PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحی سایت فلش

terminator3000
June 3rd, 2011, 15:46
سلام ..
سایت فلش کسی طراحی کرده ؟
از دوستان که تجربه دارند خواهش می کنم توضیحات کاملی رو در مورد طراحی سایت فول فلش بدن ..
با چه نرم افزار یا cms این کار انجام می شه ؟

amirlord
June 3rd, 2011, 15:51
دو نوع سایت فلش میشه طراحی کرد . یک نوع که استاتیک هست و برای عوض کردن صفحه باید دوباره با نرم افزار adobe flash صفحه رو بسازی . سیو کنی . آپلود کنی . یک نوع هم هست که اطلاعات رو از روی فایل های txt یا xml میخونه که بهش میگن داینامیک و اطلاعات رو میتونید از داخل همون فلش تغییر بدید ( با ساخت صفحه مدیریت ) . cms فلش توی اینترنت برای دانلود هست ! ;)

easyvps.ir
June 3rd, 2011, 16:29
سلام ..
سایت فلش کسی طراحی کرده ؟
از دوستان که تجربه دارند خواهش می کنم توضیحات کاملی رو در مورد طراحی سایت فول فلش بدن ..
با چه نرم افزار یا cms این کار انجام می شه ؟
از jquery هم میتونید استفاده کنید. تقریبا افکت های فلش رو داره . تقریبا تمام کسایی که فلش کار می کردند. به سمت jquery آمده اند.

toojih
June 3rd, 2011, 16:35
قالب اصلی 50 تومان
هر صفحه 100 تومان
اگه خواستین پی ام بدین در خدمتیم

Sindad
June 3rd, 2011, 16:57
یکی از همکاران که در زمینه فلش واقعا قوی می باشند مدیر سایت زیر می باشند:

iflashlord.com

فکر می کنم خیلی بتوانند کمکتان کنند.
موفق باشید

terminator3000
June 3rd, 2011, 18:57
خیلی ممنون دوستان ..

دو نوع سایت فلش میشه طراحی کرد . یک نوع که استاتیک هست و برای عوض کردن صفحه باید دوباره با نرم افزار adobe flash صفحه رو بسازی . سیو کنی . آپلود کنی . یک نوع هم هست که اطلاعات رو از روی فایل های txt یا xml میخونه که بهش میگن داینامیک و اطلاعات رو میتونید از داخل همون فلش تغییر بدید ( با ساخت صفحه مدیریت ) . cms فلش توی اینترنت برای دانلود هست !
دوست عزیز در این دو حالت ، کل سایت توسط نرم افزار ادوب فلش ساخته می شه ؟ بهترین نرم افزار برای این کار همینه ؟
اگه بخواد مدیریت داشته باشه (حالت دوم) چجوریه ؟

بعد می تونه بهترین سی ام اس ها رو معرفی کنی ؟ کار باهاشون خوبه یا نه ؟

از jquery هم میتونید استفاده کنید. تقریبا افکت های فلش رو داره . تقریبا تمام کسایی که فلش کار می کردند. به سمت jquery آمده اند.
من تا حالا ازش جی کوئری فقط استفاده کردم ! نرم افزار خاصی داره یا باید کامل بلد باشمش ؟

Sindad
June 3rd, 2011, 19:07
در مورد سی ام اس های فلش:

motocms.com
activeden.net

سایت اول یک سی ام اس فلش می باشد که اگر خواستید می توانم با قیمتی پایین تر از سایت تقدیمتان کنم چون اکانت Developer آن موجود می باشد.
در مورد سایت دوم، سایتی می باشد که محصولات مختلف فلش در آن می باشد. اگر کمی جستجو کنید سی ام اس های مختلفی که با فلش طراحی گردیده است را مشاهده می کنید.
در مورد Jquery، یکی از توابع جاوا اسکریپت می باشد که قدرت بسیار زیادی پیدا کرده است. شرکت ما خیلی از پروژه های خود را به جای استفاده از فلش که مشکلاتی را در پی دارد از Jquery استفاده کرده است.
یادگیری Jquery بسیار ساده می باشد و اگر دید برنامه نویسی داشته باشید به راحتی می توانید از آن استفاده نمایید.

easyvps.ir
June 3rd, 2011, 20:05
خیلی ممنون دوستان ..

