PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا بازدید از دیتاسنترهای داخل ایران امکان پذیر هست ؟!

aminreza
June 3rd, 2011, 12:04
سلام دوستان
وقت بخیر
ببخشید من یه سوالی داشتم .
نمیدونم در جریان هستین یا نه . مدرسه ی ما هرسال یه همایش برگزار میکنه ( همایش علوم پایه سمپاد ) .
این همایش کشوری هست و حتی امسال جهانی هم شد چون 3 تا مقاله از مالزی رسیده بود .
ما میخوایم واسه امسال یه مقاله بدیم در مورد همین سرور و خلاصه همین چیزا ( هنوز کامل مشخص نیست ) .
و اما برای جذاب تر شدن کارمون میخوایم بصورت مستقیم به یکی از دیتاسنترهای داخل ایران مثه افرانت ، پارس آنلاین و ... مراجعه کنیم و همه چیز رو بصورت مستقیم توضیح بدیم و یه فیلم کوتاه ازش بسازیم ( البته خودمون توضیح بدیم نه پرسنل اون دیتاسنتر ).
حالا آیا دیتاسنترهای این اجازه رو میدن وارد محل نگهداری سرورشون بشیم ؟
و آیا هیچکدوم از دوستان هستن که بتونن هماهنگ کنن تا ما حدودا 2-3 ماه دیگه یه سفر به تهران داشته باشیم تا اینکارو انجام بدیم ؟
در ضمن حتما لازم نیست دیتاسنترش تو تهران باشه . فقط میخوایم یه دیتاسنتری باشه که تقریبا سرش به کلاهی بیارزه.
ممنون میشم دوستان هم راهنمایی کنن ...

amirlord
June 3rd, 2011, 12:09
به دلیل مسایل امنیتی اگه اجازه بدن شما بری اونجا و عکس برداری کنی یعنی ..... ! شما بهتره زنگ بزنی به خودشون تا اینجا تاپیک بزنی ! ;) شما چه شهری هستید؟!

aminreza
June 3rd, 2011, 12:12
من کرمان زندگی میکنم .
ببینید ما کار خیلی خاصی انجام نمیدیم .
مثلا همین افرانت یه سری فیلم از داخل محل نگهداری سرورش گذاشته .
ما هم خیلی نمیخوایم دیگه به جیک و پیک کارشون سرک بکشیم . فقط میخوایم یه کاری کنیم تا اول شدنمون تو بخش کامپیوتر این همایش قطعی بشه ! :دی

amirlord
June 3rd, 2011, 12:15
شما پاشو برو تهران ، شرکت تیام ، از رک هایی که می فروشن 4تا عکس بگیر بفرست برای همایش! :d - رک های ما هم تا یک ماه دیگه از دوبی می رسه : بوشهر - خواستی چند تا عکس برات بفرستم! ;) یا خودت بیای! :d

aminreza
June 3rd, 2011, 12:21
مخلصیم .
ولی ببین ما میخوایم یه فیلم بگیریم .
عکس که تو نت زیاده . عکس بگیریم آخرش میگن از تو گوگل پیدا کردن !
ولی فیلم بگیریم میگیم مدارکش هم موجوده ! :دی
در ضمن میخوایم یه جایی باشه که معلوم باشه یه دیتاسنتره .
در کل اگه میشد به دیتاسنتر بریم خیلی عالی بود

the_nic
June 3rd, 2011, 12:26
با پارس آنلاین یا افرانت تماس بگیرید بهتر هست شاید اجازه دهند
چون برای خودشون یک جور تبلیغ هست

savalanhost
June 3rd, 2011, 12:27
isp در پیتی یه رک پیزوری داشت نمی داشت کسی بره مارک سوئیچ و روتر و سیماش رو ببینه

هماهنگی زیاد می خواد ولی حس می کنم افرانت راه بیاد بقیه اشون رو فکر نکنم
البته اینو هم باید مسئلین شما پیگیری کنن نه خودتون

amirlord
June 3rd, 2011, 12:29
به دیتاسنتر های دولتی شهر خودتون فکر کردی تا حالا ؟! هر شهری یه دیتاسنتر کوچولو دولتی داره که البته سرور هاشون همه دسکتاپ و بهتره فیلم نگیرین آبروتون میره! :d - به نظر من افرانت هم اجازه نمیده! ;)

