PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نمایندگی برای استفاده شخصی+آیپی اختصاصی

mahdi66
June 6th, 2011, 18:00
دوستان من یه سایت موزیک دارم که الان ساسپند شده به علت استفاده زیاد از منابع سرور
از وردپرس و مای بی بی استفاده میکنم و پلاگین خاصی هم استفاده نمیکنم که فشار بیاره
آیپی اختصاصی برای ssl می خوام
حدود 2 گیگ فضا
پهنای باند نامحدود
البته تعداد بازدید هم خیلی بالا نیست حدود 3000 بازدید روزانه شاید بیشتر بشه
اینم بگم که فایلهام رو یه vps جداگانست
دیگه اینکه آپتایم 100%
اگه وارز هم باشه چه بهتر
سایتمم چیز شده مثل بقیه سایتها
دیگه اینکه دم به دیقه ساسپند نکنند اگه مشکلی بود قبلش خبر بدن
دوستانی که با این مسائل مشلی ندارند آفر بدن ولی خداییش آپتایم و سرعت واقعا برام مهمه پس دقت کنید
اینم بگم نمایندگی برای فروش نمی خوام فقط برای استفاده شخصی می خوام در حد 2 3 تا دامین

---------- Post added at 06:00 PM ---------- Previous post was at 04:45 PM ----------

چه عجیب هیچکس پیشنهاد نداده

amirlord
June 6th, 2011, 18:53
عزیز من چون وقتی سایت شما ***** میشه و این *****ینگ بر روی یک آی پی ادامه داشته باشه ، ISP ها میزنن آی پی سرور رو بن میکنن ، اون موقع .... ! برای همین بهتون پیشنهاد میکنم یک سرور مجازی ارزان قیمت تهیه کنید ، چون اینجوری فردا نشده دوباره ساسپندتون میکنن! :d

Sindad
June 6th, 2011, 19:41
3000 بازدید روزانه زیاد نیست ولی بسته به امکانات سایت، می تواند خیلی زیاد باشد.
برای مثال سایتی را دیدم که روزانه 5000 عدد بازدید بیشتر ندارد و با اینکه سیستم سایتش وردپرس است رم مصرفی حدود 1500 مگابایت را دارد که تقریبا زیاد است.
پس این احتمال هم هست که حق با مدیر سرور شما باشد و مصرف شما بیش از حد است.
به هر صورت ما می توانیم به شما ریسلری تقدیم نماییم قیمت ها نیز در سایت موجود است:

www.Sindad.com

موفق باشید

021teh
June 6th, 2011, 19:51
در خدمتتون هستم

ای پی اختصاصی هم بهتون میدیم

entezar
June 10th, 2011, 21:38
والله من و چند تا از دوستام از شبکه ی هاستینگ شاپل سرویس داریم ولی با این مشکلات رو به رو نبودیم تو این یه سال
دوست داشتین یه سری بهشون بزنین
shopel.net | شاپل | ارائه دهنده خدمات حرفه ای هاستینگ ریسلر نامحدود و سرور مجازی (http://shopel.net/)
موفق باشی

---------- Post added at 09:38 PM ---------- Previous post was at 09:36 PM ----------

دوتا پست زدم از وقتی عضو شدم فقط از جایی که هاست دارم تبلیغ کردم
برم بهشون خبر بدم تخفیف بگیرم:)):))

sales data
June 10th, 2011, 23:07
سلام
وقت بخیر
خوشحال میشیم در خدمت شما باشیم
ای پی اختصاصی نیز موجود است
دیتا ارقام (http://dataargham.com)
موفق باشید