PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب vb روی پلسک مهم لطفا کمک کنید

anahitaasadi
June 3rd, 2011, 21:28
سلام خسته نباشید یه سوال داشتم تو گوگل سرچ کردم چیزی پیدا نکردم دوستان اگه لطف کنن کمک کنن ممنون میشم
من پلسک 10 ریختم میخاستم بدونم اصلا میتونم روش vb بریزم میشه اموزش پلسکشو بزارین من خیلی سعی کردم اما نتونستم نسخه نال رو نصب کنم
در قسمت دیتابیس باید microsoft sql server رو انتخاب کنم یا mysql لطفا یک اموزش دقیق بدید دوستان خیلی احتیاج دارم
با تشکر

easyvps.ir
June 3rd, 2011, 21:48
سلام خسته نباشید یه سوال داشتم تو گوگل سرچ کردم چیزی پیدا نکردم دوستان اگه لطف کنن کمک کنن ممنون میشم
من پلسک 10 ریختم میخاستم بدونم اصلا میتونم روش vb بریزم میشه اموزش پلسکشو بزارین من خیلی سعی کردم اما نتونستم نسخه نال رو نصب کنم
در قسمت دیتابیس باید microsoft sql server رو انتخاب کنم یا mysql لطفا یک اموزش دقیق بدید دوستان خیلی احتیاج دارم
با تشکر
vb از php استفاده می کند. باید تنظیمات دیتابیس رو روی my sql استفاده کنید.

Sindad
June 3rd, 2011, 22:04
پیشنهاد می گردد برای سایت های php از هاست های لینوکس استفاده کنید چون سر پرمیشن به مشکل بر خواهید خورد.

Xfise
June 3rd, 2011, 22:15
پیشنهاد می گردد برای سایت های php از هاست های لینوکس استفاده کنید چون سر پرمیشن به مشکل بر خواهید خورد.

اگر درست بتونند کانفیگ کنند هاست ویندوزشون را به هیچ عنوان بع مشکلی بر نمیخورند :)

anahitaasadi
June 3rd, 2011, 22:18
دوستان ممنون ولی من فعلا میخام رو پلسک راه بندازم ایشالا بعدا یه لینوکسم میگیرم دوستان من دیتابیس رو با یوزرش ساختم رفتم config.php رو باز کردم اسم دیتابیس و یوزر و پسورد رو وارد کردم الان این ارورو میده
Fatal error: Database class not found
چیکار باید کنم ؟؟

easyvps.ir
June 3rd, 2011, 22:22
دوستان ممنون ولی من فعلا میخام رو پلسک راه بندازم ایشالا بعدا یه لینوکسم میگیرم دوستان من دیتابیس رو با یوزرش ساختم رفتم config.php رو باز کردم اسم دیتابیس و یوزر و پسورد رو وارد کردم الان این ارورو میده
Fatal error: Database class not found
چیکار باید کنم ؟؟
آدرس هاست رو چی زدین؟

anahitaasadi
June 3rd, 2011, 22:28
اقای Xfise میشه لطف کنین راجع به کانفیگ بیشتر توضیح بدید من مبتدی هستم باتشکر دوستان عزیز

---------- Post added at 09:28 PM ---------- Previous post was at 09:22 PM ----------

من مشخصاتو میزارم
http://2thforum.co.cc/v/
وقتی به قسمت install.php میرم اون ارورو میده
****** DATABASE NAME ******
// This is the name of the database where your vBulletin will be located.
// This must be created by your webhost.
$config['Database']['dbname'] = '2thforum_test1';
---------------------------------------------------------------------------------------------------

****** MASTER DATABASE USERNAME & PASSWORD ******
// This is the username and password you use to access MySQL.
// These must be obtained through your webhost.
$config['MasterServer']['username'] = 'test1';
$config['MasterServer']['password'] = '123123 ';
------------------------------------------------------------------------------------
دقیقا دیتابیس رو با مشخصات بالا ساختم

Sindad
June 3rd, 2011, 23:30
شما dbhost را چه مقداری گذاشتید؟
باید مقدار localhost قرار دهید.

ehsansystem
June 4th, 2011, 01:08
ببين اگه ئرست نشد بده من برات نصبش كنم