PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارائه هاست رایگان در هاستینگ نامحدود

mohsenlangar
June 4th, 2011, 00:53
سلام:

دوستان من یک شرکت خدمات اینترنتی دارم که میخوام به مشتریام یه حالی بدم و به همشون 1 گیگ هاست رایگان بدم و خودم یک هاست لینوکسی نامحدود دارم باید بگم که ریسلر نیستش هاست اشتراکیه
میخوام هرکدوم از کاربرا بتونه به سی پنل خودش بره و هرکاری که میخواد رو بکنه و سایتش رو میزون کنه آیا امکانش هست که ریسلر نخرم و بجاش یه اسکریپتی یا یچیزی که دوستان میدونن بهتره انجام بدم.

ممنون میشم اگه جوابم رو بدین

goldcom
June 4th, 2011, 00:57
روی ریسلر میتونی این کار رو انجام بدی

savalanhost
June 4th, 2011, 01:05
تنها راهش رسیلر هستش وگرنه باید آپلود سنترش کنی

mohsenlangar
June 4th, 2011, 01:14
سلام:

مرسی که جواب دادین یعنی اصلا راه نداره باید حتما ریسلر گرفت

savalanhost
June 4th, 2011, 01:17
بله راهی نیست

مگر اینکه ادون دامین بزنی به هر کدوشمون یه اسکریپت نیوک یا وردپرس نصب کنی وگرنه نمی تونی کنترل پنل بدی
رسیلر خواستی در خدمتم آی دی من help.savalanhost

WEBSTAR
June 4th, 2011, 01:22
آره فقط میتونی از ریسلر استفاده کنی ولی چرا 1 گیگ میخوای بدی 100 مگابایت کافیه واسه یه سایت معمولی .

nima17701
June 4th, 2011, 20:24
دوست عزیز ، ریسلر بگیری راحت تره ولی باید با مدیر سرورت صحبت کنی در مورد اینکه میخوای هاست رایگان بدی ، بعضی ها گیر میدن قبل از خرید حتما ازشون سوال کن .
موفق باشید

hamnafas
June 4th, 2011, 20:47
میتونی سیستم وبلاگ دهی نصب کنی.بهشون وبلاگ به همراه فضای آپلود بدی.

TitanWeb
June 4th, 2011, 21:39
سلام:

دوستان من یک شرکت خدمات اینترنتی دارم که میخوام به مشتریام یه حالی بدم و به همشون 1 گیگ هاست رایگان بدم و خودم یک هاست لینوکسی نامحدود دارم باید بگم که ریسلر نیستش هاست اشتراکیه
میخوام هرکدوم از کاربرا بتونه به سی پنل خودش بره و هرکاری که میخواد رو بکنه و سایتش رو میزون کنه آیا امکانش هست که ریسلر نخرم و بجاش یه اسکریپتی یا یچیزی که دوستان میدونن بهتره انجام بدم.

ممنون میشم اگه جوابم رو بدین

دوست عزیز با من تماس بگیر من میتونم کمکتون کنم که پنل بدی
09368951065

mohsenlangar
June 4th, 2011, 22:30
سلام دوستان خیلی ممنون از توجهتون و جوابتون شاید من نتونستم منظورم رو خوب برسونم من یه isp دارم که میخوام برا تبلیغات به مشتریام 500 مگ یا 1 گیگ هاست رایگان بدم و یه نیوک یا وردپرسی جوملایی یچیزی نصب کنم روشون و بدم به مشتری و دامنه هم به پای خود مشتری هست کاری که میخوام بکنم اینه اگه راه داره کمکم کنید چون بخوام ریسلر بخرم و ماهی 20 تومن 30 تومن بدم نمی ارزه واسه همین اینکار رو میخوام رو هاست خودم بکنم که نامحدود هستش کل کار من اینه لطفا کمکم کنید ممنونتون میشم کوچیک همتون محسن اینم یکی از سایتای منه با قابلیت پرداخت آنلاین و دریافت اکانت بصورت آنی پس از پرداخت.

123buy || V.P.N مرکز فروش سرویس های (http://www.123buy.biz)

goldcom
June 5th, 2011, 01:26
روی هاست نامحدود با Addon Domain میتونی این کار رو بکنی ، اما بعد از 1 هفته ، اکانتتو میبندن :D

mohsenlangar
June 5th, 2011, 01:44
واسه چی ببندن مگه نمیگن همچی نامحدود نامردا می بندن؟

ehsansystem
June 5th, 2011, 20:13
والا اگه بخوايي Addon domain بزني بازم جالب نيس همه ميتونن اصلاعات هم رو ببينن

-----------
نه فايده نداره

TukaNet
June 5th, 2011, 20:34
سلام دوستان خیلی ممنون از توجهتون و جوابتون شاید من نتونستم منظورم رو خوب برسونم من یه isp دارم که میخوام برا تبلیغات به مشتریام 500 مگ یا 1 گیگ هاست رایگان بدم و یه نیوک یا وردپرسی جوملایی یچیزی نصب کنم روشون و بدم به مشتری و دامنه هم به پای خود مشتری هست کاری که میخوام بکنم اینه اگه راه داره کمکم کنید چون بخوام ریسلر بخرم و ماهی 20 تومن 30 تومن بدم نمی ارزه واسه همین اینکار رو میخوام رو هاست خودم بکنم که نامحدود هستش کل کار من اینه لطفا کمکم کنید ممنونتون میشم کوچیک همتون محسن اینم یکی از سایتای منه با قابلیت پرداخت آنلاین و دریافت اکانت بصورت آنی پس از پرداخت.

میتونی از اسکریپت هایی که برای دادن هاست رایگان هست استفاده کنی

ولی مطمئن باش سرویس دهنده شما به شما اجازه این کار رو نخواهد داد

بعد یک مدت که فشار بیاری رو سرویس کل سرویس رو ساسپند میکنه

در نتیجه ضد تبلغ میشه نه تبلیغ !

پ.ن. : اون آی اس پی که نخواد 20-30 تومن خرج تبلیغات کنه ...

mohsenlangar
June 5th, 2011, 21:53
سلام
اوکی اینم یه حرفیه مثه اینکه باید ریسلر بگیرم یه سری از شرکت ها هستن ریسلر نامحدود اینوکس میدن 20 تومن بنظر شما ارزش داره؟

TitanWeb
June 5th, 2011, 21:58
سلام
اوکی اینم یه حرفیه مثه اینکه باید ریسلر بگیرم یه سری از شرکت ها هستن ریسلر نامحدود اینوکس میدن 20 تومن بنظر شما ارزش داره؟

من میتونم با هزینه خیلی کم واسطون چنین سرویسی راه اندازی کنم.
اگه خواستید بیائید توی یاهو صحیت کنیم
یاهو آی دی: titanweb_ir@yahoo.com