PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اعتراض به قانون جدید

Arashdn
August 1st, 2009, 11:10
سلام
جدیدا قانونی در این ادرس (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?p=21264#post21264) گذاشته شده:

در صورتی که شخصی درخواست سرویسی داشت در همان پست پیشنهادات خود را ارایه دهید
و از پس کردن مطالبی همچون "پیغام خصوصی در خدمتم" یا "پیشنهادات خوبی در پیغام خصوصی براتون دارم!!" و غیره جدا پرهیز کنید.
به نظر من و شاید نظر خیلیا این قانون زیاد خوب نباشه این بود که این تاپیک رو زدم ببینم کی موافقه و کی مخالف
از مدیران عذر خواهی میکنم که این تاپیک رو ارسال کردم و به قوانین کلی سایت اعتراض کردم
کاربران لطفا در نظر سنجی شرکت کنید تا ببینم واقعا این قانون جالبه یا نه
با سپاس

Kambiz
August 1st, 2009, 11:37
دلیل پنهان کاری در چیه که دوست ندارید اطلاعات سرویس ارایه شده خود را در پست هایتان قرار دهید؟
یا اینکه گناه کسانی که سرویس میخواهند چه است که فقط باید پست های با محتوای "پ.خ. بده." را ببینند

دقیقا واقعا اگه طرف می خواست تو پ.خ جوابشوبگیره اصلا چرا تاپیک زده
من با این قانون موفقم o:-)

Arashdn
August 1st, 2009, 11:40
پنهان

1eng.ir
August 1st, 2009, 11:44
به نظر من در تمامی سرویس ها بهتره یوزر و هاست مستر با هم صحبت کنن و خودشون با هم راه بیان
حرف شما کاملاً درسته
ولی سرویسو که معرفی کنین مشتری میاد تو سایت و ایمیل و آی دی تون رو میبینه و اگه نیاز ببینه خودش باهاتون تماس میگیره
نه اینکه هنوز مقایسه ای انجام نداده بیاد باهاتون صحبت کنه !!!
فکر کنم قانون جدید بد نباشه :d

GharbHost
August 1st, 2009, 12:03
دلیل پنهان کاری در چیه که دوست ندارید اطلاعات سرویس ارایه شده خود را در پست هایتان قرار دهید؟
یا اینکه گناه کسانی که سرویس میخواهند چه است که فقط باید پست های با محتوای "پ.خ. بده." را ببینند

سلام

به نظر من هم بهتره توی همون پست اطلاعات کامل رو بدند. اینجوری که هرکی میاد بگه پ.خ و این حرفا، تمام تاپیک ها اسپم میشه که، هیچ سودی نه برای کاربران نه مدیران داره.

موفق باشید.

Nikihost
August 1st, 2009, 12:36
سلام
مدیر عزیز.
پنهان کاری چیه !!!
نکنه یه شخصی یه پلانی را معرفی میکنه که از لحاظ قیمت و .... بالاتره اما نمیخواد قیمت دیگران را خراب کنه. قیمت را با پیغام خصوصی یا ... به کسی که سرویس میخواد میگه.فکر نکنم اسم این را گذاشت پنهان کاری.

GharbHost
August 1st, 2009, 12:46
سلام
مدیر عزیز.
پنهان کاری چیه !!!
نکنه یه شخصی یه پلانی را معرفی میکنه که از لحاظ قیمت و .... بالاتره اما نمیخواد قیمت دیگران را خراب کنه. قیمت را با پیغام خصوصی یا ... به کسی که سرویس میخواد میگه.فکر نکنم اسم این را گذاشت پنهان کاری.

دوست عزیز و عزیزان

خود شما فکر کن، ببین 15 نفر میان به پست منی که درخواست هاست کردم جواب میدن، و اونم چه جوری ؟

در خدمتم

اطلاعات کامل پیغام خصوصی.
----------------------------------------
من این سرویس رو در اختیارتون میزارم . پ.خ لطفا
-------------------------
با من تماس بگیرید
مشخصات تماس تو امضام هست
-----------------------
در خدمتتون هستم. آدرس تو امضام هست
------------------
ما هم میتوانیم به شما این هاستینگ را ارئه دهیم.
-------------------
سلام با ما تماس بگیرید
بنده نيز در خدمتم
اطلاعات بيشتر پيغام خصوصي بديد
----------------

نمونه ها :

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=2317
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=1972

خداییش شما تازه اومده باشی تو این انجمن، نمی گی اینجا دیگه کجاست ؟ آخه طرف دیگه نمی دونه چیکار کنه.

