PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمايش ندادن اتوماتيك فاكتور پس از سفارش

turboo
June 11th, 2011, 13:59
سلام

بنده با WHMCS يك مشكلي كه دارم اين هست كه وقتي سفارش رو انجام داده مي شود و در آخر كه اطلاعات تماسي مي آيد و گزينه ارسال سفارش را كه مي زنيم يك صفحه سسفيد كه نمونه اش را در زير گذاشتم مي آيد و هيچ چيز ديگري باز نمي شود .

من مي خواستم كه با زدن تاييد ارسال فاكتور مشتري را نمايش دهد .

http://dll.vsb.ir/uploads/13077840432.jpg

ممنون دوستان مي شوم كه سريع پاسخگويي نمايند ، الان ما پرداخت آنلاين زرين پال رو راه اندازي كرديم اما مشكل اين است كه فاكتور رو نشون نمي ده براي پرداخت آنلاين ..

NovinSite.ir
June 11th, 2011, 21:30
یک ماژول نصب کردی که موجب خطا میشه و نمیزاره فاکتور نشون داده بشه

1Mizban
June 11th, 2011, 21:59
فارسي سازي ايميل رو ايمپورت كرديد ؟

turboo
June 11th, 2011, 22:02
نه دوست من ، از همون اول هم همين صورت بود ، من فقط ماژول زرين پال رو نصب كردم كه يك مشكل هم با اون دارم ، در همون بخش تكميل سفارش نمياره كه مي خواي با چي پرداخت كني ، و وقتي به محيط كاربري مي ري ، بايد يكي از فاكتور هاي پرداخت نشده رو وارد بشي ، تا بتوني پرداخت آنلاين انجام بدي ، البته بيشتر وقت ها هم در فاكتور قسمت پرداخت آنلاين رو خالي مياره و پرداخت توسط زرين پال رو نشون نميده .

اين مشلات واقعا اذيت مي كنه و مي ترسم كه كاربرا به مشكل بر خورده باشند .

---------- Post added at 10:02 PM ---------- Previous post was at 10:01 PM ----------

بله ايمپورت كردم .

1Mizban
June 11th, 2011, 22:08
همون نسخه en رو براي ايمل ها ايمپورت كن درست ميشه.

nima17701
June 11th, 2011, 22:10
سلام دوست عزیز ، عذر میخوام یعنی نمیشه با قالب ایمیل فارسی ، این مشکل حل بشه و حتما باید ایمیل ها انگلیسی باشه؟
ممنون

turboo
June 11th, 2011, 22:21
يعني بايد ايميل ها پارسي شه ؟

1Mizban
June 11th, 2011, 22:24
چرا ميشه، ولي احتمالا فارسي ساز براي نسخه هاي پاينتره و نسخه شما 4.5 احتمالا
شما همون ديفالتش رو ايمپورت كن،‌خودت دستي فارسيش كن يا نسخه جديش رو تهيه كن،‌يا تيبل Invoice Created فكرميكنم،‌ خودت دستي فارسي كن

turboo
June 11th, 2011, 22:34
دوست من اسم جدولش يادم نيست ، من اون رو جايگزين كردم و بك آپي ندارم ....

1Mizban
June 11th, 2011, 22:56
يه جاي ديگه نسخه اصلي رو نصب كنيد،‌ بعد بريد داخل ديتابيس و تيبل مربوط به ايمل ها رو اكسپورت كنيد، و بعد بياريد تو اين نسخه جايگزين اين فارسي ساز كنيد
البته فكر كنم فيلد هاي اين نسخه جديد بيشتر نسخه هاي قديمي باشه،‌وقتي فارسي ساز رو ايمپورت ميكنيد (نسخه هاي قديمي) چند تا فيلد رو حذف ميكنه...

WHPersia.Com
June 11th, 2011, 23:34
شما می تونید از یه فارسی ساز کامل هم استفاده کنید.
اگه خواستید بگید تا در اختیارتون بزارم.

