PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اعمال تغییر قیمتها در فاکتورهای گذشته

Warez-Host.IR
June 10th, 2011, 12:23
با سلام
قیمت سرویس را را تغییر دادیم حال برای آنکه کاربران از ماه آینده با قیمت جدید تمدید کنند و در فاکتورهای پرداختی مبلغ جدید سرویس ها اعمال شود , باید چه کاری کردی ؟؟
باید سرویس ها را یکی یکی ویرایش کنیم یا راهی هست که مثلاً تمام فاکتورهای یک محصول مثلاً vds1 را یک باره به مبلغ جدید تغییر بدیم ؟؟

منتظر راهنمایی دوستان هستیم
موفق باشید

HyperServer
June 10th, 2011, 12:55
با سلام
قیمت سرویس را را تغییر دادیم حال برای آنکه کاربران از ماه آینده با قیمت جدید تمدید کنند و در فاکتورهای پرداختی مبلغ جدید سرویس ها اعمال شود , باید چه کاری کردی ؟؟
باید سرویس ها را یکی یکی ویرایش کنیم یا راهی هست که مثلاً تمام فاکتورهای یک محصول مثلاً vds1 را یک باره به مبلغ جدید تغییر بدیم ؟؟

موفق باشید
باید به صورت دستی تک تک رو تغییر بدید...چون موقعی که سرویس برای اولین بار فاکتور صادر میشه، مبلغ تمدید در فیلد recurring ذکر میشه که فاکتور تمدید به صورت خودکار از روی اون صادر میشه...
البته یه راه داره که اونم از طریق اسکریپت برای تغییر در دیتابیس هستش که توصیه نمیشه

saeed25
June 10th, 2011, 13:03
دروود
می توانید روی همه بهای کالاهایتان یک درصدی بیفزایید و از سامانه بخواهید بها ها را به روز رسانی نماید.

پ.ن رحمان جان،افزایش ها رو آغاز کردی شما؟چند درصد؟

EXXXIR
June 10th, 2011, 13:06
با سلام

موفق باشید

با سلام

اینم آموزش :]

بهترین راه برای این کار استفاده از افزونه ای که خیلی وقته خوده whmcs نوشته و روی همه نسخه ها هم هست برای فعال کردن اول مسیر زیر برید: (با این روش نمی خواد یکی یکی ویرایش کنید)

منوی تنظیمات> ماژول های افزونه>

ماژول Bulk Pricing Updater را فعال کنید. تیک برای دسترسی به گروه های ادمین مورد نظر بزنید. همانطوری که از اسم افزونه پیداست برای به روز رسانی کلی قیمت هاست.

صفحه یک رفرش کنید و در منوهای اصلی توی منوی افزونه ها برید قسمت Bulk Pricing Updater

خوب تو این صفحه ماژول همه چی مشخصه (دقت کنید این ماژول و تغییرات روی مشتریای موجود تاثیر داره نه سفارش های جدید برای سفارشای جدید باید خود محصول ویرایش کنید)

This addon tool allows you to update the pricing for your existing customers. Use Ctrl+Click to select more than one criteria in any of the fields.

- محصول انتخاب کنید
- وضعیت سفارش انتخاب کنید
- و نوع چرخه ی پرداختی که می خواین تغییر بدید
- انتخاب واحد پول
- قیمت جدیدی که برای فاکتورها می خواین اعمال کنید در قسمت New Recurring Price وارد کنید

و کلید اپدیت بزنید.

موفق باشید

Warez-Host.IR
June 10th, 2011, 13:28
پ.ن رحمان جان،افزایش ها رو آغاز کردی شما؟چند درصد؟
سلام
بله بین 3 تا 5 هزار تومان در هر سرویس
و ازامروز اعمال خواهد شد
برای خرید و تمدید ها

فاکتورها را درست کردم , فقط حواسم نبود فاکتورهای بین 10 تا 17 ماه میلادی را اشتباهاً حذف کردم که باید دوباره ایجاد کنم
از گزینه ساخت فاکتورهای پرداخت نشده هم استفاده میکنم نمیاره فاکتورهای حذف شده را
بقیه را دستی درست کردم