اما در طرف مقابل، اگه کسی مثل شما بیاد و پلن و پکیجشو معرفی کنه، ببینید انجمن چقدر زیبا میشه، ببینید تاپیک چقدر خوب میشه، الان اون 2 تا لینک بالا رو نگاه کنید. فقط در خدمتم ور پیغام خصوصی رو میبینید.

حالا این تاپیک رو ببینید. ، کاربر درخواست دیدن قیمت هارو می کنه : http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=2070

همیشه این رو هم فراموش نکنید، که قانون ها برای بهتر شدن کار هست. البته باید همه با یکدلی بحثضون رو مطرح کنند.

موفق باشید.

یا علی

hamekareh
August 1st, 2009, 12:49
با قانون مشخص شده کاملا موافق هستم l-)

به دلیل اینکه. چرا نباید در پست داده بشه و برای مثال من یه پست میدم میگم که اینو میخوام حالا من دوباره من باید بیام پ.خ هارو چک کنم و ... اینجوری نمیشه .
و به فرض مثال من سرویسی رو درخواست دادم و شاید شخص دیگری هم در خواست داشته باشه و بهتره که در پست به جوابمون برسیم و نه در پ.خ ها .

TruthPraiser
August 1st, 2009, 12:59
موردی که از خیلی انجمن ها و وب سایت های دارای کاربر باهاش مشکل دارن روابط خارج از محدوده و عهده مسوولیت اون وب سایت برای کنترل کردن فعالیت های کاربرانشون تو پیام خصوصی و ... هست , کاربر می ره معامله خودش رو تو پیام خصوصی انجام می ده , کارش که تموم شد , وقتی مشکل پیدا کرد می گه ای داد ای هوار من به استناد اعتبار شما با اون کاربر و ... معامله کردم.

یه مشکل دیگه هم اینه که وقتی کاربری از چنین روش هایی برای جلب کاربر خودش استفاده می کنه بطور قابل ملاحظه ای از سهم اون انجمن یا وب سایت برای رفع مشکل کاربر تو مسئله مورد گفتگوی خودش کم می کنه , فقط اگه کسی از بیرون اون وب سایت یا انجمن بیاد و برگه گفتگو رو ببینه با تنها عبارت هایی که مواجه می شه اینا هست:

آقا شرایط رو برام پ.خ کن
شرایط لطفا
شرایطش چطوری؟
جزئیات رو پ.خ کن
و ...

در پاسخ درخواست های کاربر هم ایجاد کننده موضوع تنها چیزی که می گه اینه که:

شرایط براتون پ.خ شد

شما باشین چنین روندی رو تایید می کنین؟

GharbHost
August 1st, 2009, 13:05
موردی که از خیلی انجمن ها و وب سایت های دارای کاربر باهاش مشکل دارن روابط خارج از محدوده و عهده مسوولیت اون وب سایت برای کنترل کردن فعالیت های کاربرانشون تو پیام خصوصی و ... هست , کاربر می ره معامله خودش رو تو پیام خصوصی انجام می ده , کارش که تموم شد , وقتی مشکل پیدا کرد می گه ای داد ای هوار من به استناد اعتبار شما با اون کاربر و ... معامله کردم.

.....................

سلام

حق با شماست

پست بالایی منو مطالعه کنید.