aminreza
June 3rd, 2011, 12:35
ببنید اگه بخوایم از طریق مدرسه اقدام کنیم فکر میکنم اجازه بدن .
چون به هرجهت مدرسمون مستقیما زیر نظره سمپاد هست .
کار خیلی خفنی نمیخوایم انجام بدیم که نذارن کاری کنیم .
تو کرمان که دنبال دیتاسنتر ( حتی کوچولوش ) نباشم خیلی بهتره ! :دی
خدا کنه همین افرانت اجازه بده

amirlord
June 3rd, 2011, 12:39
منم سمپاد هستم عزیز . ببخشید ولی هیچ غلطی نمیتونن بکنن! از این لحاظ خیالت راحت! :d - اگه اجازه دادن بگو ما هم گله جمع کنیم بیایم ! :d

aminreza
June 3rd, 2011, 12:44
ما یه مدیر داریم تو این کارا گیر سه پیچ زیاد میده :d
در کل اگه ببینم راه نمیان اداره آموزش و پرورش و پژوهشکده رو وارد کار میکنم سه سوته کله پاشون میکنیم :-p
آخه بابا مگه ما میخوایم چیکار کنیم که نمیذارن بریم چارتا سرور ببینیم با یه فیلم 10 دیقه ای بگیریم :-s
دوستان اگه کسی آشنا ماشنا داره یه خبری به ما بده . خیلی واجبه .

amirlord
June 3rd, 2011, 12:46
عزیز من دیتاسنتر همیشه باید دارای امنیت باشه ، میدونی اگه شما بری اونجا فیلم بگیری پس فردا یه سایت دولتی که سرور هاش اونجا هست بیان شکایت کنن دیتاسنتر باید جوابگو باشه ! پس به همین راحتیا نیست ! ;)

aminreza
June 3rd, 2011, 22:28
حق با شماست .
راستش خودمم با چند نفر دیگه صحبت کردم گفتن تقریبا محاله !
چون حتی اگه سمپاد هم بهت نامه بده دیتاسنتر میگه نامتو بذار سر کوزه آبشو بخور !
کلا احساس کردم بیخیال دیتاسنتر بشم خیلی بهتره !

amirlord
June 3rd, 2011, 22:31
شما میتونی یه کاری کنی ، صبر کن تا نمایشگاه رسانه های دیجیتال یا الکامپ . مخصوصا الکامپ چون تجهیزات شبکه و سرور و ... بسیار میارن اونجا ، امسال که من رفته بودم یه تریلی اوردن بودن تو غرفه شون می گفتن دیتاسنتر سیار هست! :d - در کل اگه عجله نداری این بهتری فرصت هست! ;)

aminreza
June 3rd, 2011, 22:34
این نمایشگاهی که میگین حدودا از کی شروع میشه ؟
آخه من اواسط اسفند ارائه دارم .
دیگه فوقش تا دی ماه باید کارامو بکنم .

amirlord
June 3rd, 2011, 22:38
رسانه های دیجیتال مهر یا آبان برگزار میشه الکامپ هم 2-3 ماه بعدش .در کل الکامپ خیلی میتونه بهت کمک کنه مخصوصا این که باید 12 تا سالن هر کدوم بیش از 300غرفه رو بازدید کنی ! پدرت در میاد! :d

aminreza
June 3rd, 2011, 22:42
اوه اوه لامصبا بد موقعیم برگزار میشن !
آخه دیگه باید بخاطره رفتن مخ کل خانواده رو بزنم !
چون بدشانسی سال 91 کنکور دارم دیگه بدتر از بد !
حالا شاید بشه همین رسانه های دیجیتال رو برم .
الکامپ رو اگه وسط امتحانام باشه اصلا نمیتونم برم .

faranetwork
June 3rd, 2011, 22:49
سمپاد تو مشهد جمع شد :دی

---------- Post added at 10:49 PM ---------- Previous post was at 10:47 PM ----------

ما یه مدیر داریم تو این کارا گیر سه پیچ زیاد میده :d
در کل اگه ببینم راه نمیان اداره آموزش و پرورش و پژوهشکده رو وارد کار میکنم سه سوته کله پاشون میکنیم :-p
آخه بابا مگه ما میخوایم چیکار کنیم که نمیذارن بریم چارتا سرور ببینیم با یه فیلم 10 دیقه ای بگیریم :-s
دوستان اگه کسی آشنا ماشنا داره یه خبری به ما بده . خیلی واجبه .

یکی از کاربرهای این سایت آقای تقی خانی دیتاسنتر زدن خوشون میتونین با اونا صحبت کنین