PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی سرور مجازی

rizux
June 3rd, 2011, 12:53
سلام دوستان

من یک سرور اختصاصی دارم که از نظر سخت افزاری مناسب هست و plesk 10.2.0 نصب هستش و حالا می خوام بر روی آن یک سرور مجازی راه اندازی کنم . اما در این رابطه هیچ اطلاعاتی ندارم از دوستان عزیز می خوام که رهنمایی کامل این موضوع رو بدهند .

در ضمن من یک ip دارم آیا احتیاج هست که ip دیگه ای تهیه کنم ؟

با تشکر

savalanhost
June 3rd, 2011, 12:58
با سلام

سرور تک ای پی کمی شبیه وی پی اس می مونه

سیستم عاملت چیه باید مجازی ساز بزنی واسه همین پلسک رو باید از سیستم عامل حذف کنی

باید آی پی تهیه بشه

Xfise
June 3rd, 2011, 14:04
میتونی از Vmvare esxi یا سایر مجازی سازها HV استفاده کنی

مطمعنا بدون IP هیچ کاری نمیتونی بکنی فکر نکنم ای پی گرفتنم کاری داشته باشه هزینه ای هم نداره

rizux
June 3rd, 2011, 16:25
ممنون از دوستان

نه سرور اختصاصی هست و چون داخل ایران هست یک ip بیشتر ندادند . ip رو مشکلی نیست تهیه می کنم .
سیسم عامل هم cent os هستش . ساده ترین راه واسه اینکه بتونم vps رو سرور راه اندازی کنم چی هستش ؟

خود پلسک این امکان رو نداره ؟ آخه داخل پنل virtual server دیدم که داره

با تشکر

Sindad
June 3rd, 2011, 17:21
پیشنهاد می کنم به جای Centos از سیستم عامل Vmware Esxi استفاده کنید و مجازی ساز خودتان را بر روی Vmware انجام دهید.

RezaFH
June 3rd, 2011, 18:52
میتونید اول ویندوز سرور 2008 ورژن Enterprise یا Datacenter یا Standard نصب کنید و بعد HyperV رو نصب کنید و از اون استفاده کنید :)
شاید راحتتر باشه براتون

savalanhost
June 4th, 2011, 01:01
دوست عزیز اگه فقط هدف ساختن وی پی اس هستش می تونی از vmware server استفاده کنی کنسول راحت و نصب اسان بدون نیاز به لایسنس روcentos هم راحت جواب میده
می تونی باهاش وی پی اس ویندوز و لینوکس و میکروتیک من کار کردم راضی بودم

rizux
June 4th, 2011, 16:29
دوست عزیز اگه فقط هدف ساختن وی پی اس هستش می تونی از vmware server استفاده کنی کنسول راحت و نصب اسان بدون نیاز به لایسنس روcentos هم راحت جواب میده
می تونی باهاش وی پی اس ویندوز و لینوکس و میکروتیک من کار کردم راضی بودم

ممنون آیا شما آموزش نصب vmware server رو دارید ؟ روی این سرور سایت های زیادی هست چون من وارد نیستم نمی خوام کاری کنم که مشکلی پیش بیاد .

با تشکر

ehsansystem
June 5th, 2011, 11:12
سلام

بله بايد 2 يا 3 آي پي داشته باشيد
VMware ESXI رو نصب كنيد اگه هم بلد نيستين ميتونيد بديد براتون نصب كنم

ehsansystem@ymail.com
09163991251

easyvps.ir
June 5th, 2011, 21:05
اگر دیتا سنتر ساپورت کنه براتون نصب میکنهesxi رو
اگر هم kvm ip داشته باشید میتونید خودتون نصب کنید.