PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل بزرگ با دیتالایف

afsoongar
June 4th, 2011, 14:38
با سلام

من یک مشکل با دیتالایف دارم

من یک سایت دانلود با نسخه 9.2 راه اندازی کردم البته سایت دانلود انگلیسی هست

و یک مشکل خیلی بزرگ با این سیستم دارم

وقتی چند تا از کاربران مطلب ارسال میکردن مطالب به صورت ناقص ارسال میشد فکر میکرم که مشکل از کاربران و امروز هم این مشکل برای خود من هم پیش امد (تعدادی از کاربران از نرم افزار برای ارسال مطالب استفاده میکنن فکر میکردم مشکل از نرم افزار هست ولی خود من اصلا از هیچ نرم افزاری استفاده نمیکنم)

تو قسمت پیش نمایش مطالب رو درست نشون میده وقتی پست ارسال میشه مطالب به صورت ناقص نشون داده میشه

سایت اول رو یه هاست اشتراکی بود انتقالش دادم به Vps که شاید مشکل برطرف بشه ولی این مشکل همچنان هست

دیتالایف رو پاک کردم و دوباره نصب کردم (البته چند نسخه رو امتحان کردم) ولی باز همین مشکل هست

برای نمونه

http://www.raredown.com/games/1320-dirt-3-2011multi2repack-by-zerstoren.html

بعضی از وقت ها هم امکان ویرایش پست ناقص هم وجود نداره اگر ویرایش بشه و دوباره ارسال بشه تغییرات ذخیره نمیشه

تنها چیزی که من از هاست به Vps انتقال دادم دیتابیس هست ایا امکانش هست که مشکل از دیتابیس باشه

باتشکر

MDl
June 11th, 2011, 16:34
سلام ، این مشکلات رو فقط با نسخه انگلیسی دارید یا کلاً فارسی هم نصب می کنید مشکل داره ؟