PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با نصب كردن ibsng آيا webmin هم نصب ميشه ؟

kingrokh
June 4th, 2011, 03:12
سلام
دوستان من ميخوام ibsng نصب كنم همينطور webmin، آيا با نصب كردن ibsng وب مين هم نصب ميشه ؟! يا بايد جدا نصبش كنم ؟! اونوقت چطوري بهم وصل ميشن ؟!!؟؟
آيا به چيز ديگه اي بجز اين دو وميكروتيك احتياج دارم براي اكانتينگ. الان همه اينارو دارم ولي كسي برام راه اندازي كرده ولي ميخوام يدونه لينوكس خودم كامل كانفيگ كنم.
لطفا فقط براي راهنمايي ج بديد. به اندازه كافي تو اين وادي خرج كردم. ميخوام خودم ياد بگيرم.
سپاسگزارم.

ArtexGroup
June 4th, 2011, 08:19
بله, بدون مشکل ibsng در کنار webmin نصب میشود. معمولا جهت بک آپ گیری از PostGreSql استفاده میکنن

روی لینوکس, بجز نصب IBSng کانفیگ دیگه ای نیاز ندارد ! که در انجمن اموزش نصب ibsng دوستان قرار دادن

kingrokh
June 4th, 2011, 11:18
پس من كافيه كه ١. اول ibs رو نصب كنم. ٢. وب مين رو نصب كنم. ٣. ميكروتيك بگيرم و داخلش راديوس اد كنم تا با ibs وصل بشه و داخل ibs هم Ras ?! درسته ؟!
آيا براي ايجاد ارتباط بين ibs وwebmin كار خلصي بايد انجام بشه ؟!
آيا براي سرويس اكانتينگ وي****** ميبايست شبيه ساز وي پي اس حتما VMWare باشه يا مثلا ESXi هم ميتونه باشه ؟!
از شما بسيار سپاسگزارم كه وقتتون رو در اختيار من قرار داديد.

ArtexGroup
June 4th, 2011, 11:53
آيا براي ايجاد ارتباط بين ibs وwebmin كار خلصي بايد انجام بشه ؟!
نیاز به Config خاصی نیست. شما هدفتون از نصب webmin چیه !؟ فقط واسه Backup گیری میخواید استفاده کنید !؟

آيا براي سرويس اكانتينگ وي****** ميبايست شبيه ساز وي پي اس حتما VMWare باشه يا مثلا ESXi هم ميتونه باشه ؟!
ESXi یکی از محصولات Vmware میباشد. باید مجازی سازی Vmware Server 2 یا Vmware ESX یا Xen Server و ... باشد که Kernel اختصاصی می دهند تا بتوان mikrotik را نصب و کانفیگ کرد.

Xfise
June 4th, 2011, 12:10
ربطی به مجازی ساز نداره هرگونه مجازی سازی میتونید استفاده کنید
بله درسته یک میکروتیک میگیرید"البته اگه میخواهید لازم نیس"بعد یک رادیس توش ادد میکنید و داخل ای بی اس هم یک رس از نوع میکروتیک ادد میکنید و تمام