تخصصی بازاریابی الکترونیکی
بازاریابی اينترنتي و بهینه سازی توسط موتورهای جستجو (SEO)

هدف دوره:

آموزش و فراگيري علم سئو و بازاريابي اينترنتي

محتواي دوره:

• مباني و راهكارهاي طراحي سايت

• آموزش كاربردي بهينه سازي وب سايت براي موتورهاي جستجو

• آموزش تكنيك هاي مدرن بازاريابي اينترنتي

• جديد ترين ابزارهاي سئو و بازاريابي اينترنتي
• نمونه عملي بهينه سازي وب سايت

• شيوهاي مدرن آناليز دادهاي وب سايت

• استراتژهاي مفيد تجارت الكترونيك و تبليغات اينترنتي

مخاطبین سمینار: مديران عالي و مياني , مديران بازرگاني, طراحان وب سايت و همه افرادي كه به دنبال راه اندازي كسب و كار موفق و يا افزايش فروش و ارائه خدمات بيشتر از اينترنت مي باشند.

مدرسين : مهندس ميلاد صيدكرمي , حسين زيني وند

مدت دوره: 8 ساعت

زمان برگزاري دوره : 28 و 29 خرداد ماه 1390

هزینه برگزاری دوره: رايگان

(شامل آموزش، جزوه آموزشی، لوح فشرده (CD) مفاد آموزشی، کارگاه آموزشی، ناهار، پذیرایی و گواهینامه حضور در دوره)

اعتبار دهنده بين المللي دوره : BRS Academy

تماس جهت كسب اطلاعات بيشتر و ثبت نام :

شركت بازرگاني حقيقت : 88981321-88981322
دبيرخانه بي ار اس آكادمي : 88876692-88876693
موبايل : 09197588144
سمينار سئو (http://www.seomateriel.com/seo-conferace.html)

EXXXIR
June 12th, 2011, 12:08
این جمله به نظرم تصحیح بشه بهتره:

بهینه سازی توسط موتورهای جستجو

این جمله این معنی میده که موتور جستجو می خواد بهینه کنه سایت نه متخصص :)

jfactor
June 12th, 2011, 12:10
بد نیست دوستان اینجا رو هم در مورد این ددوره بخونن:
https://www.facebook.com/kaspid

AbiriAmir
June 12th, 2011, 12:29
دانشجو نباشیم نمیشه؟!
دانش آموزیم!

---
June 12th, 2011, 12:46

جمله ی من معقولانه هست ؟

من چون لینوکس کار میکنم شما دوستان دست از این کپی کاری و حرکت کثیفی که میکنید بردارید چون دارید از من کپی میکنید

این چطور ؟ اگه حسن آقا بقاله ممدآقا نباید بقالی بزنه ؟
یکم تعقل کنید ;)

itjavani
June 12th, 2011, 12:48

با توجه به آمدن فصل تعطیلات و روی کار آمدن وب سایت های جدید و افزایش کاربران وب ایران ، و همینطور رقابت روز افزون وب سایت ها ، این سمینار برگزار گردید!هزینه این سمینار با توجه به توان مالی وب مستر ها تعیین گردیده است!
از برخورد جناب سپیدنام واقعا در تعجب هستم ، فضای کاری رقابتی هست و همینطور ظاهرا فقط ایشون می پندارند که خودشون سئو میدونند چیه؟!
اگر بخوایم این کار رو کپی بدونیم پس من باید از خیلی ها شکایت کنم و بگم کپی کردم!
به طور مثال من میام فروش ویژه سرورمجازی از سوئیس با پهنای باند بسیار بالا میزارم، فردای روز تاپیک من شرکت دیگری با همون مورد با اندکی دست کاری تاپیک میزنه از همون کشور و تقریبا همون پلن ها؟!
من باید بیام بگم ایشون از من کپی کرده ؟! فضای کار رقابتیه هم من شکرخدا فروش خودمو دارم و هم اون شرکت!
متاسفانه این برخورد نوعی بی ادبی به تیم برگزارکننده هست و این که ایشون خیلی سرشونو بالاگرفتن ! فردی که از توان خودش شکی نداره باید به دنبال رقیب باشه، از قدیم گفتن هر کس بار علمیش بیشتره سرش پایینتره و تواضع داره!این کارها نوعی بچه بازی وناجوانمردانه هست که شما بخواید با اهانت رقیبتون رو سرکوب کنید!

AbiriAmir
June 12th, 2011, 12:50
نه معقولانه نیست ولی به نظر من شرکت کاسپید در این زمینه حرفه ای تر عمل میکنه...

itjavani
June 12th, 2011, 13:01
جمله ی من معقولانه هست ؟

من چون لینوکس کار میکنم شما دوستان دست از این کپی کاری و حرکت کثیفی که میکنید بردارید چون دارید از من کپی میکنید

یکم تعقل کنید ;)

ممنون آرش جان !

