PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین ریسلر دهنده خارجی که با ایران روابط حسنه داشته باشد

irlogo
October 17th, 2008, 23:50
شایدقبلا زیاد در این موضوع بحث شده باشد ولی هیچ وقت من نتیجه کاملی ازش نگرفتم ، مثلا تو مجید آنلاین تاپیک زدم یه مشت الاف بی کار اومدن گفتن یالا و بلا از ما ریسلر بگیر !

پس اسپم ندین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! فقط جواب سوال رو اگه مایلین بدین
یا علی مدد:blush5:

Vahid
October 18th, 2008, 22:45
iweb.com رو معرفی میکنم
موفق باشید

irlogo
October 18th, 2008, 23:26
iweb.com رو معرفی میکنم
موفق باشید

ولی iWEB به ایران ریسلر با CPANEL نمی ده

Vahid
October 18th, 2008, 23:41
میتونید مدارک و مشخصات غیر ایرانی بدید
فکر کنم بدند

Mozafary
November 3rd, 2008, 19:25
این بستگی به کیفیت دلخواه شما و میزان هزینه ای که میخواید بکنید داره.
جاهایی مانند
gazzin.com
resellerzoom.com
بصورت تخصصی بر روی سرویسهای reseller کار میکنن با هزینه های مختلف.سرویسهاشون برای استفاده معمولی قابل قبول هست.

salam
January 9th, 2009, 20:29
من یه سوال در مورد ریسلرزوم دارم - اینا سی پنل میدن به ایرانیا , خوب حالا که خود سی پنل با دامنه های آی آر مشکل داره , اگه ما دامنه آی آر تو سی پنل ثبت کنیم چه اتفاقی میفته ؟

persian.developer
January 9th, 2009, 21:06
من یه سوال در مورد ریسلرزوم دارم - اینا سی پنل میدن به ایرانیا , خوب حالا که خود سی پنل با دامنه های آی آر مشکل داره , اگه ما دامنه آی آر تو سی پنل ثبت کنیم چه اتفاقی میفته ؟

فکر نمی کنم cPanel با دامنه ir مشکلی داشته باشه. یه حدس هایی قبلا مدیرهای سرور میزدن که بعد معلوم شد بی اساس هست!
در مورد این شرکت اگه شرکت بزرگی باشه مطمئن باشید که cPanel فقط بهش تذکر میده و اگه بهش فشار بیاره (که فکر نمی کنم این روزا دیگه cPanel این قد گیر بده) و اون شرکت خیلی مسلمون باشه! اطلاعاتتو می ده بهت یا کنترل پنل دیگه ای داشته باشه تبدیل می کنه
ولی در کل این کار cPanel (بستن) به همون روزهای اول محدود شد و الان تا جایی که من می دونم آروم شده! و فعلا در حد یه قانون فرمالیته هست

Vahid
January 10th, 2009, 09:06
اره محمد جان cpanle دیگه3 پیچ نمیشه رو این مورد ها مخصوصا اگه بفهمه مدیر سرور خارجی هست دیگه هیچ کاری رو نداره
برا یکی از فامیل های ما پیش اومد که سی پنل رو بست فکر کرد ایرانیه در واقع ایرانی بود ولی در ایران نبود
بعد که زنگ زد دوباره براش باز کردند

Nikan
January 10th, 2009, 15:12
سلام

پیشنهاد من این هست که اگر می خواهید از یک شرکت خارجی ریسلر بگیرید زیاد به اینکه حتما cPanel باشه گیر ندهید چون درست هست که cPanel الان کمتر سخت گیری می کند ولی این موضوع که اجازه نمی دهد کاربر ایرانی و کره شمالی و ... از نرم افزارش استفاده کنند را در قوانینش دارد و هر چند وقت گیر می دهد و اصولا هیچ شرکتی به خاطر یک ریسلر با 50 - 100 هاست کار خودش را به خطر نمی اندازد .

برای همین من به شما توصیه می کنم اگر سرور اختصاصی یا مجازی می خواهید از cPanel استفاده کنید چون اگر ببندند باز هم راه حل هایی برای اینکه موضوع را حل کنید دارید ولی در حالت ریسلری این موضوع سخت می شود .

با تشکر

Nikan
January 10th, 2009, 15:12
سلام

پیشنهاد من این هست که اگر می خواهید از یک شرکت خارجی ریسلر بگیرید زیاد به اینکه حتما cPanel باشه گیر ندهید چون درست هست که cPanel الان کمتر سخت گیری می کند ولی این موضوع که اجازه نمی دهد کاربر ایرانی و کره شمالی و ... از نرم افزارش استفاده کنند را در قوانینش دارد و هر چند وقت گیر می دهد و اصولا هیچ شرکتی به خاطر یک ریسلر با 50 - 100 هاست کار خودش را به خطر نمی اندازد .

برای همین من به شما توصیه می کنم اگر سرور اختصاصی یا مجازی می خواهید از cPanel استفاده کنید چون اگر ببندند باز هم راه حل هایی برای اینکه موضوع را حل کنید دارید ولی در حالت ریسلری این موضوع سخت می شود .

با تشکر

karahost
January 10th, 2009, 15:49
سلام :

عدم پیشنهاد plesk از طرف دوستان متوجه نمی شوم . ایا مشکلی در استفاده از کنترل پنل plesk وجود دارد ؟ مشکلی نیز در ارتباط با دامنه های ir نداشته و از نظر امنیتی نیز بنظر نمیاد نقصی داشته باشد

با تشکر

karahost
January 10th, 2009, 15:50
سلام :

عدم پیشنهاد plesk از طرف دوستان متوجه نمی شوم . ایا مشکلی در استفاده از کنترل پنل plesk وجود دارد ؟ مشکلی نیز در ارتباط با دامنه های ir نداشته و از نظر امنیتی نیز بنظر نمیاد نقصی داشته باشد

با تشکر

karahost
January 10th, 2009, 16:45
با سلام :

ایا دلیل خاصی وجود دارد که دوستان کنترل پنل Plesk را پیشنهاد نمی دهند ؟ با ایران و .ir گمان نکنم مشکلی داشته باشد و از نظر قیمت نیز مناسب است.

Nikan
January 10th, 2009, 22:35
سلام

بله من هم پیشنهاد می کنم از جایی ریسلری بگیرید که Plesk استفاده می کنند .

با تشکر