PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام پارک دامین مناسب تر است؟

ramin100
June 9th, 2011, 17:25
با سلام
1-من از یه هاست رایگان فضا گرفتم.و دو دامنه com و ir رو هم ثبت کردم.حالا مشکلی که دارم این است که وقتی با دامنه اصلی ام وارد سایتم میشم آدرس هاست در نوار وضعیت مرورگر نشون داده می شه چیکار کنم که این اتفاق نیفته.(از ورد پرس استفاده می کنم)
2-اگه فرض کنید که آدرس سایتم در هاست رایگان ramin.host.com باشه و دامنه هام ramin.com و ramin.ir باشه و با توجه به اینکه می خوام آدرس اصلی سایتم ramin.com باشه بهتره چه جوری پارک دامین کنم.باید هر دو دامنه رو به ramin.host.com پارک کنم یا ramin.com رو به ramin.host.com پارک کنم و ramin.ir رو به ramin.com .(اگه تفاوتشون رو بگید ممنون می شم)
با تشکر از همه دوستان

kingoftehran
June 9th, 2011, 17:46
با سلام
دوست گرامی زمانی که شما دامین را پارک می کنید اون وب سایت با نام دامین پارک شده هم بالا می آید و در نوار آدرس هم دامین پارک شده را می بینید.این اصول کار هست مگر هاست شما مشکلی داشته باشد.
در مورد نوار وضعیت نیز می توانید از کدهای جاوایی استفاده کنید که نوار وضعیت را مدیریت می کند و مثلا یک پیغام روی نوار قرار بدید یا ساعت و تاریخ و هزار تا کار دیگر

ramin100
June 9th, 2011, 22:22
--------- Post added at 10:22 PM ---------- Previous post was at 10:19 PM ----------

با سلام
دوست گرامی زمانی که شما دامین را پارک می کنید اون وب سایت با نام دامین پارک شده هم بالا می آید

پس چرا و چگونه وقتی با آدرس varzesh3.ir و varzesh3.net وارد سایت می شیم به varzesh3.com تبدیل می شه

e-741
June 9th, 2011, 22:45
redirect میشه به اونجا، یعنی کلا انتقال پیدا می کنی به سایتی که بهش ریدایرکت شده