---------- Post added at 01:01 PM ---------- Previous post was at 12:52 PM ----------

نه معقولانه نیست ولی به نظر من شرکت کاسپید در این زمینه حرفه ای تر عمل میکنه...

حرفه ای بودن در مکان برگزاری سمینار و گرفتن هزینه گزاف برای آموزش ، داشتن سرمایه بسیار، در بالاشهر تهران دفتر داشتن نیست، حرفه ای بودن در عمل مشخص میشود...

amirlord
June 12th, 2011, 13:04
جالبه ! هیچوقت فکری برای شهرستان ها نمی کنند . همه چی تهران . همه جا تهران . انگار ایران فقط یه شهر داره به نام تهران! :)

AbiriAmir
June 12th, 2011, 13:08
ممنون آرش جان !

---------- Post added at 01:01 PM ---------- Previous post was at 12:52 PM ----------

حرفه ای بودن در مکان برگزاری سمینار و گرفتن هزینه گزاف برای آموزش ، داشتن سرمایه بسیار، در بالاشهر تهران دفتر داشتن نیست، حرفه ای بودن در عمل مشخص میشود...

بله درسته منم نگفتم به هزینه است
اتفاقا من بسیار علاقه مند بودم که تو سمینار کاسپید شرکت کنم ولی به دلایلی نتونستم و یکی از دلایلشم همین مساله مالیش بود...
ولی طبق رزومه های دو گروه این رو گفتم و البته این فقط نظر من بود...

itjavani
June 12th, 2011, 13:16
جالبه ! هیچوقت فکری برای شهرستان ها نمی کنند . همه چی تهران . همه جا تهران . انگار ایران فقط یه شهر داره به نام تهران! :)

اتفاقا این مسئله رو ما در نظر گرفتیم ، و انشالله تا پایان امسال در شهرهای بزرگ ایران این سمینار برگزار میشه!

jfactor
June 12th, 2011, 13:58
جمله ی من معقولانه هست ؟

یکم تعقل کنید ;)
برای من هم یکم مسئله گیج گننده هست و نمیدونم همچین ادعایی چطور و بر چه اساسی مطرح شده!!! چند حالت میتونه داشته باشه یکی اینکه جناب سپید نام فقط و فقط به خاطر مشابه بودن دو دوره این کار رو کپی نامیدن و دیگری اینکه ایشون شواهد و قرائن دیگه ای برای اثبات گفته خودشون داشته باشن!!! به هر حال قصد من فقط اطلاع رسانی در مورد این مطلب بود.... .

itjavani
June 13th, 2011, 14:42
به دليل جذب اسپانسر و استقبال بي نظيرسيمنار رايگان شد !!

AbiriAmir
June 15th, 2011, 13:29
دوست عزیز لطفا راجع به مدرک یکم توضبح بدید
ممنون

AbiriAmir
June 16th, 2011, 11:56
:-w:-w:-w:-w

AbiriAmir
June 20th, 2011, 12:30
دوستان سمینار برگزار شد...
بد نبود ولی من توقع بیشتری داشتم.
با این حال از کادر برگزار کننده ممنون
متاسفانه ساعتش هم یکم دقیق نبود و از ساعت 6 عصر گذشت و چون ما باید برمیگشتیم شیراز مجبور شدیم 6 سالن رو ترک کنیم...
باز هم ممنون

ShahroKH
June 21st, 2011, 01:31
داداش رایگانه ؟؟

مفتی 8 ساعت آموزش میدید با ناهار ؟‌:d پایه ام

itjavani
June 21st, 2011, 01:36
داداش رایگانه ؟؟

مفتی 8 ساعت آموزش میدید با ناهار ؟‌:d پایه ام
رایگان بود ولی به اتمام رسید.

میتونید برخی از تصاویر سمینار رو ملاحظه کنید... سمينار سئو (http://www.seomateriel.com/seo-conferace.html)

تجربه کوچک ولی خوبی برای تیم ما بود.انشالله با تجربیات بیشتر و قدمی محکم تر این سری سمینار ها رو ادامه میدیم!

موفق باشید...

AbiriAmir
June 21st, 2011, 12:17
دوست عزیز اگر مایل به برگزاری این سمینار تو شیراز هستید ما میتونیم باهاتون همکاری کنیم...

itjavani
June 21st, 2011, 12:47
دوست عزیز اگر مایل به برگزاری این سمینار تو شیراز هستید ما میتونیم باهاتون همکاری کنیم...

حتما در اولین شهر بزرگی که شرایط محیا باشه دوباره برگزار میکنیم!

Arte
June 21st, 2011, 12:48
من خودم نواحی تهران زندگی میکنم . همین بچه های شهرستان هستند که تهران رو بالا بردن و الان اگه از بالا تا پایین مقامات و نخبه ها و بزرگان کشورمون رو ببینی بچه های شهرستانی هستن وگرنه بچه های بومی خود تهران از این وجودا ندارن .