دوست عزیز در این دو حالت ، کل سایت توسط نرم افزار ادوب فلش ساخته می شه ؟ بهترین نرم افزار برای این کار همینه ؟
اگه بخواد مدیریت داشته باشه (حالت دوم) چجوریه ؟

بعد می تونه بهترین سی ام اس ها رو معرفی کنی ؟ کار باهاشون خوبه یا نه ؟

من تا حالا ازش جی کوئری فقط استفاده کردم ! نرم افزار خاصی داره یا باید کامل بلد باشمش ؟
نرم افزار خاصی احتیاج نیست از نمونه هایی که تو نت هست میتونید استفاده کنید

terminator3000
June 4th, 2011, 00:00
سایت اول یک سی ام اس فلش می باشد که اگر خواستید می توانم با قیمتی پایین تر از سایت تقدیمتان کنم چون اکانت Developer آن موجود می باشد.
در مورد سایت دوم، سایتی می باشد که محصولات مختلف فلش در آن می باشد. اگر کمی جستجو کنید سی ام اس های مختلفی که با فلش طراحی گردیده است را مشاهده می کنید.
در مورد Jquery، یکی از توابع جاوا اسکریپت می باشد که قدرت بسیار زیادی پیدا کرده است. شرکت ما خیلی از پروژه های خود را به جای استفاده از فلش که مشکلاتی را در پی دارد از Jquery استفاده کرده است.
یادگیری Jquery بسیار ساده می باشد و اگر دید برنامه نویسی داشته باشید به راحتی می توانید از آن استفاده نمایید
ممنون دوست عزیز ..
در مورد اون سی ام اس فلش ، نسخه تریالش ، باعث می شه فقط 30 روز از سی ام اس استفاده بشه یا از سایتی که باهاش زده می شه ؟
باهاش کار کردی ؟
می خوام یه سایت حرفه ای و شخصی طراحی کنم ،جواب می ده ؟ چند می تونی بخریش ؟

در ضمن برای همچین کاری بهتره از سی ام اس استفاده کنم یا کار با نرم افزار ادوب و جی کوئری و ... ؟
و اینکه استفاده از قالب فلش چطور هست ؟ (یعنی مثل طراحی سایت معمولی ) می شه این روش رو توضیح بدین ؟

Sindad
June 4th, 2011, 01:20
در صورت استفاده از نسخه تریال، بعد از گذشت 30 روز سیستم شما از کار می افتد.
قیمت دقیق را باید ببینم که الان دسترسی به فایل های شرکت ندارم. ولی فکر می کنم 10-20 تومان از سایتش پایین تر است.
پیشنهاد من را بخواهید:
استفاده از jquery در طراحی به جای فلش با توجه به دلایل زیر:
1- فلش سنگین است و نیاز به دانلود کامل فلش برای مشاهده دارد این در حالی است که سایت های jQuery در صورتی که optimize شوند نسبت به فلش سبک تر و نیاز به لود کلیه صفحات نیست (البته باید تمامی فایل های جاوا اسکریپت لود گردند)
2- فلش بر روی گوشی های iphone اجرا نمی شوند که هم اکنون در حال همه گیری است ( و فکر کنم در ipad )
3- سایت های فلش نیاز به flash player دارند که در سیستم شخص مقابل نصب باشد.

قدرت jQuery هر روز در حال بالا رفتن است.
نمونه از سایت jQuery:

sinanoori.com

موفق باشید

HyperServer
June 4th, 2011, 10:51
این شرکت هم شرکت قوی هستند....در حال حاضر در حال انجام پروژه هایی برای شرکت نفت می باشند:

www.radanit.net

terminator3000
June 4th, 2011, 13:29
خیلی ممنون دوستان ...
اگه می شه این قسمت سوالم رو کامل توضیح بدین ...
که مزیت ها و ضعف های این سه روش چیه ؟

در ضمن برای همچین کاری بهتره از سی ام اس استفاده کنم یا کار با نرم افزار ادوب و جی کوئری و ... ؟
و اینکه استفاده از قالب فلش چطور هست ؟ (یعنی مثل طراحی سایت معمولی ) می شه این روش رو توضیح بدین ؟

terminator3000
June 6th, 2011, 16:14
خیلی ممنون دوستان ...
اگه می شه این قسمت سوالم رو کامل توضیح بدین ...
که مزیت ها و ضعف های این سه روش چیه ؟
دوستان جواب نمب دن ؟
برام مهم هست خیلی ..

Sindad
June 6th, 2011, 18:28
مواردی که گفتید هیچ کدام به هم ربطی ندارند که بخواهید با هم مقایسه کنید. مثلا شما در CMS می توانید از فلش و JQuery استفاده کنید یا سی ام اسی بر پایه Flash داشته باشید و ...