و در تکمیل فرموده های جنابعالی : (فقط قضاوت کنید)

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=2317
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=2204

AfraServer
August 1st, 2009, 13:49
فکر نمیکنم چیزی باشه که بخوایید بخاطرش خودتون رو اذیت کنید

ولی باز من موافقم

mehrserver
August 1st, 2009, 14:44
موافقم!
چون کاربر الاف نمیشه پ.خ کنه - ایمیل کنه - بره سایت - تماس بگیره!
سریغتر به حدفش میرسه

Arashdn
August 1st, 2009, 19:41
تعداد موافقین مشکوک میزنه :d:d:d
میگم نکنه موافقین .........

goldstar
August 1st, 2009, 19:49
من هم موافقم!
نه هاست دارم نه چیزی
اما اینقدر از لفظ در خدمتم و پیغام بدین و .... بدم میاد :d
تازه حالا این که چیزی نیست . به نظر من اگر مثل وب هاستینگ تالک اصلی کسی نتونه تبلیغ خودش رو بکنه هم خوب میشه! مثلا یکی دیگه بیاد بگه برین ازین شرکت هاست بگیرین نه خود مدیر شرکت بیاد بگه ما در خدمتیم!

1eng.ir
August 1st, 2009, 20:31
اگه موقع زدن نظر سنجی نمایش رای دهندگان رو فعال کرده بودی الان شک نداشتی :d

Arashdn
August 2nd, 2009, 03:22
اگه موقع زدن نظر سنجی نمایش رای دهندگان رو فعال کرده بودی الان شک نداشتی :d
مدیران عزیز زحمتشو میکشن؟

Mozafary
August 2nd, 2009, 08:57
من با این قانون مخالفم.
۱-این قانون منرو در استفاده از امکانات و همینطور روش فروش محدود میکنه.
۲-مدیر انجمن به چه حقی برای من روش فروش مشخص میکنه؟چه کسی چنین اجازه و حقی رو به وضع کننده‌ی قانون داده؟
۳-با این موضوع که در پست عمومی نوشته شود "پیغام خصوصی ارسال شد" موافق نیستم!کار ابلهانه‌ای است!خوب وقتی پیغام فرستادی طرف میبیند!!دلیلی نداره به بقیه هم اعلام کنی که به کی پیفام دادی.مگر اینکه بخای تعداد پستهای بره بالا!
۴-باید بگم که بعید میدونم کسی بتونه پستی از من در مورد فروش پیدا کنه!اگر هم هست بسیار اندک.اما بحث این هست این قانون میتونه شروع یک روند برای محدود سازی کاربران باشه.
۵-هیچ کس نباید براساس اینکه در یک فروم پیشنهاد خریدی دریافت کرده توقع پیگیری مشکلاتش رو از مسئول فروم داشته باشه.اگر کسی تا این حد بی اطلاع و ساده لوح هست،خود باید زیانهای کارش رو بدوش بکشه
چقدر خوب میشه قوانین پیش از تغییر ۱ماه برای کاربران به رای گذاشته بشه.

Kambiz
August 2nd, 2009, 09:08

بله وقتی قانون سازنده باشه همه موافق هست
من خودم از پ.خ های بی مورد بدم میاد

TruthPraiser
August 2nd, 2009, 11:57
۵-هیچ کس نباید براساس اینکه در یک فروم پیشنهاد خریدی دریافت کرده توقع پیگیری مشکلاتش رو از مسئول فروم داشته باشه.اگر کسی تا این حد بی اطلاع و ساده لوح هست،خود باید زیانهای کارش رو بدوش بکشه

خوشبختانه یا متاسفانه چنین مشکلی تو خیلی از انجمن ها دیده شده. :)

Nikan
August 2nd, 2009, 14:48
سلام

من با این قانون موافق هستم ولی فکر می کنم اگر دوستان ادمین که می خواهند قانونی را طرح کنند پیش از طرح آن به رای برای بازدید کنندگان و اعضا بگذارند خیلی خوب است

AmirHosein
August 5th, 2009, 17:47
من موافق هستم چرا خصوصی چرا نباید کسای دیگه هم بدونن این صداقت طرف رو در سرویس دهی نشون میده o:-)
که اگر زد زیرش بعدا نیاد بگه نه من نگفتم یک جور دیگه بوده :67:

Vahid
August 10th, 2009, 15:38
قانون اضافه کرده بود خود امیر منم تایید میکنم
فروم شده بود پیغام خصوصی همش