Pooldar
June 11th, 2011, 23:40
شما اول بهتره زبان ناحیه کاربری و ناحیه مدیریت رو اینگلیش کنید ببینید درست میشه یا نه؟
معمولا این از فارسی ساز هست

turboo
June 12th, 2011, 00:08
من از فارسي ساز ايران آشيانه استفاده مي كنم ، شما فارسي ساز كاملتري داريد ؟

اگر داريد ممنون مي شم قرار بديد .

---------- Post added at 11:42 PM ---------- Previous post was at 11:41 PM ----------

شما اول بهتره زبان ناحیه کاربری و ناحیه مدیریت رو اینگلیش کنید ببینید درست میشه یا نه؟

اين كار رو همينك انجام مي دم .

---------- Post added June 12th, 2011 at 12:06 AM ---------- Previous post was June 11th, 2011 at 11:42 PM ----------

با اين كار هم درست نشد .

---------- Post added at 12:08 AM ---------- Previous post was at 12:06 AM ----------

الان مشكلي كه هست + اين ، اينه كه من تراكنش زرين پار رو فعال كردم اما توي قسمت سفارش نمياد ؟

همه چيز عالي هست ، اما اين 2 مشكل ...

همونطور كه تو عكس اولي مي بينيد زرين پال فعال بود ، اما الان نمياد .... واسه خودش مي ره ، مياد .... اصلا معلوم نيست ...

Pooldar
June 12th, 2011, 00:09
در قسمت Ordering

تیک زیر رو بزنید

Tick this box to not send an invoice due notice when new orders are placed

nima17701
June 12th, 2011, 00:10
سلام دوست عزیز ، پنل رو اینگلیش کردم بازم نشد

turboo
June 12th, 2011, 00:15
ممنون عزيز ، تيك رو زدم ، درست شد

اما بتوني مشكل زرين پال رو هم بگي واقعا كه ممنونت مي شم ، افزونه فعاله ، اما تو آخرين مرحله سفارش (قبل اينكه بره تو فاكتور) در قسمت Payments نمياد ، قبلا بود ، اما حالا نيست

---------- Post added at 12:15 AM ---------- Previous post was at 12:14 AM ----------

واقعا ممنون ، با زدن اين تيك ايميل هم برا سافرش ارسال مي كنه ، دنبالش بودم ،

تشكر

nima17701
June 12th, 2011, 00:19
در قسمت Ordering

تیک زیر رو بزنید

Tick this box to not send an invoice due notice when new orders are placed

ممنون دوست عزیز مشکلم حل شد
سپاسگزارم

Pooldar
June 12th, 2011, 00:20
ممنون عزيز ، تيك رو زدم ، درست شد

اما بتوني مشكل زرين پال رو هم بگي واقعا كه ممنونت مي شم ، افزونه فعاله ، اما تو آخرين مرحله سفارش (قبل اينكه بره تو فاكتور) در قسمت Payments نمياد ، قبلا بود ، اما حالا نيست

---------- Post added at 12:15 AM ---------- Previous post was at 12:14 AM ----------

واقعا ممنون ، با زدن اين تيك ايميل هم برا سافرش ارسال مي كنه ، دنبالش بودم ،

تشكر

باید بری داخل اون گروهی که ساختی تیک زرین پال رو بزنی تا فعال بشه
برای تست هم میتونی یه گروه جدید بسازی و داخلش محصول ببینی کار میکنه یا نه

mr_iranboy89
June 12th, 2011, 00:22
شما میتونید کد زیر رو توی فایل configuration.php سیستم خودتون قرار بدید تا خطای مورد نظر دیده بشه. اونوقت اون خطا رو اینجا به ما بدید تا بررسی کنیم ببینیم مشکل چیه!

$display_errors=true;

WHPersia.Com
June 12th, 2011, 00:40
عزیزم این مشکل صد در صد از فارسی ساز ایمیل هست.

turboo
June 12th, 2011, 04:13
ممنون دوست من مشكل حل شد