PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محدودیت تعداد آی پی در لیزوب

hajvahid
June 3rd, 2011, 13:48
سلام و وقت بخیر . دوستانی که با لیزوب کار می کنن می دونن که در حالت پیشفرض بیشتر از 16 آی پی (IPv4) نمیشه واسه هر سرور گرفت . کسی راه حلی نداره و تا حالا نتونسته بیشتر بگیره؟ و اگه شدنی هست میشه راهنمایی کنید ؟

Xfise
June 3rd, 2011, 14:00
قبلا که تا 30 تا را راحت میدادن و مشکلی هم نداشت اما فک کنم جدیدا به این راحتی ای پی ندن خوب وقتی اون شرکت نمیده دیگه نمیده کاریشم نمیشه کرد :d

hajvahid
June 5th, 2011, 00:35
دوستان کسی نتونسته بیشتر بگیره ؟

HyperServer
June 5th, 2011, 10:06
تو دیتاسنتر آلمانش میدونم که میشه ip سرور دیگه رو به یه سرور دیگه اضافه کرد...اما ممکنه دیتا سنتر بفهمه و ... :دی

m_dg_farari
June 5th, 2011, 13:54
سلام
ممنون از دوستانی که واقعا جواب های خیلی مربوووووط!!!! دادن! (از طرف استارتر تشکر کردم آخه از بس که جواب هاتون علمی و کاربردی بود!)
و خطاب به استارتر:
به کاربران عادی نمیدن. به شخص بنده ندادن. یکی از دوستانم هم 4 تا سرور داشت به زود همون 16 تا آی پی رو هم میدادن! دلیلش هم که به پایان رسیدن نسل آی پی ورژن 4 هست و کاملا منطقی.... ! اما اگر شرکت رسمی باشید و بتونید Ripe کنید فکر کنم بتونید بگیرید (که البته هزینه های بالایی داره و حتما باید یه کلاس 256 تایی آی پی رو با هم رایپ کنید)
روز خوش